KANYON RESİDANCE

Kanyon rezidans dairemizin tavan duvar boyama işlemleri tam silinebilir boyalar ile profesyonel kadrolarımız ile yüksek kalitede gün içerisinde teslim edildi.

BEYKOZ VİLLA

Beykoz semtinde müşterimiz için 320 metre² triplex villa boya çalışması tecrübeli deneyimli boyacı ustası ekiplerimiz ile hatasız olarak teslim edildi.

ISPARTA KULE

Ispartakule sitesindeki mekanlara yüksek kalitede müşteri memnuniyet garantili bir ev boyama yenileme hizmeti vermeye devam ediyoruz.

KELEBEKİA SİTESİ

Yıllardır kelebek ya Sitesi ndeki müşterilerimize profesyonel boya ustası kadrolarımız ile müşterilerimizin tam da istediği kalitede hizmetlerimizi ulaştırmaya devam ediyoruz .

DRAGOS

Herbalife sağlık ürünleri şirketine ait mekan 200 metre² lik onbir kapı boyanması dahil olan dairemiz tecrübeli ekibimiz tarafından gün içerisinde hatasız olarak teslim etme başarısını gösterildi.

MY TOWERLAND ATAŞEHİR

Yaklaşık 25 yıldır Ataşehir lokasyonunda ki sitelere profesyonel nitelikte ev boyama hizmeti vermekteyiz. My Towerland Ataşehir sitesindeki çalışmamız tavan ve duvarların boya yenileme çalışmalarını kapsamaktadır.

MY TOWERLAND ATAŞEHİR

Boya yenileme çalışmaları tarafımızdan tecrübeli ekipler düzeyinde sizlere ulaştırılmaktadır

İSTANBUL LOUNGE 1

İstanbul lounce 1 sitesinde bulunan müşterilerimize sorun ve problemler ile karşılaşmadan mükemmel bir boy yenileme çalışmalarını ulaşmakdayız.

ESKİ DEVLET BAKANI KALAMIŞTAKİ 5+1 DAİRESİ

1Günde Boya Sistemleri hizmete girdiği ilk günden bu yana o kadar çok beni beğenildi ki devletin en yetkili kişilerinden tutun sanatçı ve ekranda tanıdığınız simalara kadar hizmet verebilme olanaklarına sahiptir.

ŞİŞLİ POLAT TOWER

Referanslarımızda Polat Towers Rezidans’a ait onlarca çalışmalarımıza denk gelebilirsiniz. Benzersiz ve kısa süreli boya yenileme çalışmalarımızdan dolayı yıllardır Polattowers ‘a hizmet vermekteyiz .

ŞİŞLİ POLAT TOWER

Polattowers ile alakalı bir referansımız da İş kadını zerin han. 1+1 stüdyo dare boyama işi

WHİTE SİTE ÇEKMEKÖY

White Çekmeköy Sitesinde Müşterimizin boya badanası mükemmel şekilde sadece 1günde pırıl pırıl boyandı, iyi günlerde kulanması dileğimizle.

DAP YAPI

Yaşam alanlarını sorun ve problemler ile karşılaşmadan teslim almak isteyen müşterilerimizin odak noktası haline gelmeye devam ediyoruz. Dap yapı Sitesi ndeki bir çok rezidans dairesini kısa süre içerisinde boya yenileme çalışmalarını tamamlayıp sahiplerine teslim ediyoruz.

ÇEKMEKÖY AĞAOĞLU MY COUNTRY

Betül hanım triplex 350m2 villa içi komple tatlı şampanya rengine boyanması, 5kişilik pratik tecrübeli boya ekibimiz ile gün içerisinde teslim edildi.

AVRUPA 3 KONUTLARI

Dairemiz 2+1 100m2 boş seçilen renk ıslak kum

HALKALI AVRUPA 3 KONUTLARI

Sertaç beyin Dairesinin tavan duvar boyama işleri. Seçilen renk roma sarısı (krem)

ACARKENT BEYKOZ

Cüneyt bey iş adamı, 500m2 triplex villa iç cephe boyaması, Seçilen renk yalın beyaz 2günde iş teslimi yapıldı

ACIBADEM ALMONDHİL

Müşterimiz Özlem han için Yapılan iş 3+1 daire boyanması, Bu dairemiz müşterimizin isteği doğrultusunda kumsal beji rengi ile boyandı. İş yerinin boyanması Sadece 1Günde hatasız ve eksiksiz olarak teslim edildi.

BEŞİKTAŞ OKUL BOYAMA

RİNGS İSTANBUL SANCAKTEPE

Müşterimizin dairesi 3+1 148m2 roma grisi rengine 4 kişilik ekip ile sadece 1 günde hatasız bir şekilde teslim edildi. Boya badanasını iyi günlerde kulanması temenisiyle.

KARTAL DAP YAPI

MALTEPE KİPTAŞ ADATEPE SİTESİ

SANATCI SEHER DİLOVAN BEYKOZ VİLLALARI

Müşterimizin villası 4+2 duvarlarda elektirik tesisat işlerinde hat çekildi, tadilat işinden ötürü boyaması. Sadece 2Günde teslim edildi

PHİLİPS TÜRKİYE CEO’SU GÖKTUĞ GÜR

Sistemlerimiz üzerinden fark edeceğiniz üzere tüm müşteri gruplarına hizmet verdiğimizi açıkça görebilirsiniz. Bu müşterileriminzin içerisinde bazı zamanlar oluyor ki Türkiye’nin en saygın şirketlerinde CEO olarak görev alan kişiler olabilmektedir. Bugünkü müşterimiz de onlardan biri Müşteri adı göktuğ bey Yapılan iş 5+1 villa boyanması, Bu villanın müşterimizin isteği doğrultusunda osmanlı kırmızısı ve polisan şampanya renkleri ile boyandı. İş yerinin boyanması Sadece 2Günde hatasız ve eksiksiz olarak teslim edildi.

ELİTE LİFE ATAŞEHİR

Müşterimiz holding yöneteci. İsteği doğrultusunda krem rengi boya ile evi sadece 1günde tertemiz boyanıp teslim edildi, güle güle kullanmak temennisiyle.

error: İÇERİKLERİMİZ KOPYALANAMAZ !
Call Now Button
× Whatsapp