esenyurt boyacı ustası
beylikdüzü boyacı ustası

#boyaUsta_hizmeti Boya Ustası Hizmeti

Boya badana işlerinizi iyi kalitede %100 garantili olarak aynı gün içerisinde teslim almak ister misiniz ‍?

1GÜNDE BOYA ® Sistemi ile tavan duvar boyama aşamaları oldukça keyifli bir noktaya taşımayı başardık. Sanal sistemler Ve kendilerine ucuzcu diye niteleme yaptıkları kişilerin yarım yamalak işlerine muhatap ettirmeden %100 kusursuz bir hizmeti ayağınıza getiriyoruz. Sertifikalı boyacı ekiplerimizden tamamen mekanlarınızın karakteristik özelliklerine özgü mükemmel bir hizmeti sizlere dörder kişilik kadrolarımız ile aynı gün içerisinde sunmaktayız.

Kendinizi özel mekanlarınıza önem veriyorsanız” burası tam size göre olabilir ✔️

Duvarlarınızın ihtiyacı olan renginizi belirleyin ve kendinize bir çay veya kahve alıp köşenizde hizmetin keyfini çıkarmaya bakın. Sadece İstanbul’un değil aynı zamanda Türkiye’nin En iyi kalitede sertifikalı deneyimli boya ekiplerini bir araya getirmeyi başardık. Boya Ustası uygulamalarımızın her safhasında müşteri memnuniyetine önem vermekteyiz. Ücretsiz keşif ve daha fazlası için bizlere ulaşın.

Boyacı Ustası Ev Boyama Fiyatları

#Vivense_boyabadana

İç mimarlık alanında boyacılık hizmetini veren Vivense tarzı platformlar 100 M² daire boya yenilemede 7,5LT boya & ustalık dahil 28.891,10 / 30.000TL fiyat aralığı ile hizmetini vermektedirler.

Bizler bu yukarıdaki fiyatların yarısına hem daha kalitelisi ve üstelik pratik ve aynı zamanda %100 mükemmel düzeyde bir hizmet almanızı sağlıyoruz  Güzel sözler veya ekranı süsleyen birkaç dekorasyon resmi ile sizi ikna etmek istemiyoruz ! Sadece beş dakikanızı ayırıp bu Instagram linki tıklamanızı bekliyoruz., Biraz iddialı olacak ama “Türkiye’de bizler kadar derli toplu sözünde duran ve müşteri memnuniyetini gerçek anlamda önemseyen hangi bir var veya platform var biz de merak ediyoruz”

Sistemlerimiz üzerinden ise; filli boya ya da diğer markalarının en kaliteli malzemeleri ve üstelik uzman kadrolarımız nezdinde 1GÜN GİBİ KISA SÜRE içerisinde hizmetinizi hem de daha ucuza hem de daha kısa süre içerisinde alabileceksiniz ✔️

Kendinizi ÖZEL mekanınıza ÖNEM veriyorsanız, burası tam size göre olabilir

Diğerleri 100m² daire boyaması için 7,5 litre boya seçeneğini sunarken “bizde ise aynı metraja sahip dairelerde Uzman ekip desteği dahil DUVARLAR için 15 litre TAVANLARA 15 litre  toplamda 30 LİTRE bir de üstüne İSTEDİĞİN MARKAYI SEÇ özgürlüğünü ve üstelik onların yarı fiyatına sunuyoruz” Daha ne olsun ‍‍‍ İç mekan alanında filli Ustam, Ustamburada, Ustabilir, Bİ’USTA Tarzı platformlarının ücretleri ve kalitesi anlamında bir mukayese edildiğinde kalitemizin daha iyi fiyatlarımızın makul olduğunu gözlemleyebilirsiniz..

Sizlere yakın boyacılar ve badana boya alanı ile ilgili aklınıza gelebilecek her şeyi veya işlerin sıralaması ücreti gibi konularda haftanın yedi günü arayıp bilgi temin edebilir veya kıymetli görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Maalesef son zamanlarda artan akaryakıt maliyetlerinden dolayı keşifler oldukça bizler açısından pahalı olmaya başladı! Ücretsiz keşif  hizmetlerinden yararlanmak için lütfen hizmet öncesi mekanda en az üç resim ve mümkünse on saniyelik bir video görselini WhatsApp ile bizlerle paylaşın

Boya badana uygulamaları sandığınız kadar zor ve karmaşık değildir! Bu sorunlar ile cebelleşiyorsanız, aldığınız hizmeti bir daha gözden geçirin !

#boyacılar

Bir evin boyama aşamaları yaklaşık beş yıl ara ile yapılan bir #dekorasyon hizmeti olduğundan dolayı, küçük hesapların içerisine girip hevesiyle başladığınız bu tarz işlerinizi berbat etmeyin ! Sizlere tavsiyemiz kişilerin daha önce nerelerde çalıştıklarını dair biraz bilgi ve izlenim elde edin. Unutmayın ki birkaç gün önce bir başkasının evinde gerçekleştirilen bir çalışmanın benzeri sizlere sunulacaktır.. Usta ücretleri hakkında bilgi,

Boyacı ustası ücretleri genellikle günlük gerçekleştirdikleri çalışma ile ilişkilidir.  Özetle buna ortaya koydukları performans ile ilişkili olduğunu söyleyebiliriz.  Genel itibari ile asgari ücretin 10 ÷1 usta yevmiyesine denk gelecek şekilde hesaplaması yapılır. Bu ödemenin içerisine ulaşım ve günlük gereksinimleri dahildir.  Yol + Usta Gereksinimleri “yol, yemek, ulaşım ücretin içerisinde yer alır” Dolayısıyla bu ücretler teklif verme aşamasında gider olarak yazılır. Bu hizmeti almak ve aynı zamanda sunmak isteyen kişilerin bilgisine sunulur.

