Denenmiş tescilli uygulamalarımızı evinde görmek isteyenlerin tercihi olmaya devam ediyoruz, bizleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz 🎨👷🏻‍♂️🤞

Sancaktepe Boyacı badana ustası;

PROFESYONEL EV BOYAMA HİZMETİ

1Günde boya ® uygulamalar sektöründe pratik boya hizmetini başlatan ilk kurumsal yapılanma olma başarısını gösterdi. Sancaktepe‘deki mekanlar bir günde boya sistemi üzerinden sıfır hata ile kısa süre içerisinde en güzel renklere boyanıyor. Bu güzel semtimizde onlarca site binlerce insanlara hizmet vermenin mutluluğu içerisindeyiz 😌

İstanbul’un Sançaktepe semtinde bulunan, profesyonel boyacı ekiplerimiz ile mekanlarınızı kaliteli malzemelerle profesyonel boya badana hizmeti sunmaktayız. Bu güzel semtimizde bulunan sitelerde onlarca dairenin ev boyama ihtiyaçlarını profesyonel düzeyde karşılamaya gayret gösterdik.

1Günde boya uygulamamız tescilidir.

#Hızlı boyacı ustası

Bizden hizmet alma gereği duyan müşterilerimiz bilirler ki bir günde boya sistemi sorun ve problemler ile karşılaşmadan yüksek kalitede iş anlayışı içerisinde olan müşteriler için kuruldu. Kısa süre içerisinde on binlerce hizmet götürmeyi başardık.

Sistemimiz üzerinden hizmet alanlar o kadar çok memnun kaldılar ki bu süre zarfında onlarca tanıdık ünlü müşterilerimiz oldu, bizleri tercih ettiğiniz için gönül dolusu teşekkürlerimizi sunuyoruz. 👏🏻

Hizmet anlayışımız öncelikle KALİTE, GÜVEN ve MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.        

    1Günde boya badana uygulaması yılların  birikim ve tecrübesi ile eğitimli profesyonel ekipleri tarafından sunulmaktadır.

Sancaktepe iç mekan boyama hizmetleri

Kaliteli, güvenli, hatasız bir iş isteyenlerin tercihi olmaya devam ediyoruz. 1günde boya ® sizlere en iyisini sunmak doğrultusunda TECRÜBELİ ekipleri ile en kaliteli hizmeti vermekteyiz.

1günde boya ® firması olarak hedefimiz sizlere en iyi hizmeti kaliteli güvenli ve hızlı bir şekilde sizlere sunmaktır. Bu doğrultuda ekiplerimizi dizayn ettik dört usta ile mekanlarınız gün içerisinde Kaliteden ödün vermeden teslim edilebilmektedir.

Evinizi güvenli, hızlı, kaliteden ödün vermeden kısa sürede boyatma imkanı sunuyoruz.
Günlük yapılan boya çalışmalarımızı iyi kalitede, güvenli, sorunsuz boya uygulamaları nasıl yapılır, konusuna atıfta bulunmak için İnstagram  Pinterest Facebook, üzerinden paylaşmaktayız.

Boyacı ustası arayışınıza son verecek detaylar içerir..

Güvenilir boya hizmeti alabilmek için firmamızı tercih edebilirsiniz..

#Boya Badana sektördeki geçen zamanda geriye dönük olarak bakıldığında On binlerce mutlu müşteriye hizmet veren firmamız gerçek müşteri referansları ile  bir günde boya hakkındaki düşüncelerine göz atmanızda fayda var.

Bizlere duyulan güvenin farkındayız. Sizlere en iyi kalite hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Kaliteli işlerin aranan firması olabiliriz, Lakin pahalı bir boya firması değiliz. Kaliteli hizmet +Marka boyalar+ profesyonel ekip desteği tüm bunlar dahil  makul fiyat kampanyalarımız devam ediyor.

Sancaktepe semtinin en çok tercih edilen ev boyama firması olmaya devam ediyoruz.

#Sancaktepe Boyacı ustası fiyatları

Sancaktepe 2+1 Ev Boyama Fiyatları

Sancaktepe iç mekan fiyatları evini boyatmak isteyenler için oldukça merak edilen konuların başında gelmektedir. Fiyatı belirleyen unsurların evlerin metrajına göre olması ve evden eve değişmesi müşteri gözünden de acaba Sancaktepe semtinde ev boyama fiyatları nasıl belirleniyor nasıl hesaplanıyor gibi sorunlarına neden olmaktadır.

