esenyurt boyacı ustası
beylikdüzü boyacı ustası

Birbirinden güzel renklerDekor Yapı

Dekor yapı “1GÜNDE BOYA ®” ev boyama konularında, kendi alanında en iyi boya ustalarını bir araya getirip sizlere kaliteli, güvenli bir hizmet sunmaktadır. 🤞✔️

1GÜNDE BOYA

Dekor yapı ev boyama sistemlerini 1995 yılında tarafımızdan iç ve dış cephe boyama hizmeti verilmesi amacıyla hizmetine başlatıldı. Yaklaşık 20 yıl boyunca birbirinden güzel mekanların boya yenileme aşamalarında hizmetimizi binlerce kişiye ulaştırma başarısını gösterdik. Hizmete başladığımız yıllarda özellikle eşyalı mekanların üç ya da dört günlük bir süreç zarfında mekan sahiplerine teslim ediliyor olması büyük bir sorun ve problem olarak karşımızdaydı !

Ev boyama aşamalarında bir farkımız olsun anlamında 1GÜNDE BOYA ® sistemini icra ettik.

 Tarafımızdan rölantiye edilen DEKOR YAPI’nın hikayesine 🤨 yazımıza başlamadan önce şunu da belirtelim; İnternet sayfalarında kendini dekor yapı olarak görünen firma aslında decoryapı  olarak bilinir 👈

#Tescil_belgemiz

20 yıllık faaliyetten sonra dekor yapı rölantiye edildi. Yılmaz Tayık olarak mesleki hayatımda baz aldığım birkaç önemli husus bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi yaptığımız iş yüzünden birillerinin bizleri arayarak ileri geri konuşması söylemlerde bulunmasına asla müsamaha gösteremeyiz  !

Özetle, bir işi yaparken doğru düzgün ve her iki tarafın menfaatine olabilecek tarzında bir yaklaşım içerisinde profesyonel bir tutum içerisinde gerçekleştirmek gereklidir ✔️

Dürüst, ilkeli bir yaklaşım içerisinde zanaatını icra etmek varken, tüketiciyi aldatma üzerine kurulmuş maksatlı davranış sergilemek çabasında bulunmalarına anlam vermekte zorlanıyoruz ! Çalışma koşulları içerisinde iyisini ve elinizden gelen çabanın gereğinin yapılması varken hile hurda ulaşmak tabiatımıza ve kişiliğimize aykırıdır ✋ Sektörel bazda yaşanan bazı sorunları çözmeye çalışsak bile lafım onlara birkaç kendini bilmez yüzünden maalesef bir arpa yol almış değiliz 🤦🏻‍♂️

Hatırlatma; farklı yerlerde ucuza maliyetine boya badana yapılır, tarzı yaklaşımlar tamamen yanıltıcı ve potansiyeli olan müşterileri platformlarına çekmek için bu tarz yöntemlere başvurmaktadırlar 💁🏻‍♂️ Reklamlarında belirttikleri düşük ücretler tamamen psikolojik manipülasyondan ibarettir. Yaptığımız araştırmada bu kişilerin keşif yada iş esnasında sudan sebep bahaneler üreterek fiyatı istedikleri rakamlara çıkardıklarını tespit ettik 🤔 Bu tarz yapılanma ve kişileri karakterli, dürüst ve âdil bir rekabet ortamına davet ediyoruz ⚖️

1GÜNDE BOYA ® sektördeki en iyi boya ustalarını bir araya getirmeye devam ediyor.

#dekoryapı_boya_hizmeti

Kişiler iş hayatında, çevresinde ya da bulunduğunu sektörü manipüle ederek yani (kandırarak) belirli bir kazanımlar elde edebilir! Lakin bu kişiyi onurlu, ahlaklı birer birey yapmaz ! Bilakis emek, zanaat ile bir yere değil, alavere dala vere ile belli bir kazanımlar elde ettiğinizi gösterir ! İmkanlar ve koşullar elverdiği süre itibari ile bulunduğumuz departman yani boya ustası platformunda kişilere yararlı ve sürdürülebilir iş anlayışını öğretmeyi amaç edindik.

