Ev sahipleri yeni satın alınan bu evde kapsamlı bir yenileme çalışması başlattılar; Bu süreçte, tüm işleri ustalara bırakmadan kendi çabalarını göstererek yaşamaktan mutlu olacakları bir ev tasarladılar.

Son zamanlarda Elçin’in mutfak masalarını dönüştürdüğü modern mutfakların konuğu olduk. Şimdi evin diğer kısımları için zamanı! Bu ikisi arasında keskin geçişleri önlemek için siyah ve beyaz dekorun odak noktası duvar renginde gridir. Kontrast azalır, göz rahatlar. Duvarlar birçok detayla dolu.

Çıtalardan çerçevelerle yapılan bu duvar dekorları, dekoru uygun maliyetlerle şıklaştırmanın en iyi yollarından biridir. Hem salon hem de salon kaburgalarla dekore edilmiştir. Bu çıtalara masalar, çerçeveler, dekoratif aynalar, saat ve TV yerleştirilmiştir.

Çıtaların inşası ve duvarların boyanması İstanbul’da dekor yapı 1günde boya firması tarafından yapıldı. Kalan işleri ev sahiplerimiz kendi çabaları sonucu ortaya çıktı.

Çok iyi bir fikir ve uygulama!

Salonda rahat ve keyifli bir ortam var.

Sehpa ikinci el olarak alınır ve beyaz koltukların kontrastı için siyaha boyanır. Odak noktasında bir TV sehpası kullanmak yerine şömine tercih edildi. Odaya sıcak bir his katan bir dokunuş.
Yemek alanında duvar süslemeleri vardır. Çerçeveli baklava aynası, büyük boy saat, buranın dikkat çekici aksesuarlarıdır. Yemek masası, metal ayaklı sandalyeler, modern tarzı takım elbise.

Banyoda nostaljik ve modern bir karışım vardır. Seramik _ ‘dan Seramiksan. Duvarda gri ve modern fayanslar, desenli fayanslar ve nostaljik seramikler birleştirilmiştir. Siyah kulplu ahşap dolaplar, siyah çerçeveli duş kabini her zaman uyumludur ve göze hoş gelir.

Ev işyeri boyacı ustası’ mı lazım?  boya& badana dekorasyon Departmanındaki ödülü uzman ekibimize tüm boyama işlerinizde bizleri Tercih Edebilirsiniz. 

 Boya badana Sektöründe 24 yılını geride bırakmış usta ekibimizle badana boyacı badanacı ustası işlerinizde uygun Teklif kaliteli malzemelerle hizmetinizdeyiz.

Call Now Button
error: İÇERİKLERİMİZ KOPYALANAMAZ !
× Whatsapp