esenyurt boyacı ustası
beylikdüzü boyacı ustası

Boya badana için uygun zamanBoya badana için uygun zaman ?

Ev boya badana işleri hangi mevsimde yapılmalıdır ?

1GÜNDE BOYA ® sistemleri olarak rahatlıkla ifade edebiliriz ki uygun hava koşulları ya kalan olduğu zaman diliminde boya badana rahatlıkla yapılabilir. Yeterki çok soğuk havalarda boyanın donma ve çok aşırı sıcaklarda boyanın kavrulma sorunlarına karşı tedbir alın..

Yaşam alanlarımızın gereksimi olan bu yenileme aşamalarında iç mekan boyama işleri her mevsimde yapılabilir bunun için olanaklar vardır. Eskiden boyalar 3/1 oranında inceltme oranından dolayı boya koruma süreçleri uzuyor ve bu #boyacı ustaları için eziyetli bir hal alıyordu, yeni nesil boyalar da inceltme oranına bir değişikliğe gidildi.

#Soğuk_havalarda_boyabadana_yapılabilir_mi ?

Su bazı kaliteli boyalar %10 oranında inceltme oranı ile kuruma sürecini hızlandırıyor. Dolayısıyla ev içerisinde kişiyi fazla derecede üşütmeyecek bir havada rahatlıkla boya badana işlerinizi yaptırabilirsiniz. Boya koruma sorunu yaşanıyor ise üfleyici ya da ısıtıcılı bir mekanizmadan istifade edilebilir.

#boyabadanaiçinuygunmevsimler1995 yılından bu yana boya uygulamaları departmanında ilklere imza atmaya devam ediyoruz.

Sektörde faaliyet gösterdiğimiz ilk yıllardan bu yana var olan ile yetinmek yerine,  yapılması oldukça zor denilen 1 günde boya uygulamasını profesyonel ekip düzeyinde sıradan bir uygulama haline getirdik. Yapılmayanı yapmak adına boya piyasasına bir günde boya badana uygulamasını kazandırdık.

Boya badana ne zaman yapılmalı?

Siz de bahar mevsiminin muhteşem enerjisini hissetmek ve bunu yansıtmak ister misiniz? Uzun süren bir kışın ardından sabırsızlıkla beklediğimiz nihayet bahar geldi.

Havaların düzelmesi ile beraber etraftaki ağaçlar cıvıl cıvıl kuşların sesiyle yankılanır oldu. Yıllardır  ertelediniz boya badana dekorasyon işlerinizi gözden geçirelim. Malumunuz kış aylarında boya badana yapanlar çok fazla değildir. bunun başlıca sebeplerinden biri boyalar kurumaz iş uzar gider..

Ucuz kalsit içerikli boyalardan fazla bir randıman alamazsınız.

Eskiden boyaların içerdiği kalsit oranındaki miktardan dolayı boyalar 3/1 oranında inceltilme oranına sahipti. #Kış_aylarında_boyaların_geç_kuruması ve çok fazla koku yapması sebebiyle badana boyanın özellikle sıcak, bahar ve yaz aylarında yapılması gerektiği hissiyatına neden oluşmuştur ve bu algı devam etmekte lakin bu doğru bir yaklaşım değildir.

Gelişmekte olan teknolojilerle birlikte boyalardaki kalsit yerini titan, talk, alüminyum silikat gibi elementlere bıraktı. Boya imalatlarında ki bu değişim sayesinde koku ve geç kuruma sorunu tarihte kaldı. dolayısıyla boya badana işlemleri için mevsimlere takılmadan istediğiniz zaman diliminde Gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz.

Boya badana’ya nerden başlanılmalı?
#soğukhavalarda_boyayapılabilir mi?
Yaşam alanlarını dizayn etmek istiyoruz. Tamamda nereden işe başlamalıyız?

Yaşadığımız meskende önem arz eden mutfak banyo dekorasyonları elden geçirilmiş olmasıdır. Bu yaşamsal alanlardan daha sonraki yazılarımızda yer vereceğiz. Bu yazımızı boya badanaya ayırmak istiyorum. Türkiye toplumunda aile ziyaretleri günü birlik çay partileri hayatımızın bir parçasıdır. Birde bunlara nişan sünnet vs eklenince misafirler açısından ağırlanacak mekanlar için boya badana kaçınılmaz oluyor.  tabii kirli, islenmiş bir meskende misafir ağırlamak haz edeceğimiz bir durum değildir.

