1günde boya Sistemi o kadar çok beğenildi ki kısa zaman içerisinde onlarca taklitçisi ortaya çıktı 🎭

İnsanlar neden birbirlerini taklit eder?
Bu bir beğeni ve özenme meselesi olmalı. Ancak bazen öyle  sıkıntılı bir hal alıyor ki takip ve taklit edilmek…
İnsan gururlanmalı mı  yoksa bu sürekli takipten rahatsız mı olmalı bilemedim. 1günde boya’nın tescilli bir uygulama olduğunu belirten marka ve tescil belgesini yayınlamamıza rağmen bu emek hırsızları maalesef sitelerinde 1günde boya’nın tescilli uygulayıcısı yazmalarına devam ediyorlar..

Dekor yapı

Kişilikte en temel kuralın bu olduğunu düşündüm hep. Ve dikkat çekmek uğruna yapılan her detay beni rahatsız etmekte kaldı.

Beğendiğim her şeyi sesli takdir ettim, içimden değil! Ve kimseyle aynı olmak, bire bir kopyalanmak aklımın ucundan geçmedi.
İnsanlar birbirlerini olumlu yönde etkilemeli. Konuşmalardan, fikir alış verişlerinden faydalı sonuçlar çıkarabilmeli. Yaşamınıza olumlu noktaları katabilmeli.
Gelin görün ki, yaşamı ve kaliteyi herkes giyimle markayla bağdaştırır olmuş.
Oysa karşımızda gördüğümüz insandan sadece görsel boyutta bir şeyler alacağımıza, yaşam tarzı, düşünce yapısı, kişiliği ile bir bütün olarak faydalanabilmeliyiz. Ki bu illa birinden bir şeyler almak isteyenler için geçerli

Bana kalırsa buna da hiç gerek yok. Her birey kendi doğrularını savunup, kendi varlığının hükmünü sürmeli.
Kendi olabilmenin ve evrende kendisinden yalnızca bir tane olduğunun önemini ve değerini bilmeli.
Kimseye benzemeden, görselliği gözünüzde çok büyütmeden ve en önemlisi almaktan çok bir fark yaratıp bir şeyler katabilmeli, Birilerin taklitçisi olacağınıza kendinize özgü bir stiliniz olsun. Dekor Yapının takipçi sayısı kadar taklitçisi oldu:)
Google’ye  boyacı kelimesi ile tarama yaptığınızda 1gündeboya.com.tr sitemizi onlarca kişi tarafından kopyalama, taklit edildiğini fark edersiniz

bu web site yüneticilerden bazıları kendilerini mimar olarak tanıtıyor,
Bu kişiler onca yıl eğitimlerini birilerini taklit etme üzerine inşa etmelerini doğru bulmadığımızı belirtmekte fayda var.
Sistemimiz üzerinden yüksek kalitede tecrübeli deneyimli sertifikalı ekipler vasıtayla ile en iyi hizmeti kısa süre içerisinde alabilirsiniz.
#güvenli boya badana ustası

 

Kısacası yaptığı işte geçmişi, bilgi birikimi, emeğinize, hak ve hukuka saygısı olmayan onu bunu taklit etmek bünyemize ters bir durum.
1Günde boya uygulamasını başlatırdığımız günden bu yana taklitçilerin istilasına uğradık,
adamlar daireyi 1günde boyuyacam diye gece yarısına kadar ev sahiplerini esir alıyor, Bu asla kabul edilebilir bir uygulama mecbur kalınmadıkça boya badana akşam uygulanmamalı.

Madalyonun diğer yüzüne bakıldığında 1Günde boya uygulamasını web sayfalarında yer verdiklerinden dolayı Googlenin 1günde boya kelime indexlemesi hızlı oldu. Bir açıdan farkına varmadan bizlerin reklamını yapıyorlar.. Bu kadar kısa zamanda istanbul’un tümüne yayılmasını beklemiyorduk.

Dekor Yapı ekibini en iyi ustalardan seçiyor!  Bu ustalar kendi alanlarında oldukça yetenekli zanaatkarlardır.

Gelin görün ki, en dikkatimi çeken ve taklit etme ihtiyacı duymadığım konu dekorasyon – boyama sanatı oldu.#Kaliteli güvenli boya ustası hizmeti

Ama hiçbir zaman başkasına özenip onun gibi olmak istemedim, Kelimelerimi değiştirmedim benzetmek adına.

Tabi kendimce amatör çalışmalar yapmadım değil. Örnek yan resimde olduğu gibi; toprak kil kulanıp tamamen kendime özgü çalışmalarım oldu.

Buçalışmaları resam edasında  yapılmadı buradaki gaye bir boyacıdan bir tık fazlası konumunda olduğumuz arzu edildiğinde sanata katkı  sunabilecek yeterlilikte kabilyetimizin olduğunu vurgulamak istedim.

Beğendiğim, feyiz aldığım insanlar oldu iş yaşamımda.
Ancak onları her zaman zekasıyla, başarısıyla takdir ettim. Nasıl?

