Tuzla‘da bulunan sitelere yüksek standartlar çerçevesinde boya badana hizmeti veriyoruz 🎨👌

DEKOR YAPI ® 1995 yılında İstanbul’da kurulmuş  1 Günde boya ® hizmetini başlatan ilk ve tek kurumsal yapılanma olma gösterdiğimiz için müşterilerimiz profesyonel bir hizmet almakta bizlerde sektördeki saygın yerimizi korumaktayız. Tuzla semtinde 20 yılı aşkın süredir hizmetlerimiz bulunmaktadır, profesyonel ekiplerimiz bu güzel semtimizin bir çok alanında başarılı çalışmalarda bulunuyorlar. 1 Günde boya firma yetkilisi Yılmaz Ustamız burada ikamet etmesi hususunu göz önünde bulundurmakta fayda var.

İstanbul Tuzla boya badana hizmeti yakın noktada bulunan profesyonel boyacı ekiplerimiz ile mekanlarınızı kaliteli malzemelerle profesyonel ev boya hizmeti sunmaktayız.

Hizmet anlayışımız öncelikle KALİTE,GÜVEN ve MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

#tuzla en iyi kalitede ev boya ustası ekibi1 Günde boya badana uygulaması 24 yıllın birikim ve tecrübesi ile uzman ekiplerimiz tarafından uygulama departmanında geliştirilmiş olup müşterilerin beğenisine sunulmuştur.

1Günde boya uygulaması tescilidir.

Tuzla boya ustası Tuzla semtimizde bulunan boya ustalarımıza haftanın yedi günü istediğiniz saatte bizlere ulaşabilirsiniz. Tuzla Boyacı ustası ekiplerimiz profesyonel boya badana hizmeti vermekteyiz. Tuzla Boya badana dekorasyon hizmetleri, uzman boyacı kadroları ile evlerinizi kısa süre içerisinde garantili olarak teslim alabileceksiniz.

Güzel semtimizdeki mekanlar en iyi kalitede boyanabilmesi için firma olarak tüm imkanlarımızı olanaklarımızı sunmaktayız. Yaşam alanlarımızı birbirinden güzel renkler ile boyayabilmek için profesyonel ekiplerimizi hizmetinize sunmaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek istiyoruz.

Pandemi süresince bir çok insan evde sıkılıp bir şeyler yapma eğilimine bir giriştiğini biliyoruz. Bize göre insanlar kendi evindeki küçük çaplı tamirat ve tadilatları yapmalı ve bu konuda bir eğilim göstermelidir.

#Profesyonel bir boyacı ustası desteği almak istemiyorsanız evinizin küçük bir alanından başlayıp bu işi hobi olarak sürdürebilirsiniz. Evin iç mekanlarını ailenizle birlikte boyamak, birbirleriyle bağlantı kurmanın eğlenceli bir yolu olabilir.

Övgüye değer bir boya işi elde etmek için boyacı ustası olmanıza gerek yoktur. Boyamaya başlamadan önce birkaç ipucunu ve püf noktasını anlamak size çok yardımcı olur. Hataları önleyebilir ve riskleri oldukça tatmin edici bir seviyeye düşürebilirsiniz. Ancak boya badana işlerinden hoşlanmıyorsanız, bizi arayın ve size 4 usta ile hızlı güvenli kaliteli boya hizmetini verelim . Boya uygulaması düşünülenin aksine oldukça kolaydır.

Tuzla ilçesinde yakın bulunan profesyonel düzeydeki boyacı ustalarımıza günün her saati rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

#tuzla ev boya badana ustası hizmetleri

Sabah 9’gibi başlanılan dairenin boyanması işleri gün içinde teslim edilmekte. Bildiğiniz gibi dekor yapı olarak uzun yıllardan beri 1GÜNDE BOYA ® hizmetini sunmaya devam ediyoruz. 1günde boya’nın kurucusu olduğumuz için mutluyuz.

Dekor yapı’nın sertifikalı eğitimli boya departmanlarının da en iyi ustalardan seçilmiş olan  4 boya ustamız ile Hızlı, Güvenli, Kaliteli Avrupa standartlarında hizmet almak için bizleri arayabilirsiniz

Boya hesaplanması  bu nasıl yapılıyor?

