Evinizi boyatmak istiyor ve acil bir boya badana ustasına  mı ihtiyaç duyuyorsunuz ⁉️

Acil olabilecek tüm boyama işleriniz için hazırda bekleyen boyacı ustası ekiplerimiz ile işlerinizi kısa süre içerisinde ekiplerimize yönlendirip sizlere teslim edilmesini sağlıyoruz.

#Acil boyacı ustası ev boyama hizmeti, boya badana işleri 

Dekor yapı olarak 1995ten bu yana sektör de faaliyetleri olan firmamız boya uygulamaları konusunda İstanbul’da 1günde boya ® hizmetini kazandıran ve uygulama departmanına yeni bir soluk buna paralel olarak boya uygulamalarına yaptığı yenilikler ile bir çok alanda kendinden bahsetmeyi başardı. Daha iyisini yapabilir miyiz düşüncesi içerisinde var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

1günde boya ® olarak siz değerli müşterilerimize en iyi, en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Avrupa standartlarında Kaliteli, Güvenli, Garantili hızlı boya badananın sırları nelerdir? Hızlı, pratik sorunsuz bir şekilde gün içinde iş teslimatı nasıl yapılır.?

#Acil Boyacı ustası

Tüm bu sorulara cevap olarak; Tarafımızdan yapılan dekorasyon çalışmalarımızı İnstagram üzerinden paylaşmaktayız.

Boyacı ustası arayışınıza son verecek detaylar içerir..

1günde boya ® tescilli bir uygulamadır. Taklitlerimizden sakınınız

Kısacası klasik boya badanayı unutun gitsin.. İşini teslim al ödemeni öyle yap 👈  yeni nesil boyacılık sistemi ile tanışın 🤝 İdaa ediyoruz seveceksiniz 👍🏻 Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar, müşteri portföyümüzde görmek isteriz 🤞🤗

Yeni bir eve taşındınız ve acil boyacıya mı ihtiyacınız var?

1Günde boya hizmeti 4kişiden oluşan uzman kadroları İle 3günde yapılacak boya badana işlerini Sadece 1GÜN gibi kısa sürede üstelik 1yıl garanti kapsamında hizmet vermektedir.

Düşünülenin aksine pahalı bir boya firması değiliz. Kaliteli hizmet +Marka boyalar+ profesyonel ekip desteği tüm bunlar dahil yaşadığınız mekanı gün içerisinde sorunsuz olarak teslim alabilirsiniz.

Bizlere duyulan güvenin farkındayız. Sizlere en iyi kalite hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Acil Ev Boyama Fiyatları

Acil boya badana fiyatları evini boyatmak isteyenler için oldukça merak edilen konuların başında gelmektedir. Fiyat konusunun evlerin m2 göre olması ve evden eve değişmesi müşteri gözünden de acaba ev boya badana fiyatları nasıl belirleniyor nasıl hesaplanıyor gibi sorunlarına neden olmaktadır.

Biz de bu anlamda basit bir şekilde ev boya badana fiyat hesaplama modülünü hazırladık. Aşağıda belirtilen özelliklere dikkat ederek kolayca evinizin ne kadara boyanabileceğini hesaplayabileceksiniz.

Acil Boya Badana İşleri 

Acil boya badana hizmetleri farklı ölçeklerde sunulur. Sizin tek yapmanız gereken işin boyutunu tanımlamak. İster bir oda ister tüm ev boyanacak olsun, ustalar tam olarak sizin ihtiyaçlarınıza göre teklif verebiliyoruz. Böylece bir ev fiyatına bir oda boyatma gibi her türlü sorun ortadan kalkacaktır.

Acil boyacı ustasına ihtiyacımız mı var? 16 personeli ile bir günde boya sistemi yardımınıza hazır 🤞

#profesyonel ev boyama Fiyatları

 

İşçilik+Malzeme dahil👈 Metraj & Fiyat tablosu

1.SINIF_MARKA

Plastik Boya

1.SINIF_MARKA

Silikonlu Boya

1.SINIF_MARKA

Saten Boya

1+0 (30 M²)

1+1 (40 M²)

1.500 -1.600 TL

2.400- 2.500 TL

1.700-1.800 TL

2.600-2.700 TL

1.900 2.000TL

2.800 2.900TL

2+1 (70 M²)

2+1 (90 M²)

3.000-3.200 TL

3.200-3.300 TL

3.300-3.400 TL

3.400-3.500 TL

3.500 3.600TL

3.600 3.800TL

3+1 (100 M²)

3+1 (120 M²)

3.400-3.500TL

3.600-3.700 TL

3.400-3.600 TL

3.800-4.000 TL

3.800 4.000TL

4.200 4.400TL

Not: Müşterilerimizin artan fiyatlardan asgari derecede etkilenmesi adına güncel rakamların yayınlanması hususunda piyasanın durulması bekleniliyor. Güncel rakamlar ve daha fazlası için bizleri 0 532 626 13 88 nolu telefondan arayabilirsiniz..

