#Uzman boya ekibi 1 Günde boya ekibi

Yazı yaz

Filli Boyacı ustası,

1günde boya ® olarak siz değerli müşterilerimize en iyi, en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Avrupa standartlarında Kaliteli, Güvenli, Garantili hızlı boya uygulamasına nasıl ulaşabilirim, tatbik etmek için ne yapmalıyım?
Pratik sorunsuz bir şekilde gün içinde iş teslimatı nasıl yapılır.?
Tüm bu sorulara cevap olarak;
Tarafımızdan yapılan boya çalışmalarımızı İnstagram üzerinden paylaşmaktayız tıklayın..  Bilgi paylaşımı sadece bizleri takip eden Müşterilerimiz için değil, Değerli ustalar sizlerde Yapmış olduklarımız uygulamaları takip ederek daha kaliteli iyi işlerde bulunabilir, Müşteri portföyünüzü genişletebiliriz. Unutmayın Bilgi paylaştıkça çoğalan bir hazinedir.


Boyacı ustası arayışınıza son verecek detaylar içerir..
1günde boya ® tescilli bir uygulamadır. Taklitlerimizden sakınınız
Kısacası klasik boya badanayı unutun gitsin.. İşini teslim al ödemeni öyle yap 👈  yeni nesil boyacılık sistemi ile tanışın 🤝 İdaa ediyorum seveceksiniz 👍🏻 Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar, müşteri portföyümüzde görmek isteriz 🤞🤗
Düşünülenin aksine pahalı bir boya firması değiliz. Kaliteli hizmet + Jotun, filli boya, Polisan Elegans, Marşhall, Marka boyalar+ profesyonel ekip desteği tüm bunlar dahil Yaşadığın mekanı 1600TL’den boyat kampanyaları devam ediyor. 
Bizlere duyulan güveni boşa çıkartmamak için elimizden gelenin en iyisini sunmaya devam ediyoruz.

Evinize kaliteli boya yakışır
Rahat güvenli bir boya ortamı için bizleri tercih edebilirsiniz..

1günde boya firma olarak sizler için boya konusunu irdeleyelim hangi malzemeyi kullanmalıyız, Bir malzemeyi tercih ettiğimizde gerçekten bu malzemenin ihtiyacımıza cevap verebilecek mi konusuna bir el atalım..!
Son zamanlarda filli boya kullanımı oldukça artmaya başladı. Peki bunun arkasındaki olan bizleri filli boya yönelten faktörler nelerdir? Filli boya da CEO değişimi ile beraber boyacı dostu sloganı boya ustaları tarafından cevap bulmuş gibi duruyor.. filli boyanın ürünleri bir çok bayide bulabilirsiniz oldukça güzel renkleri var, geniş bir bayi ağına sahipler.
jotun fenomastik boyası nedir, hangi alanlarda kullanılır ?
Geçen yıllarda 1günde boya firması olarak Jotun boya ile yaptığımız anlaşma çerçevesinde fenomastik ürünlerine uygulamalarımızda sıkça yer verdik. Her boya firmasında olduğu gibi Jotun boyanın da ihtiyaca yönelik ürünler bulundurmaktadır. Örneğin metal tenekelerde piyasaya sürülen Jotun boyalar kaliteli olarak karşımıza çıkarken, plastik kovalar da güzel evim fenomastik adı altında üretilen boyalar ekonomik boya olarak üretilmektedir.
Bu ürünlerin kalite normları diğerlerine göre oldukça düşüktür.

Bu ürünü tercih edebilirsiniz


Norveç menşeli boyalar olarak karşımıza çıkan Jotun boya endüstriyel anlamında oldukça kullanışlı olduklarını ifade etmek isterim. Tuzla Tersanesi’ne yaptığımız hizmetleri göz önünde bulundurularak, boya için tersane ye gelen gemiler neredeyse yarısı Jotun boya ile Boyanıp uzun yolculuklara çıkmaktadır.
Bu boyalar gemi üzerinde hertürlü zorlu hava ve deniz şartlarına yaklaşık beş sene boyunca dayanma aderans dediğimiz mukavemeti göstermektedir.
Bu Jotun boya’yı oldukça kaliteli boya sınıflamasında Tercih nedenlerinden biri olarak karşımıza çıkarmaktadır.