Dekor Yapı 1günde boya hizmeti
Tuzla Orhan’lı fiyaka 3 sitesi boya badana hizmeti boya ekiplerimize uygulama öncesi tarafımıza gönderilen görüntüler anlık olarak analiz edilerek, Tarafınıza %90 net bir fiyat teklifi sunar. Bu yöntem ile zamandan tasarruf ederek, Boya uygulamaları departmanında bilgilendirilmiş olursunuz. Ücretsiz keşiflerimiz bulunmaktadır.

Tuzlada hizmet verdiğimiz bazı siteler;

#tuzla Ev boyacı ustası hizmetimiz bulunmaktadır.Tuzla aydınlı 1. etap TOKİ konutları, Polat sahil Sitesi, aydınlı 3. etap ikinci kısım konutları, fiyaka Tuzla 3 evleri, Newcastl evleri, Bautek kuğu evleri, Tuzla KİPTAŞ dördüncü etap konutları,gizli Bahçe konakları koru sitesi, Tuzla Gizlibahçe manzara konakları, Akfırat evleri Sitesi, #Çınarlı Bahçe sitesi, hayat Sitesi, elif Sitesi, #Orhanlı konutları,

İstanbul Tuzla 1.etap 2. kısım toplu konutları, Akdeniz evleri Sitesi, fiyaka tuzla iki evleri, mimoza evleri, #Gizlibahçe manzara konakları, #arkeon evleri Sitesi, #royal park rezidans Sitesi, Safranbolu evleri Sitesi, #milenyum park evleri, polat sahil Sitesi, #mercan Saray evleri villaları, #dumankaya adres Su Sitesi, Çınarlı Bahçe,

Aydınlı konakları Sitesi, dumankaya adres lobi konutları, dumankaya adres botanik Sitesi, #Tepe öğren koru evleri Sitesi, Yokeş Sitesi, Tuzla odal sahil Sitesi, marmados sahil Sitesi, dumankaya adres toplu yapı sitesi, #Gizli Bahçe konakları Şelale Sitesi,

Tuzla mercan villaları olarak sıralayabiliriz. Bu ismi geçen sitelerin tümüne belirli bir ağırlıklarla dekorasyon hizmeti nde bulunduk. #Boya badana konularında sıkça uğradığımız bu sitelerden Referanslarımız Mevcuttur. Boyacı ustası bulmak için İstanbul’un farklı semtlerinden arayış yapmanıza gerek yok, Tuzla sahilde ki merkezimizden sizlere yakın ekiplerimiz ile hizmetin en kalitesini sunuyoruz.

Bürüt M²  üzerinden kullanılacak boya sarfiyatı net olarak belirlenmektedir. Bazen sizden çok uzaktaki insanlar arayıp ev işyerini boyatmak isteyenler olabiliyor. örneğin eviniz 120m² olduğunu varsayalım ve bunu boyatmak istiyorsunuz.. buraya kadar Her şey normal  Bir boyacı ustası ile anlaşmak istiyorsunuz.

İstanbul’un prestijli en iyi ev boyama firmasından kolay, rahat pratik bir ev boya badana hizmeti almak için bizleri arayabilirsiniz 🤞

İşçilik+Malzeme dahil👈 Metraj & Fiyat Tablosu Eşyasız Evler 

plastik/silikonlu

filliboya’kullanımı 

Eşyalı Mekanlar

plastik/silikonlu

filliboya’kullanımı

(Jotun-filliboya-Permo Gold) Saten Boya Kulanımı 👍🏻 
1+0 (30-40 m2)

1+1 (50-60 m2)

600 -700 TL

800- 900 TL

    900-1.000 TL

1.100-1.200 TL

1.100-1.200 TL

1.300-1.500 TL

2+1 (70-80 m2)

2+1 (90-100 m2)

1.300-1.400 TL

1.400-1.500 TL

1.500-1.600 TL

1.700-1.900 TL

1.700-1.800 TL

2.000-2.200 TL

3+1 (100-110 m2)

3+1 (120-130 m2)

