İstanbul’daki mekanlar güvenli boya badana sistemimiz ile aynı gün içerisinde yüksek kalitede boyanıp memnuniyet garantisi ile teslim ediliyor!

1 Günde boya ® aynı gün içerisinde iş teslimatı hizmetini başlatan ilk kurumsal firma olma başarısını gösterdi.

İstanbul’un  her iki yakasında bulunan profesyonel boyacı ekiplerimiz ile mekanlarınız kaliteli malzemelerle iç mekan boya badana hizmeti sunmaktayız.

Hizmet anlayışımız öncelikle KALİTE,GÜVEN ve MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.          
1 Günde boya badana uygulaması 24 yıllın birikim ve tecrübesi ile uzman ekiplerimiz tarafından Sizlere sunulmaktadır.

İhtiyaç duyulan tüm boya işleriniz için bizleri arayabilirsiniz.

#Boya badana işlerinde uzmanız1 günde boya ® olarak siz değerli müşterilerimize en iyi, en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Avrupa standartlarında Kaliteli, Güvenli, Garantili hızlı boya badananın sırları nelerdir?
Hızlı, pratik sorunsuz bir şekilde gün içinde iş teslimatı nasıl yapılır.?

Sizlere sunulan kalitesiz hizmet ile yetinmeyin daha iyisini isteyin.

Tüm bu sorulara cevap olarak; Tarafımızdan yapılan dekorasyon çalışmalarımızı İnstagram üzerinden paylaşmaktayız tıklayın..

Bilgi paylaşımı sadece bizleri takip eden Müşterilerimiz için değil, Değerli ustalar sizlerde Yapmış olduklarımız uygulamaları takip ederek daha kaliteli iyi işlerde bulunabilir, Müşteri portföyünüzü genişletebiliriz.

Boyacı ustası arayışınıza son verecek detaylar içerir..

1günde boya ® tescilli bir uygulamadır. Taklitlerimizden sakınınız

Kısacası klasik boya badanayı unutun gitsin.. İşini teslim al ödemeni öyle yap 👈  yeni nesil boyacılık sistemi ile tanışın 🤝 İdaa ediyoruz seveceksiniz 👍🏻 Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar, müşteri portföyümüzde görmek isteriz 🤞🤗

1 Günde boya ® uygulaması tescilidir

Düşünülenin aksine pahalı bir boya firması değiliz. Kaliteli hizmet +Marka boyalar+ profesyonel ekip desteği tüm bunlar dahil yaşadığınız mekanı gün içerisinde hatasız olarak teslim alabilirsiniz.

Ev Boyama Fiyatları

boya badana fiyatları evini boyatmak isteyenler için oldukça merak edilen konuların başında gelmektedir. Fiyat konusunun evlerin m2 göre olması ve evden eve değişmesi müşteri gözünden de acaba ev boya badana işlerinin fiyatları nasıl belirleniyor nasıl hesaplanıyor gibi sorunlarına neden olmaktadır.

Biz de bu anlamda basit bir şekilde ev boya badana fiyat hesaplama modülünü hazırladık. Aşağıda belirtilen özelliklere dikkat ederek kolayca evinizin ne kadara boyanabileceğini hesaplayabileceksiniz.

Boya Badana

Ev boya badana hizmetleri farklı ölçeklerde sunulur. Sizin tek yapmanız gereken işin boyutunu tanımlamak. İster bir oda ister tüm ev boyanacak olsun, ustalar tam olarak sizin ihtiyaçlarınıza göre teklif verebiliyoruz. Böylece bir ev fiyatına bir oda boyatma gibi her türlü sorun ortadan kalkacaktır.#İstanbul Boya Ustası

 

İstanbul’un en prestijli ev boya badana firmasından “kolay-rahat-pratik” bir ev boya badana hizmeti almak için bizleri arayabilirsiniz 🤞

İşçilik+Malzeme dahil👈 Metraj & Fiyat Tablosu

Eşyasız Evler 

plastik/silikonlu

filliboya’kullanımı 

Eşyalı Mekanlar

plastik/silikonlu

filliboya’kullanımı

(Jotun-filliboya-Permo Gold) Saten Boya Kulanımı 👍🏻 

1+0 (30-40 m2)

1+1 (50-60 m2)

600 -700 TL

800- 900 TL

    900-1.000 TL

1.200-1.300 TL

1.100-1.200 TL

1.400-1.500 TL

2+1 (70-80 m2)

2+1 (90-100 m2)

1.300-1.400 TL

1.400-1.500 TL

1.500-1.600 TL

1.700-1.900 TL

1.700-1.800 TL

2.000-2.200 TL

3+1 (100-110 m2)

3+1 (120-130 m2)

1.500-1.600 TL

1.600-1.700 TL

1.900-2.100 TL

2.200-2.300 TL

2.200-2.400 TL

2.400-2.600 TL

Kampanya detaylarını ayrıntılı incelemek için tıklayın

Fiyat tablomuza işçilik ve malzeme dahil edilmiştir. Bu fiyatlar tahribatsız bariz renk değişimi olmayan mekanlar baz alınıp tahmini verilere göre hazırlanmıştır.