#ustaboyacılarBiz de fiyatlar belli, kalitemiz tescilli ®

1Günde boya ® pratik titiz uygulama yöntemleri ile benzersiz bir iç mekan boyama hizmeti sunar. Evinin boya badana badana işlerini kusursuz yenilemek isteyenler için tüm olanakları bir araya getirdik. Eşyalı mekanlarınızı yüksek kalitede gün içerisinde boyamasını yapıyor ağır olabilecek tüm eşyaları yerine çekiyor ve kullanımınıza açıyoruz!

Hizmet anlayışımız öncelikle KALİTE, GÜVEN ve MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Kıymetli okuyucular yazımızın ana fikri tabii ki bu değildi. 27 yılda gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızdan bahsetmek profesyonel düzeyde konut, ev, ofis, plaza, işyerleri #rezidans boyama nasıl yapılır? konusunu ele almaktı ! Lakin piyasaya dadanan bu niteliksiz kişiler yüzünden maalesef konu amacından sapıp resmen bir bilgilendirme metnine dönüştüğünün farkındayız.

Hizmet alma aşamalarında ustaların hak ediş ücretinin karşılığını eksiksiz olarak sunma konusunda hassasiyet gösterilmelidir. Bazı kişiler var ki emlakçıya komisyon, nakliyeciye taşıma ücreti derken boyacıya verecek para kalmadı ‍ İhtiyaç duyulan boyama işlerini yarı fiyata yaptırma yaklaşımı son derece ihtiyatsız ve emek hakkının gaspına girer.

Birbirinin tekrarı olan “eski klasik ev boyama yöntemlerini” bir kenara bırakıp, titiz ve düzenli uygulamalarımızı denemenizi tavsiye ederiz.

#Ev_boyarenkleri

#Tecrübeliboyacı ustalarımızın günlük yapılan çalışmaları Instagram adresimiz’de yayınlanmaktadır.  Boyacı ustanızı seçmeden önce mutlaka bu çalışmaları incelemeniz karar vermeniz açısından büyük bir fayda sağlayacaktır. Konut boya renklendirme ihtiyaçlarında daimi olarak kaliteli bir yaklaşım içerisinde tüm sorumluluklarımızı eksiksiz olarak yerine getirmekteyiz. Hizmet sektöründe araştırmalar sadece rakamlara dayalı yapılmamalıdır., konusunu özellikle vurgulamaktayız Ustanızın veya hizmeti sizlere sağlayacak platformun daha önceki çalışmaları mutlaka incelenmelidir ✔️

Sorunsuz iyi kalitede bir hizmet aşamalarını sadece deneyimli ve tecrübeli ekipler ya da ustalar düzeyinde alabilirsiniz❗️

Eşya toplama, yerine çekme derdi olmadan sizler bir köşede çayınızı, kahvenizi yudumlarken bizler eşyalarınızı titizlikle toplar koruma altına alırız. 1GÜNDE BOYA® Sistemi üzerinden (kolay, pratikrahat ortamda keyifli hizmet alabilmek herkesin hakkı olmalı) Bu hizmetleri sizlere sunduğumuz için mutluyuz.

Boyacı ustası arıyorum ve bulamıyorum?

#tecrübeliboyacı

Yaşadığım semtte “iyi kalitede boyacı ustası arıyor” bir türlü bulamıyorum mu diyorsunuz? Sizlere iyi bir haberimiz var istanbul genelinde #evboyaması hizmet ağımız ile mekanlarınız tahmin ettiğiniz sürenin çok daha altında garantili bir şekilde #duvarboyaması işleriniz teslim edilebiliyor.

Kısa süre içerisinde teslim edilen işlerimiz profesyonel ekipler düzeyinde yapılmaktadır.

Sosyal medya hesaplarımızda, bizleri tercih eden binlerce ailenin görüşlerine mümkün olan her fırsatta yer vermeye çalışıyoruz. Buradaki amaç kendinizi ve boya uygulaması işlerimizi riske atmadan makul fiyatlara olabilecek #eniyiboyaUstası hizmeti kısa süre içerisinde nasıl temin etmeniz ile alakalıdır.

Yaklaşık 12 yıl önce 1 Günde boya  ® fikrini teoride bırakmamak adına pratik düzeyde çalışmalara ağırlık verildi.

Tarafımızdan bu çalışmalara yönelik eğilimler olmasaydı %90 ihtimal ile mekanlar hala eski klasik yöntemler ile üç gün gibi zahmetli bir süreç ile boyanıyor olacaktı! Bu bile bizleri farklı bir konumda değerlendirmeniz için bir etken değil midir !?  Uzun süreli boya yapım süreci kişilerin dekorasyon alanındaki boyama faaliyetlerini erteleme yollarını edilmekteydi !  Bu süreç yıllar boyu devam edip adeta bir sorun Yumağı haline gelmektedir.

#Marshall_boya_ustası_arıyorumTürkiye’de onlarca platformlar ve boya üreticilerinin uygulama ekipleri olmasına rağmen 1GÜNDEBOYA® Uygulaması bizlere nasipmiş 

Tarafımızdan yürütülen tüm ar-ge araştırmaları #boyacı ustası uygulamaları piyasasında hizmet veren boya ustalarımıza katkı ve kolaylık sağlamak amaçlı yapılmaktadır.  Bu hizmet ayrıca insanlar yaşam alanlarını sorun ve problemler ile boğuşmadan gönül rahatlığı içerisinde boyayabilsinler amacını taşıyor. Biz yaptık (SİZ’ ler ) istifade edin diye ahtı vefa anlamında bizlere sunulan destek ve taleplerimiz açısından gönül dolusu teşekkürlerimizi sunuyoruz

#BoyaUstahizmeti

Piyasadaki antin-kuntin tarzı yarı fiyat kandırmaca ile sözde iş yaptıklarını sanan niteliksizlerden bunalım geçirenlere 1GÜNDE BOYA ® sistemi ilaç gibi gelir.   

Gelelim Ek-iş olarak evlere usta gönderen bu yan gelirci kişilerin konusuna !

