#Tarabya’da Kaliteli boya badana ustası

Yaşadığınız mekanın boya yenileme işlemine ihtiyacı mı var? Boya markası konusunda bir karara varamıyorsanız, filli boya ürünlerinden momento silanı tavsiye edebiliriz ✅👷🏻‍♂️🤞


1günde boya ® profesyonel ekipleri, filli boya momento silan kalitesi bir araya geldi. En iyileri en kaliteli boya yakışır. Daha iyisi için bizleri tercih edebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize en iyi, en kaliteli hizmeti sunmaya gayret ediyoruz. Avrupa standartlarında Kaliteli, Güvenli, Garantili hızlı güvenli boya badananın sırları var mı, nasıl tatbik edilir?
Pratik sorunsuz bir şekilde gün içinde iş teslimatı nasıl yapılır ?
Tüm bu sorulara cevap olarak;
Tarafımızdan yapılan dekorasyon çalışmalarımızı İnstagram üzerinden paylaşmaktayız tıklayın.. 

Bilgi paylaşımı sadece bizleri takip eden müşterilerimiz için değil, değerli ustalar sizlerde tarafımızdan gerçekleştirilen uygulamaları takip ederek daha kaliteli iyi işlerde bulunabilir, müşteri portföyünüze daha fazla müşteriyi dahil edebilirsiniz

Renk kartelasını nereden temin edebilirim?

Evimi renklendirmek istiyorum filli boya bayilerine nasıl ulaşabilirim? Bayiler renk seçiminde yardımcı oluyorlar mı? Evimize çağırdığımız filli boya boyacı ustası renk konularında deneyimli elemanlardan mı oluşuyor tüm Bu soruların cevapları kafanızı karıştırabilir, belki de boya yaptırmaktan vaz geçebilirsiniz.. zira insan psikolojisi karmaşık gelen işleri sevmediğinden dolayı iş Arap saçına döndüğünde vazgeçilme eğilimi doğuyor.

Tüm bunlara gerek kalmadan sizler için boya uygulamalarını, oldukça kolay bir o kadar eğlenceli bir noktaya taşıdık amaçladığımız insanlar evlerini boyatmak istediklerinde Sokak sokak boya bayilerini arayıp zaman kaybetmememiz istemeyiz.

Bayi sizlere ne kadar yardımcı olacak orası da bir muamma zira kapıdan içeri girdiğin zaman ben bir renk seçmek istiyorum dediğinizde, filli boya bayisi kendince sizlere yardımcı olmaktadır. Sizlere filli boya renk kartelası  sunar. Renginizi seçebilirsiniz ? Seç seçebilirsen 🧐

 Bu sorunları emin olun sizin gibi bir çok kişi karşı karşıya kalıyor sonuçta bizler her gün evimizi boyatan insanlar değiliz.

Filli boya boyacı ustası fiyatları , hizmetlerine ulaşmak oldukça kolay..

Renk seçiminde perdemize koltuk, kapıya mobilyaya yani kısacası renk uyumlarını

sağlayabilmek için çok iyi bir gözlemci olmamız gerekiyor, ya da bir iç mimardan destek almanız.

Filli boya bu konuda  #mimar benim sanal platformunda size bu konuda yardımcı oluyor.. Bu programın işleyiş tarzı evinizi herhangi bir bölümünden bir resim yüklüyorsunuz, bu resim sanal program içerisinde mobilyaların arka kısmına istediğiniz rengi atabilme imkanı sunuyor.. bayiden renk numunelerini almaya gerek kalmadan harika bir program olarak tanımlayabiliriz.

1günde boya olarak da bir çok zamanda müşterilere yardımcı olabilmek adına bu programlardan istifade ettiğimiz oluyor yani kısacası tavsiye edebilirim. Ya da bunlar benlik değil bunlar ile uğraşacak zamanım da yok,

Profesyonel Filli Boya ustası arayışınıza son verecek detaylar içerir.

Profesyonel bir #boya ekibi desteği ile evimi güvenli kusursuz renk sunumu yapabilecek ekipler düzeyinde boyatmak istiyorum diyorsanız, 1 günde boya tam da burada istediğiniz kalitede boya uygulamalarını sunabilmek için var..👈

Filli boya mimar benim uygulaması


1günde boya ® tescilli bir uygulamadır. Taklitlerimizden sakınınız
Kısacası klasik ev boyama işlerini unutun gitsin.. İşini teslim al ödemeni öyle yap 👈  yeni nesil boyacılık sistemi ile tanışın 🤝 İdaa ediyorum seveceksiniz 👍🏻 Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar, müşteri portföyümüzde görmek isteriz 🤞🤗

Düşünülenin aksine pahalı bir boya firması değiliz. Kaliteli hizmet +Marka boyalar+ profesyonel ekip desteği tüm bunlar dahil bir evini 1600 TL’den başlayan fiyat kampanyalarımız devam ediyor. 

