esenyurt boyacı ustası
beylikdüzü boyacı ustası

Ev boyasına nereden başlanır

Konut boyama aşamalarında indirimli fiyat adı altındaki manipülasyonlar

Boyacı Ustası

1GÜNDE BOYA ® sistemleri 27 yıllık mesleki hayatında sergilediği başarılı çalışmalar ile kendinden emin adımlar atmaya devam ediyor. Özellikle eşyalı mekanların aynı Gün içerisinde iş teslimatı yapılmalıdır alanında yapılan çalışmalar neticesinde bu mümkün kılındığını ifade edebiliriz 💁🏻‍♂️ Sadece teorik alanında bir fikir gibi görünse bile pratikte oldukça başarılı bir performans dahilinde 1GÜNDEBOYA mümkün kılmıştır 🤞 

Aynı gün içerisinde iş teslimatı nasıl yapılır? Hususu ile ilgili yazı dizimizde bundan uzunca bahse edeceğiz. Evvela evvela dilerseniz görsel anlamında bizler neler yapmışız hususu ile ilgili İnstagram linkimizi tıklayıp bu konuda göz doyurucu bir görsel referanslarımızı inceleyelim..

Ev işleri boyama hizmetinden sertifikalı boyacı ekibimizden yaşam alanlarınızın karakteristik dokusuna özgün %100 profesyonel kalitede hizmetleri aynı gün içerisinde alabileceksiniz. Ev boyaması işinde dörder kişiden oluşan boya ustası kadrolarımız ihtiyacınızda bir telefon mesafesi nde olduğunu belirtelim 💁🏻‍♂️ Duvar renklendirme aşamalarında kendinizi yormadan sistemlerimiz üzerinden %100 kusursuz titizlikte bir hizmeti kolaylıkla alabilirsiniz. İç mekan boyama anlayışında 1.sınıf malzeme ve alanında başarı kazanmış en iyi boyacı ustalarından hizmetinizi almış olacaksınız.  

 Boya ekibi

Evinizin ihtiyacı olan hizmeti veya rengi belirleyin 🎨ve tabii sürecin keyfini çıkarmak amaçlı bir köşede çayınızı kahvenizi yudumlayıp sorunsuz hizmet almanın tadını çıkarmayı unutmayın ☕️

Ucuz Boyacı Mekan veya işletme boya alanında yarı fiyatlı  ucuza boya badana yapılabilir mi?

Hizmet sektörü genel bir kanaat içerisinde değerlendirmeye alındığında sanki sorun ve problemlerin her an çıkabileceği bir alan olarak nitelendirilir! Bu kısmen doğru olsa bile bu alan içerisinde aldığı parayı hak edecek Çalışmalar yapan kişilerin sayısı da az değildir!  

Ucuz boyacı veya hizmet tercih etmeli miyiz?

Hizmet alanında fiyatı aşağı çekmek maalesef kalite normları düşmekte ve ister istemez kimsenin çalıştırmak istemediği sorunlu ustalar ya da niteliksiz elemanlara denk gelme olasılığınız ortaya çıkmaktadır. 
Sektörel bazda bir çok katagorize alanında hizmetler bulunur ve bunlar kişiye veya parasına göre gruplara ayrılır.

Örneğin; yapı market ve nalbura gidildiğinde aynı raflarda yanyana dizilmiş her bütçeye göre ürün ya da boya malzemesi gözlemleyebilirsiniz. Boyama sektörü kişilerin talebine göre malzeme ürün yelpazesi bulundurulmaktadır. Günübirlik kullanılacak amatörler için tasarlanmış malzemeler bulunmaktadır. Aynı şekilde profesyonellere hitap eden son derece dayanıklı işlevsel ürünlerin olabileceğini unutmayın ! Bu açıdan aynı şekilde sizlere hizmeti sunacak örneğin, tesisatçı ustasından tutun nakliyat şirketine kadar sizlere sunulacak hizmetler maalesef ortaya koyacağınız meblağa göre sunulmaktadır.

Ucuz malzemelerin kullanımı ve işlevsel bir alanda ilerki evrede sorun ve problemlere yol açabileceğini unutmayın !

Bir ürünün yani malzemenin kalite normları ile yani standartlar açısından bunu düşürmeden fiyatlarını teknik açıdan düşürmeniz mümkün değildir ☝️ 1. Sınıf malzemeleri baz aldığımızda en iyi olabilmesi açısından ilk etapta içerik anlamda tamamen saf olmalıdır. Yani kalsit dediğimiz kireç taşından elde edilen ucuz tozlar yerine malzemenin içeriğine talk, titan alüminyum silikat tarzında kaliteli birleşimler ile formüle edilmelidir. Saten boya dediğimiz pahalı malzemeler işte bu tarz içerikler ile formüle edilip piyasaya sunulmaktadır.

Ev boyama ustası

Boya yapıldıktan sonra kısa süre sonra yüzeyde dökülmeler ve KÜFLENMEler neden oluşur?

Ucuza mal edilen boyaların ileriki evrede yüzeyinde pul pul dökülmeler ve ayrıca KÜFLENME dediğimiz karartıların olabileceğini unutmayın ! Konut  / işletme boyacılık alanında genellikle kaliteli malzemeler ve profesyonel ekipler tercih edilse bile baz zamanlarda ucuza yarı maliyetine tarzı hizmetlere de yöneldiklerini gözlemliyoruz. Peki burada handikap ne olabilir? Az önce belirttiğimiz gibi yarı fiyatlı bir malzeme veya malın imalatında esasından ayrılmak suretiyle içerisine farklı elementleri veya maddeleri attıklarını gözlemliyoruz. 

Üretim bandında maliyet düşürmek açısından kalite esaslı ve normlarından farklı bileşimleri malzemenin içerisine attıklarını biliyoruz. Fiyatları dediğimiz maliyeti düşürmenin Yolu malzemeden kırpmak ya da yan sanayi denilen ucuz ürünlere yönelmektedirler. Aslında üretici için maliyet aynı olsa bile kazanç daha fazla gibi görünebilir. Bunu satın alan tüketiciler kalitesiz bir malzeme ile karşı karşıya kalmanın vermiş olduğu zararı ilerki evrede tavan ve duvarlarındaki boyalar da oluşan kabarma & kararmalarda gözlemeyeceklerdir.

Bu hesaplama doğrultusunda parasına göre usta anlamını taşır mı ?

Yukarıdaki örneği baz aldığımızda evet parasına göre hizmet ya da mal satın alırsınız hususu hepimiz için geçerlidir. Piyasa koşullarında üretim yapan veya satışını gerçekleştirenlerin parası bol olana lüks sayılabilecek en iyisi olduğu gibi ekonomik koşulları Çok iyi olmayanlar açısından düşük kaliteli ürün veya hizmetleri de bulunmaktadır. Serbest piyasa kapitalist düzende maalesef karşımıza çıkan bu değilmi dir ? 

#Profesyonel boya ustasıYani fiyat araştırma konularında daha ucuzunu bulduğunuz da aslında kalite normlarını biraz aşağıya çektiğiniz anlamına gelmektedir !

