Acarlar sitesi boyacı Ustası,

Boyacı badana ustası;

DEKOR YAPI ® boya badana uygulamaları sektöründe  1 Günde boya ® hizmetini kazandıran ilk kurumsal yapılanma olma başarısını gösterdi. İstanbul’un beykoz semtinde bulunan profesyonel boyacı ekiplerimiz ile mekanlarınızı kaliteli malzemeler ile profesyonel boya badana hizmeti sunmaktayız.

Hizmet anlayışımız öncelikle KALİTE, GÜVEN ve MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.        

    1 Günde boya badana uygulaması yılların  birikim ve tecrübesi eğitimli profesyonel ekipleri ile sunulmaktadır.

1 Günde boya uygulaması tescilidir.

 

#Boyacı USTASI
Yeni nesil boyacı sistemi ile evleriniz güvenli bir ortamda boyanır..
Acarlar boya ustası ekiplerimize haftanın yedi günü istediğiniz anda ulaşabilirsiniz.

1 günde boya ® olarak siz değerli müşterilerimize en iyi, en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Avrupa standartlarında Kaliteli, Güvenli, Garantili hızlı boya badananın sırları nelerdir? Hızlı, pratik sorunsuz bir şekilde gün içinde iş teslimatı nasıl yapılır.?

Bir günde boya ekibi filli boya ile yapılan anlaşma çerçevesinde momento silan kullanıyor
1günde boya & momento silan

Tüm bu sorulara cevap olarak; Tarafımızdan yapılan dekorasyon çalışmalarımızı İnstagram üzerinden paylaşmaktayız tıklayın..  Bilgi paylaşımı sadece bizleri takip eden Müşterilerimiz için değil, Değerli ustalarımız sizler ile bilgi paylaşımına hazırız. Tarafımızdan gerçekleştirilen uygulamaları takip ederek daha kaliteli iyi işlerde bulunabilir, Müşteri portföyünüzü genişletebilirsiniz. Unutmayın Bilgi paylaştıkça çoğalan bir hazinedir.
Kaliteli Boyacı ustası ile dolu bir sektör hedeflediğimiz bir tablodur..

1günde boya ® tescilli bir uygulamadır. Taklitlerimizden sakınınız

Kısacası klasik boya badanayı unutun gitsin.. İşini teslim al ödemeni öyle yap 👈  yeni nesil boyacılık sistemi ile tanışın 🤝 İdaa ediyorum seveceksiniz 👍🏻 Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar, müşteri portföyümüzde görmek isteriz 🤞🤗

Acarlar boyacı, ekiplerimiz profesyonel boya badana hizmeti vermekteyiz. Acarlar boya badana hizmetleri, Decor yapı uzman boyacı kadroları ile Evlerinizi kısa süre içerisinde garantili olarak teslim alabileceksiniz.

 

Boya ustası lazım
Daha iyisi için istanbul 1 günde boya’yı tercih ediyor.

Acarlar sitesi boyacı, boya badana ustası,

Övgüye değer bir boya işi elde etmek için boyacı ustası olmanıza gerek yoktur. Evinizi boyamaya başlamadan önce birkaç ipucunu ve püf noktasını anlamak size çok yardımcı olur. Hataları önleyebilir ve riskleri oldukça tatmin edici bir seviyeye düşürebilirsiniz. Tarafınızdan yapılan boya badana işlerinden hoşlanmıyorsanız, bizi arayın ve size 4 usta ile hızlı güvenli kaliteli boya hizmetini verelim . Boya uygulaması düşünülenin aksine oldukça kolaydır.

1 boya uygulaması gün içinde evini teslim almak isteyenler için tasarlandı.
Profesyonel ekipler & Alpina max seçeneği
Alpine MAX ile mat şıklığını yakalayın

Acarlar sitesi boyacı hizmetleri, Bu uygulamada kendi alanında uzman dört kişiden oluşan 1 günde boya ekipleri görevlendirilmektedir. Sabah dokuz gibi başlanan iş günü içerisinde teslim edilebiliyor.

Evini 1 günde teslim almak istemeyen müşteriler için ekipteki usta sayısını iki veya üçe indirip 2 iş gününde teslim edebiliyoruz, bunun için ekstra bir ödeme yapmanıza gerek yoktur. Ekiplerimiz de yabancı uyruklu ustalar yoktur.

Dekor yapı profesyonel ekipler düzeyinde  1 Günde Boya ® hizmetini sunmaktadır.

1 günde boya’nın kurucusu olduğumuz için mutluyuz.

Hızlı, Güvenli, Kaliteli Avrupa standartlarında hizmet almak için bizleri arayabilirsiniz 

Online bağlantı yolu ile teklif alabilirsiniz.!

