Ev tadilat / dekorasyonEv Tadilat / Dekorasyon 

Ev Tadilat Konusunda Bilmeniz Gerekenler!

1GÜNDE BOYA ® Sistemlerimiz üzerinden yüksek kalitede problemler ile karşılaşmadan hizmet almanızı sağlıyoruz. Hizmetlerimiz tamamen tecrübeli işin ehli profesyonel ustalar taraflarından sizlere ulaştırılıyor.

İstanbul’un en kaliteli ve seçkin bir  ev boya badana sistemi denildiğinde ilk akla gelen sistem olma özelliğini taşıyoruz. Mekanların kusursuz bir hizmet alabilmesi amacında üç günlük boya sürecine son veren bir ev boyama sistemi olduğumuzu hatırlatalım.. İç mekan boyamada mükemmel düzeyde bir hizmeti sizlere sağlayabilmek amaçlı gerekli tüm ekipmanlar ve profesyonel boyacı ustası kadrolarına sahibiz.

Tadilat restorasyon hizmeti

Yaşam alanların ihtiyaç duyduğu tadilat işlerinde işinize yarayabilecek küçük bir yazı dizisi hazırladık umarım işinize yarayabilecek ipucuları yakalarsınız. Evde tadilat başlamadan önce eksikleri tespit edip planınızı on göre yapın! Bütçenize uygun bir liste hazırlayarak öncelikleriniz arasında acil yapılacak işlerin listesini hazırlayın.

#EvTadilat konusunda nerden başlanılmalı!

Uzun zamandır kullanılan odalardaki sıhhi tesisattan mobilyalara, yıpranma evi yaşanmaz hale getirir. Armatür, dolap tamiri konsolidasyon, duvar boyalarının yenilenmesi ve diğer işler bütçenizi zorlayabilir.

Bu nedenle, mutlak şeylerden başlayarak bütçenizi akıllıca kullanmak yararlıdır.

1.) Her şeyden önce evinizin ihtiyaç değerlendirmesini yapın.

Bölümlere dikkat edin. Yapılacaklar listesinin üst kısmında onarılması gereken alanlar dahil edilmelidir.

2.) Yapılacaklar listesinden sonra onarılacak odalardan küçük aksesuarları çıkarın. agır mobilyalarınıza zarar vermemek için bir naylon ile kaplanılması sağlanmalıdır. Bu vesileyle tadilat sonrası mobilya ve diğer aksamların üzerinde oluşabilecek tozlanmanın önüne geçmiş olur.

3. ) Onarım başladığında, kırma ve dökme işlemlerinin tamamlandığından emin olduktan sonra, Yapılacak işleri mutlaka gözden geçirmeliyiz. Bu sorunsuz bir hizmetin başlangıç noktasında önemli bir ayrıntı olabilir. Tadilat konusunda mutlaka bir plan yapılmalı ve bu plana sadık kalmalıdır. Aksi takdirde banyodan başlayıp mutfaktan çıkmanız söz konusu olabilir.

4. ) Ustalar tadilat onarımla ilgilenirken her zaman orda olmayabilirsiniz. Bu nedenle, ustalara onarılacak odadaki hatırlatma bilgileri veya  yapılacak işler hakkında isteklerinizi içeren bir liste oluşturabiliriz.

Tadilat işlemlerine başlamadan önce, mutlaka kimlerle yol olacağımıza dair küçük bir araştırma yapmak, menfaatinize olur.İyi kalitede tadilat ustaları

Nerede ve nasıl bir yenileme yapılabilir?

Banyolar: Evlerin en açık bölümleri banyolardır. tesisatlar çabuk yıpranır sızıntıya neden olur.

Banyonuzdaki tuvalet, #duşakabin ve diğer #banyo aletleri çabuk yıpranabilir veya kırılabilir. Bunlar Tamamen değişmesi gerekiyorsa, fiyat araştırması yapmalısınız. Sorunsuz bir hizmetin alınabilmesi için yapılacaklar mutlaka not edilmeli ve konu üzerinde durulmalıdır.

Zeminler: Karo zeminlerde fazla hasar oluşmaz, ancak #masifparke, laminatlar parkelerde şişme ve kabarmalar ortaya çıkabilir. Evinizde buna benzer durumları yaşamak istemiyorsanız tesisatcı ustasından yardım isteyebilirsiniz. Tasarladığınız veya hayal ettiğiniz #Evtadilat_dekorasyon aşamalarında sistemlerimizi arayarak Ücretsiz danışma hizmetlerimizden faydalanarak işin sıralaması veya fikir talep edebilirsiniz.

Sorunsuz bir yalıtım için mutlaka kapı pencere tarzı yerlerin izole edilmesi gerekmektedir.

Zorlu kış günlerinde soğuğun kapılara ve pencerelere girmesini önlemek için tamamlanmış olmalı. İyi yıpranmış kilitli kapılar veya pencereler kuvvetli rüzgara maruz kalır ısı kaybına neden olur.

Profesyonel tadilat boya ustasıBunların tekrar değişmesi gerekiyor. Silikonların zayıflaması aynı zamanda evin içindeki soğuk hava daha fazla enerji yakmanıza neden olur tabi buda daha fazla bütçemizde istenmeyen açıklara neden olur. Cam çerçevelerin tekrar silikon ile takviye edilmesi gerekebilir.

