Halkalı semtinde onlarca villanın dekorasyon işlerini hatasız bir şekilde teslim etme başarısını gösterdik 🎨👌

1GÜNDE BOYA ®  sistemleri halkalı semtinde bulunan kişilere profesyonel nitelikte bir ev boyama hizmetini titiz, özverili bir şekilde aynı günde sunmaktadır. Ev boyama sistemlerimiz kurulduğu ilk yılından itibaren boya uygulamaları departmanında Kaliteli, Güvenli, Hızlı boya ekipleri ile en çok tercih edilen firmaların başında yer almayı başardı.

Halkalı semtinde hizmet anlayışımız öncelikle KALİTE,GÜVEN ve MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.        

Boya Badana sektörüne geriye dönük olarak bakıldığında 10’binlerce mutlu müşteriye hizmet veren firmamız gerçek müşteri referansları 1Günde Boya hakkındaki düşüncelerine göz atabilirsiniz. Müşterilerimizin içinde devlet yetkilileri,  bürokratlar, TSK komutanları iş dünyasının üst düzey yöneticileri ayrıca tanınmış ünlü sanatçılar milli sporcular, dizi oyuncusu, manken vs bulunmakta.

En önemlisi olan bizleri Gönülden destekleyen sizlersiniz.Profesyonel evboyama ekibi

Halkalı semtinde bir çok elit  mekanın tercihi olduğumuzu tarafımızdan yapılan çalışmalar incelendiğinde anlaşılmaktadır. Düşünülenin aksine pahalı bir boya firması değiliz. Kaliteli hizmet +Marka boyalar+ profesyonel ekip desteği dahil  tüm bunlar dahil yaşadığınız mekanı makul fiyatlardan boyat kampanyaları devam ediyor. 

1Günde boya ® uygulaması tescillidir

İstanbul halkalıda bulunan Uzman Boyacı ekiplerimiz ile 1GÜNDE BOYA ® hizmeti sunmaktayız. Ekiplerimiz boya badana işinde deneyimli tecrübe sahibi ustalardan oluşmaktalar. 

Ev, İşyeri boyama taleplerinizi 4 Boya Ustasından oluşan ekiplerimiz tarafından gün içinde teslim alabilirsiniz. 1Günde boya uygulaması tecrübeli uzman ekipler tarafından uygulanılmaktadır.  Boya uygulamasına  kalkışmak bazen eğlenceli bazen de sıkıcı bir hal alabiliyor. Daha önce boya yapmamış ya da ilk kez bu iş yapılıyorsa bu biraz sıkıcı olabilir. Evin iç mekanlarını ailenizle birlikte boyamak, birbirleriyle bağlantı kurmanın eğlenceli bir yolu olabilir.

İstanbul Halkalı Boyacı Ustası, arıyorum;

Övgüye değer bir boya işi elde etmek için uzay bilimine ihtiyacınız yoktur.
Boyamaya başlamadan önce birkaç ipucunu ve püf noktasını anlamak size çok yardımcı olur. Hataları önleyebilir ve riskleri oldukça tatmin edici bir seviyeye düşürebilirsiniz. Ancak yeni şeyleri denemekten hoşlanmıyorsanız, bizi arayın ve size hızlı güvenli kaliteli boya hizmetini en kaliteli hızlı bir şekilde sunalım.

Halkalı semtindeki mekanlar bir günde boya ile yepyeni bir görünümüne kavuşuyor.

#Kaliteli güvenli boya badana ustası

 Evimin Boya işlemlerine nerden başlasam?

Halkalı Semtin’deki mekanlarınızın İç boyama işini kendiniz yapmaya karar verdiyseniz, önemli adım hazırlanmaktır. Bu önemli adım, daha küçük adımların birikimidir ve bir alt adımda başarısız olması, sonuçta tatmin edici olmayan sonuçlara yol açabilir.

Boyama öncesi yapılacakları bir gözden geçirmenizde faydalı olur.

Bu boyama işi için neyin önemli olduğuna ve ne kadar tutacağına karar verin. Olası giderler için bir bütçe yapın. Çok idealist olmayın ve işleri basitleştirin.  İlgili maliyetler hakkında fikir edinin. Önceden ayrıntılı bir analiz sizi yarı yolda rahatsızlıklardan kurtarabilir.

Araç gereçlerin temin etmeyi unutmayın

Halkalı ev boya yapımında kullanılacak malzemeler

#villa Badana boya ustası
Villa boya ustası

Aletler ve hırdavat olmadan hiçbir işi mümkün olan en iyi şekilde gerçekleştiremeyiz. Gerekli araçları satın alın ya da bir arkadaşınızdan ödünç alın. veya her ikisinin bir karışımına sahip olabilirsiniz.

