1günde boya’nın resmî uygulayıcısıyız.

1GÜNDE BOYA ® uygulamasını başlatan ilk kurumsal yapılanma olmaktan mutluyuz. 

#Dekor yapı
1günde boya tescil belgesi

Yaşadığınız mekanları kaliteli malzemelerle yüksek standartlarda  dört ustadan oluşan ekipleri İle 1 günde boya badana hizmeti sunmaktayız.

Bir dairenin boya badanasına başlanmadan önce dikkat edilmesi gerekenleri kısaca bahsetmek istersek, Ustalar ile anlaşma yapmadan önce yapacakları evi görmesinde fayda var, ona göre bir iş planı oluşturmasıdır. Whatsapp benzeri uygulamalar ile ustanıza anlık bağlantı kurabilirsiniz.

Bu sizi olası fiyat artışlarından koruyacak aynı anda zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

Evimin boyalarını tazelemek günümüz modasına uygun renkler ile boyatmak istiyorum filli boya bayilerine nasıl ulaşabilirim?

Bayiler renk seçiminde yardımcı oluyorlar mı? Evimize çağırdığımız filli boya boyacı ustası renk konularında deneyimli elemanlardan mı oluşuyor.?
tüm Bu soruların cevapları kafanızı karıştırabilir, belki de boya yaptırmaktan vaz geçebilirsiniz.. Zira insan psikolojisi karmaşık gelen işleri sevmediğinden dolayı sıkıntı ve sorunlu olabilecek işler ile karşı karşıya geldiğinde vazgeçme eğilimi doğuyor.

Tüm bunlara gerek kalmadan sizler için boya uygulamalarını, Oldukça kolay bir o kadar eğlenceli bir noktaya taşıdık amaçladığımız insanlar evlerini boyatmak istediklerinde Sokaklarda boya bayilerini arayıp zaman kaybetmenizi istemeyiz.Filli boya mimar benim uygulaması

Bayi sizlere ne kadar yardımcı olacak orası da bir muamma zira kapıdan içeri girdiğin zaman ben bir renk seçmek istiyorum dediğinizde, boya bayisi kendince sizlere yardımcı olmaktadır. Sizlere filli boya renk kartelası  sunar. Renginizi seçebilirsiniz ? Seç seçebilirsen 🧐 Bu sorunları emin olun sizin gibi bir çok kişi karşı karşıya kalıyor sonuçta bizler her gün evimizi boyatan insanlar değiliz.

 

Filli boya boyacı ustası fiyatları , hizmetlerine ulaşmak oldukça kolay..

Renk seçiminde perdemize koltuk, kapıya mobilyaya yani kısacası renk kombinasyonu sağlayabilmek için çok iyi bir gözlemci olmamız gerekiyor, ya da bir iç mimardan destek almanız.

Filli boya bu konuda  mimar benim sanal platformunda size bu konuda yardımcı oluyor.. Bu programın işleyiş tarzı evinizi herhangi bir köşesinden bir resim yüklüyorsunuz, Bu resim sanal program içerisinde mobilyaların arka kısmını istediğiniz renge boyuyabilme imkanı sunuyor..

Bayiden renk numunelerini almaya gerek kalmıyor. Fikir vermek açısından harika bir program olarak tanımlayabiliriz.

1 Günde boya olarak da bir çok zamanda müşterilere yardımcı olabilmek adına bu uygulamalardan istifade ettiğimiz oluyor, yani kısacası tavsiye edebilirim. Ya da bunlar benlik değil, Uğraşacak  zamanım da yok, profesyonel bir boya ekibi desteği ile evimi güvenli kusursuz renk sunumu yapabilecek ekipler düzeyinde boyatmak istiyorum diyorsanız, 1 günde boya tam da burada istediğiniz kalitede boya uygulamalarını sunabilmek için var..👈

Filli boya tasarımcıları güzel kullanışlı programlar yapmış olabilir.? Mamafih Boya uygulamaları departmanında söz sahibi boya ustalarında olmaya devam ediyor..Evinize marshall boyanın şıklığını yansıtın

Filli boya & boyacı ustaları olarak boya uygulama departmanına sağladığımız katkılar azımsanmayacak düzeydedir.

Boya üreticilerinden olan marshall boya uygulama departmanı hizmeti modasından geri kalmayarak. #Ustam_burada platformu ile google reklamlarında yeri almaya başladı. Konuya eleştiri getirecek olursak; Bu iş AVM’lerin güçlü finansman kaynakları, küçük esnafı kapatmaya zorlayıp yanında reyoncu olarak çalıştırma eğilimine kadar götürdüğü emperyalist- kapitalist oligarşi düzen olarak görülebilir.. Tabi bu konuda farklı düşünebilirsiniz..

