Pendik Kurtköy’de boyacı ustası mı arıyorsunuz ? İyi bir hizmet kalitesi için bizleri tercih edebilirsiniz.

Pendik yeni şehir Ev işyeri boyacı ustası’ mı lazım?  boya& badana dekorasyon Departmanındaki ödülü uzman ekibimize tüm boyama işlerinizde bizleri Tercih Edebilirsiniz.

Kaliteli, güvenli, garantili bir iş isteyenlerin tercihi olmaya devam ediyoruz. Dekor yapı 1günde boya ® hizmeti sizlere en iyisini sunmak doğrultusunda Uzman ekipleri ile en kaliteli hizmeti vermekteyiz.

Evinizi güvenli, hızlı, kaliteden ödün vermeden kısa sürede boyatma imkanı sunuyoruz.
Professional paint applications, 
Günlük yapılan dekorasyon çalışmalarımızı iyi kalitede, güvenli, sorunsuz boya uygulamalarımızı bizleri takip eden siz değerli müşterilerimiz için İnstagram  Pinterest Facebook, üzerinden paylaşmaktayız ayrıntılar için tıklayın..

Boyacı ustası arayışınıza son verecek detaylar içerir..

Dekor yapı ® kurulduğu 1995 yılından itibaren boya uygulamaları departmanında Kaliteli, Güvenli, Hızlı boya ekipleri ile en çok tercih edilen  firmaların başında yer almayı başardı.

Boya Badana sektördeki geçen zamanda geriye dönük olarak bakıldığında 10binlerce mutlu müşteriye hizmet veren firmamız gerçek müşteri referansları ile dekor yapı 1günde boya hakkındaki düşüncelerine göz atabilirsiniz.

Bizlere duyulan güveni boşa çıkartmamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret ediyoruz. 

Düşünülenin aksine pahalı bir boya firması değiliz. Kaliteli hizmet +Marka boyalar+ profesyonel ekip desteği tüm bunlar dahil evini 1600 TL den başlayan fiyatlarla evini boyat kampanyaları devam ediyor

1günde boya olarak Boya uygulamaları departmanında ilklere imza atmaya devam ediyoruz. Sektörde faaliyet gösterdiğimiz ilk yıllardan bu yana  sadece tüketici olmak Yerine yapılmayanı yapmak adına boya piyasasına bir günde boya badana uygulamasını kazandırdık.

1Günde boya hizmeti uzman ekipler tarafından tatbik edilen boya uygulaması olarak karşımıza çıkmaktadır.

Hızlı Güvenli Kaliteli hizmetin adresi olarak gösterilmekten gurur duyuyoruz.

İstanbul ‘da 3+1 ev boyama ne kadara mal olur?

100 m2 eşya lı ev ne kadara boyanır?

Tek oda boyama fiyatı ne kadardır?

Boyacı ustası yevmiyeleri kaç para?

Referanslar bölümünde onlarca tanınmış simaya hizmet verdiğimizi açıkça görebilirsiniz.
1günde boya’nın resmî uygulayıcısıyız. 1GÜNDE BOYA uygulamasını başlatan ilk ve tek kurumsal yapılanma olmaktan mutluyuz. 
İstanbul’un  Anadolu ve Avrupa yakasındaki uzman boyacı ekiplerimiz ile Ev işyerlerinizi en kaliteli malzemelerle 4 usta İle 1günde boya badana hizmeti sunmaktayız.

Kurtköy’de Boyacı Ustası Arıyorum

Kurtköy’de Ev boya işleri bazen zorunlu bir hal almaya başlar , Boya işlerimizi yaptırmak istediğimiz de sorun ve problemler ile karşılaşmadan bunu başarılı bir şekilde birilerine yaptırtmak istiyoruz dediğiniz anlar oluyor.
Boya piyasasındaki vasıfsız kişilerden dolayı bir çoğumuz aldığımız hizmetten memnun kalmıyoruz, bunun nedenlerinden birisi de araştırma gereği duymadan ucuz boyacı ustası ilanlarına kanıp veya birilerinin tanıdığına işi teslim etmek durumunda kalıyoruz.

İyi boyacı ustası nerede bulabilirim?

