SON HIZ HİZMETE DEVAM

Kurumsal çözümlerimiz

İstanbul’un  tüm ilçelerine profesyonel uzman ekiplerimiz ile boya badana hizmeti vermekteyiz.  Anadolu yakası başta olmak üzere her iki yakada toplam 20 boyacı Ustası  toplam beş ekip ile bir günde boya hizmetini sunmaktayız. Avrupa standartlarında ödülü ekipleri ile hizmeti ayağınıza getirdik. Bu hizmetten faydalanmak için bizleri arayabilirsiniz, keşiflerimiz ücretsizdir.

Boya uygulamaları nasıl yapılır;

İç mimar Orhan bey’in testinden geçtik. Sevgili müşteriler değerli ustalar 25 yılla aşkındır bu sektördeyiz bilgimiz dahilinde Boya işleri  Konusunda gerekse malzeme temini gerekse uygulama olsun tüm sorularınızı bize yöneltebilirsiniz. unutmayın bilgi paylaştıkça değer kazanır.

sivil toplum kuruluşlarına tşk

İş kadını Yasemin Karacadağ  (yer yüzü kadınları) platformu başkanı olarak sivil toplum kuruluşları İle bir çok yararlı faaliyetlerde  bulunuyor.  Sektörde Boyacı sorunlarına çözüm önerileri getirdiğimiz için bizleri kutladıklarını ifade etiler.  Biz de kendilerine iş hayatında başarılarının devamlı olmasını diliyoruz.

✔ Boya uygulamalarında kalite.

✔ Hızlı ✔ Güvenli ✔ Kaliteli uygulamalara imza atmak adına, Ekiplerimize dahil edilen boyacı ustaları kendi alanlarında en iyi ustalardan seçildi. Buradaki amaç kalifiye personel ile evlerinizi en kısa zamanda garantili olarak hatasız sorunsuz boya badana teslimatı sunmak. Bu anlamda sizlere en iyisini sunmanın gayreti içerisindeyiz.

Ağaoğlu sitesi boyacısı
Boya badana zanaatı  aslında çokta zor bir meslek değil!

Biraz bilgi, biraz da gayret etiniz mi emin olun ki çok kolay ve eğlenceli bir yanı var, Düşünün her gün yeni bir aileye misafirsiniz yeni insanlarla tanışıyorsunuz bu aileler sizleri benimsiyor evlerini bizlere açıyor. Her gün yeni tanımadığınız bilmediğiniz bir aileyle tüm gününüzü paylaşıyorsunuz. bunlar güzel şeyler..

1günde boya badana uygulaması tescillidir.

1 Günde boya uygulamamız tescili olup tüm hakları koruma altındadır. 1GÜNDE BOYA firmasından izin alınmadan sayfalarına markamızın isim hakları ihlal edilmemesi gerekir. Bu kanunen suç sayılmakta ihtilaf durumunda mağdur olmamak için  1günde boya’nın kurucusu yılmaz Usta’dan izin almanızda yarar var.

Evini 1günde boyatmak isteyenlerin tercihi olmaya devam ediyoruz

Bilgisayar yazılım uzmanı olarak görev yapan Bahadır beyin bir lafı var. ”Boya uygulamalarını bu kadar eğlenceli hale getirebilecek birilerini tanıdığım için gerçekten çok mutluyum”.

Günümüzün hızla değişen rekabet ortamında ayakta kalabilmek için uygulama yöntemlerini sürekli olarak değiştirmeleri ve yenilemeleri gerekmektedir. Bu değiştirme ve yenileme işlemi “inovasyon” sürecinde hızlı güvenli kaliteli 1günde boya uygulama yöntemini başarıyla uygulama departmanına entegre etik.

Call Now Button
error: İÇERİKLERİMİZ KOPYALANAMAZ !
× Whatsapp