Mekanlarınızı boya yaptırma kararınız mevsimlere değil, biraz bütçe birazda uygun olduğunuz bi ana denk getirin. Boya yapılırken nerde kalacağız sorununa kökten çözüm getirdik. geçen yıllarda boya yaptırmak isteyenler, kalacak yerimiz olsa hemen yaptırmak isterdik sorununa çözüm sunmak için 1 günde boya’yı kurduk.

#kışınboyayapılabilirmi?Boyacı Ustası arayışınız bizimle son bulacak.

Evini dekore etmek isteyenlerin sıralandığı bu dönemlerde boya ustası bulmak bir çok zaman zorlaşabiliyor. Birde bunlara yeni bir eve taşınmak isteyenler eklenince işte burada #boyacı_ustaları kıymete biniyor.  boya badana herkesin ihtiyaç duyduğu bir hizmettir. Avrupa standartlarında yeni nesil Boyacılık sisteminde evleriniz 4 usta ile sadece bir günde teslim edilir.

Semtine göre fiyatlar değişiklik gösteriyor mu?

İç mekan boya fiyatları evini boyatmak isteyenler için oldukça merak edilen konuların başında gelmektedir. #Boyacıustasıfiyatları oturduğunuz semte yaşadığınız mekana kadar göstermiş olduğu farklılıklardan dolayı değişkenlik gösterebilir. Bu hususlardan birisi de örneğin dairenizin bulunduğu semt fiyata etki yapabilir. Bostancı veya Beşiktaş’taki bir dairenin boyama işleri Sarıgazi mahallesindeki fiyatlar gibi bir olmayacaktır. Ev boyama fiyatları semtten semte göre değişiklik gösterebiliyor.

Boyacılık veya hizmet sektörünün diğer alanları semtine göre fiyatları belirleyebiliyorlar. Buda her ne kadar müşteri için anlamsız olsa bile kişilerin alım gücüne dayalı bir fiyat politikası oluşturmak son derece kabul edilebilir bir davranış türüdür. Sonuç itibari ile milyonluk bir mekan ile TOKİ evlerinin boyama fiyatlarının aynı olmayacağını müşterinin kendisine gidiyor olmalıdır !

Boya yapım ücretleri genellikle asgari ücretini baz almaktadır

#İstanbulboyacıustası

Fiyatlandırma hususlarında insanların alım gücü ile alakalı gibi unsurları göz önünde bulundurarak hakkaniyete yakın bir fiyat politikasını yürütmeye gayret gösteriyoruz. Fiyat konuları önemli olduğu için buna bir örnek daha verelim Beşiktaş etiler semtindeki bir mülkün kiralama bedeli 40- 80.000 TL civarında rakamlar ile kiracısını rahat bulurken. Sancaktepe civarındaki bir mülkün kiralama bedeli 12.000-24.000 TL civarı rakamlardır. Buradaki kastımız insanların alım güçleri hizmet bedelini belirleyebilir.

Fiyat konusunun evlerin metrajına göre olması ve evden eve değişmesi müşteri gözünden de acaba ev boya fiyatları nasıl belirleniyor? Nasıl hesaplanıyor gibi sorunlarına neden olmaktadır. Az önceki yazımızda hatırlattığımız üzere her mülkün kendine özgü karakteri ve fiziki yapısı olabildiği için rakamlar evden eve rahatlıkla değişiklik gösterebilir.
Ev boyama fiyatını belirlemek için ne yapmamız gerekiyor ?

Boya badana için uygun zamanBir mekanı görmeden fiyatlandırma hususuna girmek aslında sağlıklı bir yöntem değildir lakin yine de daire boyama fiyatları için semtin kiralık emlak bedellerine bakabilirsiniz.
Bir kira bir boya parası karşılayacak nitelikte olmalıdır.

