esenyurt boyacı ustası
beylikdüzü boyacı ustası

Boyacı ustası Ücret bilgisiBoya işçilik ücreti


[/vc_column][/vc_row]

Boya Badana işlerinizi 1günde boya ekiplerine teslim edin, Rahat edin ⁉️

1GÜNDE BOYA® Sistemleri üzerinden yaşam alanlarınızı dört kişiden oluşan tecrübeli boyacı ustası hizmetlerimiz vasıtası ile aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz. İstanbul’un en iyi boya badana hizmeti olarak sizlere en iyisini sunmaya devam ediyoruz.

Boyama aşamalarında müşterilerimize karşı devamlı dürüst ve ilkeli bir tutum sergilemekteyiz. Sosyal medyadaki çalışmalarımızın içeriğine bakıldığında sözün eri, güvenilir bir ev boyama sistemi olduğumuza dair kendiniz kanaat getirebilirsiniz. Sektördeki 27 yıllık geçmişimiz bizleri oldukça deneyimli ve böylelikle her türlü sorunun üstesinden kolaylıkla gelmekteyiz.

Ev boyaması aşamalarındaki makul fiyatlarımız ve mükemmel düzeydeki %100 kusursuz, hizmetlerimizin ücretlerini öğrenmek için iletişim numaranızı kullanabilirsiniz.

#duvar boya ustası Ücreti

0 532 626 1388 

Belirlediğiniz gün ve saatte adresinize gelerek sizleri bilgilendiriyor, karşılıklı bir anlaşma dahilinde dört kişiden oluşan profesyonel boya ustası ekiplerimiz ile yaşam alanları veya işletme tarzı mekanları %100 iyi kalitede kusursuz bir çalışma ile gün içerisinde teslim etmekteyiz.

Ev Boyama Fiyatları

#Boyaişçilikfiyatlarıboyatmak isteyenler için oldukça merak edilen konuların başında gelmektedir. Evvela mekan boyama ücretleri tamamen alanda yapılacak çalışmalar ve bu mekanı kullanan kişilerin talep ve istekleri ile ilgilidir. Bazıları en kaliteli malzemeler ve uzman boyacı ekipleri isterken diğer bir tarafta ise tamamen ekonomik düzeyde bir hizmet yani mahalle boyacı statüsünde hizmet talep etmektedirler.

Daire boyaması neye göre belirlenir ?

Yaklaşık 20 yıl önce tamamen bir kira bedeli olarak hesaplanan daire boyama ücretleri malzeme işçilik dahil olmak üzere günümüzde asgari ücrete denk gelecek şekilde konuya yaklaşım gösterilmektedir. Tabi bu ücretlendirme dairenin tüm boyama hizmetini kapsamaktadır.

Boyacı Ustası Fiyatları

Boyacı ustası fiyat araştırmasında sadece rakamı dayalı bir gözlem yapmak sağlıklı bir yöntem değildir. Yeterli bir araştırma ve güvenilir boya ustaları ile yola çıkmayanlar genellikle istedikleri neticeyi elde edemediklerini ifade etmektedirler. Günümüzde bir ustanın günlük yevmiyesi + ulaşım + günlük gereksinimler (kahvaltı +öğle yemeği) dahil olmak üzere asgari ücretin onda biri olarak hesaplaması yapılır.

#Daire boyama fiyatları boyacı firmasından boya ustasına göre fiyatlarda değişkenlik olduğunu  görebilirsiniz, bulunduğunuz semtlerde sizlere yakın bulunan boya ustası ekiplerimiz adresinize gelerek sizler için bir fiyat çalışmasında bulunacaklardır.

İstanbul’un en profesyonel boyacı ustası kadroları ile mekanlarınız %100 güven ve kaliteli olarak teslimatı sunuluyor Daire boyama maliyetleri hakkında bilgi

#Boya Badana İşçilik fiyatları evini boyatmak isteyenler için oldukça merak edilen konuların başında gelmektedir. #Boyaustası fiyatları oturduğunuz semte yaşadığınız mekana kadar göstermiş olduğu farklılıklardan dolayı değişkenlik gösterebilir.

Fiyat konusunun evlerin metrajına göre olması ve evden eve değişmesi müşteri gözünden de acaba #evbadanaboyaişçilikfiyatları nasıl belirleniyor ? gibi sorunlarına neden olmaktadır. Biz de bu anlamda basitçe bir ev boya badana fiyat hesaplama modülünü hazırladık. Sistemlerimizde belirtilen özelliklere dikkat ederek kolayca evinizin ne kadara boyanabileceğini hesaplayabileceksiniz.

