İşin içinde 1günde boya varsa orda sorun yok..

1 Günde Boya ®

Bu hikaye; küçük bir dekorasyon atölyesinde büyük hayaller kurduğumuz günlerin ardından boya badana sektörde yaratıcı çözümler sunan bir yapıya dönüşmemizin hikayesi…

Yola çıkarken sadece hayallerimize, çalışmaya ve başaracağımıza inanıyorduk. Bu yolculuğun kolay olmayacağını biliyorduk; kolay da olmadı. Ancak bir tohumun içinde barındırdığı muhteşem enerji ve mütevazilikle işe koyulduk ve nihayet “1günde boya” tüm İstanbul’da bilinen aranan bir firma haline geldi.

Bugün 1günde boya: Uzmanlardan oluşan yetenekli ekibi ile mimarlık projelerden,

Yılmaz usta

Her türlü mesken konutları, villa, yalı, hastane, okul, kamu binaları, fabrika vs iç ve dış boya uygulama departmanında hizmet veriyor. Boya uygulamaları alanda anahtar teslimi işler yapan ve aynı inançla sizler evinizde çayınızı yudumlarken ekiplerimiz eşyalı dairelerinizi güvenli, kaliteli, titiz bir çalışma ile gün içinde teslim etme olanaklarını sunuyor. Dekor yapı 1 Günde boya ekipleri, tüm boya uygulamalarınız İçin yanı başınızda ihtiyaç duyulan profesyonel kurumsal yapı.

1günde boya ekibi olarak; tecrübe ve yeteneklerimizi sizlerle paylaşmak ve hayallerinizi gerçekleştirmek için heyecan duyuyoruz.

Yeni bir başlangıç “1günde boya” ile başlıyor…

Yeni nesil boyacılık anlayışının adı 1günde boya ®

Hızlı, Kaliteli, Güvenli Hizmet Anlayışı.

Özgün Farklı olmak için ne gerekiyorsa yaparız. Önce işi, sonra hedef kitleyi anlarız, her fikri ona göre düşünürüz.
Sektörde tüketen değil üreten bir firma anlayışı içinde 1günde boya uygulamasını İstanbul’da hizmetinize sunuldu.

Uzman ekipler, Mutlu müşteriler;

Kaliteli düzgün hatasız bir iş isteyenlerin tercihi olmaya devam ediyoruz. Dekor yapı 1günde boya ® hizmeti sizlere en iyisini sunmak için var..

1günde boya ® firması olarak hedefimiz sizlere en iyi hizmeti kaliteli güvenli ve hızlı bir şekilde sizlere sunmaktır. Bu doğrultuda ekiplerimizi dizayn ettik dört usta ile mekanlarınız Gün içerisinde Kaliteden ödün vermeden teslim edilebilmektedir.

Evinizi güvenli, hızlı, kaliteden ödün vermeden kısa sürede boyatma imkanı sunuyoruz.
Professional paint applications
, dekor yapı boya badana hizmeti olarak sizlere en iyisini sunmaya devam ediyoruz. Günlük yapılan dekorasyon çalışmalarımızı iyi kalitede, güvenli, sorunsuz boya uygulamaları nasıl yapılır, konusuna atıfta bulunmak için İnstagram  Pinterest Facebook,üzerinden paylaşmaktayız ayrıntılar için burayı tıklayın..

Boyacı ustası arayışınıza son verecek detaylar içerir.. 

Dekor yapı
Tescil belgemiz

Müşterilerimizle uzun süreli ilişkiler kurmak adına İnstagram, Twitter, Facebook, Whatsapp 7/24 online olarak hizmet vermekteyiz.

kaliteli, güvenli hizmeti sunabilmek adına uzman ekipler dizayn edildi. Boya badana Ustası ekiplerimiz uygulama departmanlarında en iyi Sayılabilecek ustalardan seçildiler.
Sektörde günü kurtarmak yerine; Boya badana sektöründeki sıkıntıları minimize etmek. Tecrübeli boyacı Usta ları Yeni nesil boyacılık sistemi ile entegrasyonlarını sağlayıp geleceğe güvenle bakmalarını sağlamak.  boyacı ustalarına istihdam sağlamaktır.


20

Uzman Personel

39

İlçe

24

Yıllık Tecrübe

DEKOR YAPI 1995 yılında İstanbul'da hizmet vermeye başladı. 1Günde boya hizmeti tescilli olup tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz taklit edilemez.

Call Now Button
error: İÇERİKLERİMİZ KOPYALANAMAZ !
× Whatsapp