Evora Sitesi ndeki dairenizin tüm boya işlerini aynı gün içerisinde teslim almak ister misiniz? 

Evora Boyacı Ustası,

1GÜNDE BOYA ® Sistemi olarak yaşam alanlarınıza yönelik gerçekleştirdiğimiz ev boya yenileme çalışmalarımız ile evinizi aynı gün içerisinde teslim etmekteyiz.

Evora Sitesi ndeki yaşam alanlarınızı alanında en iyi boyacı ustası ekiplerimizden oluşan kadrolarımızdan aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz. Tuzla’da bulunan boya ustası ekiplerimiz haftanın yedi günü sizlere hizmet vermektedir. Ev boyama hususları son derece önem arz eden işlerin içerisinde yer almaktadır. Bu vesile ile sadece rakama dayalı değil ustanızın tecrübesi deneyimini baz almanız belki de kusursuz bir hizmet için atılan ilk adım olarak nitelendirilebilir.

Ev boyama hususlarında hizmet anlayışımız öncelikle KALİTE,GÜVEN ve MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.        

Sistemlerimiz üzerinden paylaşımlarını yaptığımız çalışmaların içeriğine bakmanız önem arz ediyor. Zira araştırma yapmadan işini kişilere verenlerin memnuniyetsizlik oranı oldukça yüksektir.
1Günde boya 
markamız tescilidir.

Elit mekanları boyuyoruz

Evora daki yaşam alanlarımızı kusursuz bir hizmet alması amaçlı #Boyacı ustası ekiplerimiz ile kusursuz bir hizmet almanız aşamasında tüm imkanlarımızı seferber etmiş bulunmaktayız. Haftanın yedi günü dört boya ustası kadrosundan oluşan personelimiz ile hizmetimizin sizlere ulaştırmaktayız. Tuzla aydınlı mahallesi boya badana hizmetleri, uzman boyacı kadroları ile Evlerinizi kısa süre içerisinde garantili olarak teslim alabileceksiniz.

Ev boyama aşamaları son derece önemli bir iş olarak görülmekte ve bu özveri ve nitelikte ekibinizi ve malzemenizi seçmelisiniz. Bu hususu göz ardı etmek istemediğiniz sonuçların ortaya çıkmasına neden olacaktır.

Boya badana uygulamasında deneyimli ekipler oldukça avantajı olacaktır! 

Evora’ da boya badana işini yaptırıp memnun kalmayanların %90 tamamen işi bilmeyen kişiler ve ucuz araç gereç kullanmanın ta kendisidir. 27 yıldır ev boyama sektöründe olan birisi olarak sizlere tavsiyem ustanızı seçmeden önce mutlaka referanslarını dikkat etmeli kimlere hangi hususlarda iş yaptığını incelemelisiniz. 

Boya ekiplerin gerçekleştirildiği çalışmalar ustalarının kendine özgü bir çalışma alanından görüntü alınmış olmasına dikkat etmelisiniz. Melih bey, derya hanım bizi öneriyor tarzı yorumların kendilerince yazılmış olma ihtimali gözardı etmeyelim ! Bir hatırlatma da bizleri taklit eden ve iznimiz olmadan emeğimizi kalitesiz çalışmaları ile adlandıran ve şikayetlere sebep olan bu omurgasız kişilere karşı dikkatli ve duyarlı olmanıza istirham ediyoruz.

Bildiğiniz üzere 1GÜNDE BOYA sistemi olarak aynı gün içerisinde ev boyama hizmetini sunmaya devam ediyoruz. 1 Günde boya’nın kurucusu olduğumuz için mutluyuz.

Tuzla aydınlı Semtinde’nde 4 boya USTA ile Hızlı, Güvenli, Kaliteli Avrupa standartlarında hizmet almak için bizleri arayabilirsiniz.

#Boyacı ustası yevmiyesiBoya hesaplanması  bu nasıl yapılıyor?
1Günde boya hizmeti,

Tuzla aydınlı semti‘ndeki dairenize ait özellikle salon, antre, mutfak gibi yerlerden birer resim WhatsApp veya Instagram hesabımıza gönderdiniz an itibari ile sizlere bir fiyat teklifi Üzerinde çalışıyor ve tarafınıza sunuyoruz. Akabinde prensipte anlaşmaya varılan kişilere keşif ekiplerimizi yönlendirmekteyiz.

Sosyal medya hesaplarımız üzerinden tarafımızdan gerçekleştirilen yüzlerce dairenin uygulama görüntülerini anlık olarak yayınlıyor profesyonel bir boya badana nasıl yapılabilir hususunda sizleri bilgilendiriyoruz. Bu aşamada ustamızı seçmeden önce mutlaka tarafından yapılan çalışmaları incelemeli bu işte ehil olup olmadığına kanaat getirmelisiniz.