Bu çabalar ve uğraşlar karşısında herhangi bir menfaatimiz ya da hesaplarımıza giren bir miktar bulunmadığını ifade edelim. Temel prensibimiz Boyacılık zanaatı mesleğinde bulunmak isteyen kişilere kaliteli işler nasıl yapılır ya da potansiyeli olan müşterilere nasıl ulaşılır anlamında yol göstermektir. Bizler 27 yıllık mesleki hayatımızda on binlerce kişiye ulaşmış ve bu toplumun güvenini kazanmayı başardığınızı açıkça belirtebiliriz.

Bu sözlerimiz yanlış anlaşılmaya mahal vermesin! Sektöre öncülük ya da kişileri etkilemeye çalışmıyoruz., buna da zaten gerek duymuyoruz. Sadece tüketici olmak yerine ya da olup bitene göz yummak kulak tıkamak yerine üstümüze düşen görevleri yerine getirmeye gayret gösteriyoruz.

Bilinenin aksine dekor yapı hiçbir zaman “Bayram ve Kandil günleri” hariç müşterisine rahatsız edici (SMS Gönderimi) gibi herhangi bir davranışta bulunmadı ☝️
#İstanbul_boya_ustası

Bizlerle temas sağlayan kişilere bizler bahsi geçen firma değiliz, muhabbetine girmek ve derdimizi anlatma neredeyse 15 / 20 dakikayı buluyor ve bu durumdan dolayı mağduriyet yaşadığınız aşikardır 🤦🏻‍♂️ Bunların yaşandığı bir esnada rakip firma (decor yapı) kendi haklarında yazılan şikayetlerden sıyrılmak amaçlı dekor yapı’nın isim tescil haklarını bilgimiz dışında kendilerinde tescil etme sonucunda üzülerek belirtmek istiyoruz ki firmanın faaliyetlerine son verdik.

İnsanda olması gereken onur, ahlak, vicdan, itibar gibi olgular zor kazanılır, dikkat etmezseniz kolay kaybedilir 👈

Decoryapı bizlere hitaben yaptığı açıklamada C kelimesi türkçede K olarak okunmalıdır 🤔 Sevgili okurlar bu durum sizlerede saçma gelecek örneğin, camiye gidiyorum diyeceğinize Kamiye gidiyorum diyeceğiz !  ya da Cemal diye seslenirken ona Kemal diye seslenmeliymişiz 😀 tarzı saçma sapan bu yaklaşımlar akıl ve mantık ile bağdaşmadığını kendileri de biliyor ☝️ Atalarımızın dediği gibi minareyi çalan önceden kılıfını hazırlarmış ! 

Bizlere duyulan güveni boşa çıkartmamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret ediyoruz. 

#DEKORYAPI isminden dolayı yıllarca rakip firma ile müşteri sizden bize / bizden size geldi tarzı konularda karşı karşıya gelme durumları zaten vardı. Lakin dekor yapı ismini artık telaffuz edilmemesine rağmen rakip firma bu defa 1GÜNDE BOYA ® isim haklarını ihlal etmeye başladı bunlarla alakalı ekran alıntıları bizde mevcuttur.

Dekor yapı ‘da 20 yıllık deneyim ve tecrübe sonrasında kişilere kusursuz bir hizmeti sunmak amaçlı 1GÜNDE BOYA ® sistemleri kuruldu.

#dekoryapı_boya_ustaları

Taklitçilierimiz

1995 yılından bu yana ev boyama sektöründeki olan varlığımız boyacı ustalarının bulunduğu platformlara bir katkı olarak nitelendirebiliriz. Uygulama sektöründe tüketici olmak yerine bilakis sorunların kaynağını bulup köklü bir çözüm getirme arzusu ve isteğimiz neticesinde aynı gün içerisinde ev boyama durumları mümkün kılınmıştır. Tabi geçen zaman içerisinde birkaç kendini bilmez Çapulsuz 1GÜNDE BOYA ®sistemi bizlere ait veya zaten biz bunu yapıyoruz gibi patavatsızca yaklaşımlar sergilendiğini maalesef görmüşsünüzdür. 