Aylık bazında bizleri arayıp muzdarip olduğunu söyleyen onlarca usta ve ekip bulunmaktadırBu işe bir çözüm bul Yılmaz Usta demek yerine piyasada cirit atan bu yan gelir peşinde olanların ( kayıtdışı kaçak çalışmaktadırlar ) Kanun nizam çerçevesinde kendilerini arayıp tepkilerinizi açıkça dile getirin !  Tamam, belki bu tasvip edilen bir yöntem değildir lakin.,

Ben çalışayım da diğerleri umrumda değil tavırları ile ortaya çıkan bu kişilerin emekçi olduğu vs söz konusu bile değildir !

 Emekçi dediğin karakterli bir çalışma disiplini içerisinde bulunur. Kendinle beraber aynı sektörde diğer meslektaşlarına da bir alan tanır manipülasyon yapmaz ! Bu kişiler hakkında maalesef olabildiğince şikayetler bulunmaktadır. Biraz daha fazla para kazanmak ya da işi ucuza getirmek için acemi eleman ile iş yapmak sağlıklı bir yöntem değildir ! Sektörel bazda yarım yamalak bırakılan işlerin tek sorumlusu bu kişilerdir

#Boyacılık

İşini layıkıyla yapan tüm ustalarımıza selam olsun

Bu sebepten dolayı sektöre saygı duymuyorlar., Ev / işyeri boyama tarz işleri layıkıyla yapan ustaların emeğini hiçe sayıyorlar !! Bu kişiler yüzünden maalesef boya sektöründeki onlarca saygın zanaatkar ustalarımız işini yapamaz duruma geldiklerini üzülerek belirtelim !

1GÜNDE BOYA ® Sistemi on binlerce kişiye hizmet veren kurumsal bir yapılanmadır. 

İronik olacak ama Aslında bir bakıma bu tarz kişilerin varlığı bizler gibi profesyonel hizmet verenler açısından avantajlı bile olabiliyor.

Örnekle; haftalık ve aylık yapılacak işler sıralamasında bu ucuzcuların maalesef gelen angarya bu fiyatlara yapılamaz denilen işleri kendilerinden topladıklarından dolayı sistemleri kısa sürede tıkanıyor., Nihai olarak Arada bir denk gelen parası iyi olan işlere yönelme çabalarından dolayı  önceden anlaşma yaptıkları işler ortada kalıyor!  Buna benzer sorunlar yüzünden maalesef onlarca müşteri mağduriyetleri ortaya çıkıyor ❗️

Özetle; sektör bir bakımdan bu niteliksizleri adeta filtre denilen birnevi süzgeç olarak kullanıyor ve tabii ki bizim gibi piyasada kaliteli referanslık iş yapmak isteyen sistemlere de en kaliteli ve ücreti iyi işlere yönelme kalıyor.  Usta eğitim seminerinde belirttiğimiz üzere ‘bulunduğunuz sektörde aslan olmak istiyorsanız ’ sirk yerine orman tercih edilmelidir (sirkte maskara / ormanda  kral olunabilir )

En iyi kalitede boya ekibinden sorunsuz hizmet alın.

#duvarboyacıustası

İstanbul’un en iyi deneyimli boyacı ustası ekibine ihtiyaç mı duyuyorsunuz ?

Konut, ev, işyeri, ofis, yada rezidans dairenin eşyalarını titizlik içinde düzgün bir şekilde toplayabilecek #ustaboyacı ekibine nasıl ulaşabilirim? Bizler bir köşede çay, kahve içerken düzenli bir şekilde evi derleyip toparlayabilecek yakın boyacı ekibinimi arıyorsunuz?

Tüm boyaları aynı gün içerisinde hatasız ve sorunsuz olarak yüksek kalitede, müşterisini özmeden hizmetini yerine getirebilecek bir boyama sistemi yok mu? diye soranlara iyi bir haberimiz var ☝️Sistemlerimiz üzerinden en iyi titiz bir çalışma ile aynı gün içerisinde iş teslimatını garantili olarak alabilmektesiniz ‍ Sonuçta 1GÜNDE BOYA® hizmeti böyle bir şey (rahat güvenli ortamda keyifli hizmet alabilmek herkesin hakkı olmalı) Bunu sizlere sunduğumuz için mutluyuz.  Siz renginizi seçin, biz gerisini halederiz.

İç mekan boya renklendirme hususlarında %100 titiz özverili hizmeti sunmaktayız

#boyacı_rulosuYaşam alanları veya size bağlı çalışmakta olduğunuz ofisinizin ihtiyacı olan boya yenileme aşamalarında yapmanız gereken sadece dairenizin rengini belirlemek olacaktır. Bu konuda WhatsApp & Instagram hesabımızda müşterileri günümüzün moda renkleri hakkında bilgilendiriyor denenmiş uygulamalarımızı sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

En basitinden Google arama çubuğuna #Salon – Mutfak – Y.odası vs için gri renkler gibi bir ibare yazdığımızda hoşunuza giden ekran alıntısının görselini bizimle paylaşmanız rengi belirlemek için yeterli olacaktır.

Bizler görsel üzerindeki tonu #kartela ile eşleştirip sizi bir arayıştan ve tabii renk karmaşası gibi sorunlardan kurtarabiliriz.

Sizlere anlatmak istediklerimiz tabii ki bu kadar değil birazınıda bizleri arama esnasındaki soru -cevap kısmına bırakalım sonuçta burası “1Günde boya ® sistemi farklı olmak zorunda olduğumuzun farkındayız.

Bizleri daha yakından tanımak için iletişim Numaralarımızı kullanmayı unutmayın

Kaliteli, Güvenli, Garantili #pratikboya uygulamalarında en çok rağbet gören #evboyama sistemi konumundayız. Duvar renklendirme tarzı yaklaşımlar da ofis, plaza, rezidans, konut ya da oturmakta olduğunuz yaşam alanlarınızı uzun süren boyacıustası işgalinden kurtarıp kolay – pratik – hızlı bir boyabadanauygulaması ile arzu etmiş olduğunuz trend renkleri kısa bir süre içerisinde evinizin duvarlarınıza yansıtabiliyoruz. Tüm yazılarımızda belirttiğimiz üzere 10 dakikanızı ayırıp sosyal medya üzerinden yaptığımız çalışmaları incelemenizi tavsiye ederiz.