Bizlere duyulan güveni boşa çıkartmamak için elimizden gelenin en iyisini sunmaya devam ediyoruz.

Filli Boya Ev Boyama Fiyatları

Filli boya ustası ekipleri ile evini boyatmak isteyenler için oldukça merak edilen konuların başında gelmektedir. Fiyat konusunun evlerin metrajına göre olması ve evden eve değişmesi müşteri gözünden de acaba ev boya badana fiyatları nasıl belirleniyor nasıl hesaplanıyor gibi sorunlarına neden olmaktadır.

Biz de bu anlamda basitçe bir ev boya badana fiyat hesaplama modülünü hazırladık. Aşağıda belirtilen özelliklere dikkat ederek kolayca evinizin ne kadara boyanabileceğini hesaplayabileceksiniz.

Ev Boya Badana Ustası

Filli boya ustası hizmetleri, farklı ölçeklerde sunulur. Sizin tek yapmanız gereken işin boyutunu tanımlamak. İster bir oda ister tüm ev boyanacak olsun, ustalar tam olarak sizin ihtiyaçlarınıza göre teklif verebiliyoruz. Böylece bir ev fiyatına bir oda boyatma gibi her türlü sorun ortadan kalkacak.

İstanbul’un prestijli en iyi ev boyama firmasından kolay rahat pratik bir boya badana hizmeti almak için bizleri arayabilirsiniz 🤞

İşçilik+Malzeme dahil👈 Metraj & Fiyat TablosuEşyasız Evler  plastik/silikonlu filliboya’kullanımı Eşyalı Mekanlar plastik/silikonlu filliboya’kullanımı(Jotun-filliboya-Permo Gold) Saten Boya Kulanımı 👍🏻 
1+0 (30-40 m2) 1+1 (50-60 m2)600 -700 TL 800- 900 TL900-1.000 TL 1.100-1.200 TL1.100-1.200 TL 1.300-1.500 TL
2+1 (70-80 m2) 2+1 (90-100 m2)1.300-1.400 TL 1.400-1.500 TL1.500-1.600 TL 1.700-1.900 TL1.700-1.800 TL 2.000-2.200 TL
3+1 (100-110 m2) 3+1 (120-130 m2)1.500-1.600 TL 1.600-1.700 TL1.900-2.100 TL 2.200-2.300 TL2.200-2.400 TL 2.400-2.600 TL

Fiyatlarımızda malzeme + işçilikler dahilinde ( çivi-dübel-yüzeysel küçük çaplı tahribatlar) bariz renk değişimi olmayan mekanlar baz alınıp tahmini fiyat verilmiştir. Kampanyamız tavan, duvar, kartonpiyerlerin en az ikişer kat boyanmasını kapsar. Kampanya detaylarını ayrıntılı incelemek için tıklayın

1 Günde boya mevsimsel yoğunluk pandemi süreci😷 ve sonrası piyasa koşullarındaki değişkenlikleri göz önüne alarak kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Fiyat tablomuz tahmini verilere göre hazırlanmıştır, Güncel kampanyalarımız ve  aklınızdaki tüm sorulara içtenlikle cevap bulması için bizleri  haftanın 7/ Günü 0532 626 13 88 telefon üzerinden arayabilirsiniz..

Evinizinde boyama işlemlerine ihtiyaç duyduğunuzda Profesyonel Çözümler 1 Günde boya adresinde bulabileceksiniz 🤞

Boya badana işleri ile ilgili her türlü çözüm bu adreste bulabileceksiniz. Evinizin boya işlerini yaptırmak için onlarca ustayı telefonda aramanıza gerek yok. Sosyal medya hesaplarımıza bakıldığında on binlerce ailenin yanı sıra onlarca ünlü seçkin sima güvenli bir şekilde 1Günde boya’dan hizmet aldığını fark edeceksiniz. Bizden fiyat bilgisi almadan karar vermeyin.

Profesyonel Filli boya ustası olarak 24 yıldan buyana ev badana hizmeti vermekteyiz. Evlerinizde Uzun süreli zahmetli ve sıkıntılı bir boya sürecini istemiyorsanız, 1günde hizmeti tam size göre diyebilirim. Kaliteli, hızlı ve garantili uygulamalarımız ile dairelerinizi en kısa sürede teslim alabileceksiniz

Ev Boyama sırasında, elimizdeki beyaz boyaya birkaç damla siyah atarak gri rengini elde edeceğimizi düşünüyoruz. Lakin bir çok usta bu hataya düşmekten kendini alıkoyamıyor. Siyah beyazın birbirine karıştırdığınızda ortaya çıkacak olan renk mavimsi gri olacaktır.