Biz de bu anlamda basitçe bir ev boya badana fiyat hesaplama modülünü hazırladık. Aşağıda belirtilen özelliklere dikkat ederek kolayca evinizin ne kadara boyanabileceğini hesaplayabileceksiniz.

Sancaktepe Ev Boya Badana Ustaları

Sancaktepe boya badana hizmetleri, farklı ölçeklerde sunulur. Sizin tek yapmanız gereken işin boyutunu ve nasıl bir hizmet almak istediğinizi tanımlamak. İster bir oda ister tüm ev boyanacak olsun, ustalar tam olarak sizin ihtiyaçlarınıza göre teklif verebiliyoruz. Böylece bir ev fiyatına bir oda boyatma gibi her türlü sorun ortadan kalkacak.

Sancaktepe semtinde en iyi ev boyama firmasından kolay, pratik bir boya badana hizmeti almak için bizleri arayabilirsiniz 🤞#En iyi boyacı ustası ekibi

İşçilik+Malzeme dahil👈 Metraj & Fiyat Tablosu

Eşyasız Evler 

plastik/silikonlu

filliboya’kullanımı 

Eşyalı Mekanlar

plastik/silikonlu

filliboya’kullanımı

(Jotun-filliboya-Permo Gold) Saten Boya Kulanımı 👍🏻 

1+0 (30-40 m2)

1+1 (50-60 m2)

600 -700 TL

800- 900 TL

    900-1.000 TL

1.100-1.200 TL

1.100-1.200 TL

1.300-1.500 TL

2+1 (70-80 m2)

2+1 (90-100 m2)

1.300-1.400 TL

1.400-1.500 TL

1.500-1.600 TL

1.700-1.900 TL

1.700-1.800 TL

2.000-2.200 TL

3+1 (100-110 m2)

3+1 (120-130 m2)

1.500-1.600 TL

1.600-1.700 TL

1.900-2.100 TL

2.200-2.300 TL

2.200-2.400 TL

2.400-2.600 TL

Kampanya detaylarını ayrıntılı incelemek için tıklayın

1 Günde boya mevsimsel yoğunluk pandemi süreci😷 ve sonrası piyasa koşullarındaki değişkenlikleri göz önüne alarak kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Fiyat tablomuz tahmini verilere göre hazırlanmıştır, Güncel kampanyalarımız ve  aklınızdaki tüm sorulara içtenlikle cevap bulması için bizleri  haftanın 7/ Günü 0532 626 13 88 telefon üzerinden arayabilir, WhatsApp hesabımıza anlık bağlanabilir merak etiğiniz tüm sorulara bekleme olmadan anlık cevaplar alabilirsiniz..

Sancaktepe semtindeki evinizin boya işleri için Profesyonel Çözümler 1 Günde boya adresinde bulabileceksiniz ✅

Boya badana işleri ile ilgili her türlü çözüm bu adreste bulabileceksiniz. Evinizin boya işlerini yaptırmak için onlarca ustayı telefonda aramanıza gerek yok. Sosyal medya hesaplarımıza bakıldığında on binlerce ailenin yanı sıra onlarca ünlü seçkin sima güvenli bir şekilde 1Günde boya’dan hizmet aldığını fark edeceksiniz. Bizden fiyat bilgisi almadan karar vermeyin.

Bizlere duyulan güvenin farkındayız. Sizlere en iyi kalite hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Düşünülenin aksine pahalı bir boya firması değiliz. Kaliteli hizmet +Marka boyalar+ profesyonel ekip desteği dahil extra ücret olmadan tüm bunlar 1Günde boya tarafından düzenlenen makul  fiyat kampanyalarından yararlanmanızda fayda var.!  Daha iyisi için bizleri tercih etmelisiniz..

#İçerenköy boyacı ustasıSancaktepe boya ustası ekiplerimize haftanın yedi günü istediğiniz anda ulaşabilirsiniz.

Sancaktepe mahallesi boya ekiplerimiz profesyonel boya badana hizmeti vermekteyiz. #Sancaktepe boya badana hizmetleri, uzman boyacı kadroları ile evlerinizi kısa süre içerisinde garantili olarak teslim alabileceksiniz.

