Kaliteli, güvenli, garantili bir iş isteyenlerin tercihi olmaya devam ediyoruz. Dekor yapı 1günde boya ® hizmeti sizlere en iyisini sunmak doğrultusunda Uzman ekipleri ile en kaliteli hizmeti vermekteyiz.

1günde boya ® firması olarak hedefimiz sizlere en iyi hizmeti kaliteli güvenli ve hızlı bir şekilde sizlere sunmaktır. Bu doğrultuda ekiplerimizi dizayn ettik dört usta ile mekanlarınız gün içerisinde Kaliteden ödün vermeden teslim edilebilmektedir.

Evinizi güvenli, hızlı, kaliteden ödün vermeden kısa sürede boyatma imkanı sunuyoruz.
Professional paint applications 
Günlük yapılan dekorasyon çalışmalarımızı iyi kalitede, güvenli, sorunsuz boya uygulamaları nasıl yapılır, konusuna atıfta bulunmak için İnstagram  Pinterest Facebook,üzerinden paylaşmaktayız ayrıntılar için tıklayın..

Boyacı ustası arayışınıza son verecek detaylar içerir..

Boya Badana sektördeki geçen zamanda geriye dönük olarak bakıldığında 10binlerce mutlu müşteriye hizmet veren firmamız gerçek müşteri referansları ile dekor yapı 1günde boya hakkındaki düşüncelerine göz atmanızda fayda var.

Bizlere duyulan güvenin farkındayız. Sizlere en iyi kalite hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

DEKOR YAPI 1995 yılından bu yana Boya uygulamaları departmanında ilklere imza atmaya devam ediyoruz. Sektörde faaliyet gösterdiğimiz ilk yıllardan bu yana  sadece tüketici olmak Yerine yapılmayanı yapmak adına boya piyasasına bir günde boya badana uygulamasını kazandırdık. 1Günde boya hizmeti uzman ekipler tarafından tatbik edilen boya uygulaması olarak karşımıza çıkmaktadır.

Hızlı Güvenli Kaliteli hizmetin adresi olarak gösterilmekten gurur duyuyoruz.

Referanslar bölümünde onlarca tanınmış simaya hizmet verdiğimizi açıkça görebilirsiniz.
1günde boya’nın resmî uygulayıcısıyız. 1GÜNDE BOYA uygulamasını başlatan ilk ve tek kurumsal yapılanma olmaktan mutluyuz. 
İstanbul’un  Anadolu ve Avrupa yakasındaki uzman boyacı ekiplerimiz ile Ev işyerlerinizi en kaliteli malzemelerle 4 usta İle 1günde boya badana hizmeti sunmaktayız.

Hizmet anlayışımız öncelikle KALİTE,GÜVEN ve MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.              
1Günde boya badana uygulaması 24yıllın tecrubesi ile uzman ekiplerimiz tarafından Sizlere sunulmaktadır. Sadece iyisi ile yetinmeyin En iyisini bizden isteyin.

1Günde boya uygulaması tescilidir.

İstanbul Pendik ilçesinde boya badana hizmeti verdiğimiz bazı siteler

Alyans proje, aydos evleri manolya Sitesi, mavi Kule Rezidans, Dumankaya minimal, Atlantis Hoby evleri Sitesi, Osmanlı evleri Sitesi, lale Sitesi boya ustası, İstanbul Pendik ikinci etap toplu konutları, özel gün Sitesi, yiğitler Sitesi, aydos Çamlık villaları boya hizmeti sunuyoruz, Aydınlar Sitesi, Açelya Sitesi, Paktown Sitesi, statü Park site, Dumankaya trent Sitesi, Deniz park site, Pendik yasemin Sitesi, elite Side, kapari konutları, erguvan Sitesi, köy Sitesi Pendik aydos evleri

menekşe evleri 1günde boya uygulamasını tercih ediyor.

Sporkent Sitesi, metrowin tower Sitesi, Garden planet Sitesi, kristal park Sitesi, trent Sitesi, Franco vadi evler, elit Perla palas Sitesi, mia park Sitesi, dumankaya Yenişehir evleri, esen park konutları,Balkan Sitesi, birlik Sitesi, loca 2009 Sitesi, Atlantis Hoby yerleri, yiğitler Sitesi, özel gösterisi, atlas Residence, Crystal Park Sitesi, Aydos Çamlı villaları, Pendik şehri hilal konutları 4300 site, pelit kent Sitesi, Anadoluyum sinerji site, Meridyen evleri, Residence Marttan Pendik site,

Omega white house ve diğer sitelerin boya uygulaması çalışmalarına referanslar bölümünde yer verilmiştir.

mini tolia site, Garden planet, Evora park toplu konut, Sporkent site, dumankaya minimal site, tanay konakları, Çimen Sitesi, Ekşioğlu nur saray site, dolayoba Sosyal konutlar, dumankaya konsept Sitesi 18 .19.20 parsel, Aktaş Sitesi, dumankaya trent Sitesi, 360 kurtköy toplu konut, kent plus New Port Side. Osmanlı evleri, Lale Sitesi, Atlantis hobi evleri, elite Side, Sitesi deniz park site, stıll İstanbul, Deniz park site, güzel Sanatlar Sitesi, marina Life site.

Sadece ile yetinmeyin en iyisini isteyin

Sektörde kaliteli hizmet anlayışıyla yukarıda ismi geçen sitelerde profesyonel boya badana hizmetini sunma gayreti gösterdik. Bir günde boyu firması olarak her zaman müşterilerimize en iyisini sunma amacında profesyonel boyacı ustalarını İstihdam etme çabası içinde bulunduk. Toplamda 20 boya ustası kadrosu ile İstanbul’un boya uygulamaları Konusunda kurumsal yapı firmalarından biriyiz. Avrupa standartlarında boya badana uygulamaları hizmetini almak için referanslarımızı inceleyebilirsiniz bize ulaşmak için 0 532 626 13 88 nolu telefonu kullanabilirsiniz.

Call Now Button
× Whatsapp