Sorusunu sorup, verdiğim cevaplarda eksiklerimi bulup telafi ettim.
Herkesin kendine özgü bir tarzı olmalı diye düşündüm. Ve hep de kendime özgü tarzımı korumaya çalıştım.

Kimisi küçük ölçekli işler ile uğraşma gereği duyar, kimisi gerçekten taktirle karşıladığım oldukça hoş ve bir okadar sanat değeri işler icra eder.
Ama bazıları var; okyanus’taki balina gibi ağzını açar tüm balıkları yutmak ister bu kişiler tüm işleri kendilerinde toplamaya azami gayret sarf ederken aslında sisteme zarar vermektedir.

Eşyalı mekanlarınızın ertelenmesine gerek kalmaksızın profesyonel boyacı ekiplerimiz vasıtası ile tertemiz bir şekilde boya badanasını yaptırabilirsiniz.

Kalitede boya badana uygulaması

Boyacılık sektörü binlerce kişiye iş olanağı sağlamakta bu aslında olması gereken bir mantalite’dir.
Kaliteyi olgunlaştırır, mükemmeliği zirveye taşır, kimi klasikboyacılığın hakkını verir. En önemlisi de yine yazdığım gibi “kendine özgü tarz”ı korumaktır.
Az olsun öz olsun mantığında onlarca boyacı ustasına denk gelirsiniz,buustalarında malesef handikapları var oda 1günde boya işine  karşılar onları haklı bulduğum zamanlar olmuyor değil!Bizde isteriz müşteriler ile oturup çene çalmayı veya günde bir oda ile oyalanıp  eve gitmeyi, lakin burası istanbul burda vakit nakitir mantığında 1günde boyayı başlatık hayırlı olsun.

Ucuza çalışan ustalara hiç kızmadım bilakis bu ustalar olmalı, buustalar boyacılık piyasasındafiltre görevi görmektedir. Bize gelebilecek angarya olarak tabir edilen işler, Bu ustaların filtresine takılır.
Tabi işin kalitesi tartışılır, ucuz etin yahnisi yavan(tatsız) olur misali.

1Günde boya kalitesinde hizmet veren kurumlar, her işe balıklama atlamaz müşterisi seçer. Taklitçiler hakkında tariten bir alıntı;

#en iyi kalitede ev boya ustası ekibiMimar Sinan’ı kıskanan bazı mimarlar, onu zaman zaman Kanuni Sultan Süleyman’a çekiştirmeye ve onun yaptıklarını biz de yapardık, demeye başlarlar.

Vaziyeti anlayan Hükümdar, bir gün Mimar Sinan da dâhil, hepsini huzurunda toplar ve Sinanı çekiştiren mimarların önüne birkaç tane küçük bilye koyarak onlardan, bu bilyeleri üst üste koymalarını ister.

Fakat bilyeler hiç üst üste durur mu?
Çaresiz kalır, hiç biri yapamazlar. Bunun üzerine padişah, Mimar Sinana döner ve Şimdi sen yap bakalım Sinan, der. Koca mimar, hemen parmağındaki yüzüğü çıkarıp yere koyar, üstüne de bir bilye koyar.
Bir yüzük, bir bilye daha bir yüzük, bir bilye daha. Bilyeler üst üste konmuştur. Kıskanç mimarlar hemen itiraz ederler:
Aaaa! Bunu bizde yapardık sultanım. O zaman sultan, onlara hak ettikleri cevabı verirler: daha önce yapsa idiniz ya. Bu uygulama Dekor Yapı’nın 24 yıllık emeği, ustalarımızın çabası ile sunulmaktadır.

Bu uygulama başlamadan googlede belirli aralıklarla boyacı, boyabadana 1 Günde boya kelimeleri taraması yapıldı,
Sektörde bulunan tüm boyacı firmaları ve şahısların ekran alıntısının bir kopyası alındı, o ana dek 1günde boya uygulamasının adını bile duymayanlar, sayfalarına bu hizmetimizi izin alma gereği duymadan yazmakta ve müşteriyi kandırmaktadırlar, izinsiz taklitcilik suçtur ve nitelikli hırsızlık olarak tanımlanır.

Sizlere dayatılan kötü kalitedeki bir hizmeti kabul etmek zorunda değilsiniz, sistemimiz üzerinden en iyi kalitede hizmeti talep edebilirsiniz. Bir günde boya sistemi bunun için var 🤞

Anahtar kelimeler;