Yani ev boyamasından bahsetmişken bunu ev için düşündüğümüzde ortaya koyacağınız miktara göre semti veya muhiti buna ilişkin evin kalitesi belirlenmiyor mu? Bu yazıyı okuyan aklı selim ya da mantığı çalışan herkesin evet aynen böyle oluyor., Yılmaz Ustam  demeli ve bunu tasdik etmelidir🫰🏻 

Yılmaz Usta kelimesi geçmişken aynen yukarıda olduğu gibi maalesef bizim de sahte Ve imitasyon denilen çakma modelimiz  piyasada bulunmaktadır !  yazı dizimizde bundan da bahsedeceğiz 💁🏻‍♂️

Parasına göre muamele, maalesef hayatımızın günlük ihtiyaçlarımızın her alanında karşımıza çıkmaktadır

Lakin tüm bunlara gerek kalmadan sizleri de kelimelere boğmadan esası ve özetine binayen ortaya koyacağınız miktar kesinlikle alacağınız hizmetin oranını ve ederini belirler ☝️

İşte buna uygar dünyanın kapitalist düzeni deniliyor 🤷‍♂️

Her ne kadar benimsemesek bile kapitalist düzende parasına göre muamele ve hizmet alırsınız kaideleri aynen bu şekilde uygulanır. Serbest piyasa ekonomisinde kişilerin kendilerince belirlediği fiyatlar ve buna ilişkin hizmetler vermek ile mükelleftirler. Burada önemli olan makul bir fiyat ölçeğinde işini layıkıyla gerçekleştiren kişilere ve hizmete ulaşmaktır 🫰🏻

Ürün sadece ucuz veya hizmetin yarı fiyatlı olması kaliteli veya iyi olabileceği anlamına gelmemelidir ☝️

Dikkat ederseniz bu mevzubahis olan tüm konular ortaya konulacak paranın miktarına ve esasına uygun bir şekilde konu ediliyor.  Yani hayatımızın neredeyse tüm yaşam alanları paraya endeksli bir tutum ve hal almıştır. Tıpkı oturduğumuz mülkün ederi gibi Çok para bastırdığınızda deniz kıyısından lebiderya bir daire alabildiğiniz gibi farklı alan ve muhitlerde villalarda satın alabilirsiniz. Çok paranın azıyla bir apartman dairesi ya da sitede 90 metre karelik bir daire ile kendinizi sınırlandırabilirsiniz. 

Tüm bunlar karşısında çok bilmişlik ya da kişilerin gelir seviyesini sorgulamaya yol açabilecek bir tutum ve hissiyat içerisinde değiliz!
#En iyi kalitede / İyi boyacı ustası
Yazılarımızın bir çok yerinde bahsettiğimiz üzere hayat dediğimiz bu sarmalda maalesef her şey paraya endeksli görünüyor ve öyle işliyor 💁🏻‍♂️

Diğer bir tarafta ise örneğin şu anda hangimizin elinde Samsung veya iPhone tarzı dünya markası telefonlar yok?  Görüyoruz ki 7den 70’e neredeyse herkeste bir marka takıntısı almış başını gidiyor ! Tabii ki insanların alım güçleri çerçevesinde imkanlar dahilinde her şeyin en iyisine layık ve almalıdırlar hususunu savunuyoruz ☝️Lakin örnekleme de bahsettiğimiz gibi araçtan tutun elindeki tablet veya Üstbaş her şeyde en iyisini alıp sadece hizmet alanında ucuzunu aramak ortaya tezat bir durum oluşturur ❗️ Yani bir düşünün kişilerin hizmeti iyi olsa fiyatları neden yarı yarıya aşağı çekmek istesinler ki 🤔

Bu yaklaşım “sadece hizmet alanında değil ki” hayatımızın bir çok noktasında parasına göre hizmet veya mal vardır.

Bu telefonların Türkiye’de üretilen markalar arasından örneğin OPPO, Xiaomi, Vivo, Reeder, Casper, OMIX, Tarzı markaların hangilerinde hangimiz kaçta kaçını kullanıyoruz?  Kalite takıntımız teknolojik alanda ya da ev araba alırken bir kenara bırakıyoruz ? Lakin hizmet sektörene gelince kalite diye bir şey yoktur! Hepsi aynıdır, siz gerçekten buna mı inanıyorsunuz?

Böyle bir yaklaşımınız varsa işiniz yarım kaldığında ya da beklentimizin altında vasat olarak gerçekleştiğinde şikayetçi olmaya hakkınız da yoktur 🖐️ Kusura bakmayın ama doğruyu ve olması gerekeni söylemekte kişileri uyarmak da gereklidir elzemdir !

Boyacı ustalarımızKonu kaliteli çalışmalar ve kaliteli ürün ya da hizmet mal almaya yönelik olduğu için bu tarz teknolojik ve diğer alanlardan örnek verdik ! 

Bazi zamanlarda bizleri arayıp fiyat alma aşamalarında tüm ustaların aynı olabileceği altı üstü bir boya yaptığımızı ima edenler açısından kalite diye bir kavram yoktur? hepsi aynıdır ! Sözlerine istinaden neredeyse bir sayfayı yazma gerekliliğinde bulunduk !  Bu konuda bir eleştiri yapmak gerekirse herkes kalitenin farkında sadece kabul etmeyenler ve harcı olarak şark kurnazlığı yapılar bulunmaktadır !

Günübirlik bizleri arayıp ev boyaması hususunda fikir ve fiyat almak isteyenlerin kendileri çok kaliteli takılmasına rağmen sadece hizmetini küçümseyip bu alanda baris anlaşılması zor hatalar yaptıklarını anlam veremiyoruz !

Gözümüz yok örneğin; bizlerle temas sağlayan bazı kişilerin profilinde BMW X6 biniyor İzlenimini veriyor., yani ev araba alırken baya bonkör davranıyor,  lakin ustasını en ucuzdan seçmeye gayret gösteriyor!  Sizce de tuhaf bir durum yok mu ortada 🤨 Tabii ki kişinin kalkıp parası vardır diye hepsini bize verecek diye bir durum içerisinde değiliz ! 

Hizmet sektörü özellikle Boyacılık, Nakliyatçılık, tesisatçılık, seramikçilik, Parkeci, İnşaatçı tarzı alanlar geri hizmet olarak nitelendirildi için bu alanlarda oldukça güvenlik zaafiyetleri bulunmaktadır. Maalesef bu tarz alanların hizmetini verebilmek için illa da bir okul ya da bir mesleki alanda belge şartı bulunmuyor. Buda tekrar maalesef ki sabıkalı ya da farklı bir hizmet sektöründe hizmet bulamayanların uğrak noktası olmaktadır.

Ucuza boyama hizmeti gerçekleştiren sistemler güvenli mi?

Bu yazıyı ya da makaleyi ele alırken meslektaşlarımızı ya da hizmet sektörünü kötülemek karalamak gibi bir niyet ya da tutum içerisinde asla değiliz!  Çünkü bu bizim mesleğimiz bu ve buradan geçiniyoruz. Bulunduğumuz alanda sorunlara değinmek ve dikkat ederseniz maalesef ki diye başladığımız bu hususlar bir gerçektir birilerinin canı yanmasın ve malına zarar gelmesin anlamında sadece telkinlerde bulunuyoruz 🙋🏻‍♂️☝️ Yoksa amacımız aklı selim mantığı çalışan birileri olarak bindiğimiz dalı kesmek değildir! 

Yani birileri çıkıp olmayacak bir şekilde meblalar karşısında sihirbazlık yapmak istiyorsa bizlerde bunun bir yanılsama ya da sizi sizleri aldatmaya yönelik bir pazarlama taktiğidir, demeye getiriyoruz 💁🏻‍♂️  Kusura bakmasınlar ama bulunduğumuz sektörde 27 yıllık emeğimize birileri kalkıp  haksız yere hile hurda yapıyorsa onları da ifşa etmek boynumuzun borçu dur ✋ İstanbul boyacı

Makul fiyatlarda Boyacılık alanında hizmet almak mümkün müdür?

Bu sorunun cevabını kesinlikle evet diye bilmemize rağmen maalesef artan fiyatlar yani yüksek bir enflasyon oranları karşısında her geçen gün hayat pahalılığı biraz daha kendini hepten hissettirmektedir. Bu durum karşılığında ucuza hizmet ya da bir mal üretip satabilmek neredeyse mümkünlüğü ve ihtimali kalmamıştır. 

