esenyurt boyacı ustası
beylikdüzü boyacı ustası

İstanbul boyacıKolay boya

Kolay Boya “1Günde boya ® iştirakidir”

%100 profesyonel düzeyde ev / işyeri boya yenileme hizmeti sunmaktayız ✅  Taklitlerimize dikkat edin ⛔️

#KOLAYBOYA ® üzerinden ihtiyaç duyabileceğiniz boya yenileme çalışmalarına dair tüm işlerinizi kolayca sistemlerimizden sağlayabilirsiniz. Ev boyama alanında sertifikalı boya ekiplerimiz işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Yaptığımız çalışmalar neticesinde İstanbul’un en çok tercih edilen bir ev boyama sistemi konumundadır. Boya uygulamalarında 27 yıllık mesleki hayatımız dahilinde edindiğimiz tecrübe ve deneyimleri siz kıymetli bir şeylerin evinde sergilemekten büyük keyif alacağımızı ifade etmek istiyoruz. Yaşam alanlarınızın tamamen PROFESYONEL düzeyde %100 KALİTELİ ve tabii ki önceliğimiz MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Profesyonel bir düzeyde ev boyama hizmeti almak için hazırlıklı olun..
#Güzelrenkleribizimlekeşfedin

Tecrübeli kişilerden yani boya ustalarından ev boyama hizmetlerinde beklenen hizmetler ve sahip olunması gereken özellikler nelerdir? Profesyonel boya ustası ekiplerince ev boyama işlemleri aşaması esnasında kusursuz bir uygulama herkesin arzulanmış olduğu bir beklentidir.  Tecrübeli ustaları uygulama alanındaki beklentinizi karşılar ve konforun artırmasına yönelik bir eylemdir.

Ev boya yenileme aşamalarında klasik yöntem ile boyama işlemleri bir kenara bırakın ! İstanbul ve dışındaki ilerde bulunan tüm mekanların kusursuz boya badana hizmeti alabilmesi maksadı ile sistemlerimizi modernize etmeye devam ediyoruz.

Ev / iş yeri tarzı mekanların %100 kalitede sağlıklı bir boya badana hizmeti alabilmesi için oluşturduğumuz KOLAY BOYA sayfamız hizmetinize girmiştir. Kusursuz bir ev sürecine merhaba deyin

Türkiye’de ilk defa kişilerin yaşam alanlarını gün içerisinde teslim alabilmeleri hususunda yaptığımız çalışmalar neticesinde 1GÜNDE BOYA ® Sistemi ile bu mümkün kılındı. #Kolayboya aynı zamanda bir günde boya sistemi iştirakı konumundadır. 1Günde boya ®  tescili kurumsal markamızdır. 

Özellikle iç mekan badana boya hizmetlerinde yapılan çalışmaları sizler için sosyal medya hesaplarımız üzerinden yayınlıyoruz ivedilikle incelemenizi tavsiye ediyoruz. Boyama öncesi yapılacak küçük bir inceleme belki de 5 yıl boyunca keyifle kullanacağınız bir mekan renklendirme hizmeti anlamına gelebilir. Sonuçta burası 1GÜNDE BOYA ® sistemleri başka bir yere benzemez.

Boyacı ustası

Sizleri tamamen profesyonel düzeydeki hizmetlerimiz ile tanıştırmaya devam ediyoruz.

#kolayboyaustası

Ev boyama aşamalarında hiçbir bilgiye ve aynı zamanda çevremizde tanıdık birilerini bulamadığımız anlarda yapmamız gereken birkaç önemli kural ve ayrıntı vardır. Örneğin; E-ticaret platformlarında araştırma yaptığımız gibi  iyi kalitede bir boya ustası arayışımızda da kullanalım. Bu gibi durumlarda kararsız kalan kişilere yönelik yaptığımız  paylaşımlar neticesinde yüzlerce kişiye hizmet ulaştırma başarısını yakaladık.

İnsanları bilinçlendirmek ve iyi kalitede bir hizmet nasıl olmalıdır ? Sağlıklı bir boya badana ne anlama geliyor ? Tarzı konusunda özellikle çalışmalarımızı  İnstagram – FacebookYouTube üzerinden paylaşmaktayız.
Profesyonel boya ekipleri ve aynı zamanda profesyonel ev boya hizmetinin püf noktaları.. Tecrübeli, deneyimli boyacı ustasının ve ekiplerinin sahip olması gereken özelliklerin bazıları şunlardır.