Araştırmanızda dikkat etmeniz gereken husus İstanbul gibi bir yerde bu hizmeti yan gelir elde etmek isteyen ya da gerçek anlamda sektörle hiçbir ilgisi bulunmayan kişilerce bu hizmeti birilerine ulaştırma çabalarının olmasıdır. Bu gibi durumlarda hizmeti yükleyeceğiniz kişinin bu işlerle bir ilgisinin olup olmadığına dair taraflarınca sağda solda yayınladıkları referansları gözlemleyebilirsiniz.

Boya Usta İşçilik Fiyatları#Boya_fiyatları

İyi bir boya badana ustasına ihtiyaç duyduğunuz da ilk etapta aklımıza gelen yakındaki bir arkadaşa sormak veya internet ortamındaki reklamlardaki çıkan boyacı ustası ilanlarına göz atmaktır. İç mekan boya badana hizmetleri, farklı ölçeklerde sunulur.

Sizin tek yapmanız gereken işin boyutunu tanımlamak. İster bir oda ister tüm ev boyanacak olsun, ustalar tam olarak sizin ihtiyaçlarınıza göre teklif verebiliyoruz. Böylece bir ev boyama fiyatına bir oda boyatma gibi her türlü sorun ortadan kalkacak.

Alanında en iyi boya ustası ekiplerimizden iyi kalitede bir hizmet alabilirsiniz

Bu fiyatlandırmalar kişileri bilinçlendirmek maksadı ile yapıldığından dolayı tamamen tahminsel olduğunu bir kez daha belirtelim. Yani her bir mekan kendi fiziki yapısı içerisinde ve müşterinin talebi göz önünde bulundurarak fiyatlandırması yapılmaktadır. Bir boya ustası ücretlendirmeyi mekanı görmeden sadece %80’e varan tahminsel verileri dayandırılarak ancak yapabilir! Bunun ötesine geçebilmek için kişinin müneccim olması gerekiyor! Yani düşünün mekanla ilgili hiçbir bilgi yok ve kalkıp ben bu fiyata şunu yaparım demek sadece rakamı üst perdeden verilerek gerçekleştirilebilir!

Yani sizlerden talep edilen rakamlar aslında kişiyi ya da ekibi her şekilde kurtarıyordur mantığını içeriyor ! Ona somut bir örnek vermek gerekirse mimarlık ofisleri ya da dekorasyon alanında hizmet vermek isteyen Vivense, filliustam, Biboya, Ustanburada tarzı hizmetleri veren markaların ücretini bir ekran alıntısı ile sizlerle paylaşalım !

Ev, konut tarzı işletmelerin renklendirme aşamalarını marka alanında isim yapmış sistemler dahil olmaya devam ediyor

#Vivense_boyabadana

Ekranda gördüğünüz gibi ev ihtiyaçları alanında faaliyet gösteren Vivense boya badana alanında 100 metre²’yi  yaklaşık 30.000 TL fiyat mukabilinde gerçekleştiriyor!  bunu az önceki örneğimizle bağdaştırdığımızda tabii ki bu rakamlar düzeyinde keşif yapılmadan müşteriye direk 30.000 TL fiyat ile biz bu hizmeti veriyoruz demek kişiyi kurtaracaktır.

Yani bu tarz bir fiyat politikası dahilinde ne kadar daireniz ve boyama hizmetiniz varsa hepsine talibiz ve bunu tamamen %100 iyi kalitede profesyonel düzeyde gerçekleştirebiliriz yaklaşımını savunuyor ve benimsiyoruz !

Tabi gelin görün çarşı pazar dedikleri olay apayrı olarak karşımıza çıkıyor!

Eskilerin deyimiyle evdeki hesap çarşıya uymadığı gün gibi ortada çünkü bu rakamlar çerçevesinde belki %1 oran ile birilerini ikna edebilirsiniz ama bu fiyat politikası ile sürdürülebilir hizmet oluşturamaz ekiplerimize yeterli iş akışı sağlayamazsınız !

