esenyurt boyacı ustası
beylikdüzü boyacı ustası

FIRSAT DETAYLARI,

1GÜNDE BOYA ® sistemi boya yenileme gerektirebilecek konut – ofis – büro – yazıhane – plaza rezidans – depo – hangar – işyerleri – okul – hastane – idari binaları tarzı yapıların tüm boyama hizmetini gerçekleştiren kurumsal bir yapılanmayız. Uygulamalarımızda Filli boya -Marshall -Polisan – Dyo- Permolit tarzında marka boyaları kullanmaktayız. Dekorasyon alanındaki özellikle badana boya hizmetinde 27 yıllık mesleki geçmişimiz ve işe eli yatkın pratik boya ekiplerimiz ile sektörde kendimize özgü yöntemler ile farkımızı ortaya koyuyoruz.

Kurumsal sistemimizden ev / işyeri boya işleri hizmetinde inşaat mesleki yeterlilik belgesine sahip boyacı ekibimizden, yaşam alanlarınızın karakteristik dokusuna özgün %100 profesyonel düzeydeki hizmetleri aynı gün içerisinde alabileceksiniz. Dörder kişiden oluşan boya ustası kadrolarımız ile ihtiyacınız olan tüm boyama aşamalarında bir telefon mesafesinde olduğumuzu belirtelim  Tavan, duvar boya yenileme aşamalarında kendinizi strese sokmadan sistemlerimiz üzerinden kusursuz bir hizmeti alabilirsiniz.

Sadece İstanbul’un değil aynı zamanda Türkiye’nin En iyi kalitede sertifikalı deneyimli boya ekiplerini bir araya getirmeyi başardık. Uygulamalarımızın her safhasında müşteri memnuniyetine önem vermekteyiz. Ücretsiz keşif ve daha fazlası için bizlere ulaşın.

İstanbul kaliteli boyacı ustalarıMevsimsel fazla düzenlediğimiz boyasız kalmasın kapsamında, fiyatlarımızı kısa süreliğine düşürdük. Kampanya dahilinde boyasız ev kalmasın diye, bütçenizi karşılayabilecek şekilde revize edilmiştir.

1 Günde boya sistemi 27 yılın birikim ve tecrübesi ile yapılmaktadır. 1 Günde Uzman ekipler tarafından teslim edilen uygulama, diğer firmaların 3 Günde teslim edilen boya badana işleri ile kıyaslama yapılma durumlarında iç mimarlık sektöründen alabileceğiniz tarzda kaliteli bir çalışma ile karşılaşacaksınız ✔️

1Günde boya, ister plastik ister saten boya ile profesyonel boya hizmeti veriyor. Size ise sadece renk seçmek kalıyor.
Boya hizmeti için lütfen boya tarihinizden en az üç gün önce rezervasyon ile temasa geçin. Koşulları ve fiyatları sabitleyin!

Online rezervasyon boya badana için 15 gün önce başlar; zamanından iki gün öncesine kadar devam eder. İstediğiniz gün ve tarih için en geç iki hafta boyunca randevunuzu alabilecek, bu fırsat ile evinizi ve iş yerinizi dilediğiniz gibi renklendirebileceksiniz! 1 Günde boya’ya 0532 626 1388 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz.

NASIL KULANILIR:

1Günde boya ®  tarafından ev boya hizmeti  yüksek rakamlar yerine anlık olarak sağlanılan özel indirimlerimiz Instagram sayfamızdan yayınlanmaktadır.  Bundan haberdar olmak için bizleri sosyal medya üzerinden takip edebilir veya gün içersinde arayabilirsiniz. Kampanya dahilinde marka ürünler tercih edilebilir. Yüksek kalitede makul fiyatlar çerçevesinde eşyalı evlerinizin boya badana işini yaptırabilirsiniz. Unutmayın ! sistemlerimiz üzerinden sizlere her zaman için mümkün olan en iyi hizmeti sunmaktayız. Firmamız da bulunan sertifikalı, tecrübeli ekiplerimiz vasıtası ile mekanlarınız eski klasik ev boyama süreçleri yerine yeni nesil bir günde boya sistemi ile gün içerisinde sizlere teslim edilmektedir.