Dekor Yapı 1günde boya hizmeti

Acarlar sitesi boyacı, watshapp hesaplarınız üzerinden 10 dk içerisinde fiyat teklifi alabilirsiniz.

 Bunun için yapmanız gerekenler dairenizi anlatan küçük bir video veya Salon, antre mutfak gibi yerlerden bir kaç resim  göndermeniz yeterli olacaktır. Uygulama öncesi tarafımıza gönderilen görüntüler anlık olarak analiz edilerek, Tarafınıza %90 net bir fiyat teklifi sunar. Bu yöntem ile zamandan tasarruf ederek, Boya uygulamaları departmanında bilgilendirilmiş olursunuz. Bu yöntemi benimseyenler için, Ücretsiz keşiflerimiz bulunmaktadır.

 

Maltepe semtinde boyacı
İşin içinde 1 günde boya varsa orada sorun yoktur.

Boya hesaplanması  bu nasıl yapılıyor?
Bürüt M²  üzerinden kullanılacak boya sarfiyatı net olarak belirlenmektedir. Bazen sizden çok uzaktaki insanlar arayıp evlerini boyatmak isteyenler olabiliyor. örneğin eviniz 120 m² olduğunu varsayalım ve bunu boyatmak istiyorsunuz.. Buraya kadar her şey normal bir boyacı ustası ile anlaşmak istiyorsunuz. !

Boyacı ustası fiyatı belirlemek için mutlaka evinizde keşif yapılmasını şart koşuyor.! Aslında bu bir pazarlama taktiği olarak karşımıza çıkar. Boya piyasasındaki verilere göre keşif çıkartılan Dairelerde iş kapma olasılığı son derece yüksektir.

Telefondaki müşteri karşısındaki muhatap aldığı ustanın konuşma üslubuna fiyat politikasına bakıp anlık olarak değerlendirir, aklındaki sorulara yanıt almadığı Anda usta arayışına devam eder. Peki buradaki handikap ne olabilir birçok boya ustası maalesef kendini tam anlamıyla ifade edemiyor? Telaffuz hatasına düşüyorlar!

Bunun farkına Varan masa başı teklif-al tarzı ofis sistemleri kendilerini Mimar olarak tanıtmakta düzgün İstanbul Türkçesi ile (minimalist-loft-renk kombinleri vs janjanlı kelimeler ) kullanıp işi kapmaktadırlar. Sonuç olarak bir de aracı firmaya komisyon vermek zorunda kalıyorsunuz.

 

Ataşehir boyacı
İstanbul boya badana firması olarak sizlere güvenli, kaliteli hizmeti sunuyoruz..
Duvarlar İçin kaç LT boya almalıyım?

 

Acarlar sitesi boya ustası, Az önce bahsettiğimiz gibi dairemiz için ihtiyaç duyulan boya sarfiyatı nasıl belirleyebiliriz? 1m² birim sarfiyatı için bizlere 60 gr boya yeterli olur. Kaba bir hesap üzerinden 100 m² eviniz var parke tavan arası yükseklik 2.70mt standard ölçümleri baz alalım 100 m² × 2.70m² çarpma işlemi sonucunda 270 m² duvarlarınızda boya alanı bulunmakta bunu 270 m² × 0.60gr = 16.200gr boya ihtiyacınız var. Buna kısacası 15 LT boya anlamını taşır. (Zıt renklerde  buna 5 LT ilave etmeyi unutmayın) 

Tavan boya sarfiyatı?
Tavan boyaları yoğun olarak kireç taşı yani kalsit ten üretim yapıldığı için saten boya Silikonlu boya lara göre sarfiyatı daha fazla olmakla beraber fiyatı daha ucuzdur. 

 

Evinize marshall boyanın şıklığını yansıtın
marshall boya

1m² birim sarfiyatı kirlilik oranına bağlı olarak 150gr olarak karşımıza çıkar. Bunun hesabı oldukça basit 100m² evinize 15kg tavan boyasına ihtiyaç var. 1günde boya tavsiyesi; ucuz kalitesiz malzeme size pahalıya mal olur. 

boya işlemlerine nerden başlasam?

İç boyama işini kendiniz yapmaya karar verdiyseniz, önemli adım hazırlanmaktır. Bu önemli adım, daha küçük adımların birikimidir ve bir alt adımda başarısız olması, sonuçta tatmin edici olmayan sonuçlara yol açabilir.

