#boyacı ustamBoyacı Ustam

Boyacı Ustam hizmeti ile pratik kolay gün içerisinde bir iş teslimi alırsınız.

1GÜNDE BOYA ® uygulamasını başlatmaktan mutluyuz.

İstanbul’da bulunan uzman işin ehli boyacı ekiplerimiz ile ev iş yerlerinizi kaliteli malzemelerle yüksek standartlarda  dört ustadan oluşan ekiplerimiz ile 1 Günde #boya badana hizmeti sunmaktayız. 1günde boya ® kurumsal markamızdır. 

Bir dairenin boya işlerine başlanmadan önce dikkat edilmesi gerekenleri kısaca bahsetmek istersek, Ustalar ile anlaşma yapmadan önce yapacakları evi görmesinde fayda var, ona göre bir iş planı oluşturmasıdır. Whatsapp benzeri uygulamalar ile boyacı ustanıza anlık bağlantı kurabilirsiniz. Bu sizi olası fiyat artışlarından koruyacak aynı anda zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

En iyi kalitede ev boyama sürecini benimsiyor ve bunu talep ediyorsanız tarafımızdan yapılan hizmetlere göz atabilirsiniz

Boyacı ustası hizmeti

Boya uygulama işlerinizde mutlaka kaliteli boyalar ve tecrübeli hizmet almak her zaman avantaj olacaktır. Filli boya & boyacı ustaları olarak boya uygulama departmanına sağladığımız katkılar azımsanmayacak düzeydedir. Boya üreticilerinden olan #marshall boya uygulama departmanı hizmeti modasından geri kalmayarak. #Ustam_burada platformu ile google reklamlarında yerini almaya başladı.

Bu tarz platformlar iki yönlü olarak değerlendirilebilir. 

Birincisi kalitenin pekişmesi anlamında büyüklerin sahada olması bizler için bir avantajdır ☝️ Diğer bir açıdan ise sektörün bazda zaten sorun yaşayan boyacı ustaları için bu tarz platformlar ve sistemler işin içinden çıkılmaz bir hal almaktan başka bir şey değildir ❗️

Konuya eleştiri getirecek olursak; Bu iş AVM’lerin güçlü finansman kaynakları, küçük esnafı kapatmaya zorlayıp yanında reyoncu olarak çalıştırma eğilimine kadar götürdüğü emperyalist- kapitalist oligarşi düzen olarak görülebilir.. Tabi bu konuda farklı düşünebilirsiniz..

Marshall boyacı ustasıÖrneğin; #Marshall_ustam burada #Filli_boya & #filliustam boya uygulamalar sektörüne katkı sağlamak ve ustaları istihdam etmeye yönelik adımlar atmaya başladılar.  Marshall renklerine ulaşmak için yandaki görseli tıklayın da denilebilir. Bu daha politik rasyonel bir yaklaşım olur:))

Kusursuz bir hizmet için sistemlerimizi denemenizi tavsiye ederiz.

Mükemmel düzeydeki boya badana nasıl yapılır? Eşyalı veya boş mekanlar için kusursuz bir boya nedir? benzeri ilgili çalışmalar sosyal medya hesaplarımız Instagram ve Facebook’ta yayınlanmaktadır. Kusursuz bir boya badana hizmeti için bizi arayınız. Boyacılık alanında filli boya, marshall boya, Polisan, DYO boya, Koçtaş, Vivense tarzı markaların kendi ekipleri ile müşterilere hizmet verme çabaları bizler açısından herhangi bir sorun veya problem kaynağı olarak görmüyoruz.

Sonuçta burası 1GÜNDE BOYA ® sistemleri başka bir yere benzemez.

Sistemlerimizi inceleyip bizleri takip edenler açısından 27 yıllık mesleki hayatımızda on binlerce mekana ve kişiye özverili kaliteli hizmetlerimizi tam zamanında ulaştırma gayreti gösterdik. Sosyal medya alanında paylaştığımız referanslarımız müşterilerin deyimiyle takdire şayandır. Türkiye’nin saygın itibar gören boyacı sistemleri arasında göstermemiz tesadüf değildir arkasında olan üstü bir gayret ve çaba vardır. Tekrardan belirtmek isteriz ki sahada büyükleri görmek ve onlarla mücadele etmek bizler için bir gurur kaynağıdır.