Evora sitesinde boyama aşamalarında bu hususları gözardı eden bir çok kişi maalesef istemediğin sonuçlar ile karşı karşıya kalabilmektedirler. Boya ustası fiyat araştırmaları kesinlikle deneyim tecrübe ve şimdiye kadar nerede kimlere iş yaptırdığını bakılmak suretiyle yapılmalıdır ! 
Yaşım analarınızın boya yenileme aşamasında olası riskleri gözardı etmemek amaçlı kişileri araştırmanız menfaatinize olur 🤞

Profesyonel boya ustasıÖrneğin sadece rakama dayalı bir fiyat araştırması yaptınız be karşınıza tecrübesi ve deneyimi olmayan kişiler çıktı, bu tarz bir durum ile karşı karşıya kalma ihtimali bile hem zaman kaybı hem de hevesli  yaptırmak istediğiniz boya yenileme çalışmaları sizler açısından bir memnuniyetsizlik durumu ile karşı karşıya bırakabilir. 

Evora’da boyama işlerinizde, Boya ustası veya ücreti konularında sadece rakama dayalı bir araştırma yapma sizleri olası riskler ile karşı karşıya getirecektir.

Telefondaki müşteri karşısındaki muhatap aldığı ustanın konuşma üslubuna fiyat politikasına bakıp anlık olarak değerlendirir, aklındaki sorulara yanıt almadığı anda usta arayışına devam eder. Peki buradaki handikap ne olabilir birçok boya ustası maalesef kendini tam anlamıyla ifade edemiyor? Telaffuz hatasına düşüyorlar!

Boya işlerimizi üstlenecek kişi ve ekibin tecrübesinden ve deneyimi de mutlaka emin olmalısınız!

Bunun farkına Varan masabaşı teklif-al tarzı ofis sistemleri kendilerini Mimar olarak tanıtmakta düzgün İstanbul Türkçesi ile (minimalist-loft-renk kombinleri vs janjanlı kelimeler ) kullanıp işi kapmaktadırlar. Sonuç olarak bir de aracı firmaya komisyon vermek zorunda kalıyorsunuz.

Tabi bir konumunda altını çizmekte fayda var. Mimar ya da mühendisler bulundukları sektörde birbirinden güzel ve başarılı projelere imza atmaktadırlar. Bu zaten kendi alanları olduğu için onlarda bu başarıyı beklemek tabii ki kişilerin ve kurumların hakkındadır. Lakin ev boyama konusunda aynı düşüncelere sahip değiliz. Zira bu alan mimarların ya da mühendislerin işi değil tamamen yıllarını bu işe adamış boya ustalarının uygulama sahasına girdiğinden dolayı herkes kendi işini yapmasından yanayız👈

Sistemlerimiz üzerinden alanında başarılı olan en iyi boya ustaları vasıtası ile hizmet alırsınız .

İyi boyacı ustası
İyi kalitede bir ustasını nasıl ulaşabiliriz ?

Evora Sitesi ndaki çalışmalarımız profesyonel kalitede yapılmaktadır. Zira bu gibi bölgelerde sonradan bir yapılaşma gösterdiğinden dolayı bu işte uğraş veren ve emek sarf eden boya ustaları bu senin temiz de kolaylıkla bulunmaktadır. Evora ev boyama konusunda oldukça potansiyeli yüksek bir Semt olarak karşımıza çıkmaktadır. Buradaki daire sayısının diğer saatlere göre daha fazla olduğu izlenimi bir çok boya ekibin dikkatini çekmektedir. Tabi semtindeki tam bir boyacı ustası sayısını net olarak bilmiyoruz lakin 1GÜNDE BOYA  sisteminin de burada konuşandırdığı bir ekip olduğuna göre diğerleri de mutlaka vardır diye düşünüyoruz.

Gelelim iyi kalitede bir usta nasıl anlaşılır konusuna,

Duvarlar için güzel renkler / filli boya ustasıProfesyonel boya ustaları genellikle konuşma ve üslup davranışları ile kendini belli edebilirler. Örneğin bir çok konuda bilgiye sahip ve bir soru sorduğumuzda bunu teferruatlı olarak sizlere anlatabilirler. #Evora Ev boyama konularında yılların kendilerine sağladığı deneyim ve tecrübe ister istemez kendini ifade biçiminde gösterebilmektedir. Sadece boya konuları değil hangi sektör ve bölümde olursanız fark etmeksizin yıllar içerisinde sizlerin de bildiği üzere tecrübe ve deneyim kendiliğinden gelmektedir. Bizlerin yapacağı bu kişilerin bu bilgisinden istifade etmek ve yaşam alanlarımızı kusursuz bir şekilde boyamasını sağlamaktır👍🏻

Tecrübeli boyacı ustaları ile acemi kişiler arasındaki fark ne olabilir?

