İstanbul’un en kaliteli yetenekli ustalarımız vasıtası ile eşyalı evleriniz kısa süre içerisinde yepyeni bir görünümüne kavuşuyor .

1günde boya badana villa restorasyon tadilat hizmeti

İstanbul’un güzel semtlerinden biri olan İstanbul’da yıllardır dekorasyon hizmetleri vermekteyiz.

Evimin boyasını değiştirmek günümüz modasına uygun renkler ile boyatmak istiyorum.! filli boya bayilerine nasıl ulaşabilirim? Bayiler renk seçiminde yardımcı oluyorlar mı? Evimize çağırdığımız filli boya boyacı ustası renk konularında yardımcı oluyorlar mı ? deneyim ve tecrübeye sahipler mi?

Tüm Bu soruların cevapları kafanızı karıştırabilir, belki de boya yaptırmaktan vaz geçebilirsiniz.. zira insan psikolojisi karmaşık gelen işleri sevmediğinden dolayı iş Arap saçına döndüğünde vazgeçilme eğilimi doğuyor.

Tüm bunlara gerek kalmadan sizler için boya uygulamalarını, Oldukça kolay bir o kadar eğlenceli bir noktaya taşıdık amaçladığımız insanlar evlerini boyatmak istediklerinde Sokak sokak boya bayilerini arayıp zaman kaybetmesini istemeyiz.

Bayi sizlere ne kadar yardımcı olacak, orası da bir muamma zira kapıdan içeri girdiğin zaman ben bir renk seçmek istiyorum dediğinizde, #filli boya bayisi kendince sizlere yardımcı olmaktadır. Sizlere #filli boya renk kartelası  sunar. Renginizi seçebilirsiniz ? Seç seçebilirsen 🧐 

Bu sorunlar emin olun sizin gibi bir çok kişi karşı karşıya kalıyor sonuçta bizler her gün evimizi boyatan insanlar değiliz.

Filli boya boyacı ustası fiyatları , hizmetlerine ulaşmak oldukça kolay..

Renk seçiminde perdemize koltuk, kapıya mobilyaya yani kısacası renk kombinasyonu sağlayabilmek için çok iyi bir gözlemci olmamız gerekiyor, ya da bir iç mimardan destek almanız.

Filli boya bu konuda  mimar benim sanal platformunda size bu konuda yardımcı oluyor.. Bu programın işleyiş tarzı evinizi herhangi bir bölümünden bir resim yüklüyorsunuz, bu resim sanal program içerisinde mobilyaların arka kısmına istediğiniz rengi atabilme imkanı sunuyor..

bayiden renk numunelerini almaya gerek kalmadan harika bir program olarak tanımlayabiliriz.

1günde boya olarak da bir çok zamanda müşterilere yardımcı olabilmek adına bu programlardan istifade ettiğimiz oluyor yani kısacası tavsiye edebilirim. Ya da bunlar benlik değil bunlar ile uğraşacak zamanım da yok, profesyonel bir #boya ekibi desteği ile evimi güvenli kusursuz renk sunumu yapabilecek ekipler düzeyinde boyatmak istiyorum diyorsanız, 1 günde boya tam da burada istediğiniz kalitede boya uygulamalarını sunabilmek için var..👈

Kaliteli güvenli bir firma profilini çizen hizmet ağımızı tercih etmekle sorunsuz bir iş teslimatı alacağınızın teminatıdır.

Düşünülenin aksine pahalı bir boya firması değiliz. Kaliteli hizmet +Marka boyalar+ profesyonel ekip desteği tüm bunlar dahil 1Günde boya ile gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

Boyama Fiyatları Hakkında

İç mekan boya badana fiyatları evini boyatmak isteyenler için oldukça merak edilen konuların başında gelmektedir. Fiyat konusunun evlerin m2 göre olması ve evden eve değişmesi müşteri gözünden de acaba ev boya badana fiyatları nasıl belirleniyor nasıl hesaplanıyor gibi sorunlarına neden olmaktadır.