1GÜNDE BOYA ® olarak anlaşmamızı boya üreticileri filli boya, marshall, Polisan, Permolit gibi fabrikalar ile yapmamıza rağmen biz bunu nasıl gerçekleştiremiyoruz ! akıllara soru işareti getirmiyor mu ? Buna rağmen nasıl oluyor da birileri biz yarı fiyatına hizmet verebiliyoruz ve bu alanda reklam verebiliyorlar!  Bunların başını çeken aslında Seyithan diye bilinen kişinin ta kendisidir. Bu şahıs Boyacılık alanında olmamasına rağmen Tabildott hizmetini sürdürdüğünü kendisi ifade etmektedir WhatsApp yazışmaları bulunuyor. 

Yani ek gelir sağlamak açısından günübirlik ustaları yani inşaatta boşta kalabilecek kişileri adreslere gönderdikleri biliniyor ❗️

Reklamlar bölümünde çarşaf çarşaf yazdıkları örneğin; Akbank, Yapı kredi, Adalet bakanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Güneş Sigorta, Emlak konut, Dap yapı markaları ya da devlete bağlı kurumları referans gösterme gafleti içerisinde bulunuyorlar ! Bahse geçen yerlerle ilgili tek 1 metre² alanda hizmet verdiklerini ispat etsinler kendilerinden özür dilemeye hazırız 🙋🏻‍♂️ 

Boyacı yolla

Sözlerimizi iddialı olarak sürdürüyoruz çünkü referans olarak gösterdikleri Holding ve şirketleri üşenmeden arayıp bu şahıslarla bir çalışma içerisine girdiniz mi gibi rica ve istirham üzerinde sorduğumuzda kesinlikle böyle bir şeyin olmadığının altını çizdiler 🤨

Amaç kendilerini kurumsal gibi gösterebilme çabalarıdır! 

Bizler bu kişilerin ticaret odasında ya da devlete bağlı herhangi bir kurumda kayıtlarının olmadığını biliyoruz çünkü bunu zamanında yetkili mercilerce talep ettik kayıtlarının olmadığı görülmüştür ☝️

Boya uygulama alanında kendisine özellikle Yılmaz diye hitap edilmesi istediği kişinin aslında isminin Seyithan olduğunu bilinmesi gerekir 💁🏻‍♂️

Kişiler maalesef bazı alanlarda daha fazla para kazanmak ya da bu alanda buldukları boşluğu değerlendirmek suretiyle belirli bir kazanç elde etme çabasına girdikleri bilinir. Konut boyama aşamalarında aynı durum söz konusu dur! Belirli bir denetimlerin olmaması açısından bahse geçen kişiler istedikleri gibi piyasayı manipüle etmek ve kişileri kandırmaya devam etmektedirler.

Tekrar hatırlatmak anlamında bu kişinin boya uygulama sektöründe kendisini tamamen kamufle ederek Yılmaz adını kullandığından dolayı kendisine yer verdik ❗️sadece bunu kamuoyuna duyurmak açısından kısa bir süre sonra kendisine ait resimler kaldırılacaktır.

Kendi ustalarından bu şahsın kendilerine direktifi ilk etapta fiyatı makul tutucaz daha sonra adrese gittiğimizde ya keşif esnasında fiyatı yukarıya çekeceğiz ☝️ Baktınız olmadı işe başladıktan sonra biz zarar ediyoruz., bu şekilde iş sürdürülemez fiyatı artırmamız lazım tarzı İş bırakma söylemleri ile kişileri ikna edilir, tarzı yaklaşımları bulunmaktadır. Bu sözler bizlerle temas sağlayan ve daha önce kendisi ile çalışmış ekipleri tarafından söylenmiştir, Bu konuyla ilişkin WhatsApp yazışmaları bizde mevcuttur.

Boyacı ustası hizmetinden doğan mağduriyetler
Boyacı şikayetleri

Mekan sahipleri binbir emek ile ortaya koydukları miktar karşıla karşılığında heves ile başladığı çalışmalar maalesef pek de umdukları gibi bazen olmayabiliyor. Bunun en büyük nedeni ise yazımızda ismi geçen kişilerin meslekleri olmamasına rağmen belirli bir kişileri nitelikli veya vasıflı olup olmadığına bakılmaksızın adreslere gönderme istekleridir.

Bu kişilerin içerisinde hiçbir eğitimleri olmamasına rağmen bir bakıyorsunuz ki yabancı göçmen işçiler bazen de inşaatlarda iş bulamadıklarından dolayı adreslere Gurbetçileri gönderdikleri bilinmektedir. Bu sözde firma olan kişilerin aslında az önce belirttiğimiz gibi gerekli merciler de ne bir adresleri ne de firma olduklarına dair bir belge bulguları olmadığıdır !

 

Boyacı ŞikayetleriÜç ayda bir isim değiştiren boyacı firmaları?

Hizmet sektöründe kurumsal alan dışında hizmetini sözde vermeye çalışan bu kişilerin kısa bir süre içerisinde haklarında oluşturulan şikayetlerden sıyrılmak için isim değişikliklerini gittiklerini görebilirsiniz. Örneğin Seyithan kişisinin denetimdeki web sayfaları hatırladığımız kadarıyla boyacı yolla, bayi usta, dekormimari, evimyapi, ustası geldi, benzeri yıl içerisinde en az iki defa isim değiştirdiklerini hayretle gözlemliyoruz.  Madalyonun diğer tarafında ise işin farklı bir boyutu var, bu kişiler hem denetimden kaçmak hem de şikayet var gibi platformlardan sıyrılmak için böyle bir yönteme başvurdukları bilinir !

Kendileri ile yaptığımız görüşmelerde maalesef sektör kimsenin babasının malı değildir! Biz istediğimizi yaparız siz kimsiniz?  Tarzında nahoş, hadsiz yaklaşımlarda bulunmuşlardır ! Bizlerin yaklaşımı Boyacılık alanında binlerce insanın emeğiyle ortaya çıkan  birbirinden güzel zanaat alanı olduğu gibi binlerce ailenin ve mekanın hizmetini yerine getirme çabasıdır. 

Mamafih gelin görün ki üçbeş çapsızın ve hadsizin ortaya çıkardığı tahribatı düzeltmeye uğraşımız ve gayretimizin olduğudur. Bu alanda devlet yetkilerince konuya bir eğilim gösterilmesi ve bu başı boşluğun bir an önce ortadan kalkmasına yönelik beklentimiz devam etmektedir ! Şahsı arayıp kendisine söylediğimiz sözleri aynen buraya da yazıyoruz, siz piyasayı manipüle Edip insanları kandırmayı sürdürdüğünüz sürece bizlerde sizleri ifşa etmeye devam edeceğiz 🖐️

Konu açısından biz olayın savcısı ve hakimi değiliz, lakin Büyük uğraşlar verdiğimiz meslek olarak 27 yılını geçirdiğimiz bu alanı birkaç kendini bilmeze de bırakacak değiliz !

Bizler kanun ve nizamlara riayet eden üstümüze düşen tüm sorumlulukları eksiksiz olarak yerine getiren kurumsal alanda hizmet veren bir yapılanmayız. Bu arkadaşlardan beklentimiz aynı hassasiyeti ve özveriyi ortaya koyarak kişileri mağdur etmeden hizmetlerini sürdürebilmeleridir. Bu açıdan gün geçmesin ki farklı bir kişiyi farklı bir adreste mağdur ettiklerine dair bir WhatsApp yazışması gelmesin, evet yanlış duymadınız bu kişilerin sözde sağladığı hizmetlerden dolayı yarım bırakılan ya da bu iş bu fiyata yapılmaz diye adresten dönen onlarca WhatsApp yazışmaları sistemlerimizde bulunmaktadır?!