Evora Sitesinde Ev boya badana işleri oldukça önem arz eden konuların başında gelmektedir., bu hassasiyeti gözardı etmek büyük bir heves ile başladığımız boya yenileme çalışmaları büyük bir hayal kırıklığı ile sonuçlanabilir!

Bazi kişiler sadece bir boyacı ustası bulup işimi ona yaptırmalıyım düşüncesi maalesef sonuç pek iyi neticede bitmediğini tüm boyacı ustaları bunu bilmektedirler. Yani düşünün bir meslek yıllar içerisinde size bir deneyim ve tecrübe kazandırmaktadır. Hele ev boya tarzı konular söz konusu ise bu daha da teferruatlı ve uğraş gerektirecek bir alan ile karşı karşıya bırakacaktır.

Deneyimli boya ustaları ile daima kusursuz bir hizmet alma olasılığınız yüksektir.

En güzel duvar renkleriBoya badana ustaları tecrübe kazana bilmeleri amaçlı birkaç yıl boyacı ustaların yanında çırak ve daha sonra kalfa olarak çalışmaktadırlar. Bu zaman evresinde kazandıkları deneyim ve işin incelikleri zaman içerisinde kendilerine pratik ve ustalık kazandırmaktadır. Bu açıdan daha sonra sektöre giriş yapan bu kişiler işin inceliklerini bilmediklerinden dolayı ortaya yarım yamalak bir ev boyama hizmeti çıkmaktadır.

Boya badana konuları maalesef sektörel bazda yaşanan ekonomik krizden mütevellit bir çok kişi işsiz kaldıklarında daha önce teyzemizin ya da kendi evimizi boyattığımıza göre bir başkasının evini de rahatlıkla boya biliriz algısı yaratmaktadır. tabi bu koşullar bizler ve ülkemiz için can sıkıntısı olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz.

Umarım hiç kimse bu gibi durum ile karşı karşıya kalmak zorunda kalmaz, ve istemediği ya da anlamadığı bir sektöre zorunlu da olsa giriş yapmamış olur. Dünyadaki ekonomik sıkıntıların özelikle ülkemizin bir an önce eski günlerine dönmesi yani refah seviyesinin bol ulaştığı herkese aş ve iş rahatlıkla bulabildiği bir zaman ve evre diliyoruz.

Evinizin boya yenileme çalışmalarını ertelemeye gerek kalmaksızın aynı gün içerisinde bu sistem dahilinde garantili iş teslimi alırsınız.

Kaliteli boyacı ustası arıyorum
Daha önce eş dost akraba için gerçekleştirdiğimiz boyama işlemlerini bir meslek olarak görüp bir başkasını evinde yapabilir miyiz?

Bu konuda dürüst olmak gerekirse duvar, veya tavan boya konuları aslında işin inceliğini kavrayan kişiler için çok zor bir iş dalı değildir. Lakin bunun için evvela bir kas gücüne ihtiyacımız var. Bunu söylememizin nedeni tavanları boyama esnasında mutlak suretle boynunuzda ağrılar oluştuğunu kendiniz göreceksiniz. Hatta bazı kişiler biz odanın bir tavanı boyamayı düşündük lakin gece boyun ağrısından dolayı ağrı kesici almak zorunda kaldığımızı ifade eden kişiler bile olmuştur. Duvar boyama konular ise gün boyu kolları yukarı ve aşağı yapmak ister istemez kaslarda bir gerilme ve sancılamaya neden olacağını unutmamalısınız !

İç boyama işini kendiniz yapmaya karar verdiyseniz, önemli adım hazırlanmaktır. Bu önemli adım, daha küçük adımların birikimidir ve bir alt adımda başarısız olması, sonuçta tatmin edici olmayan sonuçlara yol açabilir.
Evorada Duvar veya tavan boyamanın kolay ve pratik bir yolu var mıdır?

Boya ustası ekibimizBu amaçla hazırlanan bir çok video sosyal medya platformları yüklenmekte ve kişilere yardımcı olmaktayız. Boya işlerini amatör olarak yapmak ve bu konuda tecrübenizi test etmek istiyorsanız bu videolar sizlere bir yol gösterebilir.