1.500-1.600 TL

1.600-1.700 TL

1.900-2.100 TL

2.200-2.300 TL

2.200-2.400 TL

2.400-2.600 TL

Fiyat tablomuza işçilik ve malzeme dahil edilmiştir. Bu fiyatlar tahribatsız bariz renk değişimi olmayan mekanlar baz alınıp tahmini verilere göre hazırlanmıştır. Güncel kampanyalarımız ve aklınızdaki tüm sorulara cevap bulması için bizleri haftanın 7 günü 0532 626 13 88 telefon numarası üzerinden arayabilir, WhatsApp hesabımıza anlık bağlanabilir, merak etiğiniz tüm sorulara bekleme olmadan anlık cevaplar alabilirsiniz. Kampanya detaylarını ayrıntılı incelemek için tıklayın

Tuzla semtinin en iyi kalitede ekiplerine sahip olan firmamızı tercih etmekle güvendiği kaliteli bir hizmet alacağınızın anlamına gelir 🤞

#Tuzla’da Kaliteli güvenli boya badana ustası
Tuzla ustası fiyatları

#Boyacı ustası fiyatı belirlemek için mutlaka evinizde keşfin yapılmasını şart koşuyor? Aslında bu bir pazarlama taktiği olarak karşımıza çıkar. boya piyasasındaki verilere göre keşif çıkartılan Dairelerde iş kapma olasılığı son derece yüksektir.

Telefondaki müşteri karşısındaki muhatap aldığı ustanın konuşma üslubuna fiyat politikasına bakıp anlık olarak değerlendirir, aklındaki sorulara yanıt almadığı Anda usta arayışına devam eder. Peki buradaki handikap ne olabilir birçok boya ustası maalesef kendini tam anlamıyla ifade edemiyor? Telaffuz hatasına düşüyorlar!

#Tuzla boya ustası

Bunun farkına Varan masa başı teklif-al tarzı ofis sistemleri kendilerini Mimar olarak tanıtmakta düzgün İstanbul Türkçesi ile (minimalist-loft-renk kombinleri vs janjanlı kelimeler ) kullanıp işi kapmaktadırlar.

Sonuç olarak bir de aracı firmaya komisyon vermek zorunda kalıyorsunuz. Şimdiye dek tek bir mimar görmedim ki boya Badana uygulamasını gerçekleştirsin. Hata bi adım daha ileriye giderek bu mimarlar boyanın tanımını bile yapamıyorlar bu kadar açık ve net söylüyorum.!

Duvarlar İçin kaç LT boya almalıyım?

Az önce bahsettiğimiz gibi dairemiz için ihtiyaç duyulan boya sarfiyatı nasıl belirleyebiliriz konusunda 1m² birim sarfiyatı için bizlere 60gr boya yeterli olur. Kaba bir hesap üzerinden 100m² eviniz var parke tavan arası yükseklik 2.70mt standard ölçümleri baz alalım 100m² × 2.70m² çarpma işlemi sonucunda 270m² duvarlarınızda boya alanı bulunmakta bunu 270m² × 0.60gr = 16.200gr boya ihtiyacınız var. Buna kısacası 15LT boya anlamını taşır. (Zıt renklerde  buna 5LT ilave etmeyi unutmayın)

Tavan boya sarfiyatı?
Tavan boyaları yoğun olarak kireç taşı yani kalsit ten üretim yapıldığı için saten boya Silikonlu boya lara göre sarfiyatı daha fazla olmakla beraber fiyatı daha ucuzdur. 

1m² birim sarfiyatı kirlilik oranına bağlı olarak 150 gr olarak karşımıza çıkar. Bunun hesabı oldukça basit 100 m² evinize 15kg tavan boyasına ihtiyaç var. Eskilerin tavsiyesi; ucuz kalitesiz malzeme size pahalıya mal olur.

boya işlemlerine nereden başlasam?

İç boyama işini kendiniz yapmaya karar verdiyseniz, önemli adım hazırlanmaktır. Bu önemli adım, daha küçük adımların birikimidir ve bir alt adımda başarısız olması, sonuçta tatmin edici olmayan sonuçlara yol açabilir.