1) Boya işini gerçekleştirecek kişinin kendinden emin şimdiye dek onlarca mekanda çalışmış olması ve aynı zamanda çalışmalarını tamamen iyi kalitede kusursuz olmalıdır.

#Kozyatağı_civarında_boyaustasıDuvar & tavan boyama işlerinin genellikle beden gücüne dayalı bir hizmet gerektirdiğinden dolayı vücudunuzun buna elverişli olmasına dikkat edilir. Tabi buradaki Bodyguard tarzı vücut hatlarına sahip bir şart aranılmıyor :))

Duvar boyama aşamaları için neredeyse gün boyu ayakta olmak vücudun belirli bir kısımlarında ağrılar ulaşabileceğini gözardı etmeyin. Duvar ya da tavan boyama işlerinde bulunanların genel şikayetleri boyun ve kollardaki ağrı ve sızıların oluşmasıdır.

Tecrübeli ustalar işinizi kolaylaştıracaktır.

2) Ustanın konuya hakim olması bir çok noktada işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. En basitinden mekanınıza uygun olabilecek renkler konusunda sizlere fikir verebilir. Bir çok kişide görülen en tipik örnek kararsızlıktır. Burada boyacı hizmetini veren kişinin en azından sizlere ilham verecek tarzı ipuçları sizleri bir nebze olsun rahatlatacaktır. Tabi bu durumda renk konusunu ustamıza ihale etmek oldukça riskli bir durumda çıkarabilir! rengin uyumsuzluğu ve memnuniyetsizlik gibi anlarda usta kendini suçlu görmesine yol açabilir. Kısacası renk seçiminde insiyatif tamamen ev sahibinde olmalıdır..

İyi kalitede bir iş için tamiratları düzgün yapmayı ihmal etmeyin.

3) Diğer bir husus ise usta ve ekibimizin özellikle duvar yüzeyinde tamamen kusursuz bir yüzey elde edebilmesi için boya konularına oldukça hakim olmalıdır. Bunun içerisinde tabii ki beklenen pürüzsüz bir yüzey ve bunu sağlayabilecek bir ustanın varlığıdır. Boya sonrası duvar yüzeyinde gözükebilecek çatlaklar ya da iyi kalitede yapılamamış tamiratlar tabii ki yapılan tüm işi mahvetmeye yeter artar bile. Ustalık sadece duvar yüzeyinde oluşan tahribatların üzerine birkaç alçı çekmekten ibaret değildir. İş bitiminde karşıdan baktığınızda duvarın gün yapılış şekli gibi tamamen düz ve pürüzsüz olmalıdır biz buna kısacası kusursuz bir işçilik diyoruz.

Özellikle eşyalı dairelerde deneyimli boya ekipleri ile çalışın..#İşinde_iyi_ustalar / İyi kalitede marka boyalar

Mobilyaların en az iki kişi ile çekilmesi hususunu gözardı etmeyin.

4) Eşyalı evlerde mobilyaların düzenli bir toparlanma ve düzgün bir şekilde bir araya gelme oldukça önemli bir ayrıntı olarak karşımızda duruyor. Zira bu mobilyaların yeterli derecede korunamaması gibi durumlarda oluşabilecek toz alma veya boya döküntülerin üzerine gelmesi beklenen bir durum değildir. Bu açıdan bir kişiden fazla işgücüne ihtiyacınızın olduğu aşikardır. Bazı kişilerin özellikle bir usta çağırıp ve mobilyaların onun tarafından toparlanmış olması gerekir fikri son derece sakat ve yanlıştır. zira bir kişi ile çekilebilecek mobilyaların ayaklarında kırıklar sağında solunda deformeler olduğu gözlenmektedir.

Tecrübeli bir boya ustası ve marka malzemeler kullanmak iyi kalitede bir işin ilk kuralıdır.

#İstanbul’daİyiustalar5) Boya uygulama alanında deneyim ve tecrübeli bir ustanın varlığı sizin için o anda paha biçilmez bir değerdir. Zira zaten ustanız ile anlaşmışsınız anlaşma konusunda bir sıkıntı yok lakin kişinin acemi olması tüm planlarınızı alt üst etmeye yeter artar bile.. Bu açıdan boya ustasının tecrübesi burada bir gerekliliktir.