Gelelim konumuza Jotun boya kullanımı tabii ki her boyacı ustasının kullanmak istediği bir ürün seçeneği olarak karşımızda duruyor. Bir boya ekspertizi olarak şunu açık olarak söylemem gerekir ki Nalbur ya da yapı market reyon görevlisi bizlere önerdiği ürünü dikkatlice incelememizde fayda var.

Bunun nedeni olarak buradaki çalışan arkadaşlar maalesef boya kutusunun içerisindeki maddenin ne olduğunu bile bilmiyorlar? Sadece ellerindeki teknik bülteni inceleyip bu konuda ahkam kesmek tedirler? Kendilerine sadece boya Kutusunun içerisindeki kalsit, titan, talk veya alüminyum silikat oranı nedir diye bir soru yöneltebilirsiniz? Bu sorunuza cevap verebilecek nalbur yada yapı market çalışanı bulamanız oldukça zor..
Peki bu sorumuza boya ustaları cevap verebilecek mi bunuda pek sanmıyorum? Bilgi birikimimiz meraklı içgüdümüz’ü tetikliyor ve bu bizi boyanın içerisindeki tüm elementleri incelememize neden oluyor. sadece kitaplar üzerinden her gün çalıştığımız boya maddesini incelemek tabii ki yetersiz bizler aynı zamanda arge çalışmalarında boya hammaddelerini inceleyip bu konuda çalışma alanına katkı sağlamaya gayret gösteriyoruz.

Evinize kaliteli boya yakışır
Rahat güvenli bir boya ortamı için bizleri tercih edebilirsiniz..

Her bir boya markasının ürünlerini boya test makinalarında defalarca tektiklerini yapıp hangi malzeme hangi alanda daha doğru kullanılır, ihtiyaçlara cevap verilir bunları defalarca deneme imkanına sahibiz. Şahsım Yılmaz Usta olarak her zaman dile getirdiğim gibi tarafımı boya konuları hakkında istediğiniz zaman diliminde arayıp bilgi birikiminden istifade edebilirsiniz. Her zaman tüm boya ustası platformlarında dile getirdiğim gibi bilgi birikimi mutlaka paylaşılmalı bu konuda özverili davranmalıdır. Boya üreticileri bayi ve usta toplantılarında bunu defalarca dile getirdim.!
Gün oldu Polisan boyayı aradık boya içerisindeki kalsit miktarını aza indirmeleri gerektiğini kendilerine dilimiz döndükçe anlatmaya çalıştık. Yeri geldi marshall arge bölümüne bağlanıp boya içerisindeki Natrasol & bermakol dedikleri (Ultrason jeli) maddenin yoğunluğundan dolayı boyalarda örtme yani kapatma sorunlarını yaşıyoruz, Şikayetlerimizi bildirdik. Tabi bu sektörel bazdaki sorunlara çözüm bulundu mu diye soracak olursanız asla 🙅‍♂️ Zira bu Beyzadeler dışardan gelebilecek Çözüm önerilerine kesinlikle kapalıdırlar..!

#profesyonel boya ustası arıyorum
İstanbul’da boya badana da kaliteli hizmetin adresi..

Bir üretici İmalat kazanında ne olduğunu emin olun ki hepimizden daha iyi bilir eğer isteseler boyanın tek kat ile kapatabilecek durumda üretimini sağlayabilirler.?Boya üreticileri her sektörde olduğu gibi daha fazla kar etme çabasındalar esas sorunun kaynağı da buradan kaynaklanıyor .
Bir günde boya firması olarak bir markanın tüm ürünlerini tavsiye edecek ya da kullanacak durumda değiliz. Bunun nedenlerinden bahsedecek olursak örneğin filli boya, DYO, Polisan, Marşhall vs markası piyasaya sunmuş olduğu onlarca Çeşit ürün yelpazesi bulunmakta bunlardan ancak birkaçını kullanabiliyoruz. Bunun nedenleri olarak bazı markalar bir ürün üzerinde yoğunlaştığından dolayı bu malzeme kullanılabilir niteliğini taşıyor. Bu konuya boya rulosundan örnek verebiliriz.
Hepimizin yakında tanıdığı Hassan Grubu’na bağlı Dekor Rolu’yu bilmeyenimiz yoktur. Dekorun sahibi rahmetli Ahmet beyi kaynarcadaki E5 üzerindeki binasında Siparişlerimizi beklerken uzun sohbetler eder boya badana piyasasını ve sorunlarını konuşma fırsatlarımız olurdu.
Boya firması milyonlarca TL harcamasına rağmen uzun yıllardan bu yana bir türlü Dekor Rulo kalitesinde malzemeyi çıkarmayı başaramadı bunu kendileri de kabul ediyorlar. Dekor firmasının fırça işlerinde Durum aynı mı değil.. Bu defa tercihimizi Jotun boya’ya bağlı anza fırçalarından yana kullanabilirsiniz.