Seyithan YılmazPiyasayı ucuz ve kalitesiz hizmeti ile manipüle eden boyacı yolla yani Seyithan Yılmaz ile ilgili kişilerin düşünceleri 🤷‍♂️

Bu yazıyı okuduğunuzda kişiyi dilimize dolamak ya da kafaya taktığınızı düşünebilirsiniz!

Bu konuda dürüst olacağız 1. sektörü kötü bir şekilde hukuksuzca kanun nizam dinlemeden manipüle ettiği için 2. ise kendisinden bu hususta rica etmemize rağmen altını çize çize üstüne basa basa Yılmaz adını özellikle kullanmasından dolayı rahatsız olduğumuzu ifade etmek istiyoruz 💁🏻‍♂️ Kendisi ile her temas sağladığımızda bu konuda duyarlı olması hususunda uyarılarımızı maalesef hakaretvari kendine ancak yakışabilecek davranış ve tutum içerisinde karşılık vermiştir !

Aynı şekilde yan tarafta kendisi için yazılan şikayetler de bu sözlerimizi doğrulayan nezaketten uzak en küçük bir olayda bile müşterisine dahi hakaretler savurabilecek değişik bir kişilik olarak karşımıza çıkmaktadır ! 

Yani kişinin ismi Seyithan olmasına rağmen 27 yıldır mesleki hayatında layıkıyla görev alan Yılmaz adını kasıtlı ve bilinçli olarak kullanarak kişileri etkileme çabası içerisinde girdiğini biliyoruz. Sektörel bazda iyi kalitede bir şeyler yaptığınızda ve bu kabul gördüğünde belirli bir süre sonra taklitlerinizin türediğini gözlemleye biliyorsunuz.  Bu konu o kadar ciddi bir boyutta ve rahatsız edici bir duruma geldi açısında bazı kişileri mahkemeye bile verdiğimiz oldu ⚖️ 

Burada sorun ne olabilir diye sorabilirsiniz? Konut, işletme, plaza, rezidans, villa tarzı alanların boyama hizmetini 1GÜNDEBOYA ® başta olmak üzere Pratik boyaKolay boya ve daha önce rölantiye aldığımız dekor yapı sistemleri Yılmaz Tayık tarafından icra edilmektedir. 
Piyasada iznimiz olmadan bizleri taklit eden bazı niteliksizler bulunmaktadır lütfen onlara itibar etmeyin ! 

Google arama çubuğunda 1GÜNDEBOYA yazıldığında birkaç kendini bilmez hadsizin sistemlerimizi kopyaladığını görebilirsiniz ! Kurumsal bir yapılanma alanında her türlü belge ve gerekli evraklara sahip olmamıza rağmen bu niteliksiz kişiler maalesef kanun nizam kural dinlemeden hukuksuzluklarına devam etmektedirler. Kendi markalarını ya da sayfa adları ile öne çıkmak yerine ne de olsa hali hazırda bir müşteri kitlesi olan Sistemlerimizin ismi ile piyasaya çıkıp müşteri kapmak bunlara oldukça cazip geldiği aşikardır.İyi kalitede boya ustası

Maalesef bu kişiler sayfalarında hak hukuk adaletten bahsederken diğer bir taraftan emek hırsızlığını yaptıklarını gizlemekte ve perdelemektedirler.

1GÜNDE BOYA ® kurumsal alanında muhasebesi, ofisi, kadroları ve üstlerimize düşen aylık bazında vergilerimizi düzenli olarak ödememize rağmen bu hak tanımaz hukuktan anlamaz kişilerin emek gaspları devam etmektedir. sayfalarının alan adları boyaci-ustasi.org / 1gundeboyabadana.com / evboyaustasi.com tarzı web siteleri birbirine bağlı olarak ağrılı adem usta diye bilinen kişiye aittir.  Ne tuhaf ki bu sayfalar amca – dayı – yeğen ilişkisi ile hizmetini sürdürmektedirler. Galiba bu ailede emek ve hak yemek son derece normal karşılıyor olsa gerek ki bu hukuksuzluğa bir ses çıkarmıyorlar ! Bu alanda duyduğumuz rahatsızlıktan dolayı avukatımız aracılığıyla gerekli nitelikli emek hırsızlığı suçlaması ile davalar açılmıştır 💁🏻‍♂️

1GÜNDE BOYA ® kurumsal balkamız olup tüm hakları bizlere aittir.

TaklitlerHatta bazı yazılarında bir adım daha ileriye giderek bir günde boya kendilerine aitmiş gibi bir gafletin ve aymazlık içerisine girdiklerinde içler acısı olarak nitelendirebiliriz. Yani düşünün inşaat kenarlarında sadece mütahitlere günübirlik yevmiyeci olarak çalışan bu kişilerin sistem kurup bu denli kurumsal bir alanda hizmet vermeleri tabii ki takdir edilirdi 🤔 keşke öyle bir kabiliyetleri olsa biz de taklit edilmekten kurtulmuş olurduk 😁

Gönül isterdi ki bu alanda maharetli ve iyi zanaatkar olsaydılar.

Bu bizleri sevindirdi çünkü rakip olarak gördüğümüz kişilerin en az bizler kadar iyi olmaları kaliteyi pekiştirir kendimizi biraz daha bu konuda irdeleme şansını yakalardık. Lakin bu kişilerin vasat bir çalışma sergiledikleri yaptıkları çalışmalar gerekse de ortaya koydukları projelerle zaten kendilerini belli etmektedirler. Heleki hiç yapılmamış alanda başarılı projelerde bulunmak ise maalesef bu kişilere bir gömlek büyük geldiğini gözlerin yok ve bunu görüyoruz.

Bunu söylüyoruz çünkü bu kişilerin sistemlerimizi taklit ederek varlıklarını ortaya koymaları aslında ne kadar aciz olduklarını da ortaya koymaktadır.

Yaklaşım ve tavrınızdan dolayı affınıza istinaden Konya beğeniyor lakin bir empati yaptığınızda yaptığınız çalışmaları ve emeğinizi gasp eden kişilere karşı sevgi sözcüklerini de buraya yansıtacak değiliz.  27 yıllık bir mesleki hayatımızda biriktirdiğimiz zanaatımızı birileri bir anda çıkıp kopyalıyor ?! Bu tutum karşısında özür dileyecekleri yerde bilakis densizlik ederek markamızın isim hakları kendilerindeymiş gibi bir algı yaratıyorlar. Biri çıkıp bu kişilere madem ki ustalığınız ve IQ seviyeniz bu kadar muhteşem ve bu sistemi siz buldunuz, bu işi yapabilecek bir kapasitemiz vardı neden ve niçin sistemleriniz hala taklitçi konumunda ve bu doğrultuda 1GÜNDE BOYA  olarak sizleri nitelikli hırsızlık yapma suçundan mahkemeye verdik ! 

Meseleyi ucuz niteliksiz boyacılardan aldık taklitçi ve emek hırsızlarına kadar getirdik.