Boyacı ustası ekibinizin boya alanındaki başarısı maharetine bağlıdır. Duvar boyama aşamalarında mutlaka mobilyalar örtülecek, tüm yerler kalın mavi naylon dediğimiz örtüler ile kaplanılacak, ve tamiratlarımız en iyi şekilde onlar olacaktır kuralları herkes için geçerlidir.

Renkler konusunda menümüzde yer alan markaların onlarca görselini bir araya getirdik incelemeyi unutmayın.

6) Ev boya renkleri bir mekanın kendini göstermesi için oldukça önemli ve bu ayrıntıya mutlaka dikkat etmelisiniz. Yazımızda belirttiğimiz üzere ustanızdan bu konuda bir fikir alma eğilimi içerisine girebiliriz. Lakin ustamızın bu konuda tarafsız olması sizi arayış yapmasına engel olmamalıdır. Bir çok videomuzda renk isimleri belirtip bu konuda sizleri bilgilendirmekteyiz.

Renkler karmaşası içerisinde kaybolup gitmeyin.

Bu gibi konularda örneğin Google arama motoruna salonlar için güzel renkler yazısı yazılabilir. Ya da yatak odaları için güzel renkler gibi bir yazı Instagram hesabınızın arama çubuğu yerine yazın görsellerden evimize yakışabilecek bir rengi bulabiliriz. Bu yazı okuma esnasında kendiniz bir an Yılmaz Usta her şey tamamda bu kadar ayrıntıya ne gerek var düşüncesine kapılabilirsiniz

Buradaki gayemiz sizleri internet ortamında farklı yerlerde görebileceğiniz kopyala yapıştır tarzı basit usul yazıları ile değil gerçek uygulanabilir bilgiler ile tanıştırmaktır.

Unutmayın , kusursuz bir hizmetin adı 1GÜNDE BOYA olarak tescil edildi. Bundan istifade etmeyi ihmal etmeyin

#kolay_pratik_boya_badana

Filli boya küçük bir meblağ karşılığında renk numunelerini adresinize göndermektedir.

7) Kibrit kutusu gibi renkler içerisinde kararsız kalıp ben ne isteyeceğimizi bilmemek sadece sorun sizin sorununuz değil inanın bir çok kişi aynı problemler ile karşı karşıya kalabiliyor. Hatta iç mekan dekorasyon alanında hizmet veren mimarların bile renkler konusunda karamsarlığa düştüğünü ve seçim yapamadığını bir çok alanda gözlemlediğimiz olmuştur. Bu açıdan az önceki verdiğimiz örnek son derece işinizi kolaylaştıracaktır. Örneğimizde ne vardı sosyal medya platformlarında görseller üzerinde iç mekan renkleri, ya da salonlar için güzel bej renkleri yazmak karşımıza bir çok örneği ve seçenekleri çıkacaktır.

Sağlıklı bir boya rengini ulaşmak için Google üzerinden dekorasyon örnekleri gibi görselleri İncelemeyi unutmayın.

#kolay_Boyacı_ustası8) Belirttiğimiz üzere minnacık renk örnekleri üzerinden kaybolup gitmiyoruz., bir mağazanın vitrindeki manken üstünde beğendiğimiz kıyafeti nasıl inceliyor ve bu konuda fikir ediniyorsak aynı yaklaşımı evimizin boyama aşamalarında da yapmalıyız.

Düşünün o anki beğendiğiniz kıyafetin o vitrine gelebilmesi için onlarca kişinin emeği ve çabası vardır bundan istifade etmek tabii ki bekledim bir durumdur. Aynı şekilde ev ya da #duvarboyama gibi konularda daha önceki kişilerin yapmış oldukları çalışmaları inceleyin ve bu konuda fikirler edinin..

Renkler konusunda ustanızdan fikirler almaya çalışın.

9) Konular birbirini takip ediyor, sizleri bilgilendirme aşaması için sağlıklı kabul edilebilir fikirlemizi sizlerle paylaşıyoruz. Yılmaz ustanız da 20 yıl önce belirtilmiş boyalar üçte bir oranında inceltilir tarzı eskiden kalmış bilgiler bulunmuyor !