Kıymetli okurlar; içtenlikle söylüyoruz ki amacımızVivense ya da diğer boya üreticilerinin kendilerince kurmuş oldukları sistemleri yani evleri boyama isteklerine karşı değiliz! Yani bir taraftan boya üretimi yaparak diğer taraftan ekipler kurup bizler gibi mekanları renklendirme istekleri tezat bir durum oluştursa da son derece doğal karşılıyoruz ! Nihai itibari ile kapitalist düzen içerisinde Bir yandan boya üretimi gerçekleştirirken diğer taraftan ise sizden bu ürünü satın alan zanaatkarları yok sayıp kendi kadrolarınızı piyasaya süre biliyorsunuz !! Yaşadığımız ülkede o kadar çok şeye alıştık ki bu bize tuhaf bile gelmiyor

Farklı Boya Badana İşçilik Fiyatları

İç mekan boyama, usta fiyatları; 3 oda, 1 salon, mutfak, koridor olarak düşündüğümüz bir dairenin malzeme + işçilik boya badana fiyatı ortalama 18.600 TL’ dir. Bu fiyatları kampanya dahilinde 14.000 tl civarına kadar çekebiliyoruz. Tabi bu rakamlar tamamen fikir almak isteyen kişilere yönelik tahminsel yaklaşımlardır. Nihai itibari ile bir mekanda gözlem inceleme yapılmadan ya da müşteri detaylı bilgilendirme aşamasında bizlere bilgi geçmeden net bir rakamdan bahsedilemez!#BadanaBoyaÜcretleri

3 + 1 daire boya işçilik fiyatları 

Az önce yukarıda belirttiğimiz gibi mekanların boyama renklendirme çalışmaları tamamen alanda yapılacak çalışmalara ve buna ek olarak mekan kullanıcılarının talep ve istekleri ile ilişkilidir. Yine de bir konuyu açıklık getirmek anlamında Türkiye’de eskiden beri bu durum asgari ücrete dayalı bir ücret belirleme süreci bulunmaktadır. Tabi bu yaklaşım sadece bir ücreti belirlemek ve ortaya koymak içindir nihayet var ile her mekan kendine göre ölçüleri metrajları ve alanda yapılacak çalışmanın çeşitli bulunmaktadır!

2 + 1 daire boya işçilik fiyatları 

Bir mekanın boya badana hizmetinin ederini bedelini öğrene bilmenin birkaç ayrıntıları bulunuyor. Bunlardan biri dairenin kaç metre kare olabilme aşaması ve kişilerin bu mekanda nasıl bir hizmet talep ettikleri ile ilişkilidir. Biz buna sadece metre kare birim fiyatı üzerinden 45 TL gibi olacak şekilde hesaplama içerisine girebiliriz. Yazımızı okuyan kişiler nezdinde belki de bu yaklaşım ile #2 + 1 dairenin boyama maliyetini nasıl çıkaracağız gibi yaklaşım içerisine girebilir! Yapmanız gereken sadece daire metrajınızı ( 100×3=300) çıkan metrajı 30 ile 45 arası fiyatlar Üzerinden hesaplaması hepsi bu kadar 😉

#boyaustasıücreti1 + 1 daire boya işçilik fiyatları 

Stüdyo daire veya 1 + 1 Diye adlandırılan küçük mekanların boyama ücretleri diğerlerine nazaran daha az maliyetle gerçekleştiğini söylemekte yarar vardır.

Tabi bazı zamanlarda karşılaştığımız manzaralar açısından örneğin küçük bir daire lakin oldukça tıkış tıkış eşyalarla doldurulduğundan veya uzun süre bekar evi olarak kullanılmış ve her tarafı isli kirli durumlarında ise durum tam bir eziyete dönüşüyor ve fiyatı baz zamanlarda 3 + 1’i rahatlıkla bulabiliyor.

1 + 0 daire boya işçilik fiyatları 

Küçük daire boyama ücretlendirmeleri genellikle yukarıdaki örneklerden daha az maliyet ile bu hizmetlerin gerçekleştiği bilinir. Çünkü neredeyse bir usta ve diğer daire örnekleri nde kullanacağımız malzemenin üçte biri ile bu alanı rahatlıkla renklendirebiliyoruz.

Tabi bu tarz dairelerde aile yaşamı olmadığından dolayı farklı amaç ve hizmetlerde kullanım sebepli kirlilik olayı bazı zamanlarda diğerlerine göre daha fazla olduğu gözlemlenir. Türkiye şartlarında fiyatların haftalık bazında değişkenlik gösterdiğinden dolayı Bu gibi alanlara rakam yazmak oldukça zor bir hale geldiğini söyleyebiliriz. Web Adresler çoklu sayfalı olduğundan dolayı güncellenmemiş fiyat bilgisi Çeşitli sorunlara yol açabiliyor!