Bu kişilerin iddalarını araçları da yanınızda bırakın sistem ya da platform kurmayı mütahitlerin yanında amelelik yaptığından dolayı ustalıklarını bile unutmuşlardır 🤦🏻‍♂️ Söyledikleri şeyler akıl ve mantığa aykırı olduğu gibi kayıt ve kaçak çalıştıkları da cabasıdır. Yani sevgili dostlar nereden bakarsanız bakın kel başa şimşir tarak 😀 Altını özellikle çizdiğimiz husus tarafımızdan yapılan çalışmalar sonucu aynı günde ev boyama sistemi mümkün kılınmıştır.

#Kaliteli_boya_ustası

İyi kalitede bir hizmeti profesyonel usta ve marka boya kullanından ibarettir.

Bazen şöyle kendimize bakınca boya uygulamaları sektöründe neredeyse tüm SORUNLAR karşısında bir tek kendimizi görüyoruz ve bunlarla boğuşuyoruz. 

Yaptığımız girişimler neticesinde ile üç defa yüzlerce boya ustası ve firmasını WhatsApp gibi Sosyal medya kanallarında bir araya getirip İstanbul’da profesyonel boyacı ustası platformunu kurmaya eğilim gösterdik.

Bu girişim sonrası elde edilecek bir kazanım neticesinde bizlere ait olan boyacı ustası odası ile kolektif bir yapılanma içinde ilk defa kendimizi temsil etme hakkını elde edecektik. Konuya farklı bir perspektiften yaklaşım gösterecek olursak, Bu işin mektebini okuyan Örneğin bir grup mimar ya da mühendis ile alınması gereken ortak bir kararı kolaylıkla alabilirsiniz., Bu velakin bu durum boya ustaları için adeta imkansızdır 😞 Tabi bunu tüm kişilere mal etmek istemiyoruz.  Lakin içlerinde bazıları var ki kolektif bir hareket içerisinde bulunmak yerine, bireysel amelelik yapmayı kendilerine adeta bir görev olarak adletmişler.

İstanbul profesyonel boya ustası platformu kurulması için desteğimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

Türkiye genelinde o kadar saçma tamamen kişiyi söğüşleme üzerine kurulmuş gereksiz oda dediğimiz dernek tarzı oluşumlar var ki bunları incelediğimizde akıl ve mantık izah kabul etmiyor !  Örnek mi istiyorsunuz? Otoparkçıları sevenler derneği, kıtlama çay sevenler derneği, Bu dünyada cenneti yaşayıp sevenler derneği tarzı 🤦🏻‍♂️Saçma sapan yerler karşısında biz boya ustaları olarak hala bir derneğimiz veya odamız bulunmamaktadır ! Örnek verdiğimiz dernek sayılarında kişi sayısı 30’u bulmazken sadece İstanbul’da binlerce boyacı ustası bulunmaktadır 🤔

#Profesyonel_boya_ustasıİstanbul profesyonel boyacı ustası platformunu sembolikte olsa yürütmekteyiz.

Maalesef tüm girişimlerimiz her seferinde birkaç kendini bilmez ki bunlar kendini utanmadan boya ustası olarak tanımlayanlar provakasyonu neticesinde amaçladığımız hedefe ulaşmadan projemiz ortada kaldı. Bu sorun daha önce 1GÜNDE BOYA ® sistemini icra etmek istediğimiz zamanlarda da karşımıza çıktı. Yapılamaz, edilemez benzeri saçma sapan bahaneler İle muhatap durumları karşısında pes etmedik çok şükür muaffak olduk. Darısı yarıda kalmış projelerimizin başına ☝️

 1 GÜNDE BOYA ® tescilli kurumsal markamızdır.

Şimdi bir çok platformda ya da belirli sayfalarda gün içerisinde ev boyama yazıları görebilirsiniz. Çok fazla geriye gitmeyelim on yıl öncesinde bu ismi bile duymayan kişiler günümüzde çarşaf çarşaf sayfalarına taşıyıp aynı günde iş teslimi sunabiliyoruz diye müşterileri karşına çıkabiliyor. Lakin sizlerde fark edeceksiniz ki iyi kalitede işleyen yani toplum nezdinde bir hizmet yarattığınız da belli bir süre sonra maalesef bir sürü niteliksizlerin sizleri kopyaladığını kendiniz gözlemleyebilirsiniz.