EŞYALI dairelerde çalışma zorluğu eşyaları toplama, akabinde koruyucu örtüler ile muhafaza edilmesi gibi unsurları göz önünde bulundurduğumuzda, hizmet bedeli olarak evin doluluk oranına göre 300 TL seçilen kampanyaya ek ilavesi yapılabilmektedir.

Kampanya dahilinde Polisan, Marşhall, Filli boya, Dyo, Permolit boya markalarını tercih edilebilir.

#Polisan boya ustası arıyorum

Fiyat listemizde işçilik ve malzeme ücretleri dahildir. Ekibin ihtiyaç duyduğu kahvaltı ve öğle yemeği firmamıza aittir. Müşteri daire içerisinde ekstra bir işlem istemediği taktirde fiyatlarımız stabildir. Fiyatı arttırabilecek unsurlar; Çoklu renk tercihi – Uzun zaman boyanmamış tahribatlı daireler -Kapı -pencere -petek balkonların boyanması gibi durumlardır. 🤔

Kampanya tavan, duvar, kartonpiyerlerin en az iki kat boyanmasını kapsar.

Güncel kampanyalar, anlık fiyat indirimlerimiz ve aklınızdaki tüm sorulara cevap bulması için bizleri haftanın 7 günü 0532 626 13 88 telefon numarası üzerinden arayabilir, WhatsApp hesabımıza online bağlanabilir, merak etiğiniz tüm sorulara bekleme olmadan anlık cevaplar alabilirsiniz…

Kampanya detaylarını ayrıntılı incelemek için tıklayın

Evinizin boyama işlemlerini gün içerisinde teslim almak ister misiniz?

Acil boyacı ustası

Acil olarak ihtiyaç duyduğunuz evboya badana işleri ile ilgili her türlü çözüm bu adreste bulabileceksiniz. Evinizin boya işlerini yaptırmak için onlarca ustayı telefonda aramanıza gerek yoktur. Sosyal medya hesaplarımıza bakıldığında on binlerce ailenin yanı sıra onlarca ünlü seçkin sima güvenli bir şekilde 1Günde boya’dan hizmet aldığını fark edeceksiniz. Bizden fiyat bilgisi almadan karar vermeyin..

Sadece iyi olmak bize yetmez, en iyisi olmak için yola çıktık. Bu doğrultuda eğitimli uzman ekipleri ile Avrupa standartlarında hizmet anlayışı içinde bizden Gönül rahatlığı içinde hizmet alabilirsiniz.

Dekor yapı kurulduğundan itibaren boya uygulamaları departmanında Kaliteli, Güvenli, Hızlı boya ekipleri ile en çok tercih edilen  firmaların içinde yer almaktadır.

Acil Boya Badana sektörüne bu güne kadar 10’binlerce mutlu müşteriye hizmet veren firmamız
gerçek müşteri referansları gerekse yorumları dekor yapı 1Günde Boya hakkındaki düşüncelerine göz atabilirsiniz.

Müşterilerimizin içinde Onlarca tanınmış  sima bulunmakta bizlere duyulan güvenin farkındayız daha iyisini nasıl sunabiliriz gayreti içerisinde sizlere bir günde boya badana hizmetini sunuyoruz.

Profesyonel kalitede boyacı ustası

En önemlisi olan bizleri Gönülden destekleyen sizlersiniz.

İstanbul’un her iki yakasında bulunan Uzman Acil Boyacı ekiplerimiz ile 1GÜNDE BOYA ® hizmeti sunmaktayız. Ekiplerimiz #Acil boya badana işinde deneyimli tecrübe sahibi ustalardan oluşmaktalar. 

Ev, İşyeri boyama taleplerinizi 4 Boya Ustasından oluşan ekiplerimiz tarafından gün içinde teslim alabilirsiniz.

Hizmet anlayışımız öncelikle KALİTE,GÜVEN ve MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.        

  1Günde boya uygulaması tecrübeli uzman ekipler tarafından uygulanılmaktadır.

