FIRSAT DETAYLARI,

Filli boya kalitesi ile boyanacak olan ev ya da iş yerinde her şey profesyonellikle işleyecek ve mükemmellikle tamamlanacak!

Fiyatlarımızı kısa süreliğine düşürdük.  Kampanya dahilinde boyasız ev kalmasın diye, Bütçenizi karşılayabilecek şekilde revize edilmiştir.

1 Günde boya uygulaması 24 yılın birikim ve tecrübesi ile yapılmaktadır. 1 Günde Uzman ekipler tarafından teslim edilen uygulama, diğer firmaların 3 Günde teslim edilen boya badana işleri ile kıyaslama yapılmış ve kaliteli işçiliğimiz açık ara fark atmıştır.

1Günde boya, ister plastik ister saten boya ile profesyonel boya hizmeti veriyor. Size ise sadece renk seçmek kalıyor.
Boya hizmeti için Lütfen boya tarihinizden en az üç gün önce rezervasyon ile temasa geçin. Koşulları ve fiyatları sabitleyin!

#Ataşehir semtinde en iyi kalitede boyacı ustası ekibi

Online rezervasyon boya badana için 15 gün önce başlar; zamanından iki gün öncesine kadar devam eder. İstediğiniz gün ve tarih için en geç 30 gün için randevunuzu alabilecek, bu fırsat ile evinizi ve iş yerinizi dilediğiniz gibi renklendirebileceksiniz!

1 Günde boya’ya 0532 626 1388 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz.

NASIL KULANILIR:

1Günde boya ®  tarafından ev boya hizmeti  yüksek rakamlar yerine özel indirimlerimiz Instagram sayfamızdan yayınlanmaktadır. Bundan haberdar olmak için bizleri sosyal medya üzerinden takip edebilir veya gün içersinde arayabilirsiniz. Kampanya dahilinde marka ürünler tercih edilebilir.
Yüksek kalitede makul fiyatlar çerçevesinde eşyalı evlerinizin boya badana işini yaptırabilirsiniz ! 

Çok ucuz bir firma olmak yerine en kaliteli, en prestijli bir firma profilinde olmayı tercih ettik 👈Geçen 25 yılımıza bakıldığında bunu başardığımızı görebiliyoruz 👏🏻

• Boya olarak, #Filli boya #Polisan  #Marshall #DYO #Permolit ürünleri kullanılmaktadır.
● Sizlere sunulan fiyat teklifinde boya malzemeleri, işçilik hizmetleri ekibin ihtiyaç duyduğu yeme içme masrafları dahildir.
● Fiyat tekliflerimiz İstanbul il sınırları ile geçerli olup diğer illerden hizmet bekleyenler bizleri arayıp kampanyalarımız İle alakalı bilgi alabilirler.
●  Düblex daireler 160metrekare 1,5 (1buçuk) daire olarak baz alınabilir. Örneğin metrajı 200m2 Üzerindeki bir mekan 2daire olarak nitelendirilebilir.
● Koyu renklerden beyazımsı renklere geçiş örneğin beyaz’a yakın (kum beyazı – kirli beyaz) gibi ton seçiminde kapatan astar uygulama maliyetinden dolayı boya ve işçilik sarfiyatı gereksinimi nedeni ile müşterilerimizden ekstra ücret talep edilir.
● Boya kampanyasına kapılar petekler ve balkonlar dahil değildir. (Ekstra ücrete tabi olarak uygulanabilir.)

● Duvarlar kartonpiyer ve tavan boyası en az iki kat olmak üzere boyanır.
Paket fiyatlarda 2 renk ve istediğiniz boya markası seçimi yapabilirsiniz.
2 renk seçiminden sonraki her bir renk için malzeme + rulo + fırça temini için 150-200,tl fiyatlara yansıtılabilir.

1Günde boya ® uygulaması ile eşyalı mekanlarınızı pratik kolay uygulamalarımız sayesinde gün içerisinde teslim alabileceksiniz.

#İstanbul boya Badana

Firmamız “boyacı firmaları – boya ustaları” arasında düzenlenen en iyi boya firması oylamasında şimdiye dek hakkında şikayet bulunmayan yüksek kalitede bir iş anlayışı ve güvenilir bir yaklaşım içerisinde en önemlisi 1 Günde boya anlayışını benimseyip bunu insanların yaşam alanlarına başarılı şekilde adaptasyonu sağladığımızdan mütevellit en iyi firma ünvanına layık gördüler 👈 bizleri oylayıp değerlendiren tüm ustalarımıza ve sevgili müşterilerimize teşekkür etmeyi borç biliyoruz 👏🏻

1Günde boya ® onbinlerce müşterisine hizmet veren öncü bir kuruluş olup en güvenilir adres olma özeliğini taşır.

(WhatsApp üzerinden dairenizin resimlerini gönderip fikir amaçlı bilgi edinebilirsiniz !)
Fiyat konusunda bekleme olmadan anlık olarak online teklif almak için yapmanız gereken sadece bir kaç resim göndermek.
Prensipte anlaşmaya varılan tüm müşterilerimize ücretsiz keşif yapılmaktadır.