Bu soruna çözüm olarak beyazın içine atacağımız bi miktar siyah ile beraber yardımcı renklerden 1-2 damla oksit sarı veya kahve rengi ile rengi yumuşatabiliriz.

Neyseki günümüzdeki ustaların yardımına renk makinaları yetişmektedir. Eski zamanlarda olduğu gibi bir renkler ile uğraşmak durumunda kalmıyorlar bu bile kendi başına bir avantaj sağlıyor.

Siyah ve beyazı birbirine karıştırarak standart gri elde edemezsiniz:

Boyayı tümüyle karıştırmadan önce küçük bir kabin içerisine az bir miktarda beyaz boya aktarıp bu işlemi yapmayı unutmayın. Elimizdeki tüm boya ile renklendirme yaptıktan sonra olabilecek bir aksilik karşısında tüm boyayı heba etmiş oluruz bunu istemeyiz değil mi ?

Boyayı duvarın belirli bir yerlerine küçük bir fırça da rulo yardımıyla yayalım boya kurumadan önce bir ton açık olur. Unutmayın duvarda kuruyan boyalar içindeki su miktarının atığı için 1-2 ton koyulaşıyorlar. Buna örnek olarak Elbisemize yani kumaşa yada toprağa su döküldüğünde rengin koyulaştığını görürsünüz buradaki mantık üzerinden hareket edebilirsiniz.

firmamızda bulunan boya ustaları ekipleri sektörde uzun zaman bu işle uğraşmış zanaatı iyi öğrenmiş olan kişilerdir.

Boya inceltme oranları:

Rengimizi ayarladık sıra geldi elimizdeki boya inceltme oranlarına. Eskiden yaklaşık 20 yıl önce boyalar içerdiği yüksek kalsit oranından dolayı üçte bir oranında inceltme gereği duyulurdu. Kalsit malzemesi kireç taşından elde edildiğinden dolayı yoğun ve ağır bir malzemedir. Şimdiki zamanda bu malzemeye ihtiyaç duyulmuyor. Tabi merdivenaltı ucuz malzeme tedarikçileri mütahit boyası dediğimiz kalitesiz boya üretebilmek için bu malzemelerden istifade ettikleri zamanlar oluyor.

Tüm yazılarımızda bundan bahsediyoruz ve diyoruz ki mecbur kalmadıkça ucuz malzeme tercih etmeyin bu size pahalıya patlar. Buna neden olan boya döküntüleri yüzeyde çamur gibi birsey topaklaşan boyalar ilerki zamanlarda pul pul dökülen yüzeylere neden olan ucuz malzeme ta kendisidir.

Kaliteli bir boya elde edebilmeniz için mutlaka içeriği yüksek oranda titan, talk, alüminyum silikat gibi birleşiminden elde edilmesi gerekir. Bu bahsettiklerim sadece toz grubu diğer akışkan sıvı maddelere girmiyorum bile gelelim inceltme oranlarına, kaliteli boyanın inceltme oranı %10’u geçmemeli. Bir boyayı çubuk yardımı ile yukarıya kaldırdığımızda kıvamlı akışkan görünümde olmalıdır.

Boyanızı iyi kalitede seçmeniz gerektiği gibi bunu uygulayacak olan ustanın da maharetli olmasına dikkat etmenizde fayda var .

Boyama işlemine Tavanlardan başlayın:

Dairenizin boya işlemlerine mutlaka tavan ve kartonpiyerlerden başlayın bunu niye yapıyoruz. Boya işlemlerine tavan yerine duvarlarda başlamış olursak tavanlardan Sıçrayabilecek boya dökülmelerine maruz kalmış oluruz.

Önceliğimiz tavan ve kartonpiyerler olsun. Bu işlemlerden sonra duvar boyasına rahatlıkla geçmiş oluruz. Duvarlarda kullanabileceğiniz boyayı ilk etapta yarı yarıya bölün boyanın bir kısmını sonra ya bırakmayı unutmayın. Tüm boyayı bir anda inceltilmiş olursanız boyanızın inceltmesinde sorun yaşadığınız anda elinizde boya kalmamış olur. Şimdilik sizlere kolay gelsin diliyorum.

Tüm bu işlemler bana göre değil ben boyacı firması ile anlaşma gibi bir düşünceniz olursa dekor yapı 1 günde boya hizmetleri her zaman sizler için dört ekip 20 personel hazırda bulundurıyor bilgisini paylaşmadan geçmeyeyim.

Bizlere 0532 626 13 88 nolu hattan Soru ve görüşlerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca wep adresimizden sosyal medya hesaplarımızdan Instagram Twitter WhatsApp Facebook hesaplarından takip edebilirsiniz.