Şahsıma İstanbul’un en iyi ustası yakıştırmasına istinaden kişilere binlerce sağlıklı bilgi vermek bir görev ve vazife olarak kabul ediyoruz.  Bu sözlerimiz sadece Google arama motorlarına bir makale yazı yazma ihtiyacından dolayı gelişigüzel yani tamamen doğaçlama dediğimiz bir yöntem ile bilgileri sizlere aktarıyoruz.

Makale yazmaya da bilgileri aktarma konusunda oldukça rahat ve kendimizden emin bir şekilde sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz. Boya uygulamaları alanında edindiğimiz izlenimler ve bulunduğumuz projeler açısından benliğimizde  muazzam boyutta bir bilgi birikimine yol açtığını rahatlıkla ifade edebiliriz. Tabii bilgi paylaştıkça anlam ve önem kazanır amacında sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyacağımızı ifade etmek istiyoruz ☝️

1GÜNDE BOYA ® sistemleri üzerinden birbirinden güzel yüzlerce renk örneklerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz #iyikalitedeboyaustasıarıyorum

Mükemmel bir boya alanını iyi bir usta ve bilinçli bir ev sahibinin ortak çalışması ile bir araya gelmektedir.

10) Konunun içerisinde yer alan görseller üzerinden bir alıntıyı bizlere ya da o anda anlaşmaya vardığımız boyacı ustası ekibine aktarıp bu görselin hangi renk olduğuna dair kendisinden fikirler almak renk kararsızlık konusunda atılacak adımlardan biridir. Bu vesileyle renk konusundaki kafa bulanıklığı yerini daha sağlıklı bir karar verebilme aşamasında bir çok seçenek olarak karşımıza çıkacaktır. Ustamızı tamamladık. evin dizaynı ve toparlama işini konu ettik. Renk konusunu bir deneyip alacağımız yöntemi belirledik. Şimdi de ödeme konusuna değinip konuyu kapatalım ..

İyi kalitede ustalar iyi kalitede işleri alabilirsiniz.

Dekorasyon alanında çalışacak boya ustamızın işe başladıktan sonra küçük bir ödeme malzeme temini anlamında istemesi kurallara uygun gibi görünmektedir. Akabinde işin büyüklük oranına göre hak ediş usulü ödeme yöntemini benimsemelidir. Yani usta günlük bazda sizlere teslim ettiği emeğinin karşılığını talep etmesi beklenen bir durumdur. Bu her çalışmada ve oradaki kişilerin birbirini tanıma durumuna da değişkenlik gösterebiliyor.

#Tecrübeli_deneyimli_boyaustası_ekipleri

Örneğin İstanbul gibi bir yerde insanların birbirini tanımadığı için güvensizlik durumları hat safada karşımıza çıkmaktadır.

Diğer bir tarafta en azında dört yıl bulundum Alanya‘dan örnek verecek olacak olursa burada bir çok kişinin birbirini tanıdığından dolayı güvene dayalı ilişkilerin kurulduğunu gözlemleye biliyorsunuz.

Bu konunun tarafları kendi aralarında bir anlaşma yolu ve yöntemini belirleyeceği gibi kanaatimce usta işini bitirir., mekan sahibi parasını nakit veya anlaşma şartlarına uygun bir şekilde kendisine takdim eder bu beklenen bir durum ve kabul edilebilir bir yöntemdir.

İşini teslim al ödemeni öyle yap sistemi kişiyi olası risklerden koruyabilir

Tabi bu arada ödeme konusuna geldiğimize göre şunun altını çizelim.. evinizde ya da iş yerinizde çalışma gerçekleştirecek ustamızın hak ettiği ödemeyi aldığı süre itibarıyla sizlere sağlıklı bir hizmet vermek ile mükelleftir. Bu gibi durumlarda özellikle teklif al platformları gibi sayfalardan hizmet talep edenlerin kişiye ödeneceği miktardan belirli bir düzeyde kesintiler olacağı bilgisini verelim..

Yapmamız gereken araştırma neticesinde akıl ve mantığınıza uygun ustamızı bulmak ve kendisiyle anlaşmak olacaktır. Bu tarz SORUNLAR ortadan kalksın amaçlı geliştirdiğimiz sistemlerimiz bunların karşısında Bir alternatif olarak görülebilir ve hizmetinizi bizim gibi işin mutfağında çalışan ustalardan temin edebilirsiniz. 