Yine de bir rakamdan bahsetmek anlamında bir şeyler değil yazmak ve sizleri bilgilendirme ihtiyacı hissediyoruz! Sanırım Türkiye’de tüm sistemleri incelediğinizde bloglar hariç yani badana boya hizmeti alanında çalışmalar sergileyen kişiler nezdinde en çok bilgilendirme akışını sağlayan sistem olma özelliğini taşıyoruz. Bu durum bir çok zaman içerisinde öyle bir hal alabiliyor ki yazılar oldukça fazla olduğundan dolayı bir çoğunu silmek zorunda kalıyoruz.

Ev boya badana işçilik ücretleri hakkında bilgilendirmeler

#BoyaUstaÜcreti

Badana boya ücretleri neye göre belirlenir?

Yazımızın bir çok noktasında dediğiniz gibi #badana boya ücretleri tamamen kişilere ve alanda yapılacak çalışmaya bağlı olarak belirlenir ! Eşyasız iç mekan boya yenileme malzeme artı işçilik dahil olmak üzere tabii mekan yapılacak çalışmanın içeriğine bağlı olarak bir metre kare birim fiyatını 35 TL olarak fiyat belirlenebilir. Örnekle 100m² x 3 = 300Μ² x40= 12,000TL tarzında bir fiyat ile hizmet verilebilir. Çok renkli ya da özel bir ihtimam gerektiren dairelerde rakam insiyatife bağlı olarak 45 TL’ye kadar çıkarılabilir.

Eşyalı mekanlarda mobilyanın toplanması muhafaza edilmesi ve iş bitiminden sonra tekrar yerine çekilmesi gibi hususlar göz önünde bulundurulduğunda bu fiyatlara 10 TL daha ilavesi sağlanır. Yazımızın içeriğinde belirttiğimiz gibi #eşyalı dairelerin boyama ücretleri boş mekanlara göre daha fazla işçilik isteyebileceğinden dolayı fiyat farklılıkları olabilmektedir. Özetle buradaki rakamlara bakıp çok pahalıya badana boya işleri yapıyorlar! Veyahut buradaki rakamlar oldukça ucuzmuş yaklaşımları sağlıklı olmayacaktır! Yapmanız gereken sadece iletişim numaramız üzerinden bizleri arayıp güncel fiyat bilgisi almanızdır.

#boyabadana_nezaman_yapılırDolu mekanlar üç veya dört kişilik ekiple dahilinde aynı günde teslim edilir.

EŞYALI mekanlarda çalışma zorluğu ve eşyaların toparlanması gibi unsurları göz önünde bulundurduğumuzda, hizmet bedeli doluluk oranına Ve talep edilen çalışmanın içeriğine bağlı olarak fiyat teklifleri hazırlanılır.

Kampanya dahilinde Filli boya, Marşhall, Polisan, Dyo, Permolit, Fawori boya markalarını tercih edilebilir.

Fiyat listemize işçilik ve malzeme ücretleri ekibin kahvaltı öğle yemeği firmamıza aittir. Müşteri daire içerisinde ekstra bir işlem istemediği taktirde fiyatlarımız stabildir. Fiyatı arttırabilecek unsurlar; Çoklu renk tercihi – Uzun zaman boyanmamış tahribatlı daireler -Kapı -pencere -petek balkonların boyanması gibi  durumlardır.

Kampanya tavan, duvar, kartonpiyerlerin en az iki kat boyanmasını kapsar.

Fiyat tablomuz tahmini verilere göre hazırlanmıştır, Güncel kampanyalarımız ve  aklınızdaki tüm sorulara içtenlikle cevap bulması için bizleri  haftanın 7/ Günü 0532 626 13 88 telefon üzerinden arayabilirsiniz.. Boya badana işleri alanında hizmet alma açısından fikir ve görüşlerimizi dileyen tüm kişilere haftanın yedi günü olmak üzere bizlerle temasa almak sağlayan kişilerle paylaşıyoruz.

Boya badana işleri ile ilgili her türlü çözüm bu adreste bulabileceksiniz. Evinizin boya işlerini yaptırmak için onlarca ustayı telefonda aramanıza gerek yok. Sosyal medya hesaplarımıza bakıldığında on binlerce ailenin yanı sıra onlarca ünlü seçkin sima güvenli bir şekilde 1Günde boya’dan hizmet aldığını fark edeceksiniz. Bizden fiyat bilgisi almadan karar vermeyin.