Biz de bu anlamda basit bir şekilde ev boya badana fiyat hesaplama modülünü hazırladık. Aşağıda belirtilen özelliklere dikkat ederek kolayca evinizin ne kadara boyanabileceğini hesaplayabileceksiniz.

Ev Boya Badana Fiyatları

İç mekan boya badana hizmetleri farklı ölçeklerde sunulur. Sizin tek yapmanız gereken işin boyutunu tanımlamak. İster bir oda ister tüm ev boyanacak olsun, ustalar tam olarak sizin ihtiyaçlarınıza göre teklif verebiliyoruz. Böylece bir ev fiyatına bir oda boyatma gibi her türlü sorun ortadan kalkacaktır.

Kozyatağı’nda en prestijli ev boyama firmasından kolay rahat pratik bir ev boya badana hizmeti almak için bizleri arayabilirsiniz 🤞

İşçilik+Malzeme dahil👈 Metraj & Fiyat TablosuEşyasız Evler  plastik/silikonlu filliboya’kullanımı Eşyalı Mekanlar plastik/silikonlu filliboya’kullanımı(Jotun-filliboya-Permo Gold) Saten Boya Kulanımı 👍🏻 
1+0 (30-40 m2) 1+1 (50-60 m2)600 -700 TL 800- 900 TL    900-1.000 TL 1.200-1.300 TL1.100-1.200 TL 1.400-1.500 TL
2+1 (70-80 m2) 2+1 (90-100 m2)1.300-1.400 TL 1.400-1.500 TL1.500-1.600 TL 1.700-1.900 TL1.700-1.800 TL 2.000-2.200 TL
3+1 (100-110 m2) 3+1 (120-130 m2)1.500-1.600 TL 1.600-1.700 TL1.900-2.100 TL 2.200-2.300 TL2.200-2.400 TL 2.400-2.600 TL

Fiyat tablomuza tüm işçilik ve malzeme ücretleri, ekibin ihtiyaç duyduğu araç gereç – yeme içme vs dahildir. Müşteri daire içerisinde ekstra bir işlem istemediği taktirde fiyatlarımız stabildir. Örneğin kapı pencere petek balkon gibi 🤔

Fiyatlarımız az tahribatlı ( çivi-dübel-yüzeysel çatlak ve kırklar) bariz renk değişimi olmayan mekanlar baz alınıp tahmini verilere göre hazırlanmıştır. Kampanya tavan, duvar, kartonpiyerlerin en az iki kat boyanmasını kapsar.

Kampanya detaylarını ayrıntılı incelemek için tıklayın

1 Günde boya mevsimsel yoğunluk pandemi süreci😷 ve sonrası piyasa koşullarındaki değişkenlikleri göz önüne alarak kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Kısacası Bizden fiyat bilgisi almadan karar vermeyin..

Boya işçilik fiyatlarımıza göz atmanızda yarar var, makul fiyatlar çerçevesinde Evlerinizi bırakmak istiyorsanız bizleri tercih edebilirsiniz.

Boya badana işleri ile ilgili her türlü çözüm bu adreste bulabileceksiniz. Evinizin boya işlerini yaptırmak için onlarca ustayı telefonda aramanıza gerek yoktur. Sosyal medya hesaplarımıza bakıldığında on binlerce ailenin yanı sıra onlarca ünlü seçkin sima güvenli bir şekilde 1Günde boya’dan hizmet aldığını fark edeceksiniz. Bizden fiyat bilgisi almadan karar vermeyin..

Teklif-al masa başı emek sarf etmeden, Çalışanların sırtından para kazanmaya endeksli güvenliksiz haklarında onlarca şikayet yazılan sistemler ile zaman kaybetmenize gerek kalmadan profesyonel ekiplerimizden güvenli makul fiyata hizmet alabileceksiniz.

