SON HIZ HİZMETE DEVAM

İstanbul’un  tüm ilçelerine profesyonel uzman ekiplerimiz ile boya badana hizmeti vermekteyiz.  Anadolu yakası başta olmak üzere her iki yakada toplam 20 boyacı Ustası  toplam beş ekip ile bir günde boya hizmetini sunmaktayız. Avrupa standartlarında ödülü ekipleri ile hizmeti ayağınıza getirdik. Bu hizmetten faydalanmak için bizleri arayabilirsiniz, keşiflerimiz ücretsizdir.

Müşterimiz Orhan bey oldukça titiz bir insan elinde tuttuğun not defterine önceden bizlerin tecrübe ve bilgimizi ölçmek amaçlı boya uygulaması konusunda yaklaşık 20 soru hazırlamış teker teker içtenlikle tüm sorulara cevap verildi. Sevgili müşteriler değerli ustalar 25 yılla aşkındır bu sektördeyiz bilgimiz dahilinde Boya işleri  Konusunda gerekse malzeme temini gerekse uygulama İle alakalı tüm sorularınızı bize yöneltebilirsiniz. unutmayın bilgi paylaştıkça güzeldir.

İş kadını Yasemin Karacadağ aynı zamanda (yer yüzü kadınları) platformu başkanı olarak sivil toplum kuruluşları İle bir çok yaralı faliyette bulunuyor. Sektörde Boyacı sorunlarına çözüm önerileri getirdiğimiz için bizleri kutladılar. Biz de kendilerine iş hayatında Başarılarının devamını diliyoruz

1günde boya varsa sorun yok İlkesinden yola çıkarak ekiplerimize katılan boyacı ustalarına sektörde 10yıl iş geçmişi ve tam donanımlı  şartı getirildi. Buradaki amaç kalifiye personel ile evlerinizi en kısa zamanda garantili olarak hatasız sorunsuz boya badana teslimatı sunmak. Bu anlamda sizlere en iyisini sunmanın gayreti içerisindeyiz.

Ağaoğlu sitesi boyacısı

Boya badana zanaatı  aslında çokta zor bir meslek değil!
Yeterli bilgi ve pratikte iyi olduğunuz zaman emin olun ki çok kolay ve eğlenceli bir yanı var, Düşünün her gün yeni bir aileye misafirsiniz yeni insanlarla tanışıyorsunuz bu aileler sizleri benimsiyor evlerini bizlere açıyor. Her gün yeni tanımadığınız bilmediğiniz bir aileyle vakit geçirmek durumunda kalıyoruz! bunu sevdim.

1günde boya badana uygulaması patentli ve tescillidir.  Dekor yapıdan izin alınmadan sayfalarına bir günde boya ibaresi yazmamaları gerekir lakin boya firmaları veya şahıs firmaları 1günde boyanın kurucusu yılmaz Usta’dan izin almadan yayınlanmaktadırlar. Kabul edelim ki sevgili yılmaz ustanın sektördeki bu emekçi ustalarına karşı Hassasiyeti var Lütfen 1günde boya uygulaması Konusunda Müşterinizi mağdur etmeyin zamanında bitmeyecek işleriniz İle alakalı mutlaka müşterinizi bilgilendiriniz.

Bilgisayar yazılım Programlama uzmanı olarak görev yapan Bahadır beyin hatırladığımız bir lafı var. Boya uygulamalarını bu kadar eğlenceli hale getirebilecek birilerini tanıdığım için gerçekten çok mutluyum lafıydı. Günümüzün hızla değişen rekabet ortamında ayakta kalabilmek için şirketimizin ürünlerini, hizmetlerini uygulama yöntemlerini sürekli olarak değiştirmeleri ve yenilemeleri gerekmektedir. Bu değiştirme ve yenileme işlemi “inovasyon” sürecinde 1günde boya uygulama yöntemini başarıyla uygulama departmanına entegre etik.

Evini 1günde boyatmak isteyenlerin tercihi olmaya devam ediyoruz

Call Now Button
× Whatsapp