Ucuzcu bir sistem olmak yerine kaliteli, prestijli olmayı tercih ettik 👈 Geçen 26 yılımıza bakıldığında bunu başardığımızı görebiliyoruz 👏🏻
#Polisan mavi renk serisi

• Boya olarak, #Filli boya #Polisan  #Marshall #DYO #Permolit ürünleri kullanılmaktadır.
● Sizlere sunulan fiyat teklifinde boya malzemeleri, işçilik yani ustalık hizmetleri ekibin gereksinim duyabilecekleri ihtiyaçlar dahildir.
● Fiyat tekliflerimiz İstanbul il sınırları ile geçerli olup diğer illerden hizmet bekleyenler bizleri arayıp kampanyalarımız ile alakalı bilgi alabilirler.
●  Düblex daireler 160m2 gibi metrajlara sahip olduğunda 1,5 (1buçuk) daire olarak baz alınabilir. Örneğin metrajı 200m2 Üzerindeki mekanlar 2 daire olarak nitelendirilebilir.
● Koyu renklerden beyazımsı renklere geçiş örneğin beyaz’a yakın (kum beyazı- kirli beyaz) gibi ton seçiminde kapatan astar uygulama maliyetinden dolayı boya ve işçilik sarfiyatı gereksinimi nedeni ile müşterilerimizden ekstra ücret talep edilir. 
● Boya kampanyasına kapılar, petekler ve balkonlar dahil değildir. (Ekstra ücrete tabi olarak uygulanabilir.) Her bir dairenin metre kare birimlerine göre hesaplaması yapılır. Bu açıdan malzemenin eksiksiz olabilmesi için brüt m2 bilgisi verilmelidir. 

● Duvarlar kartonpiyer ve tavan boyası en az iki kat olmak üzere boyanır.
Paket fiyatlar tek renk ve anlaşmaya bağlı boya markası seçimi yapabilirsiniz.
Anlaşmaya bağlı olarak 2 renk seçimi sonraki her bir renk için malzeme + rulo + fırça temini için 600TL fiyatlara yansıtılabilir. Örneğin; 100M2 bir dairenin 15LT duvar boyası- 17KG Tavan boyası- 3 adet yer örtüsü- eşyalarda 3 adet koruma örtüsü- 3 adet kağıt bant ve rulo fırça tarzı istihkakı bulunur. 

1Günde boya ® Sistemi üzerinden yaşam alanlarınız yüksek kalitede gün içerisinde sizlere teslim edilmektedir.

#İstanbul_boya_Badana

1Günde boya fiyat teklifi

Mekanların gereksinimi olan boya yenileme maliyetleri, evin metrajına göre, kaç odalı bir yapısı olduğu, tadilatın boyutu, seçecek olan boyanın türüne, malzemenin kalitesine ve tercih edilecek rengine, kapı tarzı yağlı boya işlerin olup olmadığına bakılır. Örneğin uzun zaman boyanmamış bir mekanda oluşan boya dökülmeleri ve kavraması dediğimiz hususlarda, yüzeyin pürüzsüz bir yüzeye gelebilmesi için akrilik macunlar, zımpara, astar ve alçı izlerin kaybolması için mevcut duvarın nereden bakarsanız dört kat boyanması gerekir.

Bu tarz yapılarda genellikle dip köşelerde boya KÜFLENMEleri gözlemlenir. Bu gibi durumlarda küfürleyici astar veya Anti bakteriyel boya kullanmak gerekiyor. Buda maliyetleri artırmasına neden olmaktadır.

Tecrübeli ustalarımızKoyu renkli mekanların açık renklere boyanması durumlarda ise mutlaka kapatan astar ya da o mekanda yaklaşık dört kat bir boya uygulaması yapılır. Burada sarf edilen malzemenin ve işçiliğinin zaiyatı göz önüne bulundurulup x2 dediğimiz formül uygulanır.