Şimdi bu yazıyı okuyan dikkatli bir okuyucu olarak sevgili Yılmaz Ustam kendi işinizde uğraşırken aslında farklı alanlarda ne çok sorunlarınız varmış sözleri duyar gibi oluyoruz 🤦🏻‍♂️ Bizler bu sistemi tasarladığımızda bu adı geçen şahısların web sayfaları açısından farklı bir şeyler yazdığı malum dur! Yukarıdaki kişilere ait Instagram sosyal medya paylaşımları tamamen kendi sayfalarından alınmış ve bu işten ne kadar iyi olduğuna dair sizlere bir sunum yapılmıştır. Şimdiye dek kendilerince ortaya koymuş oldukları üçbeş çalışmayı sanırım gözlerinde büyüterek biz bu işte ne kadar iyiyiz gibi bir algıya kapıldıkları aşikardır  😀

Bir de alt tarafta tarafımızda gerçekleştirilen çalışmalarımıza ait referanslarımızı inceleyin bu konuda tarafsız bir yaklaşım içerisinde kim asil kim nüsha kendiniz buna karar verin ⚖️

Ne zaman ki aynı gün içerisinde boyama sistemini popüler bir hale getirdik adeta akbabalar gibi ganimetin üzerine çöreklenme suretiyle pay kapma yarışına girdiler. Kıymetli takipçilerimiz emin olun bu kişilerin varlığı sistemlerimizden ancak üçbeş müşteriyi çalma girişiminden başka bir şey değildir. Yani ataların dediği gibi rüzgâr ne kadar sert eserse etsin kayadan alacağı alacak toz olur 🙅‍♂️ Bu sözleriniz karşısında kendimizi yüceltmek ya da bu işi en iyi biz yapıyoruz gibi bir tavır içerisinde değiliz !

Bir günde boya tescil hakları

Sadece bizlerden rıza alınmadan sistemlerimizin alan adları ya da markamızı sayfalarına taşıyarak hizmet almak isteyen kişileri yanıltmaktadırlar. 

Kendileri ile yapılan görüşmelerde rica etmemize rağmen son derece küstah ve kaba bir tavır ile bizleri tehdit etme cüretinde bile bulunmaları sadece küstahlıklarına verebiliriz ! Bu sebepten dolayı hiçbir mazeretlerine gerek kalmaksızın kendilerini savcılık kanalıyla hukuk önüne çıkarmaya kararlıyız  ⚖️

Tabii ki bir sokak serserisi değiliz ! 
Bu densizler ile barbarlar gibi Boya ustaları
tartışıp kavga edecek bir tutum içerisine girmekten imtina ederiz.  Kanun nizam çerçevesinde hakkımızı aradığımız gibi kamuoyu önünde bu densizleri İfşa etmeye devam edeceğiz 🤷‍♂️

Kişilerin rızası olmadan ortaya koymuş oldukları emeği veya gayreti sonucunda meydana  getirdikleri eseri izinsiz kopyalamak nitelikli hırsızlık suçuna girmektedir. 

Tekrar buradan bir kez daha altını çizerek ifade etmek istiyoruz ki; Rızamız olmadan markamızın bu gibi alanlarda kullanılmasına müsade etmiyor ve hoşgörüyle yaklaşmıyoruz ! Bu yaklaşımamızı kendilerine anlatmak ve bizden izin alınması halinde hoşgörüyle yaklaşabiliriz., yaklaşımını ret etmişlerdir!  

Kendileri ile yapılan her görüşmede bizleri istediğiniz yere şikayet edebilirsiniz! Aslında bu bile kendilerinin bir harami olduğunun ispatıdır ☝️Herkes kendine yakışanı yapar,.  Biz yapar uygularız onlar taklit eder durum bu kadar açık ve net 🤨 Konunun buraya kadar gelmesi ve bundan dolayı duyduğumuz rahatsızlığı dile getirdiğimiz açısından sayfalar dolusu yazı yazılarak hizmet almak isteyen kişileri bu doğrultuda bilgilendirmek zorunda kalıyoruz. 

Bazen anlam veremiyoruz bu kişilerin bir aile yapıları var ve birileri çıkıp arkadaşlar biz neden ve niçin bu kişileri taklit ediyoruz  🤔 Kendimizce potansiyelimizi ortaya koyup bir marka yaratıp bununla devam etsek daha akıllıca olmaz mıydı ?! Hatta bu konuda kendilerine yardımcı bile olabiliriz. Bu alanda yapabilecekleri aşamalarda bulunup kendilerine önayak olabilme açısından imkanlarımızı bile kendileri için kullanmaya hazırız. Yeterki bu nahoş olay ortadan kalksın herkes kendi emeğinin alınterinin hakkını alsın çoluk çocuğuna yedirsin 👈 Lakin tüm bu iyi niyetimiz maalesef her seferinde suistimal ediliyor ve bizleri tahrik etmek için ellerinden gelen her türlü melaneti yapmaktan da geri kalmıyorlar 😕

İyi kalitede boya ustasıKonu konu içerisinde ve sizlere anlatmak istediğimiz hususları bir yazı metni bu şekilde dönüştürüp aktarma düşüncesini seçtik umarım bu konuda anlayış ve hoşgörü ile karşılarsınız 🙋🏻‍♂️ Bazen kişiler sırf ucuz olsun anlamında bir çaba gösterir sonrasında ise bu pişmanlıktan dolayı iki kat bir ödeme yapmak zorunda kalıyorlar. Bu kandırılan kandırılan kişiler sıradan insanlar olabildiği gibi bir bakıyorsunuz, iki üniversite bitirmiş kariyeri başarılarla dolu kişilerde olabilmektedirler. Bu tamamen bir saadet zinciri gibi bir sarmaldır az parayla Çok iş yaparım düşüncesi içerisinde olan kişileri hedef alır ve eninde sonunda kapanın içinde kalırlar 💁🏻‍♂️

Hatırlar mısınız bilmem ama alanında başarılı prof doktor Canan Karatay‘ı kontör dolandırıcıları kendilerinden bir poşet dolusu parayı götürüp sokağa bırakmasını talep ettiler ! Şimdi bu yazıyı okuyan aklı selim kişilerin hadi canım oradan bu kadarı da olmaz sözlerini duyar gibiyiz 🤨 Evet aynen böyle oldu maalesef Canan hocamız bir torba parayı bu adamların isteği doğrultusunda götürüp sokağa bırakıp geri geldiği emniyet ifadesinde açıkça belirtilmiştir 🤷‍♂️ 

KANDIRILMAmak açısından konuyu dikkatlice incelemeleri ve sağduyulu yaklaşmalıyız 

Dolandırıcı hileleri

Yani kıymetli okuyucular bu hususları sizlere aktarmamızın hepsinin bir nedeni vardır! Günlük bazda bizleri arayıp yarı fiyatına hizmet talep ediyor ve açıklamayı bizler yapmasına rağmen bundan tatmin olmuyor ben arar bulurum hissiyatından yola çıkıyoruz. İşte bu gibi durumlarda maalesef kişileri bekleyen sazan sarmalından başka bir şey değildir!

Bu kadar yaşanan hoş olaylardan sonra yine de aynı tuzağa aynı mantıkla devam edenler için söylenecek tek şey var. Bitli baklanın kör alıcısı olurmuş sözünden başka bir şey değildir 🤦🏻‍♂️ 

Anlamadığımız ya da konunun uzmanı olmadığımız gibi durumlarda ahkam kesmek ya da ben bu işi iyi bilirim ben çok akıllıyım kimse beni kaldıramaz gibi yaklaşımlar ve kendimize çok güvendiğimizden dolayı oldukça bariz hatalar yaptığımız gözlemleniliyor.

Ucuza ya da fiyatın altındaki hizmete ürüne mutlaka temkinli yaklaşmalısınız

Bu sadece hizmet sektöründe mi böyle hayır gıda alanında da bir çok hilelerin yapıldığı biliniyor hatta hilali ürün veya mal piyasaya süren kişilere düzenli olarak gıda sektörünün bağlı bulunduğu bakanlık yaptığı denetimlerde bir çok firmayı ifşa ediyor yüklü miktarda ceza verdiklerini gözlemleyebilirsiniz.  Özellikle gıda maddelerine hile katmak gıda sektörü için kronik bir sorun haline gelmiştir. Süresi geçen kaşar peynirlerin tekrar fabrikalarda antioksidan maddeler katılarak yoğrulma suretiyle kaynatılıp paketlendiği bilinir !