sektörel bazda sizlerle aynı alanda hizmet veren kişilerin hiçbir şey yapmadan öylece bekleyip sizlerin ortaya çıkaracağı buluşları veya pratik yöntemleri alıp kendi sayfalarında kendileri yapmış gibi göstermeleri tam bir aymazlık Örneğidir ❗️Birilerini taklit Edip kopya suretiyle nemalanmak yerine kendi markalarını oluşturup toplumda itibar görmeleri beklenen

Kişiler yaşam alanlarını kusursuz bir hizmet ile boya yenileme hizmeti alsın diye 1GÜNDE BOYA ® icra edildi 🤞

#boya_badana_ekibi

Az önce bahsi geçen tüm konuları teker teker sıralamaya çalıştık tabi konunun içeriğinde şimdiye dek nerelerde çalıştık hangi amaçlar dahilinde arge bölümlerinde bulunduk., Ya da profesyonel boya ustası sektörü olgunlaşması için kaç defa Dilovası’nda boya üreticileri ya da araç gereç sektöründe bulunlar ile bir araya geldik konusuna girmiyoruz bile.. Bu sektörde faaliyet gösteren bazı kişiler armut piş ağzıma düş diye bekliyorlar! 

Hele bazı kişiler var ki hakikaten kişilikten ve adamlıktan nasibini almamış desek tam da bu elbise onlara göredir! Kurumsal markanızın maalesef ki hiçbir hukuk veya vicdan dinlemeden alıp kendi sayfalarına geliştirebiliyorlar. Tabii bu durum hizmet almak isteyen kişileri kasıtlı olarak yönlendirmekte ve mağdur etmektedir. Bu yapılan emek hırsızlığını kendilerine adap usule uygun bir dil ile anlatmak üzere temas sağladığımızda maalesef hukuk ve kanun dinlemez tavırlarını sergilemektedirler.

Kanun ve nizam çerçevesinde kişilerin kurumsal markamızın telif hakkını korumak adına savcılık nezdinde bu kişiler hakkında soruşturma başlattığımızı ifade etmek istiyoruz. Özellikle ağrılı adem diye bilinen 1gundeboyabadana / boyaciustasi.org uzantılı oluşturmuş olduğu basit sürü web sayfası üzerinden kurumsal markamızın olan adını hukuksuzca gasp ederek tam bir barbarlık örneğini sergilemektedir.

#Ünlü_isimlere_hizmet_vermeye_devam_ediyoruzKurumsal markamızın iznimiz dışında kullanılması kanunen bir suç teşkil eder. İzinsiz kopya edilmesi hukuka aykırı olduğu gibi aynı zamanda kul hakkına girer.

Mesleki hayatımınızda birilerini taklit etmeyi düşünmedik ve buna tenezzül bile etme gereğinde bulunmadık! Bir başkasının markasını ya da yaptığı hizmeti taklit edecek kadar aciz değiliz. Tüm usta platformları ve eğitim seminerleri nde dile getirdiğimiz gibi kronikleşmiş sorunlarının çözümü konusunda ısrarlıyız ve kararlıyız.

Sistemlerimizde sertifikalı ustaları dahilinde En iyi hizmeti alırsınız.

27 yıllık mesleki geçmişimizin bizlere sağladığı deneyim ve tecrübeyi test etmek isteyen kişinin etiketi mimar, mühendis, tekniker, boya üreticileri farketmeksizin istediğiniz zaman diliminde haftanın günü bizlere ulaşabilir, dilediğiniz soruları tarafıma iletebilirsiniz. 

