İstanbul tuzla tepeören mahallesi villa boyacı ustası arıyorum;

Villa Boya badana uygulamasına kalkışmak bazen eğlenceli bazende sıkıcı bir hal alabiliyor.
Daha önce boya yapmamış ya da ilk kez deniyorsanız, bu biraz sıkıcı olabilir. nihayetinde amaç daima “kusursuz bir boya işi” dir. Boya işleri görünenden daha kolay, Villa iç mekanlarını ailenizle birlikte boyamak, birbirleriyle bağlantı kurmanın eğlenceli bir yolu olabilir

.   

 

Övgüye değer bir boya işi elde etmek için karmaşık sayılara & uzay bilimine ihtiyacınız yoktur. Boya işlemine  başlamadan önce birkaç ipucunu ve püf noktasını anlamak size çok yardımcı olur. Hataları önleyebilir ve riskleri oldukça tatmin edici bir seviyeye düşürebilirsiniz. Ancak yeni şeyleri denemekten hoşlanmıyorsanız, bizi arayın ve size hızlı güvenli kaliteli boya hizmetini verelim .

Tuzla Villa iç boya işlemlerine nerden başlasam?

İç boyama işini kendiniz yapmaya karar verdiyseniz, önemli adım hazırlanmaktır. Bu önemli adım, daha küçük adımların birikimidir ve bir alt adımda başarısız olması, sonuçta tatmin edici olmayan sonuçlara yol açabilir.

1. Bir Plan Tasarlayın

Bu boyama işi için neyin önemli olduğuna ve ne kadar tutacağına karar verin. Olası giderler için bir bütçe yapın. Çok idealist olmayın ve işleri basitleştirin. yakınınızda yapı marketine veya nalbura uğrayın evimin boya badanası kaça mal olur ilgili maliyetler hakkında fikir edinin. Önceden ayrıntılı bir analiz sizi istenmeyen aksi durumlardan kurtarabilir.

 
Efekt boya   
2. Araçları Edinin

Villa Boya badana yapımında kullanılacak malzemeler

Aletler ve hırdavat olmadan evimizin boyasını badanasını en iyi şekilde gerçekleştiremeyiz. Gerekli araçları satın alın ya da bir arkadaşınızdan ödünç alın. Veya her ikisinin bir karışımına sahip olabilirsiniz. Merdivenleri, boya fırçalarını, ruloları, boya bantlarını, boya tepsilerini, damla bezlerini, uzatma sırıklarını ve zımpara kağıtlarını listeye ekleyin.

200  (m²) Villanın iç boya ihtiyacı olan sarf malzeme listesi

Tuzla orhanlı boya ustası

Duvarları boyamak için 30 LT duvar boyası-tavan boyamak için 25 LT  -tavan boyası ve duvar boyamak işinde kullanmak üzere 2 adet 25 lik dekor marka saten veya plastik rulosu- 1 adet uzun tavan boyamak için. 1 adet kısa sırık- 6 adet maskeleme bandı- 6 adet 30 m² eşya kaplama hışır örtü- 4 adet 30m² yer kaplama mavi renkli koruma örtüsü- kırık dökükleri için yeterli kadar saten alçı- 1 adet 100 lük zımpara- az miktarda alçı Üzerleri için astar solüsyonu ve tabi en önemlisi azimli istekli bu işi ben yaparım diyebilen birini bulmak..

 
   
3. Kaliteli Boya Satın alın

Tuzla aydınlı boya badana işleri;

Villanızın boya malzemelerini satın almadan önce boya kalitesi ve türü seçeneklerinizi bilin renk ve tür hakkında karar verdikten sonra, ihtiyacınız olan boya miktarını hesaplamanın zamanı geldi. Tahmin etmek için bir uzmandan yardım alabilir veya hesaplamak için çevrim içi kaynakları kullanabilir bilgi almak için 0532 626 13 88 Tuzla boya badana danışma hattını arayabilirsiniz.

4. Mobilya ve diğer malzemeleri örtü ile kaplayın

Tuzla postane mah. boya ustası;

Villa İç mekanlarını boyamak için merdivene çıkmadan önce, mobilyalarınızı ve diğer değerli eşyalarınızı korumak önemlidir. Tüm aletleri ve daha büyük mobilya malzemelerini örtmek için hışır örtü kullanın. Daha küçük mobilyaların diğer odalara taşınması önerilir. Aksi takdirde, kendiniz ve merdiven geçmesi için küçük bir alan bırakacaksınız.

dekor yapı 1 günde boya     
Kapıları, Pencereleri Ve Zeminleri Koruyun

Tuzla istasyon mahallesi boya ekibi;

Villanızın boya işlerine başlarken belirli yerleri korumalısınız. istenmeyen boya önlemek için kapı tokmağı ve panoları maskeleme bandı ile kaplayın. Zeminleri mutlaka koruyun damlayan boyalar ile uğraşmak istemezsiniz.

Evin iç boyama işlemine hazırız

6. Duvarları Hazırlayın
Eski duvar kağıdınız varsa, tamamen kaldırın. Tutkaldan kurtulmak için duvarı astarla. Boya kabarmalarını kazıyın. Duvarların hazırlanması, duvarların onarılması anlamına gelir. Saten alçı kullanarak delikleri ve hatta yüzey bozukluklarını doldurun.

7. Uygun Astarı uygulayın
Uygun astarın uygulanması, hazırlanmanın en önemli adımıdır. Duvarlarınızı astarlamak sizi boya sarfiyatından kurtarabilir. Astar ince bir görünüm sağlar ve ev boyama işlemlerini hatasız doygun bir görüntü almamızı sağlar.

hizmet bölgelerimiz;
Tuzla 1 Günde Boya, Pendik 1 Günde Boya ustası, Ataşehir 1 Günde Boyacı , Avcılar 1 Günde Boya, Bahçelievler 1 Günde Boya, Bakırköy 1 Günde Boya, Başakşehir 1 Günde Boya, Bayrampaşa 1 Günde Boya badana, Beşiktaş 1 Günde Boyacı, Beylikdüzü 1 Günde Boya, Beyoğlu 1 Günde Boya, Büyükçekmece 1 Günde Boya, Beykoz 1 Günde Boya badana işleri, Çatalca 1 Günde Boya, Çekmeköy 1 Günde Boya badana ustası, Esenler 1 Günde Boya, Esenyurt 1 Günde Boya, Eyüp 1 Günde Boya, Fatih 1 Günde Boya, Gaziosmanpaşa 1 Günde Boya, Güngören 1 Günde Boya, Kadıköy 1 Günde Boya, Kağıthane 1 Günde Boya, Kartal 1 Günde Boya, Küçükçekmece 1 Günde Boya, Maltepe 1 Günde Boya, Pendik 1 Günde Boya, Sancaktepe 1 Günde Boya, Sarıyer 1 Günde Boya, Silivri 1 Günde Boya, Sultanbeyli 1 Günde Boya, Sultangazi 1 Günde Boya, Şile 1 Günde Boya, Şişli 1 Günde Boya, Tuzla 1 Günde Boya, Ümraniye 1 Günde Boya, Üsküdar 1 Günde Boya, Zeytinburnu 1 Günde Boya

 

Call Now Button
error: İÇERİKLERİMİZ KOPYALANAMAZ !
× Whatsapp