BUNLARI BİLİYOR MUSUNUZ ?

Beşiktaş Okul boya projesinde 14 lise ve ilk öğretim okulu iç mimar denetiminde 8 kişilik boyacı ekibi ile sadece 34 günde eksiksiz olarak teslim etme başarısını gösterdi. Beşiktaş belediye mimarları tarafından dekor yapı ekibinin bir rekora imza atığını ekibin başarı ve eksiksiz iş teslimatı sunduğundan dolayı  Okul Boya projesinde yer alan en iyi boya badana ekibi seçildiğini belirtelim.

Şeker pınar’da Gebze gözde konutları 326 daire şantiye şefi ve mimar denetiminde sadece 10 kişilik profesyonel boyacı Ekibimiz ile 1 buçuk ayda 1 günde 7 dairenin boya badana işlerini teslim etme başarısını gösterdik
]Dekor yapı olarak Haksız rekabete neden olabilecek kampanyalara yer vermedik!
Müşterinin aklını bulandırmak yerine, Net ve şeffaf kampanyalar ile boya hizmet sektörde yol almaya  gayret gösterdik.
Amacımız sadece günü kurtarmak değil, İnovasyon süreci kapsamında yeni nesil boyacılık sistemi ile Yarının kaliteli piyasasını iyi yetişmiş ustalar ile istihdam etmek.

bu kişiler kayıt dışı kaçak işçi çalıştırmaktadırlar. peşinat olarak kapora vermeyin! Güven vermeyen kişileri evinize almayınız!

Dekor Yapı adına istanbul da hizmet sunan farklı firmaların olduğunu reklam içerikli mesajları atan DECOR YAPI ile DEKOR YAPI birbirinden bağımsız iki ayrı kuruluştur.

LÜTFEN TAKLİTLERİMİZDEN KAÇININ

1 günde boyuyoruz dendi, 3 günde zor biti, boyalar kalitesiz gelen elemanlar işi bilmiyor
evimi mahvettiler vs haklarında onlarca şikayetler var (sağdaki resimde ucuz işçilik örneği)
1 günde bitebilir ikna edici tavırlar, İşe başladıktan sonra tamirat veya boya kurumuyor benzeri laflar duyabilirsiniz?
1 günde boyuyoruz sloganı ile bizi taklit eden kişilere aldanıp mağdur olmayınız..!

Altaki resimde 15 lt elegans boyanın fiyatı verildi, 1 daire için gerekli malzeme listesine bakıldığı zaman istedikleri miktar ile sarf malzeme bile temin edilemez bir tablo var karşımızda, Toparlayacak olursak referanslarımıza bakıldığında bizleri tercih eden binlerce müşterilerimizin içerisinde en üst düzeyde holding ceo’ları Şirket yüneticileri, iş adamları, dr, mimar, sanatcı, sporcu vs seçkin mekanlarda bizleri görebilirsiniz.


Dekor yapı ile  (decoryapı) birbirinden bağımsız iki ayrı kuruluştur.  

Call Now Button
error: İÇERİKLERİMİZ KOPYALANAMAZ !
× Whatsapp