Dekor Yapı 24 Yıldır İstanbul’ da Ev İşyeri Boyama Hizmetleri Sunan Bir İnşaat Şirketidir.

Dekor yapı 1günde boya hizmeti boya badana uygulama departmanında Yüksek standartlarda hizmet ve kalite demektir.

1Günde boya teorisini ortaya atığımızdan buyana desteklerini esirgemeyen siz değerli iş ortaklarımıza teşekkür etmeyi borç biliyoruz.

Çeyrek Asırlık tecrübesi
on binlere ulaşmış müşteri portföyü ile Dekor Yapı 1günde boya hizmeti sektöründe önemli rol almayı başarmıştır.

Her geçen gün portföyüne yeni müşteriler ekleyen markamız temel amacı olan güler yüz ve güvenilirliğinden ödün vermeden hizmetine devam etmektedir.

Boya sektörüne kaliteli yaklaşım;

Tüm hizmetlerimiz de Türkiye’nin kaliteli malzemelerini kullanmakta ve Müşterilerimize tavsiye etmekteyiz. Bu doğrultuda Kendini geliştiren uzman ve yenilikçi kadromuz ile sizlere hizmet vermekten büyük onur duyarız.

Hızlı, Kaliteli Hizmet Anlayışı.

Özgün Farklı olmak için ne gerekiyorsa yaparız. Önce işi, sonra hedef kitleyi anlarız, her fikri ona göre düşünürüz.
Sektörde tüketen değil üreten bir firma anlayışı içinde 1günde boya uygulamasını İstanbul’da hizmetinize sunuldu.

Dekor yapı  Boya Ustası

Mutlu müşteriler;

Müşterilerimizle uzun süreli ilişkiler kurmak adına İnstagram, Twitter, Facebook, Whatsapp 7/24 online olarak hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimize iyi, kaliteli, hizmeti sunabilmek adına uzman ekipler dizayn edildi. Bu boya badana Ustası ekiplerimiz sektörde en az 15 yıl ustalık geçmişleri ile uygulama departmanlarında yeri geldiğinde inisiyatif alabilecek yetenekleri var.
Sektörde günü kurtarmak yerine; Boya badana sektöründeki sıkıntıları minimize etmek. Tecrübeli boyacı Usta ları Yeni nesil boyacılık sistemi ile entegrasyonlarını sağlayıp geleceğe güvenle bakmalarını sağlamak.  boyacı ustalarına istihdam sağlamaktır.


20

Uzman Personel

39

İlçe

24

Yıllık Tecrübe

DEKOR YAPI 1995 yılında İstanbul'da hizmet vermeye başladı. 1Günde boya hizmeti tescilli olup tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz taklit edilemez.

Call Now Button
error: İÇERİKLERİMİZ KOPYALANAMAZ !
× Whatsapp