Siz değerli müşterilerimize kolay pratik bir ev boyama süreci sunabilmek için yeterli donanımlara sahibiz.

İyi kalitede boyacı ustası hizmeti

Ev Boya Badana İşleri

Daire boya badana hizmetleri, farklı ölçeklerde sunulur. Sizin tek yapmanız gereken işin boyutunu tanımlamak. İster bir oda ister tüm ev boyanacak olsun, ustalar tam olarak sizin ihtiyaçlarınıza göre teklif verebiliyoruz. Böylece yüksek rakamlardan ev boyatma gibi her türlü sorun ortadan kalkacak. Boyacı ustam hizmetlerimiz doğrultusunda mekanlarımıza kısa süre içerisinde hak ettiği ışıltılı verebilirsiniz.

Mekan ücretlendirme fiyatları genellikle asgari ücreti baz almaktadır. Bu rakamlar tahminsel olup fiyat araştırması yapmak isteyenler kişilere fikir vermek için hazırlanmıştır. Eşyasız boş dairelerin boya yenileme çalışmaları baz alınmıştır. Burada yer alan metre kare birim fiyatı Tahribatsız kendi renginde boyana bilecek duvarları ve alanları kapsamaktadır. Mekan içerisinde astar gereksimi ya da koyu renklerin açık renklere çevrilmesi gibi aşamaları kapsamıyor.

Evlerin fiziki yapısı birbirinden farklılık göstereceğinden dolayı ustamızdan detaylı bir araştırma talep etmeden işinizi kişiye yüklememenizi tavsiye ediyoruz. Boyacılık aşaması ve işleyişinde genel itibari ile tartışmalar bu tarz konular üzerinden çıkabilmektedir.

Boya badana yapmanın kolay yöntemiUygulamalarımızın her alanında marka boyalar ve profesyonel ekipler kullanılmaktadır.

Kampanya dahilinde Filli boya, Marşhall, Polisan, Dyo, Permolit boya markalarını tercih edilebilir.

Fiyat listemizde işçilik malzeme ücretleri dahildir. Ekibin kahvaltı ve öğle yemeği firmamıza aittir. Müşteri daire içerisinde ekstra bir işlem istemediği taktirde fiyatlarımız stabildir. Fiyatı arttırabilecek unsurlar; Çoklu renk tercihi – Uzun zaman boyanmamış tahribatlı daireler -Kapı -pencere -petek balkonların boyanması gibi durumlardır. Kampanya tavan, duvar, kartonpiyerlerin en az iki kat boyanmasını kapsar.

Tavan duvar boyama çalışmalarında güncel kampanyalarımız ve aklınızdaki tüm sorulara cevap bulması için bizleri haftanın 7 günü 0532 626 13 88 telefon numarası üzerinden arayabilir, WhatsApp hesabımıza anlık bağlanabilir, merak etiğiniz tüm sorulara bekleme olmadan anlık cevaplar alabilirsiniz…

Kampanya detaylarını ayrıntılı incelemek için tıklayın

Mekanlarınızın boya yenileme işleri için Profesyonel Çözümler 1 Günde boya adresinde bulabileceksiniz.

Boya badana işleri ile ilgili her türlü çözüm bu adreste bulabileceksiniz. Evinizin boya işlerini yaptırmak için onlarca ustayı telefonda aramanıza gerek yok. Sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımlarımıza bakıldığında binlerce aileye iyi kalitede bir ev boyanması hizmetini verdiğimizi görebilirsiniz. Tamamen nitelikli ve özverili çalışmalarda bulunduğumuzdan mütevellit ekranlardan gözlem diyebileceğimiz bazı tanıdık simaları da misafir olduğumuz görülmektedir. Bizden fiyat bilgisi almadan karar vermeyin.

