SİZLER İÇİN BİZLERE SIK SORULAN SORULARI DERLEDİK ..

1 – 1 Günde Boya Badana Mümkün mü ?

1 Günde Boya Badana” şeklinde reklamları ve firma sitelerinde açıklamalarına sık sık raslıyorsunuzdur. 1gündeboya.com.tr olarak daire veya iş yerlerinizi 1 günde boyama hizmetini sizlere mutlaka garanti edemeyiz. Boya Badana öncesi çoğu daire veya iş yerlerinde alçı ve kalekim tamiri gibi vb astar uygulama işlemler yapılarak zeminin kuru, pürüzsüz ve temiz bir hale getirilmesi gerekmektedir.

1 Günde Boya ” sloganını kendine reklam edinmiş kişiler yada 5 kişi ile gelip 1 günde boya badana işinizi bitireceğini iddia eden kişilerin, iş günü hiç gelmediklerine yada 2 kişi gelip birinin öğle vakti gittiğini görebilirsiniz.

Bu sizin kaporanızı alıp işi garantileyene kadar geçerli olan bir pazarlama tekniğinden ibarettir. Bu konuda müşterilerimizin dikkatli olması menfaatleri icabıdır. Bizler için ise en doğru hizmet ve memnuniyet ön plandadır.

2 – 1 Günde Boya Nedir ?

1 Günde Boya Nedir Denildiğinde ? Dekor yapı 2005 Yılında Sektörde Profesyonel  Boyacı Ustaları’nı Bünyesinde Toplayıp 1 Günde  Boya Uygulamasına Başladı.1 Günde Boya hizmetine Başta İstanbul Anadolu Yakasında icra eden Dekor yapı, Müşterilerimizin Talepleri Doğrultusunda İstanbul Geneline 5 Ekip 25 Profesyonel Boya badana ustaları’nı Konuşlandırdı.Dekor Yapı 1 Günde Boya Tüm istanbulda hizmetlerine hız kesmeden Devam ediyor.Tüm Boyacı ustalarımız Sertifikalı olup En az 15 Yıllık Boya badana tecrübeleri vardır.Artık Günlerce Eş Dost veya İnternette, boyacı arıyorum,Temiz boyacı,titiz boyacı,Boya badana ustası ihtiyacım var sorununuza Dekor yapı Son veriyor.Tek yapmanız bizimle İletişime geçip Zamanın Tadını Çıkarmak.Profesyonel Uzman Ekibimiz Sizinle Hertürlü sorunuza çözüm odaklı yaklaşımda bulunup işinizi En temiz En hızlı Şekilde Sonuca Ulaştırır.Lütfen 1 günde boya uygulaması nasıl yapılır? tıklayınız sayfamıza göz atmayı unutmayın.

Dekor yapıda niteliksiz yabancı uyruklu yevmiyeci günü birlik boyacı ustası yoktur.

3 – Merak Edilen Bir Soru; Tek Kat Boya Uygulası Mı Yapılıyor ?

Boya tercihi su bazlı yöndeyse o zaman zaten tek kat bir boya ile kapatma işlemi yapamazsınız dolayısıyla burada tek kat boyanın mümkün olmadığını söyleyebiliriz. Ayrıca boyama işlemlerimiz şeffaf bir şekilde yapıldığı içinde süreci yakından takip edebilirsiniz. Eğer mekanda bulunamıyorsanız o zaman talep etmeniz halinde sizin için resimler çekebilir ve belirttiğiniz whatsApp hesabına gönderebiliriz.

4 – Evimi Boyatmaya Karar Verdim Ne Yapmam Gerekiyor ?

Yetkili ustalarımızdan, Fiyat konusunda bekleme olmadan anlık olarak online teklif almak için yapmanız gereken sadece bir kaç resim göndermek.
Prensipte anlaşmaya varılan müşterilerimize  keşif  yapılmaktadır.Kampanyalı fiyatlarımıza villa, düblex, Renkli dairelerin beyaz’a boyanması, uzun  zaman boyanmamış  her tarafı boya kabarmaları mevcut daireleri kapsamıyor. 
Bu tarzdaki daireler için bizimle irtibata geçin.!

Evinizi boyatmaya karar verdiyseniz o zaman yapmanız gereken bizimle hızlı bir şekilde iletişime geçmek ve mekân hakkında bilgi alabilmemiz için keşif talebinde bulunmanız. Keşif neticesinde boyama hizmeti için size teklifimiz sunulacaktır. Ayrıca keşif işlemi neticesinde başlanacak tarih ve sonlanacak tarihte size doğrudan söylenebilecektir.