Sancaktepe boya badana ustası, Övgüye değer bir boya işi elde etmek için ilerde #boyacı ustası olmanıza gerek yoktur. Boyamaya başlamadan önce birkaç ipucunu ve püf noktasını anlamak size çok yardımcı olur. Hataları önleyebilir ve riskleri oldukça tatmin edici bir seviyeye düşürebilirsiniz.

Ancak boya badana işlerinden hoşlanmıyorsanız, bizi arayın ve size dört usta ile hızlı güvenli kaliteli boya hizmetini verelim Boya uygulaması düşünülenin aksine oldukça kolaydır.

1 boya uygulaması gün içinde evini teslim almak isteyenler için tasarlandı.

Sancaktepe boya badana hizmetleri, Bu uygulamada kendi alanında uzman dört kişiden oluşan 1günde boya ekipleri görevlendirilmektedir. Sabah dokuz gibi başlanan iş günü içerisinde teslim edilebiliyor.

Evini 1 günde teslim almak istemeyen müşteriler için ekipteki usta sayısını iki veya üçe indirip 2 iş gününde teslim edebiliyoruz, bunun için ekstra bir ödeme yapmanıza gerek yoktur. Ekiplerimiz de yabancı uyruklu ustalar yoktur.

Dekor yapı profesyonel ekipler düzeyinde  1Günde Boya ® hizmetini sunmaktadır.

1günde boya’nın kurucusu olduğumuz için mutluyuz.

Hızlı, Güvenli, Kaliteli Yüksek standartlarda hizmet almak için bizleri arayabilirsiniz 

Online bağlantı yolu ile teklif alabilirsiniz.!

Sancaktepe semtinde ikamet eden boya ustası ekiplerimiz vasıtası ile evlerinizin boyama işlemlerini kısa süre içerisinde yüksek kalitede teslim alabilirsiniz 👈

Sançaktepe semtinde güvenilir boyacı ustası

 

istanbul Sancaktepe mahallesi boyacı,  

WhatsApp hesaplarınız üzerinden 10 dk içerisinde fiyat teklifi alabilirsiniz.  Bunun için yapmanız gerekenler dairenizi anlatan küçük bir video veya Salon, antre mutfak gibi yerlerden bir kaç resim  göndermeniz yeterli olacaktır.

Uygulama öncesi tarafımıza gönderilen görüntüler anlık olarak analiz edilerek, Tarafınıza %90 net bir fiyat teklifi sunar. Bu yöntem ile zamandan tasarruf ederek, Boya uygulamaları departmanında bilgilendirilmiş olursunuz. Bu yöntemi benimseyenler için, Ücretsiz keşiflerimiz bulunmaktadır.

Boya hesaplanması  bu nasıl yapılıyor?
#boyacı ustası hizmetiBürüt M²  üzerinden kullanılacak boya sarfiyatı net olarak belirlenmektedir. Bazen sizden çok uzaktaki insanlar arayıp ev iş yerini boyatmak isteyenler olabiliyor. örneğin eviniz 120 m² olduğunu varsayalım ve bunu boyatmak istiyorsunuz..

buraya kadar Her şey normal  Bir #boyacı ustası ile anlaşmak istiyorsunuz. ! 
Boyacı ustası fiyatı belirlemek için mutlaka evinizde kesifin yapılmasını şart koşuyor.! Aslında bu bir pazarlama taktiği olarak karşımıza çıkar. boya piyasasındaki verilere göre keşif çıkartılan Dairelerde iş kapma olasılığı son derece yüksektir.

Telefondaki müşteri karşısındaki muhatap aldığı ustanın konuşma üslubuna fiyat politikasına bakıp anlık olarak değerlendirir, aklındaki sorulara yanıt almadığı anda usta arayışına devam eder. Peki buradaki handikap ne olabilir birçok boya ustası maalesef kendini tam anlamıyla ifade edemiyor? Telaffuz hatasına düşüyorlar!

Bunun farkına Varan masabaşı teklif-al tarzı ofis sistemleri kendilerini Mimar olarak tanıtmakta düzgün İstanbul Türkçesi ile (minimalist-loft-renk kombinleri vs janjanlı kelimeler ) kullanıp işi kapmaktadırlar. Sonuç olarak bir de aracı firmaya komisyon vermek zorunda kalıyorsunuz. 

3+1 ev kaça boyanır, duvarlar için malzeme listesi?

Sançaktepe boyacı ustası, Az önce bahsettiğimiz gibi dairemiz için ihtiyaç duyulan boya sarfiyatı nasıl belirleyebiliriz? 1m² birim sarfiyatı için bizlere 60gr boya yeterli olur.