 İyi şartlarda bir yaşam ve hak ettiğiniz emeğinizin karşılığını alabilmelerini sağlayan girişimlerde bulunmak üzere Dilovasında bulunan boya üreticileri dediğimiz marka sahipleri ile bir araya geldik. Tüm bu çabalar #İstanbulboyaustası odanın kurulması ile ilişkili girişimlerdi 👈  Bu çabalar maalesef üzülerek belirtmek istiyoruz ki, boyacı dediğimiz meslektaşlarımızın konuya olumsuz yaklaşımları neticesi ile herhangi bir çözüm sağlanılmadan noktalandı 😔

Örneğin; mimar, mühendis ya da öğretmen ile bir konu üzerinden mutlak suret ile uzlaşı sağlarken boya ustaları ile maalesef herhangi bir netice alamıyorsunuz. Bu da bizi oldukça düşündüren durumlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır 🤔

Usta fiyat araştırmanızı sadece rakama dayalı yapmamalısınız. Bu davranış olası riskleri kendiliğinden yaşam alanlarınızın içerisine getirecektir.

#İşinde_iyi_ustalar

Bir hayalin düşünce içerisinde kendine yer bulması neticesinde ev boyama sistemi kurma girişimlerinde diğerlerinin bir benzeri veya tekrari olmayacaktık. Kendimize özgü yöntemler neticesinde kusursuz bir hizmeti kişilere müşteri memnuniyeti gözeterek sunma isteğimizden kaynaklı girişimlerimiz bizleri buraya kadar sürükledi. Lakin şöyle bir bakıyoruz, Googleye bir boyacı ustası kelimesi yazdığımızda maalesef 2- 3 aklıbaşında boya firması haricinde neredeyse sistemi amele takımı denilen kendini bilmezler ile dolup taşmış olarak gözlemleyebilirsiniz.

Farkındayız belki sözlerimiz ve ithamlarımız ağır olabilir, lakin konuyu onlara hakarete getirme süreci bir anda olmadı defalarca kendilerini arayıp rica ettik bu sektörde binlerce insan ekmek yiyor bu insanlar yıllardır bu sektörde varolan sektörün yükünü sırtlayan kişilerdir. Günümüzde öyle bir komik rakamlar yazıyorsunuz ki insanların aklında soru işareti kalıyor?

#Tecrübeli_boya_ustalarımızUsta fiyat araştırmanızı sadece rakama dayalı yapmayın !

Belki sizler bir pazarlama taktikleri olarak ilk önce ucuz fiyattan bahsedip akabinde müşterin dairesinde astar, tamiratlar gibi saçma sapan bahaneler ile fiyatı yukarıya çeke biliyorsunuz dur! Birkaç telefon görüşmemizde ekran alıntısı bizde mevcut.. Biz bu fiyatlara iş yapmıyoruz amaç müşterinin evinde kendisini ikna etmektir tarzı itiraflarınzda mevcuttur.

Ucuzcu ustacıklardan kendinizi uzak tutmak menfaatinize olacaktır.

Kıymetli takipçilerimiz sizler de gördüğünüz üzere kendimizi anlatacağımız bir alanda yani Referanslar müşteri portföyü nerelerde kimlerde çalışmışız konulara deyineceğimize sektördeki yabancı işçiler ve niteliksiz elemanlardan bahseder olduk. Örneğin usta eğitim seminerlerilerinde Sektörel bazda konuşulması gereken onlarca konu maalesef tam anlamıyla teferruatlı konuşulamıyor !

Yani kısacası sorunun kaynağı olan konular daha gündeme taşınmadan süre bitiyor. Biz orada sektör açısından bir şeyler yapılmasından bahsediyoruz diğeri elini kaldırıyor Tişört, Şapka, Tulum sözünüz vardı ne oldu söylemlerle  karşılaşabiliyoruz😟 bazı meslektaşlarımızı gerçekten anlamıyoruz., konu buysa tişört şapkayı biz size alalım.. Bireysel ya da toplumsal olarak bizler kendi değerimizi kıymetimizi bilmezsek karşıdaki ona göre bize muamele eder !

Yaşam alanlarının kusursuz bir hizmet alabilmesi için çıktığımız yolda profesyonel eğitimli boyacı ustası kadroları İyi kalitede bir ev boyama aşaması olarak sizlere geri dönmesidir.

