BUNLARI BİLİYOR MUSUNUZ ?

Kaliteli, güvenli, hatasız bir iş isteyenlerin tercihi olmaya devam ediyoruz. Dekor yapı 1günde boya ® hizmeti sizlere en iyisini sunmak doğrultusunda Uzman ekipleri ile en kaliteli hizmeti vermekteyiz.

1günde boya ® firması olarak hedefimiz sizlere en iyi hizmeti kaliteli güvenli ve hızlı bir şekilde sizlere sunmaktır. Bu doğrultuda ekiplerimizi dizayn ettik dört usta ile mekanlarınız gün içerisinde Kaliteden ödün vermeden teslim edilebilmektedir.

Evinizi güvenli, hızlı, kaliteden ödün vermeden kısa sürede boyatma imkanı sunuyoruz.
Professional paint applications 
Günlük yapılan dekorasyon çalışmalarımızı iyi kalitede, güvenli, sorunsuz boya uygulamaları nasıl yapılır, konusuna atıfta bulunmak için İnstagram  Pinterest Facebook,üzerinden paylaşmaktayız ayrıntılar için tıklayın..

Boyacı ustası arayışınıza son verecek detaylar içerir..

Boya Badana sektördeki geçen zamanda geriye dönük olarak bakıldığında 10binlerce mutlu müşteriye hizmet veren firmamız gerçek müşteri referansları ile dekor yapı 1günde boya hakkındaki düşüncelerine göz atmanızda fayda var.

Bizlere duyulan güvenin farkındayız. Sizlere en iyi kalite hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Düşünülenin aksine pahalı bir boya firması değiliz. Kaliteli hizmet +Marka boyalar+ profesyonel ekip desteği tüm bunlar dahil bir Odanı 390 TL’den boyat kampanyaları devam ediyor.

Beşiktaş Okul boya projesinde 14 lise ve ilk öğretim okulu iç mimar denetiminde 8 kişilik boyacı ekibi ile sadece 34 günde eksiksiz olarak teslim etme başarısını gösterdi. Beşiktaş belediye mimarları tarafından dekor yapı ekibinin bir rekora imza atığını ekibin başarı ve eksiksiz iş teslimatı sunduğundan dolayı  Okul Boya projesinde yer alan en iyi boya badana ekibi seçildiğini belirtelim.

Şeker pınar’da Gebze gözde konutları 326 daire şantiye şefi ve mimar denetiminde sadece 10 kişilik profesyonel boyacı Ekibimiz ile 1 buçuk ayda 1 günde 7 dairenin boya badana işlerini teslim etme başarısını gösterdik
]Dekor yapı olarak Haksız rekabete neden olabilecek kampanyalara yer vermedik!
Müşterinin aklını bulandırmak yerine, Net ve şeffaf kampanyalar ile boya hizmet sektörde yol almaya  gayret gösterdik.
Amacımız sadece günü kurtarmak değil, İnovasyon süreci kapsamında yeni nesil boyacılık sistemi ile Yarının kaliteli piyasasını iyi yetişmiş ustalar ile istihdam etmek.

bu kişiler kayıt dışı kaçak işçi çalıştırmaktadırlar. peşinat olarak kapora vermeyin! Güven vermeyen kişileri evinize almayınız!

Dekor Yapı adına istanbul da hizmet sunan farklı firmaların olduğunu reklam içerikli mesajları atan DECOR YAPI ile DEKOR YAPI birbirinden bağımsız iki ayrı kuruluştur.

LÜTFEN TAKLİTLERİMİZDEN KAÇININ

1 günde boyuyoruz dendi, 3 günde zor biti, boyalar kalitesiz gelen elemanlar işi bilmiyor
evimi mahvettiler vs haklarında onlarca şikayetler var (sağdaki resimde ucuz işçilik örneği)
1 günde bitebilir ikna edici tavırlar, İşe başladıktan sonra tamirat veya boya kurumuyor benzeri laflar duyabilirsiniz?
1 günde boyuyoruz sloganı ile bizi taklit eden kişilere aldanıp mağdur olmayınız..!

Altaki resimde 15 lt elegans boyanın fiyatı verildi, 1 daire için gerekli malzeme listesine bakıldığı zaman istedikleri miktar ile sarf malzeme bile temin edilemez bir tablo var karşımızda, Toparlayacak olursak referanslarımıza bakıldığında bizleri tercih eden binlerce müşterilerimizin içerisinde en üst düzeyde holding ceo’ları Şirket yüneticileri, iş adamları, dr, mimar, sanatcı, sporcu vs seçkin mekanlarda bizleri görebilirsiniz.

 

1günde boya badana ekibi
Makul fiyata tüm boya badana işlerinizi yapabiliriz

İstanbul boyacı Ustası
Beşiktaş dekorasyon tadilat işleri

 

İstanbul boya badana ekibi
İstanbul En iyi boya hizmeti

 

 

Call Now Button
error: İÇERİKLERİMİZ KOPYALANAMAZ !
× Whatsapp