Kısacası koyu renkli bir mekanı boyama ihtiyaçların da iki kat işçilik aynı şekilde malzeme sarfiyatı olacaktır. Bunu hesaba katmadığınız süre itibari ile boyanız yetmeyecek mesaiye kalma gibi durumları söz konusu olacaktır. 

Fiyat politikamız

Profesyonel ev boya yenileme aşamalarında 1GÜNDE BOYA olarak en doğru tahminleri yapan bir ev boyama sistemi konumdayız. Sizlere sunacağımız fiyatlar malzeme işçilik dahil olan fiyat teklifleridir. Fiyatlarımız ve kalite normlarımıza bakıldığında müşterilerimize her zaman için oldukça net ve rasyonel bir yaklaşım göstermekteyiz. Bu doğrultuda müşterilerimizden istirhamımız bizleri internet veya çöpün kenarı tarzı yerlerde ucuza boya yapılır, kimin tarafından yayımlanan ve uygulamayı kimin yapacağı belli olmayan kişiler ile kıyaslamasınlar.  Özellikle yaşam alanlarınız için ailenizin içerisine alınacak ustaları tanıyın ve mekanlarınızı önemseyin biraz daha uyguna bu işi yaptıralım diye badana boya çalışmalarımızı riske atmayın 🤞 

1GÜNDE BOYA®  İle mekanlarımıza hizmet almak oldukça kolay 😉#Tecrübeli_boyacı_ustası

Unutmayın ev boyama bir günde yapılır yaklaşık yedi yıl kullanılır. 👍🏻

1GÜNDE BOYA®  acemi vasıfsız kişileri kesinlikle müşterisine göndermez 👈 marka boyaların, müteahhitler veya kırsal alanlarda kullanmak üzere yoğun olarak kalsitten imal edilmiş ucuz boyayı müşterinin dairesinde kullanmaz !

Kıymetli müşterilerimiz, internet ortamındaki düşük fiyatlar gerçeği yansıtmıyor. Tamamen kandırmacadan ibarettir) Asılsız & aldatıcı rakamlar ile müşterinin kafasını bulandıran, bu kayıtdışı “acemi kişiler” yüzünden  heves ile başlattığınız çalışmalar hüsranla sonuçlanmasın❗️Basit üsül web sayfaları ile boy gösteren bu kişiyelere karşı dikkatli olmanızda fayda var.

Ucuzcu değil kaliteliyiz ❗️#Momento silan & 1günde boya ile eviniz renklensin

Ev boyamada yaklaşık altı kalem malzeme kullanılmaktadır. Sadece bir kalem malzemeyi inceleyecek olursak yan taraftaki ekranda gördüğünüz boya malzemesinin yaklaşık fiyatı malzemenin satılan semtine göre 1.400- 1.600TL olduğunu belirtelim‼️  Usta yevmiyeleri, yol masrafları, tavan boyası, yerde kullanılan kalın mavi örtüler, eşya kaplama örtüsü, süpürgelikler için maskeleme vs yani kısacası say say bitmiyor 🤔

Bir ürünün 🏷 etiket fiyatı kalitesine biçilen payı belirler. Yani ederi kadar kıymeti olur 👍🏻 Günübirlik yevmiyeci ustalar yerine profesyonel tecrübeli kadrolar ile sizlere hizmet vermekteyiz. Biz de fiyatlar belli, kalitemiz tescilli 😉

1 Günde boya ® tescili uygulama yöntemleri ile benzersiz bir ev boya badana hizmeti sunar. Evinin boya badana badana işlerini kusursuz yenilemek isteyenler için tüm olanakları bir araya getirdik. Eşyalı mekanlarınızı yüksek kalitede gün içerisinde boyamasını yapıyor ve kullanımınıza açıyoruz!