Merdivenleri, boya fırçalarını, ruloları, boya bantlarını, boya kovalarını, örtmek için naylon, uzatma sırıklarını ve zımpara kağıtlarını listeye ekleyin.

100  (m²) dairenin ihtiyacı olan sarf malzeme listesi

Ev boya badana işinde kullanılacak ihtiyaç listesi; Duvarlar için 15 LT plastik -silikonlu- saten boyası bütçeniz veya evinizde görmek istediğiniz herhangi bir boya markası veya cinsini tercih edebilirsiniz .

Tavanlar için 17/5 LT tavan boyası- 2 adet 25 lik dekor marka saten veya plastik rulosu- 1 adet sırık- 3 adet maskeleme bandı- 3 adet eşya kaplama hışır örtü- 3 adet yer kaplama mavi renkli koruma örtüsü- kırık dökükleri için yeterli kadar saten alçı- 1 adet 100 lük zımpara- az miktarda alçı için astar solüsyonu ve tabi en önemlisi azimli istekli bu işi ben yaparım diyebilen birini bulmak..

#Villa Boyacı USTASISizler için derlediğimiz boya sarfiyatı ile alakalı yazı dizimizi okumak isterseniz tıklayın

Uygulamada sen olmak üzere kaliteli ve markalı ürünleri tercih etmeye gayret gösterin

Boya Satın almadan önce boya kalitesi ve türü seçeneklerinizi bilin. Renk ve tür hakkında karar verdikten sonra, ihtiyacınız olan boya miktarını hesaplamanın zamanı geldi. Tahmin etmek için bir uzmandan yardım alabilir veya hesaplamak için çevrim içi kaynakları kullanabilirsiniz.

Mobilya ve diğer malzemeleri temiz örtü ile kaplayın

İç mekânları boyamak için merdivene çıkmadan önce, mobilyalarınızı ve diğer değerli eşyalarınızı korumak önemlidir. Tüm aletleri ve daha büyük mobilya malzemelerini örtmek için hışır örtü kullanın. Daha küçük mobilyaların diğer odalara taşınması önerilir. Aksi takdirde, kendiniz ve merdiven geçmesi için küçük bir alan bırakacaksınız. 

Boya uygulamaları nasıl yapılabilir bu doğrultuda Instagram‘daki hesabımızdan paylaştığımız videoları inceleyebilir, bu konuda nereden nasıl başlayacağınıza dair fikir sahibi olabilirsiniz. Unutmayın bazen küçük bir gözlem olası bir çok hatanın önüne geçebiliyor.

Halkalı semtinde iyi kalitede boya badana hizmeti almak için bizleri arayabilirsiniz.

Kaliteli boyacı ustası fiyatları

 Kapıları, Pencereleri Ve Zeminleri Koruyun

Üzerindeki boya izlerini önlemek için kapı tokmağı ve panoları maskeleme bandı ile kaplayın. Zeminleri mutlaka koruyun damlayan boyalar ile uğraşmak istemezsiniz.

Evin iç boyama işlemine hazırız

Duvarları Hazırlayın
Eski duvar kağıdınız varsa, tamamen kaldırın. Boya kabarmalarını kazıyın. Duvarların hazırlanması, duvarların onarılması anlamına gelir. Saten alçı kullanarak delikleri ve hatta yüzey bozukluklarını doldurun.

Uygun Astarı uygulayın
Uygun astarın uygulanması, hazırlanmanın en önemli adımıdır. Duvarlarınızı astarlamak sizi boya sarfiyatından kurtarabilir. Astar ince bir görünüm sağlar ve ev boyama işlemlerini hatasız doygun bir görüntü almamızı sağlar.

tabi bu yukarıda anlattıklarımız bazen bir duvarını ya da bir odasını boyatmak isteyen müşterilerimiz için de yararlı olabilir. Genel bir ev boyamak hiç de kolay ve anlaşıldığı gibi basit değildir. Bu konularda profesyonel ekiplerden destek almanızda yarar var.

Avrupa standartlarında profesyonel boya hizmeti almak için 0 532 626 13 88 nolu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.#Tepeören Profesyonel boyacı Ustası hizmeti


hizmet bölgelerimiz;

Etiketler 🏷

Boyacı ustası, Halkalı Boyacı Ustası, Beylikdüzü boyacı ustası, , Beylikdüzü Boya Badana, İstanbul Ev Boyacı Ustası, istanbul profesyonel boyacı, Bahcelievler boyacı, istanbul boyacı ustası, Ataköy Boyacı Ustası,Küçükcekmece Boyacı Ustası,


 

error: İÇERİKLERİMİZ KOPYALANAMAZ !
Call Now Button
× Whatsapp