Diğer bir taraftan sucuk adı altında imalatlar da  etin yerine soya sosu veya et ürünleri taklit ederek farklı besin katkısı ekledikleri bilinir. Günümüz şartlarda etin kilogram fiyatının yarı fiyatı adı altında sucuk nasıl imal edebiliyorsunuz?  bunu ilk etapta sormalıyız ❗️Emin olun ki ucuza satılan bu tarz ürünlerde et oranı %30 bile değildir 💁🏻‍♂️ Diğer bir tarafta örneğin tatlılarda adamlar Antep fıstık yerine yer fıstığını gıda boyası ile renklendirip baklavanın içerisine yerleştirebiliyor. Market ismini vermeyelim ama şubeleri bulunan tatlı mağazasında baklava da antep fıstığı yerine ufaltılmış bezelye kullandıklarını ustanın kendi ağzından itirafına şahit olduk 🤦🏻‍♂️Kaliteli boyacı ekipleri

Bu markette baklavalar diğer yerlere göre yarı fiyatına satılması zaten temkinli yaklaşmamız gereken bir konudur. Bu marketlerde ya da mağaza şubeleri nde küçük bir baklavayı alın üzerindeki fıstık tanesine bir bakın elinize aldığınızda un ufak oluyor !  Çünkü içine ve üzerine fıstık yerine bezelye ceviz yerine nohut kullanmaktadırlar 💁🏻‍♂️ Diğer bir tarafta tatlılar ve çikolatalar da şeker kullanılması yerine beş kat daha tatlı ve daha ucuz olan mısır şurubunu yani glikoz kullanmaktadırlar ! Bu madde ABD’de keşfedildiği zaman laboratuvarlarda yapılan deneylerde denek hayvanların bağırsakların da delinmeler oldukları gözlemlenmiş ve bu rapor edilmiştir ❗️

Hatırlatmakta fayda var ki laboratuvar ortamlarında ilaçlar etki ve tesiri anlamak adına ilk etapta insan dna’sını en yakın olan fare ya da maymunlar üzerinde denenir, ve sonuçları bu şekilde ulaşılır ☝️  Demek istediğimiz o ki biraz araştırıp bakmak lazım., yani bu mısır şurubu lisansını ülkemizde hangi hacı hocaların holdingine bağlı şirket almıştır !? Araştırma gereği duyduğunuz da hemen karşınıza çıkacaktır. Birileri daha fazla para kazanmak uğruna toplumu hasta ediyor? Bir diğeri ise hasta edilen kişileri tekrar eski sağlığına kavuşturmak için durmadan yeni hastaneler inşa bu dönen çarkın bir parçası haline geliyorlar !  ( Özel hastanelerin bütçeleri ve sahiplerinin bu işten ne kadar kar ettikleri bilinir ) Maalesef Devlet ve hükümetlerin her şeyi bilmesine rağmen ya göz yumuluyor ya da zaman akışına bırakılıp gidiliyor 🤷🏻‍♀️

Villa boya ekipleriSorunsuz bir hizmet almanın temel yaklaşımı kişilerin daha önce nerelerde kimlere yaptıkları çalışmaları incelemek olacaktır

Konuyu burada kapatmak iyi olacak gibi duruyor. Biz her ne kadar üstüne basa basa kalitesiz ve niteliksiz kişilerden kendinizi uzak tutun desek bile kişiler kendilerince bildiklerini yapmaya devam edeceklerdir 💁🏻‍♂️ Büyüklerimizin dediği gibi affınıza sığınarak eşek bile aynı çukura üç defa düşmüyor iken  ! Kişilerin bireysel olarak ikide bir kandırılması oldukça manidardır 🤷‍♂️

Bu kadar bilgilendirme çabalarımıza rağmen gün içerisinde bizleri arayıp fiyatını öğrendikten sonra tepkisel olarak az önce ulaştığımız kişinin sizden neredeyse yarı fiyatlı bir teklif aldığını belirtmesidir. Bu o kadar ilginç bir durumdur ki sektörel bazda en iyisini arayıp alanında hiçbir başarısı olmayan yarım yamalak işlerde bulunduklarından dolayı kimsenin iş vermediği birileri ile kıyaslama tutumu ihtimali bile bilinçsizce bir yaklaşımın ta kendisidir. Satılan sahte bir mal ya da ürünü mağazasına götürüp bunu dışarda yarı fiyata satıyorlar aynı fiyata satmayı düşünürseniz alabiliriz., yaklaşımı sizce sağlıklı bir tutum davranış mıdır 💁🏻‍♂️

Kişilerden ricamız lütfen istirham ediyoruz çöpün kenarına ya da elektrik direğine yarı fiyatlı ucuza kimin tarafından yazıldığı belli olmayan kişiler ile bizleri kıyaslamayın ! 

Bu yaklaşım bile 27 yıllık mesleki hayatımızda sağladığımız binlerce başarı dolu çalışmalarımızı anlamamak ve hiçe saymaktır. Bu kişiler madem ki bu işte bu kadar iyiler o zaman neden niçin fiyatları piyasa koşullarının daha aşağısındadır. Tamam bir ürünü Yada malı çok kaliteli 1. Sınıf üretirsiniz, buna eyvallah ama bu kişiler yaklaşımdan bile uzaklar ! Bunu nereden biliyoruz ?! Gün geçmesin ki çevremizde ya da bizleri arayıp destek talep eden kişiler açısından yarım bırakılmış işlerle karşılaşmayalım !  Netice ve sonuç ilişkisi nedense hep aynı ucuza yönelen müşteri ve bu koşullarda hizmeti sağlayamayan acemi yada ek gelir peşinde koşan aracı kişiler 💁🏻‍♂️

Duvar nasıl boyanır ?

Bizler günübirlik çalışmalarımızı yapar ve müşterimize hizmetimizi belirlenen kabul edilen fiyatlar doğrultusunda sunmaktayız. Sistemlerimizden hizmet alan kişilerin ya da gayrimenkul yetkililerinin kendilerince bir araştırma yapmadan yani gözü kapalı bir şekilde hizmetlerini bizlere verdiklerimi sanılıyor ? 

Kesinlikle hayır sadece ucuza beleşe kaliteyi alamayacakları bilen bilinçli bir müşteri portföyüne sahibiz hepsi bu 🤷‍♂️

Bu bilgilendirme yazısı neticesinde umarız beklentinizi karşılayan kaliteli hizmete boyama aşamalarını ulaşmanız temennisiyle 🙋🏻‍♂️

Haftanın yedi günü veya günübirlik bizlerle temas sağlamak için ille de hizmetinizi bizlerden alma şartı veya kuralı bulunmuyor! Haftanın yedi günü mesai saatleri içerisinde veya akşam saatlerinde olabilir bizleri arayıp SORULAR sorabilir veya kıymetli görüşlerinizi bizlere iletebilirsiniz ✔️ Makul fiyatlarımız ve mükemmel düzeydeki boya uygulamalarımız ya da boya uygulamaları ile ilgili cevabını arayıp bulamadığınız tüm SORUNLAR için bizlere çekinmeden 📞 0 532 626 1388 nolu telefondan haftanın yedi günü ulaşabilirsiniz 💁🏻‍♂️ arayın, bu işte ne kadar iyi olduğumuzu kendiniz test edip görün ✅

Boyacı hizmeti

Profesyonel bir düzeyde ev / işyeri boyama hizmeti almak için hazırlıklı olun..

Eşyalı mekanları boyama aşamasında sorun ve problemler ile karşılaşmadan bir hizmet almak mümkün müdür ?  Buna benzer onlarca soru soran müşterimiz bulunmaktadır. Bu soruya cevap olarak biz “pratik boya sistemi” olarak yukarıda bahsedilen problemler ortadan kalksın diye kendi alanlarında en iyi sayılabilecek boyacı ekipleri kadrolarını 1Günde boya sisteminde bir araya getirdik. Alanında uzman ekibimiz, çok kısa sürede size boya hizmeti verecektir.

