Yılmaz Usta;
Yılmaz usta
1Günde Boya’nın tescilli yetkilisi

Dekor Yapı ile yaklaşık 20 yıllık  çalışma geçmişinden boya badana piyasasında sorunların tümüne cevap verebilecek bir sistem olmalıydı. Bunun adına 1GÜNDE BOYA denildi, Herkes evini Kaliteli, Güvenli, Garantili bir şekilde boya badanasını yaptırmalı ve bu kesinlikle Avrupa Standartlarında olmalıydı. Kısacası 1Günde boya hikayesi böyle başladı..

Bu süre zarfında bir çok başarılı işlere imza atma başarısını gösterdik.  Boya uygulamaları departmanında Sektördeki sıkıntılara rağmen yeni nesil boyacılık sistemini başarıyla sisteme entegre edildi. 1günde boya ® kullanıma ilişkin çabalarımız sonuç verdi. İnovasyon sürecine karşı çıkan tüm firmalar çok geçmeden 1günde boya’ya geçiş yapmak zorunda kaldı. 10binlerce ailenin yanı sıra birçok ünlü sima boya hizmetini 1günde boya’dan almaktadırlar.. Bu başarı sadece şahsıma ait olmadığını belirterek bana desteklerini esirgemeyen tüm müşterilerime ve ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Dekor yapı bizler için düşünceleri;  Beşiktaş belediyesi tarafından organize edilen Beşiktaş bölgesi okul boyama projesinde Belediye mimarları tarafından şimdiye

Beşiktaş Anadolu Meslek lisesi gibi bir yapıtı beş günde, iki eşyalı daireyi 1günde, üç eşyasız daireyi 1günde bitirme başarıları var.

Okul boyama ekibi  Nimetullah mahruki okul boyama  Cumhuriyet İlköğretim okulu boya badana   Okul boya işleri Nasıl yapılıyor

Mimar denetiminde Yüzlerce dairenin boya işlerini ekibi ile hatasız, sorunsuz bir şekilde zamanından önce teslim etme başarısını gösterdi. Eşyalı bir dairenin 1 Günde Boyanabilir teorik ve pratikte uygulanabilir olduğunu konusunda AR-GE çalışmaları neticesinde 1 Günde boya ® uygulaması hizmete sunuldu.

Ustamız boya kullanma gereksinime ihtiyaç duymadan zanaat icra edilebilir teorisine atıfta bulunmak amacıyla toprak ve kil malzemesinden yararlanarak eskitme gravür tekniğinde farklı bir sıva elde etmeyi başardı.boya ustamız

 

Elde etiği dekoratif sıvanın üzerine birbirinden güzel insan figürleri ile adeta duvarlara yeniden hayat verdi. Dekor Yapı’da formen görevini üstlenen aynı zamanda 1 günde boya ® nın kurucusu, firmasının yetkilisi konumdaki ustamızın Şahsına ve ekibine katkıları ve en önemlisi 1 günde boya’ yı hayatımıza kattığı için teşekkür etmeyi borç bilirim.

Dekor yapı

Call Now Button
error: İÇERİKLERİMİZ KOPYALANAMAZ !
× Whatsapp