Boyacı Ustası ?

Boya badana  işleri yorucudur. Empati kuruyoruz bu yüzden boyama sürecinin sizleri bunaltacağının farkındayız. Çalışma biçimimiz hassasiyet üzerine kurulu olup , Sadece 1Günde boya ile malzeme işçilik dahil tüm boya işlerinizi kasa sürede öncelikli olarak ivedi şekilde yapıyoruz.

Referanslarımıza bakıldığında

Dekor Yapı”nın seçkin mekanlarda iş yapma potansiyeline sahip bir boya badana, dekorasyon firması konumundadır. Binlerce Müşterilerimizin içerisinde çok sayıda tanınmış sima var. Kaliteyi ısrarla arayanların tercihi olmaya devam ediyoruz. Dekor Yapı  1 günde boya hizmeti sıradan bir kuruluş değil.  İstanbul’da boya badana uygulamaları departmanında bir çok yeniliğe imza atan ekiplerimiz inovasyon süreci kapsamında yeni jenerasyona hitap edecek 1günde boya badana sürecini sisteme Başarılı olarak entegrasyonu sağlanıldı.

Müşteri portföyü binlerce kişiden oluşmakta ve her geçen gün artmakta, bu mesleğimize olan bağlılığımız, Müşterilerimizin saygınlığından gelmektedir.

Kalite asla bir tesadüf değil daima bir gayretin sonucudur.

Dekorasyon ustası
Boya fiyatlarındaki tutarsızlık?

Boya badana sektöründe karşınıza çıkacak birden fazla fiyat teklifleri kafanızı karıştırabilir.   Aslında bu tarz fiyatlandırmalar tüm sektörlerin ortak sorunlarıdır.

hizmeti satın almak istediğimiz de bu işte yıllarını vermiş kaliteden asla taviz vermeyen Boyacı Ustası   Konumunda şirketler ve boya ustaları vardır. Diğer taraftan sektöre yeni girmiş kendini kabul ettirmek isteyen işi yeni öğrenmeye çalışan boyacı  lar

Tüm sektörlerin ortak sorunu piyasadaki kalitesiz ürünler.

Bu konuya başka sektöründen bir Örnekte verebiliriz.  Gıda ürünlerine ihtiyaç duyduğunuz da raflarda kalitesi beli yılların markaları var, diğer reyonda market adına fason olarak üretilen markasız düşük kalitede ürünler bulabileceksiniz. Fiyat etiketlerinde neredeyse %100 oranında farklar vardır. Bu çarpık fiyatlandırma sadece ambalajdan kaynaklanmaz aynı zamanda ambalajın içeriğindeki bileşimlerden kaynaklıdır.  Dairesini boyatmak isteyen vatandaş fiyat araştırması yapmak istediğinde karşısına çıkacak onlarca çeşit fiyatlandırma konusunda kafası karışık kime güvenip boya badana işlerini kime teslim edeceği konusunda saatlerce araştırma yapmak zorunda kalıyor.

Boya badana maliyet oranları ?

 

 

boya badana işleri için  700 tl isteyen 3.000 tl teklif eden de olacaktır.  boya Ustası nın  günlük yevmiyesi 200 TL olduğunu unutmayalım .!
120 m² daire yaklaşık dört yevmiye ile boyanır.! )  15 LT Su bazlı Silinen bir boyanın 380 TL. buna ek olarak 120 TL tavan Boyası Hışır örtü, Maskeleme Bandı, ulaşım, ustalara kahvaltı, öğle yemeği vs  Hesapladığınızda  evdeki hesap çarşıya uymuyor. Buna  klasik bir cevap ile konuyu sonlandırayım. Yıllarca TV reklamlarında beş kavanoz bal 100 TL kampanyaları ile bu millete yıllarca mısır-glikoz şurubu yedirdiler.  Sahtekarlar hayatımızın belirli alanlarında fırsat buldukça kendilerine rant sağlamak isteyeceklerdir.

Önemli olan boyacılık konusunda uzman boyacılık işine yıllarını vermiş kaliteden ödün vermeyen boyacı ustalar ile iş yapmaktır.

Dekor Yapı 24 yılı aşkın süre boyacılık ve diğer dekorasyon faaliyetlerinde bulunmakta.

Yukarıdaki olduğu gibi 1günde boya ekibinin yaptığı tamiratlı çalışmadan görüntü paylaşıyoruz.

Birde alt tarafta Dairesini 2. Defa boyatmak zorunda kalan Müşteri.!
Sizleri yeni nesil boyacılık sistemi ile tanışmanızı tavsiye ediyorum.

“Hızlı Kaliteli ve güvenilir boya badana hizmeti. Sertifikalı boyacı kadrosu ile anahtar teslim boya badana hizmeti sunuyoruz.”
hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Call Now Button
error: İÇERİKLERİMİZ KOPYALANAMAZ !
× Whatsapp