Bu tarz işlemlerde mutlaka evvela küçük bir alandan başlamalı bu işi yapıp yapmayacağımıza kendinizi test edebilir ve bu konuda bir fikir ve kanaate varabilirsiniz.

Duvar boya konuları daha önceki belirtim gibi işin detayını ve püf noktasını öğrendikten sonra yapılmayacak bir iş değildir! Yeterki bu konuda kurallara uyup yapmanız gereken işleri sıralamasına bakılarak gerçekleştirmenizdir.

Bu amaçla yapı market ve nalburlarda küçük 2,5 litre dediğimiz galon boyalar var onları temin edebilir sadece bir küçük alanda kendinizi test edebilirsiniz. Mekanın boş olması bu aşamada sizler için bir avantaj olan olur. Nalburdan alabileceğiniz Hışır örtü ve bir maskeleme bandı ile parkeleri ve Süpürgelikleri kaplamayı unutmayın! Malum rulo ve fırçadan dökülebilecek boyalar parkeye zamk gibi yapışıp daha sonra bunun çıkarma işlemi ile uğraşmak istemezsiniz👈

Evora Evlerinde Kaliteli malzemeler kullanmak daima uygulama alanında bir avantaj ve bir kolaylık olacağını unutmamalıyız !

Duvar veya tavan boya konularında birinci sınıf dediğimiz kaliteli malzemeler kullanmak bizler açısından oldukça bir avantaj olmaktadır. Profesyonel boya ustaları uygulamada devamlı ellerini altında kaliteli araç gereç bulundurmaktadırlar. Bunun en büyük nedeni olarak yaptıkları işin iyi kalitede ve kusursuz olmasını sağlamaktır. Malzemeyi satın alma durumunda belki biraz daha fazla para ödeyeceğinizi düşünebilirsiniz. Lakin emin olun bu işin ortasında fark edeceğiniz üzere iyi ki de iyisini kalitelisini almışım demenize neden olacaktır.

Duvar, tavan boyama aşamalarında mutlaka kurallara uyumalı ve en önemlisi kaliteli malzeme ve araç gereç bulundurmalısınız !

#Evora boyacı ustası hizmeti

Biz profesyonel tecrübeli boya ustaları tabii ki durup dururken bir malzemeye daha fazla bir ücret ödemek ve olası kar marjimızı düşürmek istemeyiz., Lakin kötü bir boya ile yol almak hem müşteri için hem de bizler için sonuca odaklı bir iş teslimatı düşünüldüğünde müşterinin yüz ifadesinde mutsuzluk veya memnuniyetsizlik görmek istememizden kaynaklanmaktadır!  Tabi bunun diğer bir hususu ise, kalitesiz araç gereç ve malzemeler sizleri daha fazla uğraştıracak o için bu bir zaman kaybı ve emek israfına yol açmaktadır.

Evora Ev boyama işlerine tavan boyamada öncelik sağlanmalı akabinde sırası ile duvarların yüzeyinde bir çalışma gerçekleştirmelidir. Yazımızda belirttiğimiz üzere bu daha önce deneyim ve tecrübe etmiş kişiler için bir kolaylık olabilir lakin ilk defa deniyorsanız elinizin altında bir boyacı ustasının telefon numarasını bulundurmanız menfaatiniz de olabilir. Zira bir çok kişi bu konuda başarısız olduğunu ifade edip boya ustası arayışına girdiğini ifade etmektedirler🤔

Evora Ev boyama işlerinde sistemlerimiz üzerinden en iyi kalitede tecrübeli deneyimli boyacı ustası ekiplerini rahatlıkla bulabilirsiniz🤞

Tecrübeli deneyimli boya ustası ekipleriEvinizin duvar ve tavan boyama işlemlerinde başarısız ve bu işi yapamayacağını karar verdiğinizde sizlere usta temini konusunda yardımcı olmaktayız.
Bu aşamada yapacağınız araştırma sadece boyacı ustası ücretine dayalı olmamasına dikkat edin. Zira bir çok kişi sadece bir usta bulup evin boya işlerini ona yaptırayım mantığı bazen ummadığınız sonuçlara yol açabilmektedir!

Yani kısacası eskilerin deyimiyle pirince giderken bulgurdan olmak gibi bir şey meydana gelmektedir. Yazımızın belirli bir alanında bahsettiğimiz gibi bazı kişiler mesleklerinin farklı olduğu halde boya işlerini ek bir gelir kaynağı olarak gördüklerinden dolayı yapmaktadırlar! 

#Evora Ev boyama konularında iyi kalitede ustalar ile çalışmaya gayret gösterin.