#işini_iyi_yapan_boyacı_ustası

İnanın sevgili dostlar ana sayfamız ve bir çok panelde sektörün kazanması için elimizden gelen tüm çabaları hatta fazlasını seferber ediyoruz. Peki buna ne gerek var yani buna muhtaç mıyız hayır bu bize bir müşterimi kazandırıyor hayır! Tek bir çabamız var boya ustası emektarları ve zanaatkarların Hak ettikleri emeğinin karşılıklarını alabilsin çabasıdır!  Tabii harici olarak bu durum karşısında emekçi hak ettiği paranın karşılığı aldığı müddetçe müşterisine iyi kalitede bir iş ve memnuniyetlik derecesi ve seviyesini yükseltecektir.

Umut ediyoruz ki bizlerle aynı sektörde yol alan diğer meslektaşlarımız biraz daha sorumluluk yükünün bir kısmını alır ve duyarlı bir davranış gösterirler. Belki de bu SORUNLAR karşısında sessiz kalmak ne de olsa zaten bizim yerimize Yılmaz Usta uğraşıyor kendisinin yapamadığını bizler mi başaracağız yaklaşımları da olabiliriz. Lakin bu meslekte görevini layıkıyla yerine getiren tüm ustalarımızın desteğine ihtiyacımız var. Bu ancak kolektif bir yaklaşım içinde çözüm bulunabilir. Aksi taktirde neredeyse tüm zamanımızı verdiğimiz sektör birkaç kendini bilmezin meydanı boş bulması neticesinde süreç kısır döngü içerisinde devam eder.

#İyi_kalitede_boya_ustasıBu yan gelirciler ile mücadele etmek için tüm saygıdeğer zanaatkarları yanımızda görmek istiyoruz 🙌🏻

Bu yazı dizimizde amacımız iyi kalitede bir ev boyama aşaması hususunda ustaların konuya yaklaşımı konu etmekti.. Yazımızda belirttiğimiz üzere kişiyi kandıran yani müşteriyi aldatan sadece para kazanayım amacında etik değerleri hiçe sayan düşüncesizce hareket eden kişilerin yüzünden bu tutumu sergilediğimizi ifade etmek istiyoruz.

Kısacası sizler ( Ucuzcu amele takımları ) kendinize bir çeki düzen vermediğiniz sürece bu nahoş sözlerimize maruz kalacağınızı biliyorsunuz ve bundan da geri adım atmayacağımı bilmenizi istiyoruz ki bunu WhatsApp grup toplantısında zaten yüzünüze söylemiştik 👈

Birkaç kendini bilmez kişinin yaptığını tabii ki tüm boya ustası ekiplerine mal etmiyoruz öyle bir yaklaşımımız yok 🙅🏻

Kıymetli müşterimiz sevgili meslektaşlar çabalarımız bir işin layıkı ile yapılması ve müşteriye ulaştırılması hususunda hassasiyet gösterilmesidir. Yani kısacası bir işi iyi yapabilmek için kişinin sizi gözetlemesine ya da takip etmesine gerek yoktur. Etik ve ahlaki değerler taşıyan her zanaatkar yaptığı işi ilk önce kendisi beğenir ondan sonra karşıdaki kişiye sunmalıdır. Bu düşünce yapısı içerisinde 1GÜNDE BOYA ® sistemini icra etmek ve bunu müşterilerle buluşturma eylemini gösterdik.. Orta doğu ülkelerinde sanatın gelişememesi kanaatimizce toplumun bazı kesimlerinde eksik olan evrensel değerlerin noksanlıdır. 

Konu konuyu takip ediyor neredeyse tüm sözlerimiz işini düzgün yapamayan içimizdeki yamuk kişilerin davranışlarından mütevellit yanlışlardan yola çıkarak bir yazı dizisine dönüştüğünü fark ettik 🤔 Bulunduğunuz Semt il fark etmeksizin karşılaşacağınız sorun ve problemlerden dolayı haftanın yedi günü bizlere çekinmeden ulaşabilirsiniz. 1GÜNDE BOYA ® sistemi iletişim numarası  0532 626 1388  haftanın 7/günü  arayabilirsiniz..

Sizlere dayatılan kötü nitelikteki bir hizmeti kabul etmek zorunda değilsiniz!