Pratik kolay uygulanabilir boyacılık sistemi için bizi arayabilirsiniz

İstanbul’da ev boyama boya badana konularında yıllardır ikamet eden site sakinleri alçı, duvar çıtalama dekorasyon hizmetlerini bizden almaktadırlar.
Avrupa ve anadolu yakasında bulunan meskenlerin ev boyama hizmetini verdik.
İstanbulda binlerce ev, onlarca villa ev restorasyonunu başarılı bir çalışma kapsamında teslim edildi.
Bu çalışmalara ait Referanslar Instagram sayfamızda mevcuttur.
Daha iyisini daha kalitelisini Arayanların tercihi olmaya devam ediyoruz.

Profesyonel Ev boyama hizmetleri

istanbul’un tüm ilçelerinde Profesyonel ev boyama hizmetimiz bulunmaktadır. Ekiplerimiz tam donanımlı İhtiyaç duydukları araç gereçlere sahiptirler.
Filli boya sertifikalı eğitim sisteminde iş bitirme belgelerine sahip olduğunu belirtmekte fayda var . İstanbul genelinde bulunan ekiplerimiz ile günün her saati dahilinde keşif talep edebilirsiniz.
#Boya badana konuları ciddi meblağlar gerektiriyor. Riske girmenize gerek olmadan 24 yıldan fazladır sektörde olan dekor yapı ekiplerine güvenebilirsiniz. Referanslar bölümünde İstanbul’da Binlerce mekana ait binlerce mekanı ait yaptığımız çalışmalar bulunmaktadır. Bu bizlere olan güvenin bir sonucudur.

1günde boya, İstanbul ev iş yeri boya hizmeti veren firmalara bakıldığında bir günde boya hizmeti kalitesi güvenli boya uygulamaları İle kendinden bahsetmektedir. Boya sektöründe faaliyetteki  24 yılını geride bıraktığı Bu günlerde sizlere daha yakın bir noktada hizmet veriyoruz. Sadece iyiye değil en iyisini sizlere sunmayı taahhüt ediyoruz.

Dekor yapı ile ev boyama hizmeti almak oldukça kolay, Eşyalı daireleriniz dört usta ile 1günde boyanır

İstanbul’da bulunan boya ekiplerimiz tadilat işleri boya uygulamaları konusunda tam da istediğiniz kalitede hizmet alabileceksiniz.
İstanbul’da 24 yılını geride bırakan firmamız her geçen gün biraz daha büyümekte müşteri portföyüne yeni müşteriler dahil etmektedir.

İstanbul geneline profesyonel boya hizmet ağımız ile güvenli kaliteli sorunsuz hizmet odaklı özverili çalışmaları kapsamı göz önüne alındığında bizleri tercih etmeniz için bir çok neden var.!


Şimdiye kadar on binlerce ailenin yanısıra bir çok Ünlü Simaya iç ve dış mekan boya dekorasyon hizmetini sunduk .


İstanbul genelinde profesyonel hizmet aldığımız ile güvenli kaliteli sorunsuz hizmet odaklı Prensiplerimiz göz önüne alındığında ha bizleri tercih etmeniz için bir çok nedeniniz var.
Şimdiye kadar on binlerce aileye başarılı bir şekilde hizmet etme olanaklarına kavuştu bizleri tercih eden tüm müşterilerimize gönülden teşekkürlerimizi iletiyoruz.
Hizmet verdiğimiz ilin İstanbul olması açısından sizlere daha yakın bir konumda şube ve ekiplerimiz bulunmaktalar. Hizmetlerimiz arasında ev, iş yeri, villa apartman içleri, ofis boya badana İhtiyaçlarımız da size bir telefon kadar yakınız. 

İstanbul boyacı ustası olarak sizlere en iyi hizmeti en kaliteli biçimde sunmaktayız. Profesyonel boya firması olarak ev işlerinizin boya badana ihtiyaçlarını makul bir fiyat ile karşılamaktayız.

Profesyonel Boya badana ekiplerimiz kendi alanlarında en iyi ustalardan Seçilir. Boya uygulaması sanılanın aksine kolay bir iş değildir. Fiziksel gücün yanında emek ve zaman ayırmalısınız ortaya çıkabilecek dağınıklık cabası ilk etapta profesyonel bir boya ustasına işi vermek pahalı bir seçenek gibi görünebilir ancak harcadığınız zamanı heba edilen boya malzemesi göz önünde bulundurduğumuzda İşi bilen bir ustaya yaptırmak daha makul bir yol olabilir.

