#Tarabya’da Kaliteli boya badana ustası

1Günde boya sistemi üzerinden ortaköy semtindeki eşyalı mekanlarınızı yüksek kalitede gün içinde teslim alabilirsiniz ✅👍🏻

Beşiktaş’ın tüm semtlerinde yaptığımız çalışmalar bir çok kişinin dikkatini çekmeyi başardık. Ev boyama çalışmalarımızda beşiktaş ilçesinin oldukça bir önemi bulunmakta akatlar semttinde bulunan iç mimarlık ofisi hizmetimiz vasıtası ile Beşiktaş’ın bir çok semt ve mahallelerine hizmet verme imkanına eriştik.

Bu süre zarfında #Beşiktaş belediyesi ilçesi sınırında bulunan eğitim kurumlarına boyama hizmetini verdik. Beşiktaş belediyesi #okul boyama çalışmaları doğrultusunda ekip arkadaşlarımızı şimdiye kadar okul boyama çalışmalarında bulunan en iyi ekip adına layık gördüler kendilerine teşekkür ediyoruz.

Ortaköy Semtindeki mekanlarınıza en iyi kalitede hizmet verebilmek adına tecrübeli deneyimli ekiplerimizle sizlere hizmet vermeyi sürdürüyoruz.
Her türlü saten alçı ve sıva alçısı kapama malzemeleri olarak sizlere hizmetler sunulmaktadır.

Saten alçının ve sıva alçının birbirinden farklı seçenekte kullanım durumları vardır. Saten alçı duvar çatlakları için sıva alçı ise, nem ve rutubetten kaynaklı sıva kırılmaları ve çatlamaları için kullanılmaktadır.

Beşiktaş boyacı ustası ekiplerimiz hizmetinizdedir 👈

Sizler de hemen boya ustalarınızla konuşup bu noktalara hızlı ve pratik çözümler sunmalarını sağlayabilirsiniz. Unutulmaması gereken nokta sıva kalkması olan yere asla saten alçı kullanılmaz. Çünkü saten alçının zemini doldurucu görevi üstlenmesi hiç iyi değildir. Sıva kalkması olan yere sıva alçısı ve buna bağlı olarak boyalar kullanılmaktadır.

Boya badana yapılırken her türlü malzeme ve materyalden yararlanmanız mümkündür. Bu malzemeler uygun fiyata temin edilmektedir. Ayrıca firmadan alacağınız boyalara ek olarak da indirim yaptırabilme şansınız bulunmaktadır.

#Boya badana hizmetini her koşuluyla ( boya malzemesi ve boya ustası hizmeti) ve seçeneğiyle firmadan temin edebilmeniz sizin cebinizde ekstra tasarruflara neden olmaktadır. Bu nedenle ekonomik davranmak adına sizleri firmamız ile tanışmaya beklemekteyiz. Yüksek standartlı iş kalitemiz ile diğer firmalardan açık ara öndeyiz, bizleri tercih etmeniz için bir çok neden var.


Ortaköydeki mekanınızı gün içerisinde teslim almak ister misiniz?

Ortaköy’ de bulunan her türlü binanın dış cepheleri ve iç cephe boyaları Ortaköy boya badana tarafından yapılmaktadır. #Ortaköy Ev Boya Badana işleri siz değerli müşterilerine özel ayrıcalık ve imkanlar ile ortaköy’ün tarihi dokusu ve kokusuna uygun şartlarda boya badana hizmeti vermektedir. Bir boya badana firmasından beklenen her türlü estetiksel göz ziyafeti veren ürünler için #ortaköy boya badana ile iletişime geçmenizi öneririz.

Sizler de #İstanbul Ortaköy’ deki iş yerleriniz ve evlerinize yeni bir hava ve dekorasyon seçenekleri katmak istiyorsanız sitemiz aracılığı ile doğru adrestesiniz demektir. Bu hoş havaya uygun olarak tasarlanmış özel boya modelleri ile boyacı ustaları kendi alanında uzmanlaşmış kadro ekibi sayesinde istediğiniz tür ve renkte boya badana uygulamaları ile sizlere hizmetler sunmaya devam etmektedir.


1günde boya ® tescilli bir uygulamadır. Taklitlerimizden sakınınız

Böylece her konum ve koşulda gerçekleşecek boya badana işleriniz söz verilen tarih ve zamanda sizlere teslim edilir. Zaman ve para kaybı yaşamazsınız. Müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmış olan Ortaköy boya badana sayesinde sizler de istediğiniz çalışmadan dolayı memnuniyet yaşayacaksınız.

1günde boya ® olarak siz değerli müşterilerimize en iyi, en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Avrupa standartlarında Kaliteli, Güvenli, Garantili hızlı boya badananın sırları nelerdir?

Hızlı, pratik sorunsuz bir şekilde gün içinde iş teslimatı nasıl yapılır.? Tüm bu sorulara cevap olarak; Tarafımızdan yapılan dekorasyon çalışmalarımızı İnstagram üzerinden paylaşmaktayız.. 

Boyacı ustası arayışınıza son verecek detaylar içerir..

İstanbul’un prestijli en iyi ev boyama firmasından kolay rahat pratik bir boya badana hizmeti almak için bizleri arayabilirsiniz 🤞

İşçilik+Malzeme dahil👈 Metraj & Fiyat TablosuEşyasız Evler plastik/silikonlu filliboya’kullanımı Eşyalı Mekanlar plastik/silikonlu filliboya’kullanımı(Jotun-filliboya-Permo Gold) Saten Boya Kulanımı 👍🏻 
1+0 (30-40 m2)1+1 (50-60 m2)700 -800 TL900- 1.000 TL900-1.000 TL1.200-1.300 TL1.200-1.300 TL1.400-1.500 TL
2+1 (70-80 m2)2+1 (90-100 m2)1.300-1.400 TL1.400-1.500 TL1.500-1.600 TL1.700-1.900 TL1.800-1.900 TL2.000-2.200 TL
3+1 (100-110 m2)3+1 (120-130 m2)1.500-1.600 TL1.600-1.700 TL1.900-2.100 TL2.200-2.300 TL2.200-2.400 TL2.400-2.600 TL

Fiyatlarımızda malzeme + işçilikler dahilinde ( çivi-dübel-yüzeysel küçük çaplı tahribatlar) bariz renk değişimi olmayan mekanlar baz alınıp tahmini fiyat verilmiştir. Kampanyamız tavan, duvar, kartonpiyerlerin en az ikişer kat boyanmasını kapsar. Kampanya detaylarını ayrıntılı incelemek için tıklayın

1 Günde boya mevsimsel yoğunluk pandemi süreci😷 ve sonrası piyasa koşullarındaki değişkenlikleri göz önüne alarak kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Fiyat tablomuz tahmini verilere göre hazırlanmıştır, Güncel kampanyalarımız ve  aklınızdaki tüm sorulara içtenlikle cevap bulması için bizleri  haftanın 7/ Günü 0532 626 13 88 telefon üzerinden arayabilirsiniz..

Bir cevap yazın

Call Now Button
error: İÇERİKLERİMİZ KOPYALANAMAZ !
× Whatsapp