1Günde boya sistemi yaşam alanlarında “sorun problemler ile karşılaşmadan” yüksek kalitede bir hizmet almak isteyenler için idealdir.

#usta_boyacıarıyorum

Günlük bazda çalışan boyacı ustası yevmiyesi hakkında bilgi ?

İşinde deneyimli ve ayrıca kusursuz hizmetlerde bulunan ustaların günlük yevmiyesi 1,300 / 1,500 TL civarındaki rakamlar ile belirlenmektedir. Ustaların kendi başlarında iş bitirme deneyimi ve müşteri diyaloğu esas alınır. Sadece boya değil aynı zamanda gerekli durumlarda tahribatlı yerlerin onarımı ve renkler konusunda kısmen bilgi sahibi olması gerekmektedir. Ustaların ulaşım, kahvaltı ve ayrıca öğle yemeği gibi ihtiyaçları tarafımızdan karşılanır. Özetle, bir ustanın günlük maliyeti bizler açısından 1,800 -2000 TL’yi bulmaktadır ☝️ Bu rakamlar ortalama asgari ücretin onda birine denk gelecek bir orandır ! 

#evboya aşamalarında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm boya badana tarzı konularda sağda solda bir arayış yapmanıza gerek kalmaksızın sizler için, tüm tecrübeli ustaları bünyemizde barındırmaya devam ediyoruz.  #Boya badana işleri ile alakalı fikirlerinizin değişmesi açısından uzman boya ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilen çalışmaları ivedilikle incelemenizi tavsiye ediyoruz. 

#boyacı_renkseçimiBurası 1GÜNDE BOYA ® sistemleri başka bir yere benzemez.

Klasikleşmiş günümüz ihtiyaçlarına cevap veremez durumda olan üç günlük boya uygulamalardan sıkıldığınızı düşünüyorsanız  “1Günde boya” tam size göre profesyonel tecrübeli boya ustalarımız mekanlarda özverili bir çalışma ile gün içerisinde sizlere kusursuz bir iş teslimatını sunmaktadır. Bu yaklaşım içerisinde özverili, titiz olarak gerçekleştirilen boya badana işinin rahatlığını ve keyfini yaşıyorsunuz. 

Amacımız sadece işi alıp yapmak değil, bizler uygulama alanın başından bitimine kadar müşterilerimiz ile diyalog içerisinde ve kendilerine en kusursuz hizmeti sunabilmenin gayreti içerisindeyiz. Sosyal medya hesabımızı incelediğinizde ne demek istediğimiz açıkça net bir yaklaşım içerisinde ifade edilmektedir ! Sistemlerimizin temel yaklaşımı hizmet almak isteyen kişileri üzmeden %100 iyi kalitede bir boya uygulama hizmetini pratik bir şekilde almalarıdır✔️

Bizlerle mükemmel bir iç / dış mekan boya badana sürecine merhaba deyin

1 Günde boya ekipleri ile mükemmel şekilde #badanacı işlerinizi kaliteden taviz vermeden, Kısa sürede #uzmanboyacı ekiplerimiz tarafından iyi kalitede hizmet sunabilen tecrübeli, yetenekli kendi alanında en iyi boyacı ustası ekibine sahibiz. Bu doğrultuda sizlere dayatılan kötü nitelikteki bir hizmeti kabul etmek zorunda değilsiniz. Alternatifler ve Seçenekler üzerinde yoğunlaşmalısınız. En iyi hizmeti tespit noktasında üstünde durulacak iki ayrıntıdan biri sadece rakama dayalı bir araştırma yapmayın !

Eşyalı dairenizi 3 / 4 kişilik profesyonel ekip ile gün içerisinde teslim almak ister misiniz?

#Uzman_boyacıustası

Konut boya hesaplanması nasıl yapılıyor?

#Duvar boya sarfiyatı gözünle alınarak örneğin her bir metre kareye 100 ± 130 gr sarfiyat olabilecek şekilde hesaplama yapılabilir. (Boya dağılımı 15 litre duvar -17,5 litre tavan olarak hesaplaması yapılır) Bu yaklaşım ile Bürüt M²  üzerinden kullanılacak boya sarfiyatı net olarak belirlenmektedir. Mekan kullanımına bağlı gerçekleşen dekorasyon ve kullanım esasına ilişkin daire içerisinde yapılacaklar kişiden kişiye mekandan mekana değişiklik gösterebilmektedir.

Sertifikalı iş bitirme belgesi olan alanında #eniyi_boyacı ustalarını sistemlerimize dahil ettik. Böylelikle sanal platformlara mahkum olmadan kusursuz bir #evboyama hizmetini bizden kolaylıkla alabileceksiniz. Ev, iş yeri, rezidans, plaza ya da villa tarzı mekanların boyama aşamalarında acemi iş bilmeyenler ile çalışmak zorunda değilsiniz ! Arayın bizleri bu konuda uzman boya ustası desteğini sunalım ✔️ Eşyalı eşyasız tüm mekanlarını herhangi bir hata ve problemler ile karşılaşmadan gün içerisinde hizmetinize sunuyoruz ve kullanıma açıyoruz!

Sizlere sunulan kalitesiz hizmeti kabul etmek zorunda değilsiniz !

#BoyaRenklerDağınık bir ev ile karşılaştığınızda bunun hoşunuza gitmeyeceğini biliyoruz. Hem bizler #boyacıustası sektöründe sorunlar bitsin diye varız. Yaşam alanlarınıza büyük bir hassasiyet içerisinde yaklaşıp sizlere olabilecek en iyi hizmeti sunmaktayız.

