BUNLARI BİLİYOR MUSUNUZ ?

Kaliteli, güvenli, hatasız bir iş isteyenlerin tercihi olmaya devam ediyoruz. Dekor yapı 1günde boya ® hizmeti sizlere en iyisini sunmak doğrultusunda Uzman ekipleri ile en kaliteli hizmeti vermekteyiz.

1günde boya ® firması olarak hedefimiz sizlere en iyi hizmeti kaliteli güvenli ve hızlı bir şekilde sizlere sunmaktır. Bu doğrultuda ekiplerimizi dizayn ettik dört usta ile mekanlarınız gün içerisinde Kaliteden ödün vermeden teslim edilebilmektedir.

Evinizi güvenli, hızlı, kaliteden ödün vermeden kısa sürede boyatma imkanı sunuyoruz.
Profesyonel boya firması olarak,
Günlük yapılan dekorasyon çalışmalarımızı iyi kalitede, güvenli, sorunsuz boya uygulamaları nasıl yapılır, konusuna atıfta bulunmak için İnstagram  Pinterest Facebook,üzerinden paylaşmaktayız ayrıntılar için tıklayın..

Boyacı ustası arayışınıza son verecek detaylar içerir..

Boya Badana sektördeki geçen zamanda geriye dönük olarak bakıldığında 10binlerce mutlu müşteriye hizmet veren firmamız gerçek müşteri referansları ile 1günde boya hakkındaki düşüncelerine göz atmanızda fayda var.

Bizlere duyulan güvenin farkındayız. Sizlere en iyi kalite hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Bizleri sosyal medya üzerinden ulaşan müşterilerin ilk sorduğu fiyatlarınız çok mu yüksek, paylaşımlarınıza bakıldığında elit tabakaya hizmet verdiğiniz anlaşılıyor.. Ünlü simalara hizmet verdiğimiz doğru lakin bu bizi pahalı bir hizmet yapıyor algısı yanlış..

Düşünülenin aksine pahalı bir boya firması değiliz. Kaliteli hizmet +Marka boyalar+ profesyonel ekip desteği tüm bunlar dahil 1600TL’den boyat kampanyaları devam ediyor.

Beşiktaş ilçesi Okul boya projesinde 14 lise ve ilk öğretim okulu iç mimar denetiminde 8 kişilik boyacı ekibi ile sadece 34 günde eksiksiz olarak teslim etme başarısını gösterdi. Beşiktaş belediye mimarları tarafından dekor yapı ekibinin bir rekora imza atığını ekibin başarı ve eksiksiz iş teslimatı sunduğundan dolayı  Okul Boya projesinde yer alan en iyi boya badana ekibi seçildiğini belirtelim.

Şeker pınar’da Gebze gözde konutları 326 daire şantiye şefi ve mimar denetiminde sadece 10 kişilik profesyonel boyacı Ekibimiz ile 1 buçuk ayda 1 günde 7 dairenin boya badana işlerini teslim etme başarısını gösterdik
Dekor yapı olarak Haksız rekabete neden olabilecek kampanyalara yer vermedik!
Müşterinin aklını bulandırmak yerine, Net ve şeffaf kampanyalar ile boya hizmet sektörde yol almaya  gayret gösterdik.
Amacımız sadece günü kurtarmak değil, İnovasyon süreci kapsamında yeni nesil boyacılık sistemi ile Yarının kaliteli piyasasını iyi yetişmiş ustalar ile istihdam etmek.

bu kişiler kayıt dışı kaçak işçi çalıştırmaktadırlar. peşinat olarak kapora vermeyin! Güven vermeyen kişileri evinize almayınız!

Dekor Yapı adına istanbul da hizmet sunan farklı firmaların olduğunu reklam içerikli mesajları atan DECOR YAPI ile DEKOR YAPI birbirinden bağımsız iki ayrı kuruluştur.

 

LÜTFEN TAKLİTLERİMİZDEN KAÇININ

Evimin boyalarını tazelemek günümüz modasına uygun renkler ile boyatmak istiyorum filli boya bayilerine nasıl ulaşabilirim?

Bayiler renk seçiminde yardımcı oluyorlar mı? Evimize çağırdığımız filli boya boyacı ustası renk konularında deneyimli elemanlardan mı oluşuyor.? tüm Bu soruların cevapları kafanızı karıştırabilir, belki de boya yaptırmaktan vaz geçebilirsiniz.. Zira insan psikolojisi karmaşık gelen işleri sevmediğinden dolayı iş arap saçına döndüğünde vazgeçilme eğilimi doğuyor.

Tüm bunlara gerek kalmadan sizler için boya uygulamalarını, Oldukça kolay bir o kadar eğlenceli bir noktaya taşıdık amaçladığımız insanlar evlerini boyatmak istediklerinde Sokaklarda boya bayilerini arayıp zaman kaybetmenizi istemeyiz.

Bayi sizlere ne kadar yardımcı olacak orası da bir muamma zira kapıdan içeri girdiğin zaman ben bir renk seçmek istiyorum dediğinizde, filli boya bayisi kendince sizlere yardımcı olmaktadır. Sizlere filli boya renk kartelası  sunar. Renginizi seçebilirsiniz ? Seç seçebilirsen 🧐 Bu sorunları emin olun sizin gibi bir çok kişi karşı karşıya kalıyor sonuçta bizler her gün evimizi boyatan insanlar değiliz.

Filli boya mimar benim uygulaması

Filli boya boyacı ustası fiyatları , hizmetlerine ulaşmak oldukça kolay..

Renk seçiminde perdemize koltuk, kapıya mobilyaya yani kısacası renk kombinasyonu sağlayabilmek için çok iyi bir gözlemci olmamız gerekiyor, ya da bir iç mimardan destek almanız.

Filli boya bu konuda  mimar benim sanal platformunda size bu konuda yardımcı oluyor.. Bu programın işleyiş tarzı evinizi herhangi bir köşesinden bir resim yüklüyorsunuz, Bu resim sanal program içerisinde mobilyaların arka kısmını istediğiniz renge boyuyabilme imkanı sunuyor..

Bayiden renk numunelerini almaya gerek kalmıyor. Fikir vermek açısından harika bir program olarak tanımlayabiliriz.

1 Günde boya olarak da bir çok zamanda müşterilere yardımcı olabilmek adına bu uygulamalardan istifade ettiğimiz oluyor, yani kısacası tavsiye edebilirim. Ya da bunlar benlik değil, Uğraşacak  zamanım da yok, profesyonel bir boya ekibi desteği ile evimi güvenli kusursuz renk sunumu yapabilecek ekipler düzeyinde boyatmak istiyorum diyorsanız, 1 günde boya tam da burada istediğiniz kalitede boya uygulamalarını sunabilmek için var..👈

Filli boya tasarımcıları güzel kullanışlı programlar yapmış olabilir.? Mamafih Boya uygulamaları departmanında söz sahibi boya ustalarında olmaya devam ediyor..

Filli boya & boyacı ustaları olarak boya uygulama departmanına sağladığımız katkılar azımsanmayacak düzeydedir.

 

1günde boya badana ekibi
Makul fiyata tüm boya badana işlerinizi yapabiliriz

İstanbul boyacı Ustası
Beşiktaş dekorasyon tadilat işleri

 

İstanbul boya badana ekibi
İstanbul En iyi boya hizmeti

 

 

Call Now Button
error: İÇERİKLERİMİZ KOPYALANAMAZ !
× Whatsapp