Uygulama sahası alanında profesyonel destek almak istiyorsanız bizleri mutlaka tercih etmelisiniz.

Tuzla Boyabadana ustası

1. Bir Plan Tasarlayın

Bu boyama işi için neyin önemli olduğuna ve ne kadar tutacağına karar verin. Olası giderler için bir bütçe yapın. Çok idealist olmayın ve işleri basitleştirin.  Bunu yapabilirim deneyin başaracaksınız. Aklınızdaki düşünce ne olursa olsun, Boya uygulamaları safhasında  bir sorun ile karşılaştığınızda 0532 626 1388 nolu hatan bizi arayın ekspertiz arkadaşlarımız yardımcı olmak için buradalar.

2. Araçları Edinin

Boya badana yapımında kullanılacak malzemeler

Aletler ve hırdavat olmadan hiçbir işi mümkün olan en iyi şekilde gerçekleştiremeyiz. Gerekli araçları satın alın ya da bir arkadaşınızdan ödünç alın. Veya her ikisinin bir karışımına sahip olabilirsiniz. Merdiven, boya fırçalarını, ruloları, boya bantlarını, boya kovalarını, yerleri eşyaları örtmek için naylonları, uzatma sırıklarını ve zımpara kağıtlarını listeye ekleyin.

Tuzla Boyacı ekibi arıyorum100  (m²) dairenin ihtiyacı olan sarf malzeme listesi

Duvarlar için 15 LT duvar boyası– Tavanlar için 17/5 LT tavan boyası– 2 adet 25 lik dekor marka saten veya plastik rulo sapı – 1 adet sırık- 3 adet maskeleme bandı- 3 adet eşya kaplama hışır örtü- 3 adet yer kaplama mavi renkli koruma örtüsü- kırık dökükleri için yeterli kadar saten alçı- 1 adet 100 lük zımpara- az miktarda alçı için astar solüsyonu ve tabi en önemlisi azimli istekli bu işi ben yaparım diyebilen birini bulmak..

3. Kaliteli Boya Satın alın

Boya Satın almadan önce boya kalitesi ve türü seçeneklerinizi bilin. Renk ve tür hakkında karar verdikten sonra, ihtiyacınız olan boya miktarını hesaplamasını yukarıda ayrıntılı olarak verdim. Korkmayın boyanız yetecektir. Hadi başlayalım.. Boya Tahmin etmek için bizden yardım alabilir veya hesaplamak için çevrim içi kaynakları kullanabilirsiniz.

4. Mobilya ve diğer malzemeleri örtü ile kaplayın

İç mekânları boyamak için merdivene çıkmadan önce, mobilyalarınızı ve diğer değerli bırakacaksınız. Eşyalarınızı korumak önemlidir. Tüm aletleri ve daha büyük mobilya malzemelerini örtmek için hışır örtü kullanın. Daha küçük mobilyaların diğer odalara taşınması önerilir. Aksi takdirde, kendiniz ve merdiven geçmesi için küçük bir alan

5. Kapıları, Pencereleri Ve Zeminleri Koruyun

Üzerindeki boya izlerini önlemek için kapı kolu ve pervazları maskeleme bandı ile kaplayın. Zeminleri mutlaka koruyun damlayan boyalar ile uğraşmak istemezsiniz.

İstanbul’da bulunan ev boyama firmaların içerisinde en iyi firma ayrıcalığını bizlere yaşatan müşterilerimize gönül dolusu teşekkürlerimizi iletiyoruz.👏🏻

#tuzla Boyacı ustası

Evin iç boyama işlemine başlayalım.

6. Duvarları Hazırlayın
Eski duvar kağıdınız varsa, tamamen kaldırın. Boya kabarmalarını kazıyın. Duvarların hazırlanması, duvarların onarılması anlamına gelir. Saten alçı kullanarak çivi döbel delikleri ve hatta yüzey bozukluklarını giderin.

7. Uygun Astarı uygulayın
Uygun astarın uygulanması, hazırlanmanın en önemli adımıdır. Duvarlarınızı astarlamak sizi boya sarfiyatından kurtarabilir. Astar ince bir görünüm sağlar ve ev boyam işlemlerini hatasız doygun bir görüntü almamızı sağlar.