Boyacılık açısından memnuniyet garantili hizmet ağımız ile binlerce mekan yepyeni bir görünümüne kavuşuyor. Gayrimenkul kiralama veya satma durumlarında aklınızdaki tüm düşünceler için, bizleri günün her saatinde arayıp fikir ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.📞 Boya badana Sektöründe 27 yılını geride bırakmış usta ekibimizle boyacı ustası işlerinizde uygun teklif ve kaliteli malzemelerle hizmetinizdeyiz.

Sayfamızın konusu taklitçi ve sektörel bazlı ek gelir peşinde koşan kişiler olduğu peki işini düzgün yapan kişiler yok mu dur ? 

Sektörde işini dürüstçe yapan profesyonelboya.com hizliboya.com olduğu gibi yazınızı konusu olduğu üzere onu taklit eden hizliboyaci (ci) da bulunmaktadır. Görüldüğü üzere birini taklit etmek için bunların nezdinde sadece domain alan adına küçük bir ekleme galiba yeterli olabiliyor 🤦🏻

Sistemlerimizde deneyimli, tecrübeli boyacı ustası kadrolarımız bulunmaktadır.

Renk seçimi

Yaşam alanları veya işletmeleri kusursuz bir şekilde kısa süre içerisinde renklendiriyoruz.

Mekanların kaliteli hizmet alabilmesi açısından tüm ekiplerimiz kendi alanlarında en iyi boya ustalarından seçildiler. Müşterilerimizin yaşam alanları kutsaldır ☝️ buna özen göstermek bizim en büyük görevlerimizden biridir. Bu anlamda boya badana işi bir makyaj çalışması değil, hijyen ve kaliteli insan yaşamı için gereklidir. Bu sayfamızda, profesyonel olarak 26 yıldır hizmet ettiğimiz boya badana fiyatları hakkında detaylı bilgiler sunmaya özen gösterdik.

Ev boya yenileme çalışmalarını işin ehli en iyi sayılabilecek boyacı ustası kadrolarımız ile sizlere sunmaktayız. Dekorasyon alanındaki faaliyetlerinizi sorunsuz bir şekilde sonuçlandırmak amaçlı çalışmalarımız titizlik içerisinde yapılmaktadır. Sizlerin mükemmel bir düzeyde mekan boya yenileme hizmeti alabilmeniz için yeterli düzeyde imkan ve olanaklara sahibiz ✔️

1 Günde boya uygulaması gün içinde evini teslim almak isteyenler için tasarlandı.

Usta hizmeti

 Sayfamız üzerinden evinizin ne kadara boya badana yapılacağını bilgisine erişebilirsiniz. #Boyabadana fiyatlarımız kalitemize oranla oldukça makul düzeyde bütçe dostudur. Disiplinli iş ahlâkı olan profesyonel tecrübe sahibi ekibimizle 1 günde boya sistemi ile evinizi gün içinde boyuyoruz. 

Web sayfamıza bakıldığında diğer firmalardan çok farklı bir tarzımızın olduğunu hemen fark edeceksiniz. Aslında farklı olmayı seviyoruz zira farklı olan kişiler ya da firmalar kendini hemen belli edebilirler. Şimdiye dek yaptığımız işlere göz atıldığında binlerce başarılı çalışmadan sonra Boya badana piyasasında iyi bir izlenim ve en iyisi olma yolunda katettiğimiz mesafeye bakıldığında bunu başardığımızı görebiliyoruz.

#boyacı ustası, ekiplerimiz profesyonel boya badana hizmeti vermekteyiz.  

içmekan boya badana hizmetleri, uzman boyacı kadroları ile Evlerinizi kısa süre içerisinde garantili olarak teslim alabileceksiniz.  #boyacı hizmetleri, Bu uygulamada kendi alanında uzman dört kişiden oluşan 1Günde boya ekipleri görevlendirilmektedir. Sabah dokuz gibi başlanan iş günü içerisinde teslim edilebiliyor.

Aynı günde sizlere teslim edilmekte olan çalışmalarımız tamamen tecrübeli ekiplerimiz tarafında sizlere sunulmaktadır. Sistemlerimizden en iyi kalitede bir hizmeti alabilmeniz açısından gerekli donanım ve tecrübeye sahip olduğumuzu ifade edelim.

Yaşam alanlarınız için zahmete girmeden online bağlantı yolu ile anlık teklif alabilirsiniz !Duvar boyama aşamalarında nereden başlamalıyız

Tüm boya işleriniz için firmamızı tercih edebilirsiniz.

WhatsApp uygulama hesaplarınız üzerinden yaşam alanlarınıza ya da çalışmakta olduğunuz iş yerinizin 2/3 dakikalık görsel video veya resim şekilde bizlere iletmeniz yeterli olacaktır. Bizlere iletilen görüntüler anlık olarak incelenip %90 net bir fiyat teklifi sunulmaktadır. Ayrıca prensipte anlaşmaya varılan kişilere gün içerisinde ücretsiz keşiflerimiz bulunmaktadır. Bu yaklaşım biçimi hem zamansal olarak size bir avantaj ve ayrıca ustanızı da boşu boşuna bulunduğunuz semte getirmemiş olacaksınız. Bu bir çok kişiden farklı görüş ve fiyat teklifi almanızı sağlayacaktır.

Mekanlarında boya aşamaları için keşif şart mıdır?

#Boyacıustaları fiyatı belirlemek için mutlaka evinizde keşifin yapılmasını şart koşuyor.! Aslında bu bir pazarlama taktiği olarak karşımıza çıkmaktadır.

Boya lekesi nasıl çıkar ?

Boya piyasasındaki verilere göre keşif çıkartılan dairelerde iş kapma olasılığı son derece yüksektir. Lakin az önce belirttiğimiz gibi bu aynı zamanda bir zaman kaybı ve boşa harcanan bir yakıt emek vs olabiliyor.

Tecrübeli boya ustaları işinizi kolaylaştıracaktır.

Telefondaki müşteri karşısındaki muhatap aldığı ustanın konuşma üslubuna fiyat politikasına bakıp anlık olarak değerlendirir, aklındaki sorulara yanıt almadığı Anda usta arayışına devam eder. Peki buradaki handikap ne olabilir. Birçok boya ustası maalesef kendini tam anlamıyla ifade edemiyor? Telaffuz hatasına düşüyorlar!

Bunun farkına Varan masabaşı teklif-al tarzı ofis sistemleri kendilerini Mimar olarak tanıtmakta düzgün bir İstanbul Türkçesi ile (minimalist-loft-renk kombinleri- mekanın ruhuna uygun karakteristik vs janjanlı kelimeler ) kullanıp işi kapmaktadırlar.

Sonuç olarak bir de aracı firmaya komisyon vermek zorunda kalıyorsunuz.

 Boyacı ustaları oldukça yalın sade bir yaklaşım içerisinde bulunurlar. Sofistike bir düşünce içerisinde bulunmadıklarından dolayı bir şey bilmedikleri anlamına gelmez. Tıpkı bir dizi filmi yapım aşamasına benzetebilirsiniz. Bu oluşumun meydana gelmesi için perde arkasında onlarca kişi vardır lakin pastayı kapan daima ilk beşteki oyuncular ve yapımcı olur.

Mekan iç boyama işini kendiniz yapmaya karar verdiyseniz, önemli adım hazırlanmaktır. Bu önemli adım, daha küçük adımların birikimidir. Bir alt adımda başarısız olması, sonuçta tatmin edici olmayan sonuçlara yol açabilir. Cihangir yakın boyacı açısından günün her saatini bizleri arayabilir bu konuda destek talep edebilirsiniz.