1Günde boya ® uygulaması tescillidir

Bizden izin almadan sayfalarına 1günde boya yazan şahıs ve firmalar var.! Takdiri kamuoyuna bırakıyoruz.

#Acil Boya badana uygulamasına  kalkışmak bazen eğlenceli bazen de sıkıcı bir hal alabiliyor.
Daha önce boya yapmamış ya da ilk kez deniyorsanız bu biraz sıkıcı olabilir. Evin iç mekanlarını ailenizle birlikte boyamak, birbirleriyle bağlantı kurmanın eğlenceli bir yolu olabilir

İstanbul acil boya  badana ustası arıyorum;

Övgüye değer bir boya işi elde etmek için uzay bilimine ihtiyacınız yoktur.
Boyamaya başlamadan önce birkaç ipucunu ve püf noktasını anlamak size çok yardımcı olur. Hataları önleyebilir ve riskleri oldukça tatmin edici bir seviyeye düşürebilirsiniz. Ancak yeni şeyleri denemekten hoşlanmıyorsanız, bizi arayın ve size hızlı güvenli kaliteli boya hizmetini verelim .

İyi kalitede iyi kalitede boya badana hizmeti alma düşüncesinde iseniz İyi kalitede iyi kalitede boya badana hizmeti alma düşüncesinde iseniz, 1 günde boya sistemi tam size göre 👈

Anlık boyacı ustası ihtiyaçlarınız da tecrübeli deneyimli ekiplerimiz ile karşılık veriyoruz.

En iyi kalitede boyacı ustası
Acil en iyi boya ekibi
Boya badana işlemlerine başlamadan önce hangi hazırlıkları yapmalıyız?

İç boyama işini kendiniz yapmaya karar verdiyseniz, önemli adım hazırlanmaktır. Bu önemli adım, daha küçük adımların birikimidir ve bir alt adımda başarısız olması, sonuçta tatmin edici olmayan sonuçlara yol açabilir. İlk önce evin hangi bölümünü boyatacağınızı belirlemek ile başlayabilirsiniz. mekan içerisinde eşyalar varsa mutlaka bunları bir araya toparlayıp üslerini temiz naylon ile örtmelisiniz, Bu örtme işlemi tabi yerleri de kapsıyor boya sonrası yerdeki toz ve döküntüler ile uğraşmak istemezsiniz.

Tavan ve duvarlarınızda çivi ve dübel deliklerini saten alçısı ile doldurun bu işlemlerden sonra küçük bir zımpara ve üzerine astar uygulaması yapabilirsiniz. Tavanlarımızı beyaz plastik duvalarımızı da aldığımız boyaların İnceltmesi sonrası iki kat olabilecek şekilde uygulamayı tatbik edilebilir. 

#acil boya badana işleri1. Olası giderler için bir bütçe planlaması yapılabilir

Bu boyama işi için neyin önemli olduğuna ve ne kadar tutacağına karar verin. Olası giderler için bir bütçe yapın. Çok idealist olmayın ve işleri basitleştirin.  İlgili maliyetler hakkında fikir edinin. Önceden ayrıntılı bir analiz sizi yarı yolda rahatsızlıklardan kurtarabilir.

2. Uygulama esnasında ihtiyaç duyduğunuz araç gereçleri temin edebilirsiniz

Acil Boya badana yapımında kullanılacak malzemeler

Aletler ve hırdavat olmadan hiçbir işi mümkün olan en iyi şekilde gerçekleştiremeyiz. Gerekli araçları satın alın ya da bir arkadaşınızdan ödünç alın. Veya her ikisinin bir karışımına sahip olabilirsiniz. Merdivenleri, boya fırçalarını, ruloları, boya bantlarını, boya tepsilerini, damla bezlerini, uzatma sırıklarını ve zımpara kağıtlarını listeye ekleyin.

100  (m²) dairenin ihtiyacı olan sarf malzeme listesi

Duvar boya sarfiyatı ile alakalı ayrıntılı yazı dizimize göz atmak isterseniz tıklayın

3. Kaliteli Boyalar İle çalışmak daha az yorulmanız anlamına gelecektir

Boya Satın almadan önce boya kalitesi ve türü seçeneklerinizi bilin. Renk ve tür hakkında karar verdikten sonra, ihtiyacınız olan boya miktarını hesaplamanın zamanı geldi. Tahmin etmek için bir uzmandan yardım alabilir veya hesaplamak için çevrim içi kaynakları kullanabilirsiniz.