İyi kalitede boyacı ustasını bulmak İçin izlediğimiz yol arkadaşlarımızın tanıdığı daha önce iş yaptırdığı güvenilir bir boyacı ustasını aramaktır. Aslında bu kabul edilebilir yol ve yöntemdir, Maalesef bu konuda hepimiz bu kadar şanslı olmayabiliriz zira yaptığımız işlerden dolayı İstanbul’un bir ucundan farklı bir ucuna mesken değiştire biliyoruz boyacı ustamızın semtini değiştirme şansına sahip değiliz. Bu soruna çözüm olarak;

1 Günde boya olarak İstanbul’un tüm semtlerinde özellikle Anadolu yakasında hizmetlerimizi aralıksız olarak devam etmekteyiz. Tecrübeli ekiplerimiz ile sorun ve problemler ile karşılaşmadan kaliteli bir boya badana hizmetini sürdürmeye gayreti içerisinde olacağız. Boyacı Ustası piyasasında yaşanan sorun ve problem risklerini neredeyse sıfıra indirdik.  

Siz değerli müşterilerimize hizmetin en iyisini sunabilmenin gayreti içerisindeyiz. Bu doğrultuda ekiplerimizi dizayn ettik. Sosyal medya hesaplarımızın şöyle bir irdeledinizde ne denli kaliteli güvenli boya badana hizmetini verdiğimizi açıkça görebilirsiniz.

Boyacı Ustası Fiyatları

Müşterilerimiz hizmeti makul fiyatlar çerçevesinde almak istiyor. Tabi hiçbir zaman piyasada ucuzcu ya da sıradanlaşmış bir boyacı firması olmak istemiyoruz en azında hedefleriniz de bunlar yok.

Kaliteli güvenli boya badana adresi olabilmek için 20 yıldan fazladır bunun mücadelesini veriyoruz. 95 yıllından bu yana boya sektörü oldukça hızlı bir değişim geçirdi. Biz boya ustaları olarak değişime ayak uydurmak durumundayız. Sadece tüketici olmak istemediğimizden dolayı boya badana piyasasına bir günde boyayı sunma başarısını gösterdik.

Yeni nesil boya badana hizmeti olarak 1Günde boyayı siz de deneyin emin olun seveceksiniz, 1 günde boya tescilli markamızdır, bu uygulamayı yapabilmeleri için tüm ekiplerimiz en iyi ustalardan seçildiler.

Boya ustalarımız kendi alanlarında saygıdeğer kişilerdir. İç mekan boya badana fiyatları konusuna gelince bu göreceli olan bir durumdur yani dairenizin metrekaresi fiziki yapısı fiyatlara nüfuz edebiliyor. Bu doğrultuda yapmanız gereken ustanızdan bir keşif talep etmek ya da WhatsApp ya da Telegram üzerinde bizlere dairenizin anlatan birkaç küçük resim video göndermektir.

Metraj & Fiyat TablosuEşyasız EvlerEşyalı Ev(Jotun Boya & Permo- Gold)
1+1 (50-60 m2)700-900 TL1.000-1.200 TL 1.300-1.500 TL
2+1 (80-100 m2)1.200-1.400 TL1.550-1.690 TL1.800-1.900 TL
3+1 (100-110 m2)1.390-1.450 TL1.700-1.900 TL2.200-2.400 TL

Fiyat listemiz tahmini verilere göre hazırlanmıştır, Güncel kampanyalarımız ve  aklınızdaki tüm sorulara içtenlikle cevap bulması için bizleri  haftanın 7/ Günü 0532 626 13 88 telefon üzerinden arayabilirsiniz..

Yaşadığınız mekanların boya badana ihtiyaçlarını makul fiyata karşılıyoruz.

Boya badana işleri ile ilgili her türlü çözüm bu adreste bulabileceksiniz. Boyacı ustanızı seçtiğiniz anda riskler ile karşılaşmamak adına kendisi ile küçük bir sohbette bulunabilir ya da var ise sosyal medya hesapları üzerinden şimdiye kadar yapmış oldukları işlere göz atabilirsiniz.

İyi kalitede ev boyama hizmeti nasıl yapılır sorusuna vurgu yapmak adına sosyal medya hesaplarımızda şimdiye kadar yapılan hizmetlerimizi an ve an siz değerli müşterilerimiz gerekse sevgili ustalarımız için paylaşma gereği duyduk, buradaki amaç iyi kalitede güvenliği badana hizmetini nasıl yapılır konusuna sizleri bilgilendirmektedir.

Kurtköy boyacı ustası ekibi

1Günde boya olarak on binlerce aileye güvenli bir boya badana hizmeti sunmaktayız. Hizmetlerimiz o denli beğenildi ki Zaman içerisinde herkesin yakından tanıdığı onlarca tanınmış Sima’ya hizmet götürme imkanına eriştik.