Karşılıklı güvene dayalı “işini teslim al ödemeni öyle yap” yöntemini benimsiyor ve uyguluyoruz #profesyonel_kalitede_boyaustası

Ev / iş yeri boyama konusunda seçici olduğumuz söylenebilir., zira ne istediğini bilen kişiler ile Çalışma içerisine girmek daha eğlenceli olduğunu söyleyebiliriz.

Bir alternatif seçenek sunmamızın nedeni ise sistemlerimiz öyle her işi bünyesine alıp yapılacak işler sıralamasına almaz. Bizlerle irtibat sağlamakta olan kişilerin o anki davranış ve eğilimleri bir müşteri olup olmadığı konusunda biz de fikirler uyandırmaktadır. Yani bir kişinin tavrı ve yaklaşımı hizmeti almasına engel bir durum içeriyorsa müşteri portföyüne alınmaz. Bu aşamada tavırlı ya da agresif olabilecek kişilerin mümkün mertebe nezaketen kibarca kendilerine dolu olduğumuzu ifade ederiz

Tabii ki her kesime ve herkese hizmet götürme noktasında sorumlu olduğumuzu biliyor ve bu konuda hassasiyet gösteriyoruz.

Lakin kişi sadece parasının gücüne dayalı bir tavır içerisinde bulunup karşıdaki kişinin emeğini hakir görülecek davranışları kabul edilemez ve tasvip edilemezdir. Bu yazıyı buraya aktaran kişi yani Yılmaz Tayık olarak bendeniz; hiçbir zaman zanaatımı ve emeğimi birilerinin bunu küçümseyecek yaklaşım içerisinde olmasına müsade etmedim. 

#İstanbul’un_enkaliteli_ustasıSorumluluğunu üstlendiğim platformlarda benim için para her şey değildir!

Yani kısacası müşteri her zaman haklıdır, diye bir durum söz konusu olmayabilir ☝️

Ev boya badana işlerinde çok mu havalıyız

Netice itibari ile sosyal medyadaki görsellerimize bakıldığı zaman havalı bir usta olduğumuz izlenimi zaten aşikardır. Şahsıma sosyete boyacısı yakıştırmalar yapılıyor bu umrumda bile değil Piyasanın en iyisi olduğunuz da en iyi mekanlarda çalışma yaparsınız durum bu

Yılmaz Usta ile ilgili bir bölümde bahsettiğim üzere en iyi boya ustası olmak için tanıdığım bildiğim tüm bu işi yapan tüm ustalardan daha fazla gayret azim gösterdim ☝️ Boya badana nasıl yapılır? ile yetinmek yerine boyu nasıl üretilir? Hatta hammaddesi hangi ülkelerden Türkiye’ye getiriliyor konulara sahip olduğum söylenir. 

Hayat sahnesinde üstüme düşen rolü en iyi şekilde oynamaya gayret gösteriyorum kader dediğimiz sarmal hepimiz için farklı roller ve bizlere oynamamız gereken bir oyun sahnesi veriyor. Bunu unutmayalım !

Sistemlerimiz üzerinden işinizi kolaylaştırabilecek onlarca bilgiyi bir arada görebilirsiniz.

1GÜNDE BOYA ® sistemleri alanında en iyi bir ev boyama sistemi ünvanını öyle bir günde kazanmadı. Arkasında 27 yılın bilgi birikimi muazzam bir tecrübesi ve deneyimi olduğunu hatırlatmakta fayda var.. Bu açıdan aklınıza takılabilecek ya da çözümlendiremediğiniz herhangi bir sorun ve problem varsa çekinmeden bizlere GSm Numaralarımız üzerinden ulaşabilir ve sağlıklı bilgi edinebilirsiniz.

Belirlediğiniz gün ve tarih diliminde keşif ekiplerimiz adresinize gelerek sizlere dairenizin yapılacağı renk konusunda fikir ve kartela sunumu yapacaklar, anlaşma olması durumunda teklif formuna gerekli bilgileri yazılır ✍️ Tarafınıza sunulur.