4. Mobilya ve diğer malzemeleri örtü ile kaplayın

İç mekânları boyamak için önce, mobilyalarınızı ve diğer değerli eşyalarınızı korumak önemlidir. Tüm aletleri ve daha büyük mobilya malzemelerini örtmek için hışır örtü kullanın. Daha küçük mobilyaların diğer odalara taşınması önerilir. Aksi takdirde, kendiniz ve merdiven geçmesi için küçük bir alan bırakacaksınız.

Kaliteli güvenli boya ustalarını firmamızdan temin edebilirsiniz.

Acil boyacı ustası

5. Kapıları, Pencereleri Ve Zeminleri Koruyun

Üzerindeki boya izlerini önlemek için kapı tokmağı ve panoları maskeleme bandı ile kaplayın. Zeminleri mutlaka koruyun damlayan boyalar ile uğraşmak istemezsiniz.

Evin iç boyama işlemine hazırız

6. Duvarları Hazırlayın
Eski duvar kağıdınız varsa, tamamen kaldırın. Boya kabarmalarını kazıyın. Duvarların hazırlanması, duvarların onarılması anlamına gelir. Saten alçı kullanarak delikleri ve hatta yüzey bozukluklarını doldurun.

7. Uygun Astarı uygulayın
Uygun astarın uygulanması, hazırlanmanın en önemli adımıdır. Duvarlarınızı astarlamak sizi boya sarfiyatından kurtarabilir. Astar ince bir görünüm sağlar ve ev boyama işlemlerini hatasız doygun bir görüntü almamızı sağlar. Evinizi boyatırken yüksek kalitede ve garantili bir hizmet almak için 1günde boya web adresimizi ziyaret edebilirsiniz 

Avrupa standartlarında profesyonel boya hizmeti almak için 0 532 626 1388 nolu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Sorunsuz bir ev boyama hayal edenler kesinlikle tarafımızdan yapılan işlere bir göz atmalarında fayda var.

En iyi boyacı ustası ekibi

 


Etiketler 🏷

Boyacı ustası, boyacı ekibi, filli boya boyacı ustası, istanbul boyacı, istanbul boyacı ustası, istanbul profesyonel boyacı, istanbul boya badana ustası, istanbul boyacı ustası, istanbul anadolu yakası boya badana, istanbul boyacı ekibi, istanbul boyacı ustası, istanbul boya badana ustası, güvenilir boya ekibi, istanbul ev boyacı, istanbul anadolu yakası boyacı, istanbul avrupa yakası boyacı, boya fiyatları, istanbul Boya villa boyama firması, filli boya ustası, Boyacı ustasınız, profesyonel boyacı,  istanbul boya badana, boyacı ustası, eşyalı ev boyacı ustası,  ev boyacı ustası, ev tadilat firması, Ataşehir boyacı, Ataşehir profesyonel boyacı ekibi, 

rumeli hisarı boya ebibi, balta limanı ev boyama ekibi, emirgan boyacı ekibi, istinye boya badana firması, bağdat caddesi boyacı şirketleri, bağdat caddesi badanacı boyacı , kadıköy boyacı ustası,  kadıköy boyacı ustası arıyorum erenköy boya ustası, kozyatağı boyacı ustası, kozyatağı boyacı badanacı usta, kozyatağı boyacı badana usta, Bostancı boya Badana hizmeti,  bostancı ev boyama ustası bostancı profesyonel boya ekibi, Bostancı boyacı badana işleri, Acil boyacı ustası,  bostancı filli boya boyacı ustası, boyacı ustası,boya ekibi, güvenli boyacı ekibi,acil boyacı ustası, boya badana ustası, boya ustası, boyacı,

yeniköy boyacı, tarabya boya badana kadrosu, kireç burnu boya ustası, büyük dere boya ekibi, kuzguncuk boya ustası, beylerbeyi boya firması, çengel köy uzman boyacı, vaniköy villa boya ekibi, kandili boyacı ustası ekibi, anadolu hisarı boyacı ekibi, kanlıca güvenilir boyacı ekibi, beykoz villa boya ustaları, kurtköy boya badana ustası, sahrayı ceddit boya badana ustasıcaddebostan boya ustaları, caddebostan boya badana  işleri,acil boya badana,

acil boya badana hizmeti,acil İstanbul civarı tadilat firması,acil ev boyama hizmeti,acil İstanbul civarı dekorasyon firması,acil İstanbul civarı bir günde boya hizmeti, Boyacı Ustası, boya badana,

error: İÇERİKLERİMİZ KOPYALANAMAZ !
Call Now Button
× Whatsapp