Tabi burada yine Beşiktaş, Bostancı, Ataşehir gibi yerlerin kira bedellerinin çok yüksek olduğu için buradaki kıyas geçerli olmayacaktır. Ama yine de bir ölçü vermek gerekiyorsa bir memur maaşının yarısı olarak baz alabilirsiniz.

Daire boyama ücretleri kira bedeli veya asgari ücretini baz alır

İyi bir boya badana ustasına ihtiyaç duyduğunuz da ilk etapta aklımıza gelen yakındaki bir arkadaşa sormak veya internet ortamındaki reklamlardaki çıkan #boyacı ustası ilanlarına göz atmaktır. #Kış_mevsiminde_boya_hizmetleri, farklı ölçeklerde sunulur. Makul fiyatlardan iç mekan boyama hizmeti alma gibi eylemlerde kesinlikle kışın ya da sonbaharda bu işlemler yapılmalıdır. Havaların soğuması ile beraber Boyacılık alanındaki gerilmeler fiyatlarında aşağı yönlü çekilmesine neden olmaktadır.

Sizin tek yapmanız gereken işin boyutunu tanımlamak. İster bir oda ister tüm ev boyanacak olsun, ustalar tam olarak sizin ihtiyaçlarınıza göre teklif verebiliyoruz. Böylece bir ev boyaması fiyatına bir oda boyatma gibi her türlü sorun ortadan kalkacak. Sistemlerimizden daima boya alanındaki fiyat ve diğer konularla alakalı sağlıklı bilgiler edinebilirsiniz.

Evinizin tüm boya işleri için Profesyonel Çözümler 1 Günde boya adresinde bulabileceksiniz ‍♂️

#hangi_mevsimde_boya_yapılmalıdır

Eşyalı mekanları boyamak artık çok daha kolay ve pratik bir şekilde yapılabilmektedir.

Boya badana işleri ile ilgili her türlü çözüm bu adreste bulabileceksiniz. Evinizin boya işlerini yaptırmak için onlarca ustayı telefonda aramanıza gerek yok. Sosyal medya hesaplarımıza bakıldığında on binlerce ailenin yanı sıra onlarca ünlü seçkin sima güvenli bir şekilde 1Günde boya’dan hizmet aldığını fark edeceksiniz. Bizden fiyat bilgisi almadan karar vermeyin.  İç veya dış mekan boyama alanlarında sağlıklı bir hizmet nasıl suludur ile ilgili yüzlerce paylaşımları sosyal medya hesaplarımızda gerçekleştirmekteyiz.  hizmetlerimizi inceleyen bir çok kişiden aldığımız olumlu geri dönüşler bizleri memnun ediyor İyi Boyacı ustası

Bulunduğumuz koşullarda kaliteli tecrübeli bir boyacı ustasına denk gelmek bazen zor olabiliyor, tabi aileden gelen yani aile dostu bir boyacınız yok ise durum hepten bir karmaşık hal alabiliyor.
Tecrübeli ustalar her zaman avantajlıdır.
Bu tür sorunların farkına vardığımızdan mütevellit metropol kentlerde bu soruna kökten çözüm bulabilmek adına bir günde boya badana hizmetini başarı ile test edip hizmete sunduk.

Hizmetlerimizi sosyal medya hesaplarımızdan yaptığımız paylaşımlara göz atmanızı tavsiye ederiz.

İstanbul’da en iyi organize olmuş bir boyacı ustası kadroları karşınızda açıkça görebilirsiniz. Bir hatırlatmada usta fiyat araştırmalarımızı sadece rakama dayalı yapmamalısınız.  İş bilmez acemi kişiler kişiyi ikna etmek için rakamları aşağı yönlü revize etme stratejisine başvurmaktadırlar.

Yaşam alanlarınızın bir gün gibi kısa bir süre içerisinde yepyeni bir görünümüne kavuşacaktır. Bu doğrultuda sizlere profesyonel düzeyinde hizmet agimiz ile bir telefon kadar yakınız.

Siz kıymetli müşterilerimize şimdiye kadar sunulması zor denilen hizmetleri kolay hızlı ve pratik şekilde gün içinde kapınıza getiriyoruz.