Profesyonel düzeyde bu işlerini yapan ekip veya ustalar ile çalışmak sizleri büyük bir sorumluluk ve yükün altından kurtaracaktır. Yani düşün anlaştığınız kişiler evinize geldiği an itibari ile bu işten anlamadığını ve tamamen yardımcı olabilmek maksatlı orada bulunduklarını ifade etmeleri gibi bir cümle ile karşı karşıya kaldığınızda ne yaparsınız. 😕 Bazı zamanlarda bizleri arayıp bu konuda dert yakınanlar içerisinde eve çağırdığımız sözde boya ustasının bu işten anlamadığını ama size yardımcı olabileceğini ifade eden cümleler kurduğunu şaşkınlıkla dinlediklerini belirten kişiler var.

Yani her #boyacı ustası tulumunu giyerim kişinin ille de tecrübeli olacak ya da bul tulumun bir sihirinin olduğu içinde bulunan kişiye nüks edip onu ustalaştırdığını tahmin etmek bizler açısından safiyane bir duygunun ta kendisi olur 🧐 kıymetli okuyucular keramet ustanın tulumunda veya hocanın cübbesi de değil, bilgelik ve üstatlık zaman içerisinde kazanılan kıymetli bir hazinedir. Bu bulunduğunuz alanda size bir avantaj ve yeri gelir bir ekmek kapısı haline rahatlıkla gelebilir☝️

Uzman boya ustası kadrolarımız vasıtasıyla küçükçekmecedeki evler aynı gün içerisinde teslim edilmektedir.

İşinde iyi ustalar
Bu açıdan biz boya ustaları olarak Mesleğinizi seviyor ve bir ekmek kapısı olarak bizden hizmet bekleyen tüm kişilerin evlerinin boya yenileme aşamalarında kendilerine yardımcı olmaktayız. Tabi gönül isterdi ki inşaat işlerin içerisinde yer alan ve boyuma konuları uygar ülkelerdeki diğer meslektaşlarımızın bahse konu ettiği alanda itibar görmesi ve emeğimizin karşılığını alabilmemizdir. Bunu konuya dahil etmemizin nedeni ise maalesef boya badana konuları işsiz kalan kişilerin uğrak alanı olduğu için çok fazla sayıda kişi mesleği ister istemez sıradanlaştırmakta ve toplum nezdinde hak ettiği değeri görmemektedir 💁🏻

 Şahsım Yılmaz Usta olarak 27 yıllık mesleki hayatımda boya badana sektörünün ivme kazanması ve profesyonel bir düzeye getirebilmesi aşamasında oldukça bir zaman ve emek sarf ettiğimi rahatlıkla sarf edebilirim. Bu düzeyde yaptığımız çalışmalar en azında kişileri üç günlük bir ev boyama sürecinde kurtarmış olup gün içerisinde iş teslimatlarını alabilmektediler. Bu aşamada ismimizden de anlayacağınız üzere 1 GÜNDE BOYA sistemi icra edilip tüm Türkiye’nin hizmetine sunulmuştur. Ev boyama veya duvar boya işlerinde Karşılaşabileceğiniz sorun ve problemler ile ilgili canınızı sıkan herhangi bir şey olduğunda bizleri 0 532 626 13 88 nolu telefon üzerinden rahatlıkla arayabilirsiniz.

hizmet bölgelerimiz;

Etiketler 🏷

İstanbulda hizmet verdiğimiz semtler;

boyacı ustası, ataşehir boyacı badanacı, çekmeköy boya ustası, sançaktepe boyacı ustası, ümraniye boya badana, sarıgazi boyacı ustası, maltepe boya ustası, Pendik boyacı ustası, kartal boyacı ustası,erenköy boyacı ustası, kadıköy boyacı ustası,  kadıköy boyacı ustası arıyorum , erenköy boya ustası, kozyatağı boyacı ustası, kozyatağı boyacı badanacı usta, kozyatağı boyacı badana usta, Erenköy boyacı ustası, tuzla boya ustası,  boyacı,  boya badana ustası, boyacı ustası arıyorum,İstanbul boyacı ustası,istanbul boyacı, Evora Boyacı Ustası, pendik yenişehir boya ustası, pendik yenimahalle boya badana,kurtköy boya badana ustası, sahrayı ceddit boya badana ustası, caddebostan boya ustaları,caddebostan boya badana  işleri, bağdat caddesi boyacı şirketleri,bağdat caddesi badanacı boyacı ,

error: İÇERİKLERİMİZ KOPYALANAMAZ !
Call Now Button
× Whatsapp