İstanbul’da güvenli Boyacı hizmeti
Avrupa mesa Konutları ev işyeri dekor ustası

Yazımızı toparlayacak olursak iyi bir boya ustası sadece bir marka Üzerinden yoğunlaşıyor ve sizlere bunu met ediyorsa emin olun sadece kendisi kullandığı malzemelerden yana bilgi ve birikime mevcuttur dolayısıyla Buda sağlıklı bir yol ve yöntem değildir. Daha iyisini araştırıp bulmadan, kullanmadan elimizdekinin en iyisi bu deme lüksüne sahip olmamalıyız.

Bu yazımızda herhangi bir markaya bağlı kalmadan ihtiyaçlarımıza yönelik ürünleri temin ederken malzemenin işlevselliği kullanılabilir olması gerektiğinden bahsettik konuyu çok fazla dağıtmadan sizlere aktarmaya çalıştım aklınıza gelebilecek soru ve görüşlerinizi 0 532 626 13 88 nolu telefon üzerinden bizlere ulaştırabilirsiniz.

#Boyacı USTASI
İstanbul ‘da en iyi kalitede boya ekibi

1günde boya uygulaması uzman boyacı ustası arayışı içerisinde bulunan kesimler için profesyonel ekipler dizayn edildi. Ev boyama hizmeti nde bulunan tüm ekiplerimiz kendi alanlarında en iyi ustalardan bir araya gelmektedirler. Ekiplerimiz araç gereç konusunda gerekse iş bitirme becerileri göz önüne alındığında diğer firmalardan bizleri ayırmaktadır. İstanbul’da on binlerce ailenin tercihi olmasının yanı sıra onlarca ünlü Sima’ya hizmet götürme hizmetlerimiz bulunmaktadır.

 İstanbul’da bulabileceğiniz en kaliteli güvenli garantili hizmetin adresi olmaya devam ediyoruz. Evinize boyacı ustası çağırmadan önce bu arkadaşlar daha önce kimlere çalışmışlar bilgi birikimleri nelerdir? Teklif al platformlarından yola çıkıp tanımadığımız birilerinden elimize almak ne kadar doğru bir yaklaşımdır buna dikkat etmenizde fayda vardır.!
Sanal teklif al programları masa üzerinden ustaları koordine etmek görevini üstlenmektedirler. Bu programların zaafları vardır, güvenlik konularını bu gibi durumlarda gözardı etmektedirler.

#Ataşehir-plaza-boya-ekibi
Profesyonel boyacılık sistemi ile evleriniz ışıl ışıl boyansın..

2020 yılında Bursa’da iş-it infazcısı doğal gaz tesisatçısı kılığında evlere hizmet götürme aşamasındayken suçüstü yakalandı. Burada tüm gözler tekrar teklif-al programlarının emniyet zaaflarına dikkat çekildi, her ne kadar bu platform yetkilileri bunu kabul etmeseler bile maalesef böyle bir sorun ile karşı karşıyalar . Bu programlara deneme amaçlı usta kayıt yapma işlemi sırasında sizden hiçbir belge evrak istemiyorlar! Bu tarz programlar Üzerinden hizmet aldığınızda bir kez daha düşünmemiz de fayda vardır.! 1 günde boya firması olarak bu tarz sorunları yaşamak istemiyorsanız eğitimli sertifikalı iş bitirme belgeleri olan kadrolarımızdan hizmet alabilirsiniz. Bizlere sormak istediğiniz soru ve görüşlerinizi 0532 626 13 88 nolu telefon üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

Call Now Button
error: İÇERİKLERİMİZ KOPYALANAMAZ !
× Whatsapp