Boya uygulamasına nerden başlanılmalı ?Doğru bir iş planı oluşturmak için evin metre karesi boyanacak bunların duvarların durumu duvarlarda tamirat benzeri yüzey bozuklukların durumu, tahribatlar var mı yok mu bunların belirlenmesi gereklidir.  #boyacı_ustam Kullanılacak malzemenin belirlenmesi için bir liste yapması gerekirDuvar boyacıları

Mekanlarda kullanılabilecek malzemelerin sarf listesi oluşturulmalı ve müşteri ile paylaşılmalıdır. Bu aynı zamanda sağlıklı bir fiyat teklifi oluşturmak için etken bir yöntemdir. Boyacılar fiyat oluşturma aşamalarında genellikle o anki psikoloji ve daha önceki yaptıkları mekanları fiyatlandırmalarını sunmaktadırlar. Bu sağlıklı ve kabul edilebilir bir yöntem değildir. Mekanı gözlemlemeden içinde bulunan durum bilinmeden fiyat teklifini vermek tabiri caiz ise doğmamış çocuğa don biçmekten başka bir şey değildir.

Zira bir binanın içinde bulunan dairelerin metrajları aynı olmasına rağmen üç yılda bir evini boyatından tutun boyanın süresini 13 seneye uzatan kişilerin de olabileceği göz ardı edilmemelidir. Bir de buna içerisinde kişilerin kendilerince yaptırmış oldukları dekorasyonu eklediğinizde ne demek istediğimiz daha net bir şekilde anlaşılabilir. Bu açıdan sağlıklı bir teklifin ya bir yapılacak kişi ya da kişilerin ustasına WhatsApp gibi programlar ile göndereceği bir video ile netlik kazanabilir.

Eşyaları ve yerleri mutlaka örtün

Dairenizde tüm alanları örtülmesine dikkat etmeniz gerekir aksi taktirde istenmeyen boya dökülmelerinde İstenmeyen temizlik sorunlarıyla karşılaşabiliriz. Duvarlarınızda koyu renkler mevcut ise boyaya başlamadan önce bir kat kapatan  astar ile hem zamandan nemde boyanız dan tasarruf edebilirsiniz.

İyi kalitede boya ustalarıKalitesiz malzeme kullanmayın.!

Piyasada ucuz ekonomik boyalar içerdiği yüksek miktarda kalsit veya natrasol (ultrason jeli) olarakta bilinir, içeriği ile hem size zaman kaybettirir daha fazla uğraşmanıza neden olacaktır. Bir boyanın kalite oranı içerdiği titan -talk -alüminyum silikat -strenli -plastik tutkal -reçineler & içeriğiyle diğerinden ayrılmakta 1.Sınıf boya özelliğini taşıyabilir.

Ekonomik veya diğer adıyla Eksport boyalar Genellikle müteahhitler tarafından tercih ediyorlar. 

Marka adı altında satılan ürünlerin bir çok kesime göre üretim yapıldığından dolayı kullanım alanı ve fiyatları birbirinden farklılaşmaktadır.  Talebiniz ve ihtiyacınıza yönelik malzemeyi tespit Edip bunu satın alma yöntemine girmelisiniz. Burada Kastettiğimiz şey kişinin bütçesi ve arayışına göre Halk dilinde amiyane tabirle parasına göre mal alırsın deyimi vardır.

Bu sözlerimizi bizlerle temas sağlayan bazı kişiler açısından dile getiriyoruz. Örneğin, uygulamada hangi marka boyayı kullanıyorsunuz sözünden sonra konu kapanıyor. Herhangi bir marka ismini vermek suretiyle sorularını cevaplama yöntemine giriyoruz. Çok az kişi şu sorunun devamını dile getiriyor adı geçen markanın hangi tür malzemesini kullanmaktasınız ? yaklaşımında bulunulmuyor ! Yani burada marka boya adı altında ekonomik bir malzemenin olabileceği gibi tam silinebilir anti bakteriyel malzemelerin de olacağı unutulmamalıdır.

Kolay, pratik bir ev boyama süreci için tercihinizi bizden yana kullanabilirsiniz.

Bu tarzda düşünceniz varsa 1 Günde boya hizmeti tam da size göre ihtiyaçlarınıza cevap verecek,  inovasyon süreci kapsamında yeni nesil boyacılık sistemi başarılı bir şekilde sisteme entegre edildi. Boya badana sektöründe 27 yıldır kaliteyi arayanların adresi olmaya devam ediyoruz. Bu sistemi mutlaka deneyin iddia ediyorum seveceksiniz. Boya Badana işlerinizi 1Günde boya ekiplerine teslim edin, Rahat edin !