Örneğin; #Marshall_ustam_burada #Filli_boya & #filliustam boya uygulamalar sektörüne katkı sağlamak ve ustaları istihdam etmeye yönelik adımlar atmaya başladılar.  @Marshall renklerine ulaşmak için yandaki görseli tıklayın da denilebilir. Bu daha politik rasyonel bir yaklaşım olur:))

 

 

Saten alçı Nasıl Yapılır

Boya uygulamasına nerden başlanılmalı ?

Doğru bir iş planı oluşturmak için evin metre karesi boyanacak bunların duvarların durumu duvarlarda tamirat benzeri yüzey bozuklukların durumu, tahribatlar var mı yok mu bunların belirlenmesi gereklidir.  boyacı ustası  Kullanılacak malzemenin belirlenmesi İçin bir liste yapması gerekir

 

Alçı zımpara

İhtiyaç duyulan malzeme listesi

Bu listede saf malzemelerden kullanılacak olan duvar tavan boyaları varsa kapı pencere için yağlı boyalar tamiratları da kullanılacak saten alçı örtü bant 1 adet zımpara gibi malzemeler dahil edilmelidir. Bir daireye yaklaşık 15 LT duvar boyası 17,5 LT tavan boyası gitmektedir. örtü olarak dairemiz 100 metre² olduğunu belirtelim. Yerlerin kaplatılması için iki adet 50 metre karelik mavi branda iki adette otuzluk hışır örtü  yeterli olacaktır.

 

Eşyaları ve yerleri mutlaka örtün

Dairenizde tüm alanları örtülmesine dikkat etmeniz gerekir aksi taktirde istenmeyen boya dökülmelerinde İstenmeyen temizlik sorunlarıyla karşılaşabiliriz. Duvarlarınızda koyu renkler mevcut ise boyaya başlamadan önce bir kat kapatan  astar ile hem zamandan nemde boyanız dan tasarruf edebilirsiniz.

 

Kalitesiz malzeme kullanmayın.!

Piyasada ucuz ekonomik boyalar içerdiği yüksek miktarda kalsit veya natrasol (ultrason jeli) olarakta bilinir, içeriği ile hem size zaman kaybettirir daha fazla uğraşmanıza neden olacaktır. Bir boyanın kalite oranı içerdiği titan -talk -alüminyum silikat -strenli -plastik tutkal -reçineler & içeriğiyle diğerinden ayrılmakta 1.sınıf boya Özelliğini taşıyabilir.

 

Turkuaz rengi

 

Ekonomik veya diğer adıyla Eksport boyalar Genellikle müteahhitler tercih ediyorlar. Boya kovasında marka ismi yazıyor diye tümü aynı kalite normlarına bakılması gerekir.  Burada Kastettiğimiz şey kişinin bütçesi ve arayışına göre Halk dilinde amiyane tabirle parasına göre mal alırsın deyimi vardır.

 

Polisan bej rengi

 

Tüm bu yazdıklarını okuyan siz değerli müşterilerimiz diyeceksiniz ki ; Yilmaz usta Tüm bunlara ne gerek var araştırmamı yapar referansları kuvvetli işinde uzman bir ekip bulur malzeme işçilik dahil olmak üzere işimi teslim eder iş teslimatı sonrası kontrollerimi sağlar paranı öderim olur biter.

 

Kartonpiyer Nasıl Boyanıyor

 

Bu tarzda düşünceniz varsa 1günde boya Hizmeti tam da size göre ihtiyaçlarınıza cevap verecek,  inovasyon süreci kapsamında Yeni nesil  Boyacılık sistemi Başarılı bir şekilde sisteme entegre edildi.  boya badana sektöründe 25yıldır kaliteyi arayanların adresi oldu. Bu sistemi mutlaka deneyin iddia ediyorum seveceksiniz.

Boya Badana işlerinizi 1günde boya ekiplerine teslim edin, Rahat edin.!

Professional uygulamalar departmanı olarak, boya badana hizmeti olarak sizlere en iyisini sunmaya devam ediyoruz. Günlük yapılan dekorasyon çalışmalarımızı iyi kalitede, güvenli, sorunsuz boya uygulamaları nasıl yapılır, konusuna atıfta bulunmak için İnstagram  Pinterest Facebook,üzerinden paylaşmaktayız.

Boyacı ustası arayışınıza son verecek detaylar içerir..

 

Beşiktaş boyacı
Beşiktaş boya dekorasyon işleri

Hızlı güvenli boya uygulamaları
Beşiktaş Boya ekibi

En iyi kalitede boya Badana
Tema İstanbul boya Badana

Daha iyisi için 1günde boya
Üstün kaliteli güvenli hizmet anlayışı,

Call Now Button
error: İÇERİKLERİMİZ KOPYALANAMAZ !
× Whatsapp