Kaba bir hesap üzerinden 100m² eviniz var parke tavan arası yükseklik 2.70mt standart ölçümleri baz alalım 100m² × 2.70m² çarpma işlemi sonucunda 270m² duvarlarınızda boya alanı bulunmakta bunu 270m² × 0.60gr = 16.200gr boya ihtiyacınız var.

Buna kısacası 15LT boya anlamını taşır. (Zıt renklerde  buna 5LT ilave etmeyi unutmayın) 

Tavan boya sarfiyatı?
Tavan boyaları yoğun olarak kireç taşı yani kalsit ten üretim yapıldığı için saten boya Silikonlu boya lara göre sarfiyatı daha fazla olmakla beraber fiyatı daha ucuzdur. 

Ünlü tanıdık simaların tercihi olmaya devam ediyoruz

1m² birim sarfiyatı kirlilik oranına bağlı olarak 150gr olarak karşımıza çıkar. Bunun hesabı oldukça basit 100m² evinize 15kg tavan boyasına ihtiyaç var. 1günde boya tavsiyesi; ucuz kalitesiz malzeme size pahalıya mal olur. 

boya işlemlerine nerden başlamalıyım?

İç boyama işini kendiniz yapmaya karar verdiyseniz, önemli adım hazırlanmaktır. Bu önemli adım, daha küçük adımların birikimidir ve bir alt adımda başarısız olması, sonuçta tatmin edici olmayan sonuçlara yol açabilir.

Ev boyama işlemlerinde başarısızlık ile sonuçlanan uygulamalarınız için bizden destek talep edebilirsiniz. Ev boyama işlerinde uzman arkadaşlarımız boya uygulama safhasında işin püf noktalarını sizler ile paylaşacaklardır.

Bir Plan Tasarlayın

Bu boyama işi için neyin önemli olduğuna ve ne kadar tutacağına karar verin. Olası giderler için bir bütçe yapın. Çok idealist olmayın ve işleri basitleştirin.

Bunu yapabilirim deneyin başaracaksınız. Aklınızdaki düşünce ne olursa olsun, Sorun problemler ile karşılaştığınızda 0532 626 1388 nolu hatan bizi arayın.  Sizlere yardımcı olmak için buradayız.

Sancaktepe semtinin tüm mahallelerine hizmet veren firmamız mekanlarınızın ihtiyaç duyduğu boyama ihtiyaçlarını kısa süre içerisinde sizlere sunuyoruz.
Sançaktepe boyacı ustası

 Sancaktepe ev boyama, Aletler ve hırdavat olmadan hiçbir işi mümkün olan en iyi şekilde gerçekleştiremeyiz. Gerekli araçları satın alın ya da bir arkadaşınızdan ödünç alın. Veya her ikisinin bir karışımına sahip olabilirsiniz. Merdiven, boya fırçalarını, ruloları, boya bantlarını, boya kovalarını, yerleri eşyaları örtmek için naylonları, uzatma sırıklarını ve zımpara kağıtlarını listeye ekleyin.

100 (m²) 3+1 dairenin ihtiyacı olan sarf malzeme listesi İçin detaylı bir yazı dizisini okumak isterseniz tıklayabilirsiniz

Kaliteli Boyalar kullanmaya gayret edin

Boya Satın almadan önce boya kalitesi ve türü seçeneklerinizi bilin. Renk ve tür hakkında karar verdikten sonra, ihtiyacınız olan boya miktarını hesaplamasını yukarda ayrıntılı olarak verdim. Korkamayın boyanız yetecektir. Hadi başlayalım.. Boya Tahmin etmek için bizden yardım alabilir veya hesaplamak için çevrim içi kaynakları kullanabilirsiniz.

#boya badana ustasıMobilya ve diğer malzemeleri örtü ile kaplayın

Sancaktepe boyacı, İç mekânları boyamak için merdivene çıkmadan önce, mobilyalarınızı ve diğer değerli eşyalarınızı korumak önemlidir. Tüm aletleri ve daha büyük mobilya malzemelerini örtmek için hışır örtü kullanın. Daha küçük mobilyaların diğer odalara taşınması önerilir. Aksi takdirde, kendiniz ve merdiven geçmesi için küçük bir alan bırakmayı unutmayın.

