1günde boya’nın resmî uygulayıcısıyız. 1GÜNDE BOYA ® uygulamasını başlatan ilk kurumsal yapılanma olmaktan mutluyuz. 

İstanbul’un  Anadolu ve Avrupa yakasındaki uzman boyacı ekiplerimiz ile ev işyerlerinizi en kaliteli malzemelerle 4 usta İle 1günde boya badana hizmeti sunmaktayız.

Bir dairenin boya badanasına başlanmadan önce dikkat edilmesi gerekenleri kısaca bahsetmek istiyorum. Ustalar daire içi boya badana işine başlamadan önce yapacakları evi görmesinde fayda var, ona göre bir iş planı oluşturmasıdır.

Saten alçı Nasıl Yapılır

Boya uygulamasına nerden başlanılmalı ?

Doğru bir iş planı oluşturmak için evin metre karesi boyanacak bunların duvarların durumu duvarlarda tamirat benzeri yüzey bozuklukların durumu, tahribatlar var mı yok mu bunların belirlenmesi gereklidir.  boyacı ustası  Kullanılacak malzemenin belirlenmesi İçin bir liste yapması gerekir

Alçı zımpara

İhtiyaç duyulan malzeme listesi

Bu listede saf malzemelerden kullanılacak olan duvar tavan boyaları varsa kapı pencere için yağlı boyalar tamiratları da kullanılacak saten alçı örtü bant 1 adet zımpara gibi malzemeler dahil edilmelidir. Bir daireye yaklaşık 15 litre duvar boyası 17,5 litre tavan boyası gitmektedir. örtü olarak dairemiz 100 metre² olduğunu varsayarsak iki adet 50 metre karelik mavi branda iki adette otuzluk hışır örtü  yeterli olacaktır.

Eşyaları ve yerleri mutlaka örtün

Dairenizde tüm alanları örtülmesine dikkat etmeniz gerekir aksi taktirde istenmeyen boya dökülmelerinde İstenmeyen temizlik sorunlarıyla karşılaşabiliriz. Duvarlarınızda koyu renkler mevcut ise boyaya başlamadan önce bir kat kapatan  astar ile hem zamandan nemde boyanız dan tasarruf edebilirsiniz.

 

Kalitesiz malzeme kullanmayın.!

Piyasada ucuz ekonomik boyalar içerdiği yüksek miktarda kalsit veya natrasol (ultrason jeli) olarakta bilinir, içeriği ile hem size zaman kaybettirir daha fazla uğraşmanıza neden olacaktır. Bir boyanın kalite oranı içerdiği titan -talk -alüminyum silikat -strenli -plastik tutkal -reçineler & içeriğiyle diğerinden ayrılmakta 1.sınıf boya Özelliğini taşıyabilir.

Turkuaz rengi

 

Ekonomik veya diğer adıyla Eksport boyalar Genellikle müteahhitler tercih ediyorlar. Boya kovasında marka ismi yazıyor diye tümü aynı kalite normlarına bakılması gerekir.  Burada Kastettiğimiz şey kişinin bütçesi ve arayışına göre Halk dilinde amiyane tabirle parasına göre mal alırsın deyimi vardır.

Polisan bej rengi

 

Tüm bu yazdıklarını okuyan siz değerli müşterilerimiz diyeceksiniz ki ; Yilmaz usta Tüm bunlara ne gerek var araştırmamı yapar referansları kuvvetli işinde uzman bir ekip bulur malzeme işçilik dahil olmak üzere işimi teslim eder iş teslimatı sonrası kontrollerimi sağlar paranı öderim olur biter.

Kartonpiyer Nasıl Boyanıyor

 

Bu tarzda düşünceniz varsa 1günde boya Hizmeti tam da size göre ihtiyaçlarınıza cevap verecek,  inovasyon süreci kapsamında Yeni nesil  Boyacılık sistemi Başarılı bir şekilde sisteme entegre edildi.  boya badana sektöründe 25yıldır kaliteyi arayanların adresi oldu. Bu sistemi mutlaka deneyin iddia ediyorum seveceksiniz.

Boya Badana işlerinizi 1günde boya ekiplerine teslim edin, Rahat edin.!

Professional paint applications, dekor yapı boya badana hizmeti olarak sizlere en iyisini sunmaya devam ediyoruz. Günlük yapılan dekorasyon çalışmalarımızı iyi kalitede, güvenli, sorunsuz boya uygulamaları nasıl yapılır, konusuna atıfta bulunmak için İnstagram  Pinterest Facebook,üzerinden paylaşmaktayız ayrıntılar için burayı tıklayın.. Boyacı ustası arayışınıza son verecek detaylar içerir..

Beşiktaş boyacı
Beşiktaş boya dekorasyon işleri

Hızlı güvenli boya uygulamaları
Beşiktaş Boya ekibi

En iyi kalitede boya Badana
Tema İstanbul boya Badana

Daha iyisi için 1günde boya
Üstün kaliteli güvenli hizmet anlayışı,

Call Now Button
error: İÇERİKLERİMİZ KOPYALANAMAZ !
× Whatsapp