Kişilerin aile yapısı bizler için önem ve mahremiyet arz eder. Aile Müessesesine verdiğimiz saygıdan kaynaklı #boyacı ustaları ekiplerimizi iş ahlakı yüksek kişilerden seçmeye büyük bir özen gösterdik. Bu kural bizlerin temel prensiplerimizden biri olarak sıralanabilir. Buda farkımız olsun bizleri tercih ettiğiniz için asla pişman olmayacaksınız sözünü tekrarlıyoruz.

Ağır olabilecek tüm eşyaları yerine çekiyoruz.

#Ev, konut boyama aşamasında eşyalı mekanda hızla yer alan mobilyaları örneğin; kanepe, yatak, TV ünitesi, dolap tarzı ağır olabilecek tüm eşyalarınız dikkatlice kendi alanında bir araya getirilip temiz koruyucu koruma altına alınır. Özveri ve titizlikle ekibimiz tarafından sizlere teslim edilen dairenizin ağır olabilecek tüm eşyaları titizlik ile yerine çekiyoruz. Aynı gün içerisinde iş teslimatları gerçek anlamda oldukça titiz  bir çalışma ile ortaya gelmektedir. Kişilerin çalışmalarımızı tam puan ile nitelendirmesi açısından oldukça hassas ve özverili davranmaktayız

Tüm uygulamalarımızda TSE belgeli marka malzeme ve araç gereçleri kullanıyoruz

#Konut tavan duvar boya konularında kişilerin sağlığı ve çevreyi korumak amacıyla su bazlı malzemeleri kullanmaktayız. Burada hem kendi ekiplerimizi hem de hizmet götürdüğümiz ailelerin sağlığı bizim için son derece önemlidirler. Bundan mütevellit lütfen evlerimizin duvarlarında tiner bazlı boyalar yerine su bazlı malzemeleri kullanalım ve buna teşvik edelim..

Boya ustası fiyat araştırması sadece rakama dayalı yapmak doğru bir yaklaşım değildir ! Dikkat edilmesi gereken 1. kural kişinin tecrübesi ve deneyimidir., doğru olan da budur ☝️

#Duvar_renk_seçenekleri

Müşterilerimizin kendilerini rahat güvenli bir ortamda hissetmeleri için elimizden gelen tüm çabayı sarf ediyoruz. Uygulamalarımızın kusursuz gerçekleşmesi amacıyla kullandığımız malzemeler marka boyalar (Jotun boyaFilli boyaMarşhallPolisan –Dyo tarzı markaların su bazlı ürünleri kullanmaktayız. Su bazlı malzemeler insan sağlığına zarar vermeyecek niteliktedir. Kaliteli marka boyaların inceltme oranı %10 civarında olduğu için boyanın kurumasına katkı sağlamaktadır.

Bu soruların tüm cevaplarını yazı dizimizde ayrıntılı olarak bulabileceksiniz ! 1Günde iş teslimatının avantajları nelerdir ? Profesyonel yeni sistem ile boyanan evler gün içerisinde müşterilerinin kullanımına sunuluyor. Tabi bu kişiler için kısa sürede yaşam alanını tekrar kullanım anlamına geliyor ? Sadece bu fikir bile kulağa hoş geliyor öyle değil mi ? 

Duvar boyama konularında bizden fiyat bilgisi almadan karar vermeyin ❗️

#dekorasyon_seçenekleri Evinizin salonu veya mutfağı olsun Bu alanların kendine Has bir karakteristik özelliği olduğunu unutmamalı ve bu konuda özverili davranmalıyız. Her bir mekanın kendine ait bir ambiyansı ve bunu gösterecek bir tonu vardır olmalıdır‍. Bu adeta bir güzelliği ortaya çıkaracak kusursuz bir makyajı gibi nitelendirilebilir

Kaliteli tam profesyonel bir boya ustası nasıl olmalıdır?

Usta eğitim seminerlerinde bahsettiğimiz üzere ben bu işi çok iyi biliyorum, herkesten daha iyi yaparım rehavetine kapılma biçimi akıllıca bir davranış değildir.

Bilakis rakiplerimizi iyi analiz edin onlardan daha iyisini yapma olasılığına odaklanın. 1GÜNDE BOYA ® olarak sizlere ve boya ekiplerinize bir katkı sağlayacağımız kanaatindeyiz.

Profesyonel Boyacı ustası piyasasının oluşumu işini kötü yapanları eleyecektir. Bizleri taklit edenlere karşı dikkatli olmanızda yarar var !

1Günde boya ® platformu pratikboya.com web sitesi ile desteklenilmektedir.

 Kısacası klasik eski yöntem #badanaişleri ni unutun gitsin.. Önce “işini teslim al / ödemeni öyle yap” yöntemi ile paranızda güvende olsun  Yeni nesil boyacılık sistemi ile tanışın idaa ediyoruz,. benzersiz uygulamamızı seveceksiniz.  Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar, müşteri portföyümüzde görmek isteriz.#jotun_boya_ustası

Çalışma ofisinin ihtiyaç duyduğu boya listesi ? Trend olan moda renkler hangileri ? Evimi renklendirmek istiyorum.. #boyaustaları na nasıl ulaşabilirim? Boya öncesi nasıl bir hazırlık yapmalıyım ? Buna benzer onlarca sorunun cevabını sosyal medya hesaplarımızda uygulamalı bir şekilde gözlemleyebilirsiniz.

İç dış mekan boyacılık faaliyetlerimizde okul boyama, dersane boyama hizmetleri, otel boyaması hizmetleri, kreş boya badana hizmetleri, dershane boya ustaları hizmeti, kolej boya ekibi, hastane boya aşamaları, kamu sektörüne veya özel sektörde yer alan tüm mekanların boya gerektirecek analarına hizmet vermekteyiz.

Yıllardır kalitenin, güvenin, garantili bir ev boyamanın adresi olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yeni nesil ev boyama sistemi ile mekanlarınızı en iyi kalitede gün içerisinde bizden teslim alabilirsiniz.