Kapıları, Pencereleri Ve Zeminleri Koruyun

Üzerlerine boya dökülmelerini önlemek için kapı kolu ve pervazları maskeleme bandı ile kaplayın. Zeminleri mutlaka koruyun damlayan boyalar ile uğraşmak istemezsiniz.

Kıymetli müşterilerimiz bir günde boya sisteminin temel amacı mekanlarınıza yüksek kalitede hizmet sunma amaçlı kuruldu. Sektörde var olan sorunların tümüne köklü çözüm odaklı yaklaşımımız sayesinde müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı başardık.

süregelen sistemin bir parçası olmak yerine, yaptığımız yenilikçi çalışmalar kapsamında varolan sistemi kendimize uydurmaya gayret gösteriyoruz. Bu doğrultuda gün içinde boya çalışmaları ve teslimatları hayat bulmuş oldu. Tarafımızdan yapılan tüm çalışmaları incelediğinizde ne demek istediğimizi gayet açık ve net olarak alacaksınız.

Sıradan bir boya dükkanı veya nalbur yaklaşımında hiçbir müşterilerimize yaklaşmıyor, buna benzer tutum içerisinde bulunmuyoruz. Tüm müşterilerimizi önemsiyoruz.

Bir günde boyanın kurucusu olduğumuzdan mütevellit benzersiz uygulamalarımız ile eşyalı mekanlarınızı kısa süre içerisinde profesyonel boyacı ustaları ile teslim alırsınız. Bu konuda sosyalmediği hesaplarımızda yaptığımız çalışmaların içeriğini anlatan yüzlerce video paylaşımlarında bulunuyoruz. Hem boya badana kararını vermeden önce sizlere tavsiyem kişilerin veya firmaların nerede hangi koşullarda çalıştıklarına dikkat etmeniz olası bir mağduriyetin önüne geçmiş olacaktır. 

Kısacası firmamızdan alacağınız tüm uygulamalar garanti kapsamında olup yüksek bir kalite taahhüdünde bulunuyoruz.

Sorun ve problemler ile karşılaşmak istemeyen müşterilerin tercihi olmaya devam ediyoruz.

Etiketler 🏷

Sancaktepe boyacı, Sancaktepe‘de boyacı ustası, Sancaktepe paşaköy mah boyacı ustasıSancaktepe mevlana mahallesi boyacı ustası,  güvenilir boya ekibi, Sancaktepe veysel karani mahallesi boyacı ustası, istanbul anadolu yakası boyacı, Sancaktepe safa mahallesi boyacı ustası, İstanbul boyacı, Sancaktepe Fatih mahallesi boyacı ustası 3+1 ev boya badana fiyatları, Sancaktepe yenidoğan mahallesi boyacı ustası, kaliteli boya ustası, Sancaktepe sarıgazi mahallesi boyacı Ustası, istanbul boyacı ustası, Sancaktepe Osman gazi mahallesi boyacı ustası, Sancaktepe meclis mahallesi boyacı ustası, istanbul boyacı ustası, istanbul anadolu yakası boya badana, istanbul boyacı ekibi, Sancaktepe Kemal türkler mahallesi boyacı ustası,  pratik boya, boyacı, boya badana, Sancaktepe İnönü mahallesi boyacı ustası,

Ataşehir boyacı,  Ataşehir profesyonel boyacı ekibi,  filli boya ustası, Boyacı ustası, profesyonel boyacı,  boya ustası,  boyacı, Sancaktepe hilal mahallesi boyacı ustası,  Güvenilir boyacı ustası, Sancaktepe Eyüpsultan mahallesi boyacı ustası,  Jotun boya ustası Boya badana ekibi kaliteli boya ustası, istanbul boyacı, Kurtköy boyacı,  Sancaktepe emek mahallesi boyacı ustası,  Çekmeköy boya badana ustası, Boya badana ustası, Sancaktepe Atatürk mahallesi boyacı ustası,  Samandıra boyacı ustası, Ümraniye boyacı, Boya badana fiyatlarımız, Sancaktepe Akpınar boyacı, Ataşehir boya badana, Sancaktepe boyacı, Tecrübeli boyacı ustası, Sancaktepe ev boya ustası,  filli boya ustası,  Sancaktepe civarı boya badana ustası,  profesyonel boyacı,  istanbul boya badana, Hızlı boyacı ustası,  eşyalı ev boyacı ustası,  Sancaktepe boyacı ustası fiyatları,  Sancaktepe civarı boya badana ustası,  

Call Now Button
× Whatsapp