Duvar boyama süreçleri ile alakalı aklınıza gelen soruları çekinmeden bizlere yöneltebilirsiniz.Boya malzemeleri

Duvar boyama işlemlerine başlamadan önce yapılacakları gözden geçirmemiz de fayda var. Aklınızdaki düşünce ne olursa olsun, Sorun problemler ile karşılaştığınızda 0532 626 1388 nolu hatan bizi arayın.  Sizlere yardımcı olmak için buradayız. Bizleri aramak için ille de bir işinizin olması gerekmiyor. Bu uygulama alanında arkadaşınızın da tanıdığınızın bir mekanı renklendirme ihtiyacı aşamalarında kaça yapılır ? tarzında bir yaklaşım içerisinde bulup arayabilirsiniz.

Kıymetli müşterilerimiz 1GÜNDE BOYA ® sisteminin temel amacı mekanlarınıza yüksek kalitede hizmet sunma amaçlı kuruldu. Sektörde var olan sorunların tümüne köklü çözüm odaklı yaklaşımımız sayesinde müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı başardık. Hizmetlerimizin kalitesi açısından mükemmel, kusursuz olması kısa bir süre içerisinde onlarca ekranlardan tanıdığınız kişilerin hizmeti bizden aldıkları görüntülerini sosyal medya hesaplarımızda paylaşıyoruz.

Boyacı ustalarıEn iyi boya ustası ekibi ile tanışın ✔️

Süregelen sistemin bir parçası olmak yerine, yaptığımız yenilikçi çalışmalar kapsamında varolan sistemi kendimize uydurmaya gayret gösteriyoruz. Bu doğrultuda gün içinde boya çalışmaları ve teslimatları mümkün kılındı. Tarafımızdan yapılan tüm çalışmaları incelediğinizde ne demek istediğimizi gayet açık ve net olarak alacaksınız.

Ev / işletme boyama sistemimiz sıradan bir boya dükkanı veya nalbur yaklaşımında hiçbir müşterilerimize yaklaşmıyor, buna benzer tutum içerisinde bulunmuyoruz. Tüm müşterilerimizi önemsiyoruz.

1GÜNDE BOYA ‘nın kurucusu olduğumuzdan mütevellit benzersiz uygulamalarımız ile eşyalı mekanlarınızı kısa süre içerisinde profesyonel boyacı ustaları ile teslim alırsınız.

Bu konuda sosyal medya hesaplarımızda yaptığımız çalışmaların içeriğini anlatan yüzlerce video paylaşımlarında bulunuyoruz.

Hem boya badana kararını vermeden önce sizlere tavsiyemiz kişilerin veya firmaların nerede hangi koşullarda çalıştıklarına dikkat etmeniz olası bir mağduriyetin önüne geçmiş olacaktır.  Kısacası mekan boya aşamalarını büyük bir titizlik ve mekanınızın ruhuna uygun bir yaklaşım içerisinde renklendirme aşamalarını sizler için aynı gün içerisinde renklerini gerçekleştiriyoruz.

Konut boyama ustanıza karar vermeden önce yukarıda bulunan Instagram hesaplarımızda küçük bir kesinti yapmanız belki de beş yıl boyunca sağlıklı kullanabileceğiniz bir hizmet anlamına gelebilir. Tüm soru ve düşünceleriniz için iletişim numaramızı haftanın yedi günü gönül rahatlığı içerisinde Çekinmeden rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sağlıklı iyi kalitede sorunsuz bir hizmet almanız temennisiyle✋

Kısacası firmamızdan alacağınız tüm uygulamalar garanti kapsamında olup yüksek bir kalite taahhüdünde bulunuyoruz.

Etiketler 🏷

Boyacı ustası, Boyacı Ustası Ekibi, Beylikdüzü Boya Badana,  Cihangir Boyacı Ustası, istanbul boyacı ustası, profesyonel boyacı, istanbul boyacı ekibi, ataşehir boya ustası, filli boya ustası, Boya ustası,  Beşiktaş Boyacı Ustası,  Güvenilir boyacı ustası, Rezidans boyacı, Mecidiyeköy Boyacı Ustası,  istanbul boya badana, Kaliteli boyacı ustası, Bahçeşehir Boyacı Ustası,  Ev boya badana, Anadolu yakası boyacı, Ataşehir boyacı, Samandıra boyacı ustası, Güvenilir boyacı ustası, Beşiktaş boyacı ustası,  Boyacı, Boya badana, Ümraniye boyacı ustası, Boyacı ustası, Kaliteli boya ustası, Üsküdar boyacı, Erenköy boyacı, Jotun boya ustası,  Boya badana Ustası, Çekmeköy boyacı ustası, Tecrübeli boyacı ustası, Ataköy Boyacı Ustası,   Sarıgazi boya ustası, Bostancı boyacı ustası, Sancaktepe boyacı,  Kurtköy boyacı, Kartal boyacı ustası, Kozyatağı boyacı ustası, Bahçeşehir Boyacı Ustası, Beylikdüzü boyacı ustası, kolay boya,  Pratik boya, Maslak Boyacı Ustası,  Kagıthane Boyacı UstasıBoyacı Fiyat Hileleri / Taklitler, Deneyimli boyacı ustası,  Çekmeköy boyacı ustası,  Boyaci Ustasi Hizmeti, Kagıthane Boyacı Ustası, Ev boyama,Çekmeköy boyacı,  Ümraniye Boyacı , Sarıgazi boya ustası , Maltepe boyacı, Pendik Boyacı Ustası,

Mersin Boyacı Ustası, Erenköy boyacı ustası, Ataköy Boyacı Ustası, Beylikdüzü Boya Badana, Bostancı Boyacı, Hızlı boyacı ustası, Tuzla boyacı ustası,  Boyacı, Boya badana ustası, Şerifali Boyacı Ustası, Kurtköy boya badana ustası, Sahrayıceddit boyacı ustası,  Caddebostan boyacı ustası, Bağdat caddesi boyacı ustası, Kadıköy boyacı ustası,  Florya Boya Badana Ustası, Erenköy boyacı ustası, Esenyurt Boya Ekibi, Emirgan boyacı ustası, Zeytinburnu Boyacı Ustası, Alibeyköy Boyacı Ustası, Beykoz boya ustası, Çatalca Boyacı Ustası, Esenyurt Boyacı, Ataköy Boyacı ustası, Acıbadem Boyacı Ustası, Suadiye boyacı ustası, Beykoz boya ustası, Sarıyer boyacı ustası, Göztepe boyacı ustası,  Alanya Boyacı Ustası,  Esenyurt Boyacı,  Beşiktaş boyacıİzmir boya ustasıKadıköy Boyacı Ustası, Beşiktaş boyacı ustası, Halkalı Boyacı Ustası, Bostancı boyacı,Zeytinburnu Boyacı Ustası, Alibeyköy Boyacı Ustası, Zekeriyaköy boyacı,  Bostancı boyacı,Üsküdar boya ustası, Ataşehir boyacı, Kozyatağı boya badana ustası,  Ataşehir Boya Ustası, Gaziosmanpaşa Boyacı Ustası, Şişli Boyacı Ustası, Nişantaşı boyacı, Beyoğlu boyacı,

 

 

 

1gündeboya.com.tr

Daha Fazla Bilgiye Mi İhtiyacınız Var ?

İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan profesyonel ekiplerimiz ile mekanlarınızı kaliteli malzemelerle profesyonel boya badana hizmeti sunmaktayız.

İLETİŞİM
İstanbul'un Tüm
İlçelerinde Hizmetinizdeyiz
0 (532) 626 1388
İletişim Formu

Error: Contact form not found.

© 1 GÜNDE BOYA KURUMSAL BİR MARKADIR . WEB TASARIM - SEO - BACKLİNK : [ BASERWEB ]

error: İÇERİKLERİMİZ KOPYALANAMAZ !
Call Now Button
× Whatsapp