️ Etiketler

Esenyurt Boyacı, Alibeyköy Boyacı Ustası, Beykoz boya ustası, Ataşehir boyacı, Esenyurt Boya Ekibi, Ataköy Boyacı ustası, Acıbadem Boyacı Ustası, Suadiye boyacı ustası, Beykoz boya ustası, Sarıyer boyacı ustası, Göztepe boyacı ustası,  Alanya Boyacı Ustası,  Beşiktaş boya badana ustası,  Beşiktaş boyacı ustası İzmir boya ustasıKadıköy Boyacı Ustası, Beşiktaş boyacı ustası, Halkalı Boyacı Ustası, Esenyurt Boya Ekibi, Zeytinburnu Boyacı Ustası, Alibeyköy Boyacı Ustası, Zekeriyaköy boyacı, Bostancı boyacı, Üsküdar boya ustası, Ataşehir boyacı, Kozyatağı boya badana ustası,  Ataşehir Boya Ustası, Beylikdüzü Boya Ustası Ekibi, Erenköy boyacı ustası, Ataköy Boyacı Ustası, Beylikdüzü Boya Badana, Bostancı Boyacı, Hızlı boyacı ustası, Tuzla boyacı ustası,  Boyacı, Boya badana ustası, Şerifali Boyacı Ustası, Kurtköy boya badana ustası, Sahrayıceddit boyacı ustası, Caddebostan boyacı ustası, Bağdat caddesi boyacı ustası, Kadıköy boyacı ustası, Florya Boya Badana Ustası, Erenköy boyacı ustası, İstanbul pendik boyacı ustası, Sancaktepe boyacı,

Bahçeşehir Boyacı Ustası, Beylikdüzü boya ustası, kolay boya, Pratik boya, Maslak Boyacı Ustası, Kagıthane Boyacı UstasıAyazağa Boyacı Ustası, Deneyimli boyacı ustası, Çekmeköy boyacı ustası, Boyaci Ustasi Hizmeti, Kagıthane Boyacı Ustası, Ev boyama,Çekmeköy boyacı, Ümraniye Boyacı, Sarıgazi boya ustası, Maltepe boyacı, Pendik Boyacı Ustası, Ataşehir boyacı, Samandıra boyacı ustası, Boyacı Beşiktaş, Boyacı ustası, boyacı ekibi, Maslak Boyacı Ustası istanbul boyacı, istanbul boyacı ustası, profesyonel boyacı, istanbul boyacı ekibi, ataşehir boya ustası, Ataköy Boyacı Ustası, Başakşehir Boyacı Ustası, Küçükcekmece Boyacı Ustası, Güvenilir boyacı ustası, Rezidans boyacı, Mecidiyeköy Boyacı Ustası, Beylikdüzü boyacı, Kaliteli boyacı ustası, Bahçeşehir Boyacı Ustası, Ev boya badana, Çekmeköy Boyacı, Beşiktaş boyacı ustası, Boyacı, Boya badana, Ümraniye boyacı ustası, Boyacı ustası, Beşiktaş Boyacı Ustası, Üsküdar boyacı, Erenköy boyacı, Jotun boya ustası, Boya badana Ustası, Çekmeköy boyacı ustası, Tecrübeli boyacı ustası, Ataköy Boyacı Ustası, Sarıgazi boya ustası, Bostancı boyacı ustası. Sancaktepe boyacı, Kurtköy boyacı, Kartal boyacı ustası, Esenyurt Boyacı,

1gündeboya.com.tr

Daha Fazla Bilgiye Mi İhtiyacınız Var ?

İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan profesyonel ekiplerimiz ile mekanlarınızı kaliteli malzemelerle profesyonel boya badana hizmeti sunmaktayız.

İLETİŞİM
İstanbul'un Tüm
İlçelerinde Hizmetinizdeyiz
0 (532) 626 1388
İletişim Formu

Error: Contact form not found.

© 1 GÜNDE BOYA KURUMSAL BİR MARKADIR . WEB TASARIM - SEO - BACKLİNK : [ BASERWEB ]

error: İÇERİKLERİMİZ KOPYALANAMAZ !
Call Now Button
× Whatsapp