Makul düzeyde garantili iyi kalitede boya hizmeti alabilirsiniz, bunu yapmak için bizleri 0532 626 1388 nolu telefon üzerinden aramanız yeterlidir. unutmayın bir telefon mesafesi kadar sizlere yakınız..

Etiketler;

Boyacı ustası, boyacı ekibi, filli boya boyacı ustası, istanbul boyacı, istanbul boyacı ustası, istanbul profesyonel boyacı, istanbul boya badana ustası, istanbul boyacı ustası, istanbul ev boyacı, istanbul anadolu yakası boyacı, istanbul avrupa yakası boyacı, istanbul anadolu yakası boya badana, istanbul boyacı ekibi, istanbul boyacı ustası, istanbul boya badana ustası, güvenilir boya ekibi,

boyacı ustası, kaliteli boya ustası, istanbul boyacı, Boya badana boyacı ustası badana firması, boyacı badana ustası hizmetiboya firmalarıboya fiyatları, istanbul Boya villa boyama firması, filli boya ustası, Boyacı ustası, profesyonel boyacı,  boyacı ustası, boyacı, istanbul boya badana fiyatları, Güvenilir boyacı ustası, istanbul boya firmaları,  boya fiyatları, istanbul Boya villa boyama firması, filli boya ustası, Boyacı ustasınız, profesyonel boyacı,  istanbul boya badana, boyacı ustası, eşyalı ev boyacı ustası,  ev boyacı ustası, ev tadilat firması, boya firmasıBoya badana boyacı ustası badana firması, boyacı badana ustası hizmeti3+1 ev boya badana fiyatları, boya ustanızkaliteli boya ustası, kolay pratik boya rulosu, boyacı ustası, ev tadilat firması, boya firması

İstanbul’da hizmet verdiğimiz semtler;

boyacı ustası, ataşehir boyacı badanacı, kurtköy boya badana ustası, sahrayı ceddit boya badana ustasıcaddebostan boya ustaları, caddebostan boya badana  işleri, bağdat caddesi boyacı şirketleri, bağdat caddesi badanacı boyacı , kadıköy boyacı ustası,  kadıköy boyacı ustası arıyorum erenköy boya ustası, kozyatağı boyacı ustası, kozyatağı boyacı badanacı usta, kozyatağı boyacı badana usta, sağdabat boya badana ustası, tuzla boya ustası,  boyacı,  boya badana ustası, boyacı ustası arıyorum,çekmeköy boya ustası, sançaktepe boyacı ustası, ümraniye boya badana, sarıgazi boyacı ustası, maltepe boya ustası, Pendik boyacı ustası, kartal boyacı ustası, erenköy boyacı ustası, pendik boyacı badanacı, pendik sapan bağları boya firması, pendik yenişehir boya ustası, pendik yenimahalle boya badana,

pendik boyacı ustası, kurtköy boya badana işleri, kurtköy boyacı ustası, sarıyer boya badana ustası, sarıyer boyacı, sarıyer villa boya badana ekibi, zekeriya köy villa boya ekibi,  emirgan boyacı ekibi, istinye boya badana firması, yeniköy boyacıtarabya boya badana kadrosu, kireç burnu boya ustası, büyük dere boya ekibikuzguncuk boya ustası, beylerbeyi boya firması, çengel köy uzman boyacı, vaniköy villa boya ekibikandili boyacı ustası ekibi, anadolu hisarı boyacı ekibikanlıca güvenilir boyacı ekibibeykoz villa boya ustaları,vaniköy yalı boya ekibi, beşiktaş boya ekibi, anadolu hisarı boya ekibi, arnavut köy boya ustası, orta köy boya badana ekibi, kuruçeşme boyacı, bebek boyacı ustası, rumeli hisarı boya ekibi, balta limanı ev boyama ekibi,

1günde boya aid Ataşehir boyacı ekibi Ataşehir ev boyama Ataşehir ev tadilatı Ataşehir salon tadilatı Badanacı beşiktaş boya ustası Boya badana Boyacı Boyacı arıyorum Boyacı Ustası boya renkleri decor dekorasyon dekor yapı dyo Erenköy ev boyama Ev boyama hizmeti Filli boya filliboya filli ustam floods jotunboya Kartal boyacı kartal ev boyama ustası Maltepe badana ustası Maltepe boyacı ustası Maltepe civarı boyacı ustası Maltepe ev boyama hizmeti Marshall boya ortaköy boyacı polisan sarıyer tadilat tadilat firması Tuzla villa boya ustası Tuzla villa tadilat işleri Ustası Çekmeköy boyacı Çekmeköy boyacı ustası Çekmeköy Ustası Ümraniye boyacı İstanbul

Bir cevap yazın

Call Now Button
error: İÇERİKLERİMİZ KOPYALANAMAZ !
× Whatsapp