Isı yalıtımı:

Evdeki #ısıyalıtımı sizlere extra faydalar sağlayacaktır. kış ve yaz aylarında büyük tasarruf etmenize olanak sağlar. Yaz aylarında serin evdeki yalıtım dışardan gelebilecek sıcak havayı dışarda tutmak, kışın  dış duvarların buz gibi olmayacağı için  daha fazla kombi kullanmanıza gerek yoktur. Buda  aynı zamanda doğal gazı daha az tükettiğiniz anlamına gelir. Bu nedenle, ısı yalıtımı yoksa daha fazla para harcamak gerekecektir.

Binanızın #dekorasyon işlerini yapmak istiyorsanız, önce ısı yalıtımı hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.İstanbul genelinde olan hizmet aldığımız ile mekanlarınızı yeniden tasarlayabilir birbirinden güzel fikirlerinizi duvarlarınıza yansıtabilirsiniz. Bu yazı dizimizde sizlere sağlıklı bir ev dekorasyon ve #tadilat dediğimiz aşamaları sağlanması için izlenebilecek yol ve yöntemlerden bahsettik, Bir dizi kurala tabi kalarak sorun ve problemleri buluşmadan hizmetinizi alabileceksiniz.  

Tadilat ve dekorasyon hizmetiniz için bizleri günün her saati 0 532 626 13 88 nolu telefondan arayabilirsiniz.

️ Etiketler

Esenyurt Boyacı, Alibeyköy Boyacı Ustası, Beykoz boya ustası, Ataşehir boyacı, Esenyurt Boya Ekibi, Ataköy Boyacı ustası, Acıbadem Boyacı Ustası, Suadiye boyacı ustası, Beykoz boya ustası, Sarıyer boyacı ustası, Göztepe boyacı ustası,  Alanya Boyacı Ustası,  Beşiktaş boya badana ustası,  Beşiktaş boyacı ustası İzmir boya ustasıKadıköy Boyacı Ustası, Beşiktaş boyacı ustası, Halkalı Boyacı Ustası, Esenyurt Boya Ekibi, , Zeytinburnu Boyacı Ustası, Alibeyköy Boyacı Ustası, Zekeriyaköy boyacı, Bostancı boyacı, Üsküdar boya ustası, Ataşehir boyacı, Kozyatağı boya badana ustası,  Ataşehir Boya Ustası, Kartal boyacı ustası, Erenköy boyacı ustası, Ataköy Boyacı Ustası, Beylikdüzü Boya Badana, Bostancı Boyacı, Hızlı boyacı ustası, Tuzla boyacı ustası,  Boyacı, Boya badana ustası, Şerifali Boyacı Ustası, Kurtköy boya badana ustası, Sahrayıceddit boyacı ustası, Caddebostan boyacı ustası, Bağdat caddesi boyacı ustası, Kadıköy boyacı ustası, Florya Boya Badana Ustası, Erenköy boyacı ustası, İstanbul pendik boyacı ustası, Sancaktepe boyacı,

Bahçeşehir Boyacı Ustası, Beylikdüzü boya ustası, Cihannüma Boyacı Ustası, Pratik boya, Maslak Boyacı Ustası, Kagıthane Boyacı UstasıAyazağa Boyacı Ustası, Deneyimli boyacı ustası, Çekmeköy boyacı ustası, Boyaci Ustasi Hizmeti, Kagıthane Boyacı Ustası, Ev boyama,Çekmeköy boyacı, Ümraniye Boyacı, Sarıgazi boya ustası, Maltepe boyacı, Pendik Boyacı Ustası, Ataşehir boyacı, Samandıra boyacı ustası, Boyacı Beşiktaş, Boyacı ustası, boyacı ekibi, Maslak Boyacı Ustası istanbul boyacı, istanbul boyacı ustası, profesyonel boyacı, istanbul boyacı ekibi, ataşehir boya ustası, filli boya ustası,İnnovia Boyacı Ustası, Küçükcekmece Boyacı Ustası, Güvenilir boyacı ustası, Rezidans boyacı, Mecidiyeköy Boyacı Ustası, istanbul boya badana, Kaliteli boyacı ustası, Bahçeşehir Boyacı Ustası, Ev boya badana, Çekmeköy Boyacı, Beşiktaş boyacı ustası, Boyacı, Boya badana, Ümraniye boyacı ustası, Boyacı ustası, Beşiktaş Boyacı Ustası, Üsküdar boyacı, Erenköy boyacı, Jotun boya ustası, Boya badana Ustası, Çekmeköy boyacı ustası, Tecrübeli boyacı ustası, Ataköy Boyacı Ustası, Sarıgazi boya ustası, Bostancı boyacı ustası. Sancaktepe boyacı, Kurtköy boyacı, Kartal boyacı ustası, Esenyurt Boyacı,

1gündeboya.com.tr

Daha Fazla Bilgiye Mi İhtiyacınız Var ?

İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan profesyonel ekiplerimiz ile mekanlarınızı kaliteli malzemelerle profesyonel boya badana hizmeti sunmaktayız.

İLETİŞİM
İstanbul'un Tüm
İlçelerinde Hizmetinizdeyiz
0 (532) 626 1388
İletişim Formu

Error: Contact form not found.

© 1 GÜNDE BOYA KURUMSAL BİR MARKADIR . WEB TASARIM - SEO - BACKLİNK : [ BASERWEB ]

error: İÇERİKLERİMİZ KOPYALANAMAZ !
Call Now Button
× Whatsapp