Güncel kampanyalarımız ve aklınızdaki tüm sorulara cevap bulması için bizleri  haftanın 7 Günü 0532 626 13 88 telefon numarası üzerinden arayabilir, WhatsApp hesabımıza anlık bağlanabilir, merak etiğiniz tüm sorulara bekleme olmadan anlık cevaplar alabilirsiniz..

Evinizin İhtiyacı olan boya badana yenileme işlemlerini deneyimli ekiplerimizden talep edebilirsiniz#profesyonel kalitede boya badana ustası fiyatları

Boya badana işleri ile ilgili her türlü çözüm bu adreste bulabileceksiniz.

Evinizin boya işlerini yaptırmak için onlarca ustayı telefonda aramanıza gerek yoktur. Sosyal medya hesaplarımıza bakıldığında on binlerce ailenin yanı sıra onlarca ünlü seçkin sima güvenli bir şekilde 1 Günde boya’dan hizmet aldığını fark edeceksiniz. Bizden fiyat bilgisi almadan karar vermeyin..

Evimi renklendirmek istiyorum #filli boya bayilerine nasıl ulaşabilirim? Bayiler renk seçiminde yardımcı oluyorlar mı? Evimize çağırdığımız filli boya boyacı ustası renk konularında deneyimli elemanlardan mı oluşuyor tüm Bu soruların cevapları kafanızı karıştırabilir, belki de boya yaptırmaktan vaz geçebilirsiniz.. zira insan psikolojisi karmaşık gelen işleri sevmediğinden dolayı iş Arap saçına döndüğünde vazgeçilme eğilimi doğuyor.İyi Boyacı ustası / badana boya

Tüm bunlara gerek kalmadan sizler için boya uygulamalarını, Oldukça kolay bir o kadar eğlenceli bir noktaya taşıdık amaçladığımız insanlar evlerini boyatmak istediklerinde Sokak sokak #boya bayilerini arayıp Zaman kaybetmenizi istemeyiz.

Filli boya boyacı ustası fiyatları , hizmetlerine ulaşmak oldukça kolay..

Renk seçiminde perdemize koltuk, kapıya mobilyaya yani kısacası renk

uyumunu sağlayabilmek için çok iyi bir gözlemci olmamız gerekiyor, ya da bir iç mimardan destek almanız. Filli boya bu konuda  mimar benim sanal platformunda size bu konuda yardımcı oluyor..

Bu programın işleyiş tarzı evinizi herhangi bir bölümünden bir resim yüklüyorsunuz, bu resim sanal program içerisinde mobilyaların arka kısmına istediğiniz rengi atabilme imkanı sunuyor.. bayiden renk numunelerini almaya gerek kalmadan harika bir program olarak tanımlayabiliriz.

Profesyonel 1günde boya firması olarak da bir çok zamanda müşterilere yardımcı olabilmek adına bu programlardan istifade ettiğimiz oluyor yani kısacası tavsiye edebilirim.

Ya da bunlar benlik değil bunlar ile uğraşacak zamanım da yok, profesyonel bir #boya ekibi desteği ile evimi güvenli kusursuz renk sunumu yapabilecek ekipler düzeyinde boyatmak istiyorum diyorsanız, 1 günde boya tam da burada istediğiniz kalitede boya uygulamalarını sunabilmek için var..👈 Bizleri arayın renk sunumu fikir paylaşımı işin ehli boya ustalarımızdan kafanız karışmadan hizmetin alasını alabilirsiniz.

Boya badana da doğru bildiğimiz yanlışlar?#profesyonel kalitede boyacı ustası

Sosyal olan her şey bir dizi kurala sahiptir ve genellikle bu kurallar yargılanmaz. Çünkü böyle bir maliyet yaklaşımı toplumların çoğunda ya da içinde çoğunluk tarafından egemendir. Size komik gelebilir, ancak evinizi nasıl boyayacağımız bile bu öğretilen kurallar dizisine dahildir.

Tabii ki, bu boyama kuralları oluşturulurken bazı faktörler devreye girer ve bazılarının çok makul nedenleri vardır. Ancak, hiçbir zaman sebepsiz, bazen sadece makul oldukları için geçerli olmayan yazılı olmayan kurallar da vardır.

Öte yandan, bu kuralların bazıları zaman içinde güncellenmemiş olabilir. İşlevsel nedenlere sahip kurallar bazen teknoloji ve malzemelerin zaman içinde ilerlemesiyle işlevsiz hale gelir, ancak yine de devam ederler.

minimal mekanlarda gri renkler tercih edilebilir.Boyacı ustam İle kaliteli boya badana hizmetini bizden alabilirsiniz

Aslında, neredeyse her dönemde bu kuralların ötesine geçen birçok estetik tercih var. Bunlar olağan dışı ve garip görünse de, daha yenilikçi kesimler için ilginç olabilirler. Bazı farklılıklar zamanla estetik olarak kabul edilir ve sıradan olabilmeleri için çok fazla uygulanır.

