Ev Tadilat Konusunda Bilmeniz Gerekenler!tadilat firması

Evde tadilat başlamadan önce eksikleri tespit edip planınızı on göre yapın! Bütçenize uygun bir liste hazırlayarak öncelikleriniz arasında acil işler hazırlayın.

Ev Tadilat konusunda nerden başlanılmalı!

Uzun zamandır kullanılan odalardaki sıhhi tesisattan mobilyalara, yıpranma evi yaşanmaz hale getirir. Armatür, dolap tamiri

konsolidasyon, duvar boyalarının yenilenmesi ve diğer işler bütçenizi zorlayabilir.

Bu nedenle, mutlak şeylerden başlayarak bütçenizi akıllıca kullanmak yararlıdır.

1.) Her şeyden önce evinizin ihtiyaç değerlendirmesini yapın.

Bölümlere dikkat edin. Yapılacaklar listesinin üst kısmında onarılması gereken alanlar dahil edilmelidir.

2.) Yapılacaklar listesinden sonra onarılacak odalardan küçük aksesuarları çıkarın. agır mobilyalarınıza zarar vermemek için bir kepek ile kapatabilirsiniz.

3. ) Onarım başladığında, kırma ve dökme işlemlerinin tamamlandığından emin olduktan sonra, Yapılacak işleri mutlaka gözden geçirmeliyiz.

4. )Ustalar tadilat onarımla ilgilenirken her zaman orda  olmayabilirsiniz. Bu nedenle, ustalara onarılacak odadaki hatırlatma bilgileri veya  yapılacak işler hakkında isteklerinizi içeren bir liste oluşturabiliriz.

tadilat nasıl yapılırNerede ve nasıl bir yenileme yapılabilir?

Banyolar: Evlerin en açık bölümleri banyolardır. tesisatlar çabuk yıpranır sızıntıya neden olur.

Banyonuzdaki tuvalet, duşakabin ve diğer banyo aletleri çabuk yıpranabilir veya kırılabilir. Bunlar Tamamen değişmesi gerekiyorsa, fiyat araştırması yapmalısınız.

Zeminler: Karo zeminlerde fazla hasar oluşmaz, ancak masif parke, laminatlarda şişme ve kabarmalar ortaya çıkabilir. Evinizde buna benzer durumları yaşamak istemiyorsanız tesisatcı ustasından yardım isteyebilirsiniz.

Kapılar ve pencereler:

Zorlu kış günlerinde soğuğun kapılara ve pencerelere girmesini önlemek için tamamlanmış olmalı. İyi yıpranmış kilitli kapılar veya pencereler kuvvetli rüzgara maruz kalır ısı kaybına neden olur.

Bunların tekrar değişmesi gerekiyor. Silikonların zayıflaması aynı zamanda evin içindeki soğuk hava daha fazla enerji yakmanıza neden olur tabi buda daha fazla bütçemizde istenmeyen açıklara neden olur. Cam çerçevelerin tekrar silikon ile takviye edilmesi gerekebilir.

Isı yalıtımı:

Evdeki ısı yalıtımı sizlere extra faydalar sağlayacaktır. kış ve yaz aylarında büyük tasarruf etmenize olanak sağlar. Yaz aylarında serin

evdeki yalıtım dışardan gelebilecek sıçak havayı dışarda tutmak, kışın  dış duvarların buz gibi olmayacağı için  daha fazla kombi kullanmanıza gerek yoktur. Buda  aynı zamanda doğal gazı daha az tükettiğiniz anlamına gelir. Bu nedenle, ısı yalıtımı yoksa daha fazla para harcamak gerekecektir.

Binanızın boya badana işlerini yapmak istiyorsanız, önce ısı yalıtımı hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

 etiketler;

tadilat firması, tadilat işleri, dekorasyon işleri, mutfak dekorasyonu, banyo tadilat işleri, banyo yenileme, mutfak yenileme, salon dekorasyonu, ev tadilat işleri, seramik kırım yenileme, kalebodur yenileme, ev yenileme, alçıpan işleri, spot bandı, ters tavan, kartonpiyer yapımı, saten alçı, alcı sıva,

dekoratif boya,

betonart, iç cephe boyası nasıl yapılır, dış cephe boya işi yapan firmalar, mantolama, nem boyası, villa boya işleri, villa boya ustası, villa dış cephe ustası, villa dış boyası, villa dekorasyon firması, yallı boya işleri, tadilat nasıl yapılır, sedef boya, italyan boya, dekor yapı, 1 günde boya

 

Call Now Button
error: İÇERİKLERİMİZ KOPYALANAMAZ !
× Whatsapp