#Boya_Usta

1 GÜNDE BOYA ® Sistemi yaşam alanlarında boya yenileme gibi hususlarda kaliteli, özverili, titiz bir çalışma neticesinde sizlere kusursuz bir hizmet sunmanın gayreti içerisindedir. Kolay, hızlı bir ev boya yenileme sürecinde müşteri memnuniyetini göz ardı etmeyen ve tüm paylaşımlar sonrası hizmet vermiş olduğumuz mekan sahiplerini arayıp memnuniyetlik derecesini ölçen belki de tek kurumsal yapılanmayız.

Sosyal medya hesaplarımıza bakıldığında 1 GÜNDE BOYA ® müşterileri arasında devlet yetkilileri, ünlü sanatçılar, işadamları, akademisyenler, şirket CEO ‘ları, mankenler vs ve en önemlisi olan kaliteyi ucuza alınamayacağını bilen binlerce seçkin müşterimiz var.

PROFESYONEL BOYA HİZMETİNİ MAKUL FİYATLARA ALMANIN KOLAY YOLU

#boyacı_arıyorumİyi bir boyacı ustaları bulurken fiyatların cazip olması sayesinde pratik bir şekilde tercih edebileceğiniz adreslerimize hemen ulaşabilirsiniz. Boyaci ustasi arayışınızda sadece rakama dayalı bir araştırma yapmak olası riskleri ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bir çok #deneyimliboya Ustası  diye kendini adlandıran kişiler maalesef yeterli bir eğitim ve tecrübeye sahip olamadıkları için piyasadan iş alabilmek için fiyatlarını düşük tutmaktadırlar!

Kalite normları ve standartları dediğimiz olgu zaman içerisinde tecrübenizin hat safaya çıkmasıyla ortaya çıkmaktadır.

Komple boya yaptırmak istediğiniz alanlarda düzenlenen kampanyalar ve indirimlerle karşılaşabileceğinize değinmekteyiz. Araştırmalarınız neticesinde son kararlarınızı vermeden önce referanslarımıza ve fiyatlarımıza göz atabilirsiniz.

Ancak yaşam alanlarınızın metrekaresi, #boyamarkaları ve işçilik kalitesi gibi faktörlerden değişen fiyatlardan haberdar olabilmek tarafımızdan düzenlenen kampanyaları takip edebilir bundan haberdar olabilirsiniz. Bu nedenle web adreslerimiz ve gsm numaramız üzerinden ulaşabilir ve boyacı taleplerinizi online olarak iletebilirsiniz. #BoyaUsta_fiyatları hakkında merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını bu sayede almış olacaksınız.

Serbest piyasa koşullarına göre bir çok farklı farklı fiyatlar ile karşılaşma olasılığınızı göz ardı etmeyin. Boyacılık hizmetinin bir okul okuma ya da zorunlu bir sertifikaya gerek duyulmadığından dolayı bu işlerde alakasız kişileri görmeniz mümkündür.

Makul Fiyatlı Profesyonel Boyacı Ustasını Nasıl Bulabilirim?

#yakınboyacılar

#Boyacı_fiyatları ile ilgili sorularınıza hoşgörüyle ve anlayışlı bir şekilde yanıt verecek olan adreslerimizi hemen arayabilirsiniz. İletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak #İyi kalitede boyacılar hizmeti ihtiyaçlarınızı iletebilir ve fiyat tekliflerinizi karşılaştırabilirsiniz. Bu aşama için sadece almak istediğiniz hizmetin örneğin on saniyelik bir görüntüsünü WhatsApp ya da Instagram hesabımızdan bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Bekleme olmadan uzman ekibimiz %90 net olmak üzere tüm boyama hizmeti ile ilgili detaylı bilgi sunumunda bulunacaklardır.

1 GÜNDEN BOYA sistemi farklıdır. Diğerlerinin bir benzeri değildir.

Bilgi talebi için bizlerden hizmet alma şartı aranmıyor! Türkiye’nin neresinde olursanız olun fark etmeksizin bilgiye ulaşma hakkına sahipsiniz. Bizler profesyonel boyacılığın gelişmesi ve sektörel bazdaki soruların minimize edilmesi anlamında bu adımları kararlılıkla atmaktayız.
#En iyi boyacı ustalarının sizleri yönlendirmesi sayesinde zahmete girmeyeceksiniz. Yakın çevrenize gönül rahatlığıyla tavsiye edeceğiniz ustalarımızın destekleri sayesinde etrafınızdaki kişilerin sağlıklı bir hizmet almasını sağlayabilirsiniz. Tabi bu sizler için olumlu ve + bir yaklaşım olabileceğini unutmayalım.

#duvar_boyaması_nasıl_yapılır?Yaşam alanı veya çalışma sahası denilen iş yerinizin boya yenileme durumlarında ustanızı ve uygulamada kullanılan boyanızı kesinlikle incelemeli gerekli araştırmalar yapmalısınız.

Aksi taktirde çeşitli platformlarda yazılan onlarca müşteri mağdurlarından birisi olma ihtimali bulunmaktadır.

Ustayım diye evinize gelen kişi bu işi bilmiyor ve ehil değilse ondan çok fazla bir şey beklemek mantıklı bir izahatı olacağını düşünmüyoruz. Atalarımızın da dediği gibi At binenin (iş bilenin), kılıç kuşananın atasözünü hatırlatmakta fayda vardır.

Boya Ustası Fiyatlarının Belirlenmesi

#BoyaUsta taleplerinizin karşılanması esnasında fiyatları belirleyecek olan firmaların güveninizi kazanması gerekmektedir. 1 GÜNDE BOYA ® Sistemi tamamen kusursuz bir boya badana hizmetini sizlere sunmaktadır.

Keşif ekiplerimiz adreslerinize kısa sürede ulaşarak boyanacak alanlarda bazı çalışmaları gerçekleştirecektir.