Profesyonel ev boyama dekorasyon ekiplerimiz sizlere bir telefon kadar yakın.

İstanbul boyacı ustası kadrolarımızda bulunan personel uzman boyacı ekiplerinden oluşmakta tüm ustalarımız sertifikalı işini bilen ehil ustalardan Bir araya gelmektedirler. eviniz boş veya dolu olması farketmeksizin boya uygulamalarına başlamadan tüm yerlerin örtülmesi sağlanır. Eşyalı dairelerde mobilyalar ortaya gelecek şekilde toparlanıp üzerine temiz naylon ile kaplanılır, iş bitiminde tozlanmış mobilya ile uğraşmak kimse istemez.  

Boya badana tadilat işlerinizde Duvarların boyasına başlamadan Önce duvarlardaki küçük tamir işleri için akrilik macun kullanılmakta varsa çivi döbel yerleri alçı dolgusu giderilmektedir. Düzgün yapılan alçı tamirleri sonrası hatasız bir yüzey elde edersiniz. Birden fazla boya çeşidi vardır her boyayı her duvarda kullanamazsınız. 

Boyacı ustaları kadrolarımız en iyi ustalardan seçim yapıldı, Ekip oluşturma konusu yılmaz usta tarafından belirlendiğini ifade edelim. Yılmaz bey kendi boya alanında İstanbul’un önde gelen zanaatkarlarından birisidir, bunu sadece biz değil İstanbul’da bu mesleği sürdüren herhangi bir boyacı ustasına sorma gereği duydunuz da bunu açıkça belirtecektir. İstanbul’da yaşanan #boya badana sorunlarına kökten çözüm getirme çabaları sonucu bir günde boya hayatımıza girdi.

Düşünün sektörde onlarca boya firması, binlerce boya ustası olmasına rağmen sadece günü kurtarmak değil içinde bulunan sorunlara çözüm arayan Bir yaklaşım içerisinde bulunmak sizlere mutlaka bir gün başarı getirecektir. Bizim hikayemiz biraz buna benziyor. Lafı çok uzatmadan kendimizi de abartmadan bu konulara sosyal medya üzerinden erişebilirsiniz özellikle Instagram üzerinden paylaşım yapmaktayız. 1günde boya ekipleri sizleri bekliyor.

Kalitenin güvenin adresi olan firmamızı gönül rahatlığı içerisinde tercih edebilir çevrenize tavsiye edebilirsiniz .

#Uzman_boyacı_ustası_arıyorum
1 Günde boya ile sorunsuz boya yaptırmanın keyfini yaşayın..

Boya yapılan alanda rutubetli nemli bir ortam varsa mutlaka bunun önlemini alıp yüzey astarlanarak antibakteriyel boyalar kullanmaya gayret etmelisiniz. Yüzeyde rutubet tespit edildiğinde buna gerekli müdahaleler yapılmalıdır.

Hazırlığı yapılmamış yüzeye boya uygulamasından kaçınılmalıdır, ilerki safada boyanız kabarıp atmasını istemesiniz. Boya yapmak istediğiniz alanın  1 oda veya bir ev farketmeksizin müşterilerimizin taleplerine en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz. Sadece günü kurtarmak değil ilerki zamanlar için sağlam dostluklar kurmanın peşindeyiz.

En iyi hizmeti almak için bizleri günün her saati 0532 626 13 88 nolu telefondan arayabilirsiniz.

1 Günde boya hizmeti İstanbul’un her iki yakasında 20 profesyonel eğitimli kadrosu ile hizmetini sürdürmektedir. Uzun ve zahmetli boya ve badana hizmetini benimsemeyenler için 1günde boya uygulamasını hizmete sunma başarısını gösterdik.