Etiketler 🏷

Boyacı ustası, boyacı ekibi, filli boya boyacı ustası, istanbul boyacı, istanbul boyacı ustası, istanbul profesyonel boyacı, istanbul boya badana ustası, istanbul boyacı ustası, istanbul anadolu yakası boya badana, istanbul boyacı ekibi, istanbul boyacı ustası, istanbul boya badana ustası, güvenilir boya ekibi, istanbul ev boyacı, istanbul anadolu yakası boyacı, istanbul avrupa yakası boyacı, boya fiyatları, istanbul Boya villa boyama firması, filli boya ustası, Boyacı ustasınız, profesyonel boyacı,  istanbul boya badana, boyacı ustası, eşyalı ev boyacı ustası,  ev boyacı ustası, ev tadilat firması, Ataşehir boyacı, Ataşehir profesyonel boyacı ekibi,

boyacı ustası, kaliteli boya ustası, istanbul boyacı, boyacı ustası, ev tadilat firması, boya firması, Boya badana boyacı ustası badana firması, boyacı badana ustası hizmeti, boya firmaları, boya fiyatları, istanbul Boya villa boyama firması, filli boya ustası, Boyacı ustası, profesyonel boyacı,  boyacı ustası, boyacı, istanbul boya badana fiyatları, Güvenilir boyacı ustası, istanbul boya firmaları,  boya firmasıBoya badana boyacı ustası badana firması, boyacı badana ustası hizmeti, 3+1 ev boya badana fiyatları, boya ustanızkaliteli boya ustası, kolay pratik boya ustası,

İstanbulda hizmet verdiğimiz semtler;

boyacı ustası, ataşehir boyacı badanacı, çekmeköy boya ustası, sançaktepe boyacı ustası, ümraniye boya badana, sarıgazi boyacı ustası, maltepe boya ustası, Pendik boyacı ustası, kartal boyacı ustası, erenköy boyacı ustası, pendik sülüntepe boyacı badanacı, pendik sapan bağları boya firması, pendik yenişehir boya ustası, pendik yenimahalle boya badana,  sağdabat boya badana ustası, tuzla boya ustası,  boyacı,  boya badana ustası, boyacı ustası arıyorum,pendik boyacı ustası, kurtköy boya badana işleri, kurtköy boyacı ustası, sarıyer boya badana ustası, sarıyer boyacı, sarıyer villa boya badana ekibi, zekeriya köy villa boya ekibi, vaniköy yalı boya ekibi, beşiktaş boya ekibi, anadolu hisarı boya ekibi, arnavut köy boya ustası, orta köy boya badana ekibi, kuruçeşme boyacı, bebek boyacı ustası, beşiktaş boyacı,

dekorasyon tadilat hizmeti bostancı filli boya beşiktaş boyacı ustası, boyacı ustası,boya ekibi, güvenli boyacı ekibi, 

yeniköy boyacı, tarabya boya badana kadrosu, kireç burnu boya ustası, büyük dere boya ekibi, kuzguncuk boya ustası, beylerbeyi boya firması, çengel köy uzman boyacı, vaniköy villa boya ekibi, kandili boyacı ustası ekibi, anadolu hisarı boyacı ekibi, kanlıca güvenilir boyacı ekibi, beykoz villa boya ustaları, kurtköy boya badana ustası, sahrayı ceddit boya badana ustasıcaddebostan boya ustaları, caddebostan boya badana  işleri,

Tuzla ev tadilat firması tuzla boya firması, Boya badana Tuzla, Tuzla boyacı ustası badana firması, Tuzla çevresinde boyacı badana ustası hizmeti, Tuzla boya firmaları, Tuzla boya fiyatları, istanbul Tuzla Boya villa boyama firması

Tuzla gizli Bahçe konakları boyacı ustası, Tuzla adres su sitesi boya ustası, tuzla Orhanlı boya badana işleri 

 

Call Now ButtonScroll Up
error: İÇERİKLERİMİZ KOPYALANAMAZ !
× Whatsapp