Hizmet verdiğimiz bu saygıdeğer sanatçılarımız sosyal medya hesaplarımızda bulunmaktadır. Tabi bizim için önemli olan siz değerli saygıdeğer müşterilerimizin destekleridir. Bizleri tercih ettiğinizden dolayı teşekkürlerimizi gönülden iletiyoruz.

Hizmet anlayışımız öncelikle KALİTE,GÜVEN ve MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.           
    
1Günde boya badana uygulaması 24yıllın tecrubesi ile uzman ekiplerimiz tarafından Sizlere sunulmaktadır. Sadece iyisi ile yetinmeyin En iyisini bizden isteyin.

1Günde boya uygulaması tescilidir.

İstanbul Kurtköy ilçesinde boya badana hizmeti verdiğimiz bazı siteler

Alyans proje, aydos evleri manolya Sitesi, mavi Kule Rezidans, Dumankaya minimal, Atlantis Hoby evleri Sitesi, Osmanlı evleri Sitesi, lale Sitesi boya ustası, İstanbul Pendik ikinci etap toplu konutları, özel gün Sitesi, yiğitler Sitesi, aydos Çamlık villaları boya hizmeti sunuyoruz, Aydınlar Sitesi, Açelya Sitesi, Paktown Sitesi, statü Park site, Dumankaya trent Sitesi, Deniz park site, Pendik yasemin Sitesi, elite Side, kapari konutları, erguvan Sitesi, köy Sitesi Pendik aydos evleri

menekşe evleri 1günde boya uygulamasını tercih ediyor.

Sporkent Sitesi, metrowin tower Sitesi, Garden planet Sitesi, kristal park Sitesi, trent Sitesi, Franco vadi evler, elit Perla palas Sitesi, mia park Sitesi, dumankaya Yenişehir evleri, esen park konutları,Balkan Sitesi, birlik Sitesi, loca 2009 Sitesi, Atlantis Hoby yerleri, yiğitler Sitesi, özel gösterisi, atlas Residence, Crystal Park Sitesi, Aydos Çamlı villaları, Pendik şehri hilal konutları 4300 site, pelit kent Sitesi, Anadoluyum sinerji site, Meridyen evleri, Residence Marttan Pendik site,

Omega white house ve diğer sitelerin boya uygulaması çalışmalarına referanslar bölümünde yer verilmiştir.

mini tolia site, Garden planet, Evora park toplu konut, Sporkent site, dumankaya minimal site, tanay konakları, Çimen Sitesi, Ekşioğlu nur saray site, dolayoba Sosyal konutlar, dumankaya konsept Sitesi 18 .19.20 parsel, Aktaş Sitesi, dumankaya trent Sitesi, 360 kurtköy toplu konut, kent plus New Port Side. Osmanlı evleri, Lale Sitesi, Atlantis hobi evleri, elite Side, Sitesi deniz park site, stıll İstanbul, Deniz park site, güzel Sanatlar Sitesi, marina Life site.

Sadece ile yetinmeyin en iyisini isteyin

Sektörde kaliteli hizmet anlayışıyla yukarıda ismi geçen sitelerde profesyonel boya badana hizmetini sunma gayreti gösterdik. Bir günde boyu firması olarak her zaman müşterilerimize en iyisini sunma amacında profesyonel boyacı ustalarını İstihdam etme çabası içinde bulunduk.
Toplamda 20 boya ustası kadrosu ile İstanbul’un boya uygulamaları Konusunda kurumsal yapı firmalarından biriyiz.

Avrupa standartlarında boya badana uygulamaları hizmetini almak için referanslarımızı inceleyebilirsiniz bize ulaşmak için 0 532 626 13 98 nolu telefonu kullanabilirsiniz.

1günde boya aid Ataşehir boyacı ekibi Ataşehir ev boyama Ataşehir ev tadilatı Ataşehir salon tadilatı Badanacı beşiktaş boya ustası Boya badana Boyacı Boyacı arıyorum Boyacı Ustası boya renkleri decor dekorasyon dekor yapı dyo Erenköy ev boyama Ev boyama hizmeti Filli boya filliboya filli ustam floods jotunboya Kartal boyacı kartal ev boyama ustası Maltepe badana ustası Maltepe boyacı ustası Maltepe civarı boyacı ustası Maltepe ev boyama hizmeti Marshall boya ortaköy boyacı polisan sarıyer tadilat tadilat firması Tuzla villa boya ustası Tuzla villa tadilat işleri Ustası Çekmeköy boyacı Çekmeköy boyacı ustası Çekmeköy Ustası Ümraniye boyacı İstanbul

Call Now ButtonScroll Up
error: İÇERİKLERİMİZ KOPYALANAMAZ !
× Whatsapp