Kolay boya sistemi üzerinden tüm mekan tipleri için %100 iyi kalitede kusursuz bir hizmet alma söz konusu dur.

🏷️ Etiketler

Ataşehir Boya Ustası, Alibeyköy Boyacı Ustası, Beykoz boya ustası, Ataşehir boyacı, Esenyurt Boya Ekibi, Ataköy Boyacı ustası, Acıbadem Boyacı Ustası, Suadiye boyacı ustası, Beykoz boya ustası, Sarıyer boyacı ustası, Göztepe boyacı ustası,  Alanya Boyacı Ustası,  Beşiktaş boya badana ustası,  Beşiktaş boyacı ustası İzmir boya ustasıKadıköy Boyacı Ustası, Beşiktaş boyacı ustası, Halkalı Boyacı Ustası, Esenyurt Boya Ekibi, Zeytinburnu Boyacı Ustası, Alibeyköy Boyacı Ustası, Zekeriyaköy boyacı, Bostancı boyacı, Üsküdar boya ustası, Ataşehir boyacı, Kozyatağı boya badana ustası,  Ataşehir Boya Ustası, Beylikdüzü Boya Ustası Ekibi, Erenköy boyacı ustası, Ataköy Boyacı Ustası, Beylikdüzü Boya Badana, Bostancı Boyacı, Hızlı boyacı ustası, Tuzla boyacı ustası,  Boyacı, Boya badana ustası, Şerifali Boyacı Ustası, Kurtköy boya badana ustası, Sahrayıceddit boyacı ustası, Caddebostan boyacı ustası, Bağdat caddesi boyacı ustası, Kadıköy boyacı ustası, Florya Boya Badana Ustası, Erenköy boyacı ustası, İstanbul pendik boyacı ustası, Sancaktepe boyacı,

Bahçeşehir Boyacı Ustası, Beylikdüzü boya ustası,Kolay boya, Pratik boya, Maslak Boyacı Ustası, Kagıthane Boyacı UstasıAyazağa Boyacı Ustası, Deneyimli boyacı ustası, Çekmeköy boyacı ustası, Boyaci Ustasi Hizmeti, Kagıthane Boyacı Ustası, Ev boyama,Çekmeköy boyacı, Ümraniye Boyacı, Sarıgazi boya ustası, Maltepe boyacı, Pendik Boyacı Ustası, Ataşehir boyacı, Samandıra boyacı ustası, Boyacı Beşiktaş, Boyacı ustası, boyacı ekibi, Maslak Boyacı Ustası istanbul boyacı, istanbul boyacı ustası, profesyonel boyacı, istanbul boyacı ekibi, ataşehir boya ustası, Ataköy Boyacı Ustası, Başakşehir Boyacı Ustası, Küçükcekmece Boyacı Ustası, Güvenilir boyacı ustası, Rezidans boyacı, Mecidiyeköy Boyacı Ustası, Beylikdüzü boyacı, Kaliteli boyacı ustası, Bahçeşehir Boyacı Ustası, Ev boya badana, Çekmeköy Boyacı, Beşiktaş boyacı ustası, Boyacı, Boya badana, Ümraniye boyacı ustası, Boyacı ustası, Beşiktaş Boyacı Ustası, Üsküdar boyacı, Erenköy boyacı, Jotun boya ustası, Boya badana Ustası, Çekmeköy boyacı ustası, Tecrübeli boyacı ustası, Ataköy Boyacı Ustası, Sarıgazi boya ustası, Bostancı boyacı ustası. Sancaktepe boyacı, Kurtköy boyacı, Kartal boyacı ustası, Esenyurt Boyacı,

 

1gündeboya.com.tr

Daha Fazla Bilgiye Mi İhtiyacınız Var ?

İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan profesyonel ekiplerimiz ile mekanlarınızı kaliteli malzemelerle profesyonel boya badana hizmeti sunmaktayız.

İLETİŞİM
İstanbul'un Tüm
İlçelerinde Hizmetinizdeyiz
0 (532) 626 1388
İletişim Formu

Error: Contact form not found.

© 1 GÜNDE BOYA KURUMSAL BİR MARKADIR . WEB TASARIM - SEO - BACKLİNK : [ BASERWEB ]

error: İÇERİKLERİMİZ KOPYALANAMAZ !
Call Now Button
× Whatsapp