DEKOR YAPI ® 1995 yılından bu yana Boya uygulamaları departmanında ilklere imza atmaya devam ediyoruz. Sektörde faaliyet gösterdiğimiz ilk yıllardan bu yana var olan ile yetinmek yerine,  yapılması oldukça zor denilen 1 günde boya uygulamasını profesyonel ekip düzeyinde sıradan bir uygulama haline getirdik. Yapılmayanı yapmak adına boya piyasasına bir günde boya badana uygulamasını kazandırdık.

Boya badana ne zaman yapılmalı?

Siz de bahar mevsiminin muhteşem enerjisini hissetmek ve bunu yansıtmak ister misiniz? Uzun süren bir kışın ardından sabırsızlıkla beklediğimiz nihayet bahar geldi.

Havaların düzelmesi ile beraber etraftaki ağaçlar cıvıl Cıvıl kuşların sesiyle yankılanır oldu.   Yıllardır  ertelediniz boya badana dekorasyon işlerinizi gözden geçirelim. Malumunuz kış aylarında boya badana yapanlar çok fazla değildir. bunun başlıca sebeplerinden biri boyalar kurumaz iş uzar gider..

Eskiden boyaların içerdiği kalsit oranındaki miktardan dolayı boyalar 3/1 oranında inceltilme oranına sahipti. Kış aylarında Boyaların geç kuruması ve çok fazla koku yapması sebebiyle badana boyanın özellikle sıcak, bahar ve yaz aylarında yapılması gerektiği hissiyatına neden oluşmuştur ve bu algı devam etmekte lakin bu doğru bir yaklaşım değildir. gelişmekte olan teknolojilerle birlikte boyalardaki kalsit yerini titan, talk, alüminyum silikat gibi elementlere bıraktı. Boya imalatlarında ki bu değişim sayesinde koku ve geç kuruma sorunu tarihte kaldı. dolayısıyla boya badana işlemleri için mevsimlere takılmadan istediğiniz zaman diliminde Günül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz.

boya nasıl yapılır kışın boya yapılırmı

Boya badana’ya nerden başlanılmalı?

Yaşam alanımızı dizayn etmek istiyoruz. Tamamda nereden işe başlamalıyız?

Yaşadığımız meskende önem arz eden mutfak banyo dekorasyonları elden geçirilmiş olmasıdır. Bu yaşamsal alanlardan daha sonraki yazılarımızda yer vereceğiz. bu yazımızı boya badanaya ayırmak istiyorum. Yaşadığımız Toplumda aile ziyaretleri Günü birlik çay partileri hayatımızın bir parçasıdır.birde bunlara nişan sünet vs eklenince Boya badana kaçınılmaz oluyor.  tabii kirli, islenmiş bir meskende misafir ağırlamak haz edeceğimiz bir durum değildir.

boya yaptırma kararınız mevsimlere değil, biraz bütçe birazda uygun olduğunuz bi ana denk getirin. Boya yapılırken nerde kalacağız sorununa kökten çözüm getirdik. geçen yıllarda boya yaptırmak isteyenler, kalacak yerimiz olsa hemen yaptırmak isterdik sorununa çözüm sunmak için 1 günde boya’yı kurduk.

 

boya badana ne zaman yapılır  boya ne zaman yapılmalı

Boyacı Ustası Arayışı

Evini dekore etmek isteyenlerin sıralandığı bu dönemlerde boyacı usta bulmak bir çok zaman zorlaşabiliyor. Birde bunlara yeni bir eve taşınmak isteyenler eklenince işte burda boyacı ustaları kıymete biniyor.  boya badana herkesin ihtiyaç duyduğu bir hizmettir. Avrupa standartlarında yeni nesil Boyacılık sisteminde evleriniz 4 usta ile sadece bir günde teslim edilir.

 

Boya badanada Yerlerin örtülmesi
Temiz kaliteli güvenli hizmet

Professional paint house
Kaliteli garanti hizmet

Call Now Button
error: İÇERİKLERİMİZ KOPYALANAMAZ !
× Whatsapp