Renk seçiminde perdemize koltuk, kapılara mobilya’ya yani kısacası renk kombinasyonu sağlayabilmek için çok iyi bir gözlemci olmamız gerekiyor, ya da bir tecrübeli boya ustasından destek almayı düşünebilirsiniz. Farklı bir bakış açısıyla işinizi kolaylaştırmak amaçlı örneğin,  Google  ya da Instagram‘dan yatak odası için güzel renkler gibi bir yazı yazabilirsiniz. Beğendiğiniz ekran alıntısını bizimle paylaşınız. Mekan boya renklendirme veya hizmetini almak aslında karmaşık veya zor değildir!

Örneğin; boya kartela üzerinden uzun bir süreli araştırma yapmak yerine beğendiğiniz bir duvarın ya da görselin ekran alıntısını bizlerle paylaşarak duvar yüzeyindeki boya rengini anlık olarak belirleyebiliriz. Oldukça küçük ebatlarda düzenlenen boya renk skalası üzerinden tüm mekanın renklendirme aşamalarını tahmin etmek oldukça karmaşık ve zordur.

Duvar boya badana fiyatları nasıl hesaplanır yazı dizimize göz atmak isteyebilirsiniz  tıklayın

Profesyonel boyacı ustası ile anlaşmak sizi sıkıntıdan kurtaracaktır.

#duvar_içinrenk_önerisi

Konut, iş yeri veya kiradaki bir mülkünüzün boyama zamanı geldiğini mi düşünüyorsunuz ? Teklif-al masa başı tarzı emek sarf etmeden, çalışanların sırtından para kazanmaya endeksli güvenlik zafiyetleri olan haklarında onlarca şikayet yazılan sistemler ile zaman kaybetmenize gerek kalmadan profesyonel ekiplerimizden güvenli makul fiyata hizmet alabileceksiniz.

27 yıllık mesleki hayatımızın bizlere sağladığı pratiklik + kalite standartlarımız ve tabii ki sürecin sonunda görmek istediğimiz mutlu müşteriler. Kurumsal sistemimiz tarafından gerçekleştirilen çalışmalarımız genel itibari ile konut veya ticari alanlarda uyguladığımız kaliteli ürünler ve  buna dahil etiğimiz deneyimlerimiz ile mükemmel  sonuçlar alabiliyoruz. Oldukça başarılı sonuçlar alabilmek açısından işin ehli boya ustası ekiplerine sahibiz.

Acemi bir boyacı ile saç baş yolmak istemesiniz diye tahmin ediyoruz !

Özellikle boya uygulaması alanında hizmet sunma aşamalarında yaşam alanlarınızı önemsiyor ve bu doğrultuda iş bitirme sertifikası olan #yetenekliboyaustası ekiplerimizce sizlere hizmetimizi oluşturuyoruz. Mekanların kusursuz bir hizmet alması amaçlı sistemlerimizin oldukça önemi olduğunu ifade etmek isteriz. Her bir yaşam alanının kendine dair karakteristik bir yapısı bir özelliği vardır. Biz bunun farkında ve bu hassasiyetle sizlere yaklaşım göstermekteyiz.

#boyarenkleri

#Ev_boyama_hizmeti veren firmamız evinize uygun renk kombinasyonları konusunda uzman ekiplerimiz tarafından renk seçmeniz için skala üzerinden duvarlarınıza yakışıyorbilecek en uygun renk tonunu seçimi konusunda yardımcı olmaktayız.

1 günde boya sistemi üzerinde hatasız problemsiz sonuçlar almak mümkündür.

Konut / iş yeri veya ofisinizin tüm #boyaustası ile halledilebilecek işlerinizi aynı gün içerisinde teslim aldığınızı düşünsenize harika bir şey ‍ #Evboyama hizmeti evinizi kısa sürede rahat eğlenceli boyatmanın en kolay yoludur. Farklı renkleri karıştırıp eşleştirmek ve renkleri evinize uygun hale getirmek için farklı renk şemalarında renkler seçmek zorunda kalabilirsiniz.

Kullanmakta olduğunuz mekanın duvarlarına yakışan renkleri bulmak gerçekten telaşlı bir durum olabilir.

Nihai itibari ile kafa karışır, bir çok rengin içerisinde kaybolmak içten bile değildirDuvar boyama işlemleri hususunda bizlerle çalışmaya karar verirseniz bu SORULAR ile uğraşmak zorunda kalmayacaksınızEn basitinden şu anda Google ya da Instagram gibi sosyal platformlardan evinizin herhangi bölümü ile ilgili “Örneğin; salon antre için güzel gri renkler tarzında ” beğendiğiniz ekran görsel alıntısının birer kopyasını bizlerle paylaşın hepsi bu kadar  

Eviniz ya da bizlere bağlı bir işletmenin renklendirme aşamalarını yukarıda belirttiğimiz özelliklere dikkat ederek kolayca ortama en uygun renk tespiti nde bulabilirsiniz. Bu seçenek doğrultusunda daha önce denenmiş yüzlerce birbirinden güzel mekanın görsellerini gözlemleyerek ve sağlıklı bir karar vermenize yol açacaktır.

Eşyalı mekanlarınızı problemler ile karşılaşmadan yüksek kalite standartları çerçevesinde aynı gün içerisinde boya işlerini teslim ediyoruz.

#dekorasyon_seçimi

#Konutboyaması sürecinde mümkün olan tüm fazlalıklarından sizleri kurtarıp kolay ulaşılabilir bir sisteme erişim sağlamanızı gerçekleştirmekteyiz. Böylece #evboyaması ile entegre olan 1GÜNDE BOYA ® Sistemine WhatsApp hesabınızdan girerek evimizin fotoğrafını koyabilir, farklı tonları ve renkleri uygulayabilir ve nasıl göründüğünü izleyebilir ve ardından kesif ekibinin evimize yönlendirilebilmesini sağlayabiliriz.