Garantili, güvenli badana boya işleriniz için bizleri arayabilirsiniz. Boyacı ustalarımız kendi alanlarında en iyi usta kadrosundan seçilmekteler.

1günde boya tescilli markamız olup binlerce referanslarımız ile farkımız ortadadır. 

#Boyacı USTASI
İstanbul ‘da en iyi kalitede boya ekibi

etiketler;

Boyacı ustası, boyacı ekibi, filli boya boyacı ustası, istanbul boyacı, istanbul boyacı ustası, istanbul profesyonel boyacı, istanbul boya badana ustası, istanbul boyacı ustası, istanbul ev boyacı, istanbul anadolu yakası boyacı, istanbul avrupa yakası boyacı, istanbul anadolu yakası boya badana, istanbul boyacı ekibi, istanbul boyacı ustası, istanbul boya badana ustası, güvenilir boya ekibi,

boyacı ustası, kaliteli boya ustası, istanbul boyacı, boyacı ustası, ev tadilat firması, boya firması, Boya badana boyacı ustası badana firması, boyacı badana ustası hizmeti, boya firmaları, boya fiyatları, istanbul Boya villa boyama firması, filli boya ustası, Boyacı ustası, profesyonel boyacı,  boyacı ustası, boyacı, istanbul boya badana fiyatları, Güvenilir boyacı ustası, istanbul boya firmaları, boya fiyatları, istanbul Boya villa boyama firması, filli boya ustası, Boyacı ustasınız, profesyonel boyacı,  istanbul boya badana, boyacı ustası, eşyalı ev boyacı ustası,  ev boyacı ustası, ev tadilat firması, boya firmasıBoya badana boyacı ustası badana firması, boyacı badana ustası hizmeti, 3+1 ev boya badana fiyatları, boya ustanızkaliteli boya ustası, kolay pratik boya rulosu,

İstanbulda hizmet verdiğimiz semtler;

boyacı ustası, ataşehir boyacı badanacı, çekmeköy boya ustası, sançaktepe boyacı ustası, ümraniye boya badana, sarıgazi boyacı ustası, maltepe boya ustası, Pendik boyacı ustası, kartal boyacı ustası, erenköy boyacı ustası, pendik sülüntepe boyacı badanacı, pendik sapan bağları boya firması, pendik yenişehir boya ustası, pendik yenimahalle boya badana, kurtköy boya badana ustası, sahrayı ceddit boya badana ustası, caddebostan boya ustaları, caddebostan boya badana  işleri, bağdat caddesi boyacı şirketleri, bağdat caddesi badanacı boyacı , kadıköy boyacı ustası,  kadıköy boyacı ustası arıyorum , erenköy boya ustası, kozyatağı boyacı ustası, kozyatağı boyacı badanacı usta, kozyatağı boyacı badana usta, sağdabat boya badana ustası, tuzla boya ustası,  boyacı,  boya badana ustası, boyacı ustası arıyorum,pendik boyacı ustası, kurtköy boya badana işleri, kurtköy boyacı ustası, sarıyer boya badana ustası, sarıyer boyacı, sarıyer villa boya badana ekibi, zekeriya köy villa boya ekibi, vaniköy yalı boya ekibi, beşiktaş boya ekibi, anadolu hisarı boya ekibi, arnavut köy boya ustası, orta köy boya badana ekibi, kuruçeşme boyacı, bebek boyacı ustası, rumeli hisarı boya ebibi, balta limanı ev boyama ekibi, emirgan boyacı ekibi, istinye boya badana firması, yeniköy boyacı, tarabya boya badana kadrosu, kireç burnu boya ustası, büyük dere boya ekibi, kuzguncuk boya ustası, beylerbeyi boya firması, çengel köy uzman boyacı, vaniköy villa boya ekibi, kandili boyacı ustası ekibi, anadolu hisarı boyacı ekibi, kanlıca güvenilir boyacı ekibi, beykoz villa boya ustaları,  

Call Now Button
error: İÇERİKLERİMİZ KOPYALANAMAZ !
× Whatsapp