Mekanlarınıza %100 kaliteli garantili bir hizmet sunuyoruz. “İşini teslim al ödemeni öyle yap” sistemi ile rahat bir boya yenileme çalışması alın ✔️

#En_güzel_duvar_boya_renkleri

1Günde boya firmamız en iyisi seçildi 👏🏻

Firmamız “boyacı firmaları – boya ustaları” arasında düzenlenen en iyi boya firması oylamasında şimdiye dek hakkında gerçek anlamda yüksek kalitede bir iş anlayışı ve güvenilir bir yaklaşım içerisinde en önemlisi 1 Günde boya anlayışını benimseyip bunu insanların yaşam alanlarına başarılı şekilde adaptasyonu sağladığımızdan mütevellit en iyi firma ünvanına layık gördüler 👈 Oylamaya katılan ve bizleri değerlendiren tüm boya ustalarımız, boya firmaları temsilcilerine teşekkür ediyoruz. Her şeyden en önemlisi bizlere güvenip evlerine davet eden kıymetli müşterilerimize teşekkür etmeyi borç biliyoruz 👏🏻 

1Günde boya ® Her semtte neredeyse onlarca müşterisine hizmet veren öncü bir kuruluş olup en güvenilir adres olma özeliğini taşır. Aynı zamanda kaliteli ve profesyonel boya hizmeti sunmak isteyen tüm ustalarımıza günün müsait zamanlarında yüksek kalitede ev boyanması nasıl yapılabilir, hususunda ayrıntılı bilgi veriyor ve onlara yol göstermeye çalışıyoruz.

(WhatsApp üzerinden dairenizin resimlerini gönderip fikir amaçlı bilgi edinebilirsiniz !)
Duvarlar için alternatif renkler

Fiyat konusunda bekleme olmadan anlık olarak online teklif almak için yapmanız gereken sadece bir kaç resim göndermek.
Prensipte anlaşmaya varılan tüm müşterilerimize ücretsiz keşif yapılmaktadır.

Fiyat araştırması yapanlar için WhatsApp hesabımıza daire veya işyerinizin görüntülerini iletmesi yeterli olur, gerekli analizler yapıldıktan sonra tarafınıza net bir teklif sunulur.

Karşılıklı anlaşma çerçevesinde günü belirlenmiş malzemesi alınmış işlerde müşteri uygulamaya saatler kala mücbir sebepler dışında iş iptali sonucu dört kişilik ekibi boşta bırakacak olması, tedarikçi bayi özel olarak hazırlanan karışım boyayı iadeleri kesinlikle almaz ibaresine dayanarak iş iptali maddi anlamda firmamızı zarara uğratacak olmasından dolayı müşteri bunu göz önünde bulundurularak hassasiyet göstermesi gerektiğini önemle duyurulur…

Haftalık programlama esasına uygun hareket ederek çalışması yapılacak mekanlarla ilgili her gün için bir iş listeye eklenmesi yapılır. Bu açıdan uygulamaya 1 – 2 gün kala mücbir sebep olmaksızın ertelemesi yapılacak çalışmanın günlük bazda hem malzeme hem de ekibin boşta kalması anlamında bizler açısından bir zarar ve ziyana sebep olmaktadır!

1Günde boya ® haftalık iş programı yapar ve buna kesinlikle uyar! Aynı hassasiyetti müşterisinden bekler, uygulamaya saatler kala keyfi iş iptali veren kişilerden daireleri için alınan malzemenin geri iadesi konusunda zarar tazmini isteyebilir.

● İstanbul içindeki tüm bölgelere hizmet verilebilmektedir.

 Randevu için Tel: 0532 626 13 88 

• Haftanın her günü randevu dahilinde kullanılabilir.