Bununla birlikte, günümüze bakalım, evinizi örneklerle boyamadan önce eşinizden, arkadaşınızdan, ailenizden ve hatta bazen uzmandan duyabileceğiniz bazı örnekler görmek mümkündür.

Zevkinize uygun benzersiz bir karaktere sahip bir evde yaşamak istiyorsanız, bazı desenleri kırmak ve tabuları kırmak mantıklı olabilir. Konu boya badana olsa bile…

Beyaz renkler nötr etkisi yapabilir;

Beyazın tek başına ve katkı maddesi olmadan kullanılmayacağına dair yaygın inanca karşı çıkabilirsiniz çünkü aksi kanıtlanan örnek oldukça fazladır. Evinizin duvarlarını boyamak veya boya ustası aradığını söylediğinizde, cevabınız sıklıkla  hangi renge ihtiyacınız olduğu hakkında olabilir.

Bununla birlikte, bu kirli beyaz çoğunlukla duvarlara hükmeden kirli beyaz rengiyle

sonuçlanır. Beyazın bir hastane gibi kendi başına veya soğuk, steril olarak çok sıkıcı olduğuna dair bir görüş var. Ancak, bu fikre sahip insanlar sadece boş alanlarda beyaz duvarları düşünüyor olmalıdır.

Beyaz duvarların, hatta zemin ve tavanın bile muhteşem bir tuval olabileceğini unutmayın. İsterseniz beyaz bir atmosfer yaratabilirsiniz, ancak beyaz duvarlar size dekorasyonda büyük bir özgürlük verir. İstediğiniz kompozisyonda istediğiniz renkleri kullanmak beyaz duvarlarla çok daha kolay. Bundan emin olabilirsin.

Sosyal medya üzerinden yayınlanan bloglarda renk karmaşaları içerisinde kaybolup gitmeyin sizler için kartela video çekimlerini sade yalın bir anlatım tarzı İle Instagram hesabımızdan yayınlamaktayız.

#badana boya Çalışmamız

Koyu renklerden kaçınmak gerek;

Ev boyama’da koyu renklerin evler için iç kapatıcılar olduğu söylenir, ancak düzgün kullanıldığında koyu renklerin etkileyici bir etkisi olabilir ve hatta ev dekorasyonuza karakter ekleyebilir. Tabii ki, çok küçük alanlarda koyu renk kullanmanın etkisinin olması muhtemeldir, ancak özellikle büyük alanlarda dramatik sonuçlar doğurabilir.

Örneğin, ahşap merdivenlerin bu merdiven salonuna dayandığı koyu gri duvar çok zarif bir kontrast yarattı. Gri duvarın ve resmin üzerinde asılı açık renkli bir çerçeve bu kontrastı iyice vurgular.

Boya badana ustası ihtiyaçlarınızda 1 günde boya firması olarak sizlere en kaliteli hizmeti kısa sürede Sunabiliriz. Soru ve görüşleriniz için bizleri 0532 626  1388 nolu telefon üzerinden arayabilirsiniz.

Bir günde boya konusunda yaptığımız çalışmalar bir çok kesimin takdirini kazandı. Evlerinizi profesyonel boyacı ustalarımıza emanet ettiğiniz için pişman olmayacaksınız daha iyisini sizlere sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

etiketler;

Boyacı ustası, boyacı ekibi, filli boya boyacı ustası, istanbul boyacı, istanbul boyacı ustası, istanbul profesyonel boyacı, istanbul boya badana ustası, istanbul boyacı ustası, istanbul ev boyacı, istanbul anadolu yakası boyacı, istanbul avrupa yakası boyacı, istanbul anadolu yakası boya badana, istanbul boyacı ekibi, istanbul boyacı ustası, istanbul boya badana ustası, güvenilir boya ekibi,boya badana ustası, boya ustası, boyacı ustası arıyorum, en iyi boya ekibi,

boyacı ustası, kaliteli boya ustası, istanbul boyacı, boyacı ustası, ev tadilat firması, boya firması, Boya badana boyacı ustası badana firması, boyacı badana ustası hizmeti, boya firmaları, boya fiyatları, istanbul Boya villa boyama firması, filli boya ustası, Boyacı ustası, profesyonel boyacı,  boyacı ustası, boyacı, istanbul boya badana fiyatları, Güvenilir boyacı ustası, istanbul boya firmaları, boya fiyatları, istanbul Boya villa boyama firması, filli boya ustası, Boyacı ustasınız, profesyonel boyacı,  istanbul boya badana, boyacı ustası, eşyalı ev boyacı ustası,  ev boyacı ustası, ev tadilat firması, boya firmasıBoya badana boyacı ustası badana firması, boyacı badana ustası hizmeti, 3+1 ev boya badana fiyatları, boya ustanızkaliteli boya ustası, pratik boya

boyacı ustası nerde bulabilirim, boyacı ustası arıyorum,
boyacı, boyacı ustası, boyacı ustası lazım,  boyacı ustası nasıl bulabilirim,

 

Call Now Button
× Whatsapp