1. Bir Plan Tasarlayın

Bu boyama işi için neyin önemli olduğuna ve ne kadar tutacağına karar verin. Olası giderler için bir bütçe yapın. Çok idealist olmayın ve işleri basitleştirin.  Bunu yapabilirim deneyin başaracaksınız. Aklınızdaki düşünce ne olursa olsun, Sorun problemler ile karşılaştığınızda 0532 626 1388 nolu hat üzerinden bizi arayın.  Sizlere yardımcı olmak için buradayız.

 

   
#Boya USTASI
#decor_yapı
2. Araçları Edinin

Boya badana yapımında kullanılacak malzemeler,

 Acarlar ev boyama, Aletler ve hırdavat olmadan hiçbir işi mümkün olan en iyi şekilde gerçekleştiremeyiz. Gerekli araçları satın alın ya da bir arkadaşınızdan ödünç alın. Veya her ikisinin bir karışımına sahip olabilirsiniz. Merdiven, boya fırçalarını, ruloları, boya bantlarını, boya kovalarını, yerleri eşyaları örtmek için naylonları, uzatma sırıklarını ve zımpara kağıtlarını listeye ekleyin.

100  (m²) dairenin ihtiyacı olan sarf malzeme listesi

duvarlar için 15 LT duvar boyası- Tavanlar için 17/5 LT tavan boyası- 2 adet 25 lik dekor marka saten veya plastik rulo – 1 adet sırık- 3 adet maskeleme bandı- 3 adet eşya kaplama hışır örtü- 3 adet yer kaplama mavi renkli koruma örtüsü- kırık dökükleri için yeterli kadar saten alçı- 1 adet 100 lük zımpara- az miktarda alçılı yüzeyler için astar solüsyonu ve tabi en önemlisi azimli istekli bu işi ben yaparım diyebilen birini bulmak..

3. Kaliteli Boya Satın alın

Boya Satın almadan önce boya kalitesi ve türü seçeneklerinizi bilin. Renk ve tür hakkında karar verdikten sonra, ihtiyacınız olan boya miktarını hesaplamasını yukarıda ayrıntılı olarak verdim. Korkmayın boyanız yetecektir. Hadi başlayalım.. Boya Tahmin etmek için bizden yardım alabilir veya hesaplamak için çevrim içi kaynakları kullanabilirsiniz.

4. Mobilya ve diğer malzemeleri örtü ile kaplayın
 
Boya badana ustası arıyorum
Acarkent sakinleri en kaliteli güvenli boya ekibinden hizmet alıyor..

Acarlar boyacı, İç mekânları boyamak için merdivene çıkmadan önce, mobilyalarınızı ve diğer değerli eşyalarınızı korumak önemlidir. Tüm aletleri ve daha büyük mobilya malzemelerini örtmek için hışır örtü kullanın. Daha küçük mobilyaların diğer odalara taşınması önerilir. Aksi takdirde, kendiniz ve merdiven geçmesi için küçük bir alanda şıkışık boya yapmak durumunda kalırsınız.

  
5. Kapıları, Pencereleri Ve Zeminleri Koruyun

Üzerindeki boya izlerini önlemek için kapı kolu ve pervazları maskeleme bandı ile kaplayın. Zeminleri mutlaka koruyun damlayan boyalar ile uğraşmak istemezsiniz.

Evin iç boyama işlemine başlayalım.

6. Duvarları Hazırlayın
Duvarlarınızda boya sıva döküntüleri varsa tamamen kazıyın. Sağlıklı yüzey için alçı tamiratları önemlidir. Duvarların hazırlanması, duvarların onarılması anlamına gelir. Saten alçı kullanarak delikleri ve hatta yüzey bozukluklarını doldurun.

7. Uygun Astarı uygulayın
Uygun astarın uygulanması, hazırlanmanın en önemli adımıdır. Duvarlarınızı astarlamak sizi boya sarfiyatından kurtarabilir. Astar ince bir görünüm sağlar ve ev boyam işlemlerini hatasız doygun bir görüntü almamızı sağlar.

 

Acarkent boya Çalışmalarımız
İstanbul’da yeni nesil boyacılık sistemi ile mekanlarınız kısa sürede teslim edilir..

1günde boya’nın kurucusu
İstanbul’da en iyi kalitede gün içinde iş teslimatları & en iyi badana ekibi

boya badana ne zaman yapılır
Acar kent En iyi boya firması İle çalışma ayrıcalığını yakalayın.

hizmet bölgelerimiz;

Acarlar ev tadilat firması,

acarlar boya firması,
acarlar boya badana boyacı ustası

acarlar badana firması,acarlar sitesi çevresinde boyacı badana ustası hizmeti,acarlar boya firmaları,acarlar boya fiyatları, istanbul

Hisar evleri boya boyama firması

 

Call Now Button
error: İÇERİKLERİMİZ KOPYALANAMAZ !
× Whatsapp