5 – Evi Nasıl Teslim Alıp Nasıl Bırakıyorsunuz ?

Genelde insanların evini boyatma konusu açıldığında kafasından geçen evlerindeki dağınıklık olacaktır. Çünkü boya yapmak aynı zamanda eşyalarında yerinden kaldırılarak istiflenmesi anlamına gelmektedir. Firmamız sizin için bunu sorun olmaktan çıkarıyor.

Ev boyatma konusunda en iyi ekipleri bünyesine katan Dekor Yapı, Ekiplerimiz evinizi toplama ve ağır mobilyaları
yerleştirme hususunda size yardımcı olacaktırlar. Evi toplama korkusu ile birçok ev sahibi evini boyatmaktan
kaçınmakta ve yıllarca ertelemektedir. Biz ise bu konuyu evinizi 1Gün gibi kısa bir sürede boyama yöntemiyle
çözüyoruz. Aynı gün başlayıp bitirerek size hemen yerleşme imkânı sunuyoruz.

Evinizin boya badanası yapılırken size sadece bi köşede oturup keyifle kahvenizi içmek kalır.
İstanbul’u Avrupa Standartlarında ViP hizmeti kapsamında 1Günde Boya
Uygulaması ile Tanıştıran Kuruluş.

6 – Ustalara Kahvaltıyı Biz Mi Veriyoruz ?

Hayır hiçbir şekilde siz kahvaltı vermekle yükümlü değilsiniz. Firma çalışanlarımız sabah kahvaltısını dışarıda yapmaktadırlar. Öğle yemeği müşterinin insiyatifine bırakılır, Müşterinin ustalara yemek verme zorunluluğu yoktur.

7 – Daire ve İş Yerlerinizi Nasıl Boyuyoruz?

Bizimle irtibata geçtikten sonra randevu alarak sizleri ziyaret ediyoruz. Ayrıca günün her saatinde ücretsiz olarak keşif yapmaktayız.

Sistem üzerinde size mesaj gelecektir: 0 532 626 1388

Keşif ve onay sırasında boya renginizi seçebilirsiniz. Dairenizde tadilat vb işler mevcut ise Fiyatlarımızda tadilatın özelliğine göre değişiklikler göstermektedir. Keşif sırasında boya rengini ve hizmet günü onaylanmaktadır. Belirlenen günde ekibimiz ve malzemelerle gelerek boya ve tadilat işlerine başlıyoruz. İş bitmeden herhangi bir ücret talebinde kesinlikle bulunmuyoruz.

Her ihtimale karşı boya damlaması vb eşyalarınız parke ve süpürgelikleriniz naylon bantlanarak korunmaya alınmaktadır. İşin bitiminde karşılıklı olarak birebir dairenizi kontrol edip hizmeti veya işi sizlere teslim ediyoruz..

8 – Boya Badana Fiyatlarınız Neden Bu Kadar Uygun ?

Boya Badana Fiyatları ” mümkün olan alt seviyede tutarak çalışanlarımızın ay içerisinde çalıştığı gün sayısını artırmak ve buna bağlı olarak içinde bulunulan ayı en verimli şekilde geçirmeyi hedeflemekteyiz. En önemli bir ilkemiz ise Müşteri Memnuniyeti ve seçim sürecini olumlu kılmaktır.

9 – Kullanılan Boya Markaları Nelerdir ?

İstekler ve tercihler doğrultusunda farklılık göstermektedir. Ancak Marshall, Dyo, Filli boya, Polisan, Permolit gibi farklı markaları kullanmaktayız. Ancak en önemlisi ekonomik markaları ve müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda sonuçlandırmaktayız.

10 – Keşif Hizmetiniz Ücretlimi ?

Telefon vb iletişim araçlarıyla anlaşma sağlandığında sizlerden her hangi bir ücret talep etmeden keşif hizmetini sağlamaktayız

11 – Kaç Kişilik Ekiple Geliyorsunuz ?

Daire ve İş yerlerinizin metre kare veya büyüklüğüne göre bu sayı değişiklik göstermektedir. Ancak standart büyüklükteki bir daireyi 5 kişilik bir ekiple 1 günde tamamlayıp teslim edebiliyoruz

12 – Yapılan Boyanın Garantisi Varmı ?

Uygulama ve hizmet hataları veya malzemenin kalitesiz olmasından dolayı meydana gelen bozulmalara tarafımızca müdahale edilmektedir. Ancak kullanıcı tarafından gerçekleşen hata ve deformasyonlar garanti dışıdır.

Call Now Button
error: İÇERİKLERİMİZ KOPYALANAMAZ !
× Whatsapp