Fiyat araştırması yapanlar için WhatsApp hesabımıza daire veya işyerinizin görüntülerini iletmesi yeterli olur, gerekli analizler yapıldıktan sonra tarafınıza net bir teklif sunulur.

Karşılıklı anlaşma çerçevesinde günü belirlenmiş malzemesi alınmış işlerde müşteri uygulamaya saatler kala mücbir sebepler dışında iş iptali sonucu dört kişilik ekibi boşta bırakacak olması, tedarikçi bayi özel olarak hazırlanan karışım boyayı iadeleri kesinlikle almaz ibaresine dayanarak iş iptali maddi anlamda firmamızı zarara uğratacak olmasından dolayı müşteri bunu göz önünde bulundurularak hassasiyet göstermesi gerektiğini önemle duyurulur…

1Günde boya ® haftalık iş programı yapar ve buna kesinlikle uyar!
Aynı hassasiyetti müşterisinden bekler, uygulamaya saatler kala keyfi iş iptali veren kişilerden Daireleri için alınan malzemenin yarı fiyatına bayiye iade bedeli talep edilebilir..

Detaylar için tıklayınız!

● İstanbul içindeki tüm bölgelere hizmet verilebilmektedir.

 Randevu için Tel: 0532 626 13 88 

• Haftanın her günü randevu dahilinde kullanılabilir.

#Uzman boya ekibi 1 Günde boya ekibi
Profesyonel Boya ustası ekibi 1Günde boya hizmeti

Etiketler 🏷

Boyacı ustası, boyacı ekibi, filli boya boyacı ustası, istanbul boyacı, istanbul boyacı ustası, istanbul profesyonel boyacı, istanbul boya badana ustası, istanbul boyacı ustası, istanbul ev boyacı, istanbul anadolu yakası boyacı, istanbul avrupa yakası boyacı, istanbul anadolu yakası boya badana, istanbul boyacı ekibi, istanbul boyacı ustası, istanbul boya badana ustası, güvenilir boya ekibi,

boyacı ustası, kaliteli boya ustası, istanbul boyacı, boyacı ustası, Güvenilir boyacı ustası, istanbul boya firmalarıboya fiyatları, istanbul Boya villa boyama firması, filli boya ustası, Boyacı ustasınız, profesyonel boyacı,  istanbul boya badana, boyacı ustası, eşyalı ev boyacı ustası,  ev boyacı ustası, ev tadilat firması, boya firmasıBoya badana boyacı ustası badana firması, boyacı badana ustası hizmeti3+1 ev boya badana fiyatları, boya ustanızkaliteli boya ustası, kolay pratik boya uygulaması,ev tadilat firması, boya firması, Boya badana boyacı ustası badana firması, boyacı badana ustası hizmeti, boya firmaları, boya fiyatları, istanbul Boya villa boyama firması, filli boya ustası, Boyacı ustası, profesyonel boyacı,  boyacı ustası, boyacı, istanbul boya badana fiyatları, 

İstanbulda hizmet verdiğimiz semtler;

boyacı ustası, ataşehir boyacı badanacı, çekmeköy boya ustası, sançaktepe boyacı ustası, ümraniye boya badana, sarıgazi boyacı ustası, maltepe boya ustası, Pendik boyacı ustası, kartal boyacı ustası, erenköy boyacı ustası, pendik boyacı badanacı, pendik sapan bağları boya firması, pendik yenişehir boya ustası, kurtköy boya badana işleri, kurtköy boyacı ustası, sarıyer boya badana ustası, sarıyer boyacı, sarıyer villa boya badana ekibi, istinye boya badana firması, yeniköy boyacıtarabya boya badana kadrosu, kireç burnu boya ustası, büyük dere boya ekibikuzguncuk boya ustası, beylerbeyi boya firması, çengel köy uzman boyacı, vaniköy villa boya ekibikandili boyacı ustası ekibi, anadolu hisarı boyacı ekibikanlıca güvenilir boyacı ekibibeykoz villa boya ustaları, pendik yenimahalle boya badana, 

kurtköy boya badana ustası, sahrayı ceddit boya badana ustasıcaddebostan boya ustaları, caddebostan boya badana  işleri, bağdat caddesi boyacı şirketleri, bağdat caddesi badanacı, zekeriya köy villa boya ekibivaniköy yalı boya ekibibeşiktaş boya ekibianadolu hisarı boya ekibiarnavut köy boya ustasıorta köy boya badana ekibikuruçeşme boyacı, bebek boyacı ustası, rumeli hisarı boya ebibibalta limanı ev boyama ekibi, emirgan boyacı ekibi, boyacı , kadıköy boyacı ustası,  kadıköy boyacı ustası arıyorum , erenköy boya ustası, kozyatağı boyacı ustası, kozyatağı boyacı badanacı usta, kozyatağı boyacı badana usta, sağdabat boya badana ustası, tuzla boya ustası,  boyacı,  boya badana ustası, boyacı ustası arıyorum,pendik boyacı ustası, 

Call Now ButtonScroll Up
error: İÇERİKLERİMİZ KOPYALANAMAZ !
× Whatsapp