Farklı bir mekanda #kiralık daire belirleme aşamalarında buranın kirli kullanılamaz olması sizleri  mekanı tutmaktan alıkoymasın! Sistemlerimiz üzerinden yakın boyacılar kategorisinde yer alan ustalarımızı anlık olarak adrese yönlendirmesini sağlıyoruz. İstanbul’un 4bir noktasında bulunan uzman boyacı ekiplerimiz sizlere her türlü desteği makul fiyatlardan sunucaklardır ✔️ Aynı şekilde satılık bir daire veya boyanması gereken bir büronun benzeri tüm ihtiyaçların da bizleri güvenle tercih edebilirsiniz

Sorun problemler ile karşılaşmadan tüm boya hizmetinizi bizden talep edebilirsiniz..
#boyaekibi_arıyorum

Duvar boyama işlerinizi profesyonellere bırakmak isteyebilirsiniz.

#İstanbul_boyacı_ustası;

İstanbul’un en kaliteli ve seçkin bir  #evboyabadana sistemi denildiğinde ilk akla gelen sistem olma özelliğini taşıyoruz. Konut veya işletme gibi mekanların kusursuz bir hizmet alabilmesi amacında üç günlük boya sürecine son veren bir ev boyama sistemi olduğumuzu belirtmekte yarar vardır..

Aklınıza takılan tüm soru ve düşüncelerinizi bize aktarabilir, dairenizle alakalı ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. Yakın boyacı ustalarımız vesileyle bizleri gönül rahatlığı içerisinde tercih edebilir, mekanlarınızı %100 memnunniyet garantisi ile teslim alabilirsiniz.

1 GÜNDE BOYA – UZMAN SERTİFİKALI EKİP – MAKUL FİYATLAR – KALİTELİ TEMİZ İŞÇİLİK – ÜCRETSİZ KEŞİF – EN İYİ BOYA SİSTEMİ

Yazımızı toparlayacak olursak bizleri tercih etmeniz için bir çok nedeniniz var. İyi kalitede problemler ile karşılaşmadan bir ev boya işini garanti ediyoruz.

1GÜNDE BOYA ® Sistemi ile tavan duvar boyama aşamaları oldukça keyifli bir noktaya taşımayı başardık. Sanal sistemler Ve kendilerine ucuzcu diye niteleme yaptıkları kişilerin yarım yamalak işlerine muhatap ettirmeden %100 kusursuz bir hizmeti ayağınıza getiriyoruz. Sertifikalı boyacı ekiplerimizden tamamen mekanlarınızın karakteristik özelliklerine özgü mükemmel bir hizmeti sizlere dörder kişilik kadrolarımız ile aynı gün içerisinde sunmaktayız. Duvarlarınızın ihtiyacı olan renginizi belirleyin ve kendinize bir çay veya kahve alıp köşenizde hizmetin keyfini çıkarmaya bakın.

Özet olarak; Hizmetin kalitesi fiyatını belirler ! Mekan boyama hizmetini kişilere vermeden önce sosyal medya hesaplarını veya referanslarını ivedilikle inceleyin, Bu sizi sağlıklı bir hizmette götürebilir ✋ Yılmaz Tayık

hizmet verdiğimiz semtlerden bazıları;

Karşıyaka Boyacı Ustası, Sancaktepe boyacı,Erenköy boya babana, Sahrayıcedit boyacı ustası, kadıköy boyacı ustası,  Küçükbakkalköy boya badana , erenköy boya badana, kozyatağı boya badana ustası, Acıbadem boyacı, kozyatağı boyacı ustası, Erenköy boya badana, boya ustası, İçerenköy boya badana, Kaliteli boyacı ustasıataşehir boya badana, ümraniye boyacı, Beşiktaş Boyacı Ustası, maltepe boyacı ustası, Beşiktaş Boya Badana Ustası, kartal boyacı ustası, Erenköy boyacı ustası, Kurtköy boyacı ustası, çekmeköy boyacı, İzmir boya ustası, Ankara boya ustası, kurtköy boya badana ustası, sahrayıcedit boya badana ustası, Ankara boyacı ustası,  Caddebostan boyacı ustası, Bağdat caddesi boyacı ustası,

Üsküdar boyacı,  Üsküdar kandili boyacı ustası, İzmir boya ustası, , En iyi boyacı ustası, beykoz villa boyacı ustası, Boya badana ustası, Cihangir Boyacı Ustası, Cihannüma Boyacı Ustası, Kaliteli boyacı ustası, Ümraniye boya badana ustası,  Beşiktaş boyacı ustası,Tecrübeli Boya badana ustası, baltalimanı boyacı ustası, emirgan boya badana ustası, istinye boyacı Ankara Boya badana ustası, boyacı ustası, Beysukent Boyacı Ustası, Hızlı boyacı ustası, Beylikdüzü boyacı ustası, Samandıra boyacı ustası, Pratik boya, Üsküdar Çengelköy boyacı ustası, En iyi boyacı ustası, boyacı, Boya badana ustası, boyacı ustası arıyorum, Ortaköy Boya Ustası, kurtköy boyacı ustası, kurtköy boya badana ustası, sarıyer boya badana ustası, sarıyer boyacı ustası, Profesyonel villa boya ekibi, Kolay boya,  Mersin Boyacı Ustası,  beşiktaş boya ustası Florya Boya Badana Ustası, Suadiye boyacı ustası, ortaköy boyacı ustası,

 

1gündeboya.com.tr

Daha Fazla Bilgiye Mi İhtiyacınız Var ?

İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan profesyonel ekiplerimiz ile mekanlarınızı kaliteli malzemelerle profesyonel boya badana hizmeti sunmaktayız.

İLETİŞİM
İstanbul'un Tüm
İlçelerinde Hizmetinizdeyiz
0 (532) 626 1388
İletişim Formu

Error: Contact form not found.

© 1 GÜNDE BOYA KURUMSAL BİR MARKADIR . WEB TASARIM - SEO - BACKLİNK : [ BASERWEB ]

error: İÇERİKLERİMİZ KOPYALANAMAZ !
Call Now Button
× Whatsapp