#Uzman boya ekibi 1 Günde boya ekibi
Profesyonel Boya ustası ekibi 1Günde boya hizmeti

Etiketler 🏷

Çekmeköy Boyacı, Beylikdüzü boyacı, Çengelköy Boyacı Ustası, Beylikdüzü Boya Badana, Bostancı Boyacı, Hızlı boyacı ustası, Boyacı, Boya badana ustası, Şerifali Boyacı Ustası, Kurtköy boya badana ustası, Sahrayıceddit boyacı ustası,  Caddebostan boyacı ustası, Bağdat caddesi boyacı ustası, Beşiktaş boya badana ustası,  Beşiktaş boya ustası İzmir boya ustasıKadıköy Boyacı Ustası, Beşiktaş boyacı ustası, Halkalı Boyacı Ustası, Bostancı boyacı,Zeytinburnu Boyacı Ustası, Alibeyköy Boyacı Ustası, Zekeriyaköy boyacı,  Bostancı boyacı,Üsküdar boya ustası, Ataşehir boyacı, Kozyatağı boya badana ustası,  Ataşehir Boya Ustası, boyacı ustası, Mecidiyeköy Boyacı Ustası, Ataköy Boyacı Ustası, Bakırköy boya Ustası, Başakşehir Boyacı Ustası,Kadıköy boyacı ustası,  Florya Boya Badana Ustası, Erenköy boyacı ustası, Pendik Boyacı Ustası, Emirgan boyacı ustası, Zeytinburnu Boyacı Ustası, Alibeyköy Boyacı Ustası, Beykoz boya ustası, Ankara boya ustası, Esenyurt Boya Ekibi, Ataköy Boyacı ustası, Acıbadem Boyacı Ustası, Suadiye boyacı ustası, Beykoz boya ustası, Sarıyer boyacı ustası, Göztepe boyacı ustası,  Alanya Boyacı Ustası,

Boyacı ustası, Küçükcekmece Boyacı Ustası, Çekmeköy boyacı ustası,  istanbul boyacı, istanbul boyacı ustası, profesyonel boyacı, istanbul boyacı ekibi, ataşehir boya ustası, filli boya ustası,Küçükcekmece Boyacı Ustası, Kartal boyacı ustası, Kozyatağı boyacı ustası, Ev boyacı ustası, Bahçeşehir Boyacı Ustası, Beylikdüzü boyacı, kolay boya,  Pratik boya, Maslak Boyacı Ustası,  Kagıthane Boyacı UstasıAyazağa Boyacı Ustası, Çekmeköy boyacı ustası,  Boyaci Ustasi Hizmeti, Kagıthane Boyacı Ustası, Ev boyama,Çekmeköy boyacı, Ümraniye Boyacı , Sarıgazi boya ustası , Maltepe boyacı, Pendik Boyacı Ustası,Rezidans boyacı, Mecidiyeköy Boyacı Ustası,  istanbul boya badana, Kaliteli boyacı ustası, Bahçeşehir Boyacı Ustası, Ev boya badana, Anadolu yakası boyacı, Ataşehir boyacı, Samandıra boyacı ustası, Beşiktaş boyacı ustası,  Boyacı, Boya badana, Ümraniye boyacı ustası, Boyacı ustası, Kaliteli boya ustası, Üsküdar boyacı, Erenköy boyacı, Jotun boya ustası, Boya badana Ustası, Çekmeköy boyacı ustası, Tecrübeli boyacı ustası, Ataköy Boyacı Ustası, Sarıgazi boya ustası, Bostancı boyacı ustası, Sancaktepe boyacı,  Kurtköy boyacı,

1gündeboya.com.tr

Daha Fazla Bilgiye Mi İhtiyacınız Var ?

İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan profesyonel ekiplerimiz ile mekanlarınızı kaliteli malzemelerle profesyonel boya badana hizmeti sunmaktayız.

İLETİŞİM
İstanbul'un Tüm
İlçelerinde Hizmetinizdeyiz
0 (532) 626 1388
İletişim Formu

Error: Contact form not found.

© 1 GÜNDE BOYA KURUMSAL BİR MARKADIR . WEB TASARIM - SEO - BACKLİNK : [ BASERWEB ]

error: İÇERİKLERİMİZ KOPYALANAMAZ !
Call Now Button
× Whatsapp