#Uzman_boya_ekibi

🏷️ Etiketler

Ataşehir Boya Ustası, Alibeyköy Boyacı Ustası, Beykoz boya ustası, Ataşehir boyacı, Esenyurt Boya Ekibi, Ataköy Boyacı ustası, Acıbadem Boyacı Ustası, Suadiye boyacı ustası, Beykoz boya ustası, Sarıyer boyacı ustası, Göztepe boyacı ustası,  Alanya Boyacı Ustası,  Beşiktaş boya badana ustası,  Beşiktaş boyacı ustası İzmir boya ustasıKadıköy Boyacı Ustası, Beşiktaş boyacı ustası, Halkalı Boyacı Ustası, Esenyurt Boya Ekibi, Zeytinburnu Boyacı Ustası, Alibeyköy Boyacı Ustası, Zekeriyaköy boyacı, Bostancı boyacı, Üsküdar boya ustası, Ataşehir boyacı, Kozyatağı boya badana ustası,  Ataşehir Boya Ustası, Beylikdüzü Boya Ustası Ekibi, Erenköy boyacı ustası, Ataköy Boyacı Ustası, Beylikdüzü Boya Badana, Bostancı Boyacı, Hızlı boyacı ustası, Tuzla boyacı ustası,  Boyacı, Boya badana ustası, Şerifali Boyacı Ustası, Kurtköy boya badana ustası, Sahrayıceddit boyacı ustası, Caddebostan boyacı ustası, Bağdat caddesi boyacı ustası, Kadıköy boyacı ustası, Florya Boya Badana Ustası, Erenköy boyacı ustası, İstanbul pendik boyacı ustası, Sancaktepe boyacı,

Bahçeşehir Boyacı Ustası, Beylikdüzü boya ustası, kolay boya, Pratik boya, Maslak Boyacı Ustası, Kagıthane Boyacı UstasıAyazağa Boyacı Ustası, Deneyimli boyacı ustası, Çekmeköy boyacı ustası, Boyaci Ustasi Hizmeti, Kagıthane Boyacı Ustası, Ev boyama,Çekmeköy boyacı, Ümraniye Boyacı, Sarıgazi boya ustası, Maltepe boyacı, Pendik Boyacı Ustası, Ataşehir boyacı, Samandıra boyacı ustası, Boyacı Beşiktaş, Boyacı ustası, boyacı ekibi, Maslak Boyacı Ustası istanbul boyacı, istanbul boyacı ustası, profesyonel boyacı, istanbul boyacı ekibi, ataşehir boya ustası, Ataköy Boyacı Ustası, Başakşehir Boyacı Ustası, Küçükcekmece Boyacı Ustası, Güvenilir boyacı ustası, Rezidans boyacı, Mecidiyeköy Boyacı Ustası, Beylikdüzü boyacı, Kaliteli boyacı ustası, Bahçeşehir Boyacı Ustası, Ev boya badana, Çekmeköy Boyacı, Beşiktaş boyacı ustası, Boyacı, Boya badana, Ümraniye boyacı ustası, Boyacı ustası, Beşiktaş Boyacı Ustası, Üsküdar boyacı, Erenköy boyacı, Jotun boya ustası, Boya badana Ustası, Çekmeköy boyacı ustası, Tecrübeli boyacı ustası, Ataköy Boyacı Ustası, Sarıgazi boya ustası, Bostancı boyacı ustası. Sancaktepe boyacı, Kurtköy boyacı, Kartal boyacı ustası, Esenyurt Boyacı,

1gündeboya.com.tr

Daha Fazla Bilgiye Mi İhtiyacınız Var ?

İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan profesyonel ekiplerimiz ile mekanlarınızı kaliteli malzemelerle profesyonel boya badana hizmeti sunmaktayız.

İLETİŞİM
İstanbul'un Tüm
İlçelerinde Hizmetinizdeyiz
0 (532) 626 1388
İletişim Formu

Error: Contact form not found.

© 1 GÜNDE BOYA KURUMSAL BİR MARKADIR . WEB TASARIM - SEO - BACKLİNK : [ BASERWEB ]

error: İÇERİKLERİMİZ KOPYALANAMAZ !
Call Now Button
× Whatsapp