️ Etiketler

Çekmeköy Boyacı Ustası, Boyacı Ustam, Beykoz boya ustası, Ataşehir boyacı, Esenyurt Boya Ekibi, Ataköy Boyacı ustası, Acıbadem Boyacı Ustası, Suadiye boyacı ustası, Beykoz boya ustası, Sarıyer boyacı ustası, Göztepe boyacı ustası,  Alanya Boyacı Ustası,  Beşiktaş boya badana ustası,  Beşiktaş boyacı ustası İzmir boya ustasıKadıköy Boyacı Ustası, Beşiktaş boyacı ustası, Halkalı Boyacı Ustası, Bostancı boyacı, Zeytinburnu Boyacı Ustası, Alibeyköy Boyacı Ustası, Zekeriyaköy boyacı, Bostancı boyacı, Üsküdar boya ustası, Ataşehir boyacı, Kozyatağı boya badana ustası,  Ataşehir Boya Ustası, Kartal boyacı ustası, Erenköy boyacı ustası, Ataköy Boyacı Ustası, Beylikdüzü Boya Badana, Bostancı Boyacı, Hızlı boyacı ustası, Tuzla boyacı ustası,  Boyacı, Boya badana ustası, Şerifali Boyacı Ustası, Kurtköy boya badana ustası, Sahrayıceddit boyacı ustası, Caddebostan boyacı ustası, Bağdat caddesi boyacı ustası, Kadıköy boyacı ustası, Florya Boya Badana Ustası, Erenköy boyacı ustası, İstanbul pendik boyacı ustası, Sancaktepe boyacı,

Bahçeşehir Boyacı Ustası, Beylikdüzü boya ustası, kolay boya, Pratik boya, Maslak Boyacı Ustası, Kagıthane Boyacı UstasıAyazağa Boyacı Ustası, Deneyimli boyacı ustası, Çekmeköy boyacı ustası, Boyaci Ustasi Hizmeti, Kagıthane Boyacı Ustası, Ev boyama,Çekmeköy boyacı, Ümraniye Boyacı, Sarıgazi boya ustası, Maltepe boyacı, Pendik Boyacı Ustası, Ataşehir boyacı, Samandıra boyacı ustası, Güvenilir boyacı ustası, Boyacı ustası, boyacı ekibi, Maslak Boyacı Ustası istanbul boyacı, istanbul boyacı ustası, profesyonel boyacı, istanbul boyacı ekibi, ataşehir boya ustası, filli boya ustası,Kaliteli boya ustası, Küçükcekmece Boyacı Ustası, Güvenilir boyacı ustası, Rezidans boyacı, Mecidiyeköy Boyacı Ustası, istanbul boya badana, Kaliteli boyacı ustası, Bahçeşehir Boyacı Ustası, Ev boya badana, Çekmeköy Boyacı, Beşiktaş boyacı ustası, Boyacı, Boya badana, Ümraniye boyacı ustası, Boyacı ustası, Beşiktaş Boyacı Ustası, Üsküdar boyacı, Erenköy boyacı, Jotun boya ustası, Boya badana Ustası, Çekmeköy boyacı ustası, Tecrübeli boyacı ustası, Ataköy Boyacı Ustası, Sarıgazi boya ustası, Bostancı boyacı ustası. Sancaktepe boyacı, Kurtköy boyacı, Kartal boyacı ustası, Kozyatağı boyacı ustası, 

 

 

1gündeboya.com.tr

Daha Fazla Bilgiye Mi İhtiyacınız Var ?

İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan profesyonel ekiplerimiz ile mekanlarınızı kaliteli malzemelerle profesyonel boya badana hizmeti sunmaktayız.

İLETİŞİM
İstanbul'un Tüm
İlçelerinde Hizmetinizdeyiz
0 (532) 626 1388
İletişim Formu

Error: Contact form not found.

© 1 GÜNDE BOYA KURUMSAL BİR MARKADIR . WEB TASARIM - SEO - BACKLİNK : [ BASERWEB ]

error: İÇERİKLERİMİZ KOPYALANAMAZ !
Call Now Button
× Whatsapp