Evinizin tüm boya badana işleri için profesyonel Çözümler 1 Günde boya adresinde bulabileceksiniz.

️ Etiketler

Ataşehir Boya Ustası, Alibeyköy Boyacı Ustası, Beykoz boya ustası, Ataşehir boyacı, Esenyurt Boya Ekibi, Ataköy Boyacı ustası, Boya Ustası, Suadiye boyacı ustası, Beykoz boya ustası, Sarıyer boyacı ustası, Göztepe boyacı ustası,  Alanya Boyacı Ustası,  Badana Boya,  Beşiktaş boyacı ustası Boya işçilik fiyatları Kadıköy Boyacı Ustası, Beşiktaş boyacı ustası, Halkalı Boyacı Ustası, Esenyurt Boya Ekibi, Zeytinburnu Boyacı Ustası, Alibeyköy Boyacı Ustası, Zekeriyaköy boyacı, Bostancı boyacı, Üsküdar boya ustası, Ataşehir boyacı, Kozyatağı boya badana ustası,  Ataşehir Boya Ustası, Beylikdüzü Boya Ustası Ekibi, Erenköy boyacı ustası, Ataköy Boyacı Ustası, Beylikdüzü Boya Badana, Bostancı Boyacı, Hızlı boyacı ustası, Tuzla boyacı ustası,  Boyacı, Boya badana ustası, Şerifali Boyacı Ustası, Kurtköy boya badana ustası, Sahrayıceddit boyacı ustası, Caddebostan boyacı ustası, Bağdat caddesi boyacı ustası, Kadıköy boyacı ustası, Florya Boya Badana Ustası, Erenköy boyacı ustası, İstanbul pendik boyacı ustası, Sancaktepe boyacı,

Bahçeşehir Boyacı Ustası, Beylikdüzü boya ustası, İnnovia Boyacı Ustası, Pratik boya, Maslak Boyacı Ustası, Kagıthane Boyacı UstasıAyazağa Boyacı Ustası, Deneyimli boyacı ustası, Çekmeköy boyacı ustası, Boyaci Ustasi Hizmeti, Kagıthane Boyacı Ustası, Ev boyama,Çekmeköy boyacı, Ümraniye Boyacı, Sarıgazi boya ustası, Maltepe boyacı, Pendik Boyacı Ustası, Ataşehir boyacı, Samandıra boyacı ustası, Boyacı Beşiktaş, Boyacı ustası, Boya Ustası, Maslak Boyacı Ustası istanbul boyacı, istanbul boyacı ustası, profesyonel boyacı, istanbul boyacı ekibi, ataşehir boya ustası, Ataköy Boyacı Ustası, Başakşehir Boyacı Ustası, Küçükcekmece Boyacı Ustası, Güvenilir boyacı ustası, Rezidans boyacı, Mecidiyeköy Boyacı Ustası, Beylikdüzü boyacı, Kaliteli boyacı ustası, Bahçeşehir Boyacı Ustası, Ev boya badana, Çekmeköy Boyacı, Beşiktaş boyacı ustası, Boyacı, Boya badana, Ümraniye boyacı ustası, Boyacı ustası, Beşiktaş Boyacı Ustası, Üsküdar boyacı, Erenköy boyacı, Jotun boya ustası, Boya badana Ustası, Çekmeköy boyacı ustası, Tecrübeli boyacı ustası, Ataköy Boyacı Ustası, Sarıgazi boya ustası, Bostancı boyacı ustası. Sancaktepe boyacı, Kurtköy boyacı, Kartal boyacı ustası, Esenyurt Boyacı,

 

 

1gündeboya.com.tr

Daha Fazla Bilgiye Mi İhtiyacınız Var ?

İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan profesyonel ekiplerimiz ile mekanlarınızı kaliteli malzemelerle profesyonel boya badana hizmeti sunmaktayız.

İLETİŞİM
İstanbul'un Tüm
İlçelerinde Hizmetinizdeyiz
0 (532) 626 1388
İletişim Formu

Error: Contact form not found.

© 1 GÜNDE BOYA KURUMSAL BİR MARKADIR . WEB TASARIM - SEO - BACKLİNK : [ BASERWEB ]

error: İÇERİKLERİMİZ KOPYALANAMAZ !
Call Now Button
× Whatsapp