Boyacı ustası, boyacı ekibi, filli boya boyacı ustası, istanbul boyacı, istanbul boyacı ustası, istanbul profesyonel boyacı, istanbul boya badana ustası, istanbul boyacı ustası, istanbul anadolu yakası boya badana, istanbul boyacı ekibi, istanbul boyacı ustası, istanbul boya badana ustası, güvenilir boya ekibi, istanbul ev boyacı, istanbul anadolu yakası boyacı, Boya badana boyacı ustası badana firması, boyacı badana ustası hizmeti3+1 ev boya badana fiyatları, boya ustanızkaliteli boya ustası, Ataşehir boyacı ustası, Ataşehir boya badana ustası,

kolay pratik boya ustası,istanbul avrupa yakası boyacı, boya fiyatları, istanbul Boya villa boyama firması, filli boya ustası, Boyacı ustasınız, profesyonel boyacı,  istanbul boya badana, boyacı ustası, eşyalı ev boyacı ustası,  ev boyacı ustası, ev tadilat firması, Ataşehir boyacı, Ataşehir profesyonel boyacı ekibi,  filli boya ustası, Boyacı ustası, profesyonel boyacı,  boya ustası, boyacı, istanbul boya badana fiyatları, Güvenilir boyacı ustası, istanbul boya firmaları,  boya firmasıboyacı ustası, kaliteli boya ustası, istanbul boyacı, boyacı ustası, ev tadilat firması, boya firması, Boya badana boyacı ustası badana firması, boyacı badana ustası hizmeti, boya firmaları, boya fiyatları, istanbul Boya villa boyama firması,& Ataşehir profesyonel boyacı ekibi,

İstanbulda hizmet verdiğimiz semtler;

boyacı ustası, ataşehir boyacı badanacı, çekmeköy boya ustası, sançaktepe boyacı ustası, ümraniye boya badana, sarıgazi boyacı ustası, maltepe boya ustası, Pendik boyacı ustası, kartal boyacı ustası, erenköy boyacı ustası, beşiktaş ta boyacı badanacı,  pendik yenişehir boya ustası, pendik yenimahalle boya badana,  sağdabat boya badana ustası, tuzla boya ustası,  boyacı,  boya badana ustası, boyacı ustası arıyorum, pendik boyacı ustası, kurtköy boya badana işleri, kurtköy boyacı ustası, sarıyer boya badana ustası, sarıyer boyacı, sarıyer villa boya badana ekibi, zekeriya köy villa boya ekibi, vaniköy yalı boya ekibi, beşiktaş boya ekibi, anadolu hisarı boya ekibi, arnavut köy boya ustası, orta köy boya badana ekibi, kuruçeşme boyacı, bebek boyacı ustası,

 kozyatağı boyacı badana usta, Bostancı boya Badana hizmeti,  bostancı ev boyama ustası bostancı profesyonel boya ekibi, Bostancı boyacı badana işleri, bostancı dekorasyon tadilat hizmeti bostancı filli boya boyacı ustası, boyacı ustası,boya ekibi, güvenli boyacı ekibi,  rumeli hisarı boya ebibibalta limanı ev boyama ekibi, emirgan boyacı ekibi, istinye boya badana firması, bağdat caddesi boyacı şirketleri, bağdat caddesi badanacı boyacı , Beşiktaş boyacı ustası,  beşiktaş boyacı arıyorum erenköy boya ustası, kozyatağı boyacı ustası, kozyatağı boyacı badanacı usta,& Ataşehir ev boyama ustası, Ataşehir kaliteli boyacı ustası, boyacı,

yeniköy boyacı, tarabya boya badana kadrosu, kireç burnu boya ustası, büyük dere boya ekibi, kuzguncuk boya ustası, beylerbeyi boya firması, çengel köy uzman boyacı, vaniköy villa boya ekibi, kandili boyacı ustası ekibi, anadolu hisarı boyacı ekibi, kanlıca güvenilir boyacı ekibi, beykoz villa boya ustaları, kurtköy boya badana ustası, sahrayı ceddit boya badana ustasıcaddebostan boya ustaları, caddebostan boya badana  işleri,

ataşehir boyacı, ataşehir boya ustası, ataşehir boya badana, ataşehir profesyonel boyacı ustası, ataşehir filli boya ustası,  ataşehir marshall boya ustası, boyacı ustası, 

Ataşehir aşık veysel mahallesi boyacı ustası lazım, Ataşehir Atatürk mahallesi badana ustası, Ataşehir ferhatpaşa mahallesi boya ustası, Ataşehir Barbaros mah batarya firması, Ataşehir esatpaşa mahallesi badana boya ustası lazım, Ataşehir fetih mahallesi badana yapan usta, Ataşehir İçerenköy mahallesi boya badana ustası arıyorum, Ataşehir İnönü mahallesi boya yapabilir usta arıyorum, Ataşehir Kayışdağı boyacı ustası arayışım var, Ataşehir küçükbakkalköy mahallesi badana boya işi yapan firma, Ataşehir mevlana mahallesi boyacı firması, Ataşehir mimarsinan mahallesi boya ustası, Ataşehir Mustafa Kemal mah badana ustası, Ataşehir Örnek mahallesi boya işinden anlayan usta arıyorum, Ataşehir Yeniçamlıca mahallesi boya Badana ihtiyacım var, Ataşehir Yenisahra mahallesi boya ustası,  Ataşehir Yenişehir mahallesi  badanacı arıyorum,  Ataşehir civarı boya ustası, boya ustası, boya badana, profesyonel boyacı ustası,

Call Now Button
error: İÇERİKLERİMİZ KOPYALANAMAZ !
× Whatsapp