Hızlı, pratik sorunsuz bir şekilde gün içinde iş teslimatı nasıl yapılır.?

Tüm bu sorulara cevap olarak; Tarafımızdan yapılan dekorasyon çalışmalarımızı İnstagram üzerinden paylaşmaktayız tıklayın..  Bilgi paylaşımı sadece bizleri takip eden Müşterilerimiz için değil, Değerli ustalar sizlerde Yapmış olduklarımız uygulamaları takip ederek kendinizi geliştirebilirsiniz. Kaliteli iyi işlerde bulunmak sizler açısında büyük avantaj sağlayacaktır..! 

Müşteri portföyünüzü büyütmek aslında hiçte zor değildir yeter ki isteyin.!  Unutmayın Bilgi paylaştıkça çoğalan bir hazinedir.
Dikkat; Bu platform Boyacı ustası arayışınıza son verecek detaylar içerir..

 

@Dumankaya Gizlibahçe boya ekibi
Dumankaya Gizlibahçe boyacı ustası ekiplerinden destek alabilirsiniz.

1günde boya ® tescilli bir uygulamadır. Taklitlerimizden sakınınız

Kısacası klasik boya badanayı unutun gitsin.. İşini teslim al ödemeni öyle yap sistemi ile artık paranızda güvende 👈  yeni nesil boyacılık sistemi ile tanışın.

İdaa ediyoruz seveceksiniz 👍🏻 Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar, müşteri portföyümüzde görmek isteriz .

Düşünülenin aksine pahalı bir boya firması değiliz. Kaliteli hizmet +Marka boyalar+ profesyonel ekip desteği tüm bunlar dahil bir Odanı 390 TL’den boyat kampanyaları devam ediyor. 

Ucuz sağlıksız merdiven altı imal edilen boyalardan uzak durmanızda fayda var. Ucuz reklam verenler boya kutularının içeriğine müdahale yöntemi ile kovaları değiştirdikleri,  kaçak niteliksiz personel çalıştırdıklarına dair şikayetler artmaya başladı..!

 

#atakent siteleri 1günde boya uygulamasını tercih ediyor
Kaliteli Güvenli Boya badana ile mutlu müşteriler

Dekor yapı  1 Günde boya 25 yıldan bu yana İstanbul’un tüm semtlerine hizmet vermektedir. Hizmete başladığımız ilk günden itibaren müşterilerin dikkatini çekmeyi başardık. Geldiğimiz noktada profesyonel ekipleri ile en çok tercih edilen firma haline geldik.

Sektöre 1 günde boya hizmetini kazandırdığımız için mutluyuz. Ev boyama konuları oldukça ciddi bir iş olarak ele alınmalı büyük şehirde yaşayan insanlar çalışma hayatlarından dolayı genellikle evlerini dört beş yılda bir boya badana yaptırmaktalar.

Bir çok insan uzun süreli bir boya çalışmasını evinde istemediklerinden dolayı boyayı ertelemekte bir sonraki sezona bırakmaktalar. Bu süreç yıllarca devam eden bir döngü haline geliyor. Buna benzer problemler tamamıyla ortadan kalksın diye bir günde boyayı hizmete sunuldu.   Amaçladığımız hedef sabah başlatılan iş günü içinde sıfır hata ile teslim edilebilmesidir.

Evimi hangi renge boyatmalıyım? 

Kozmetik ve giyim ürünlerinde her yıl belirli renkler ön plana çıktığı gibi

Boyacı Ustası dekorasyon için de aynı şey geçerlidir. Bazen bir malzeme, bazen bir tasarım, bazen bir renk, her şeyden daha moda.

Eğilimleri belirleyen faktörler oldukça değişkendir, ancak popüler olanlardan uzak kalamayacağımız bir gerçektir. Ancak zamansız renkler de kaybolmaz.
Örneğin, siyah beyaz ikili her dönem popülerliğini koruyan bir ikili.
Bu nedenle, evinizin her zaman çağdaş görünmesini istiyorsanız, siyah ve beyazı dekorasyonda kolayca kullanabilirsiniz. Güncel tutulabilen renkler her dönem yeniden üretilebilir. Kırmızı koltuk örneğini ele alalım. Tek bir kırmızı kanepe veya kırmızı deri kanepe asla modası geçmeyecek. 

Ancak, oturma odanızın duvarlarını kırmızıya boyadığınızda, muhtemelen modern görünmeyecektir. Duvarları koyu renklerle boyamak bir zamanlar çok popülerdi. Ancak yıllar geçtikçe bu eğilim sona erdi. Artık tüm duvarları değil, karanlıkta sadece bir duvar boyamak moda. Tabii ki, alakasız renkler olmaması şartıyla.

Makalenin başında da belirttiğimiz gibi, her yıl farklı renkler trend oluyor. Ancak bu renkler mavi, sarı ve kırmızı gibi bilinen renklerden başka bir şeydir. Mercan, fuşya, hardal sarısı, erik, camgöbeği, fildişi ve ten rengi az önce öğrendiğimiz renklerdir. Aslında, bunların bildiğimiz renklerin orta tonları olduğu söylenebilir. Sonuç olarak, bu farklı renkler, tıpkı giyim modasında olduğu gibi iç tasarımı etkiler. Bu yazıda, yeni bir trend olan kum beji hakkında ev dekorasyon fikirlerini inceleyeceğiz.

 

 

 

 

etiketler;  boyacı ustası, boya şirketleri, boya badana firmaları, boya firması, villa boya, tadilat işleri, tuzla boya badana, kadıköy boya ustası, çekmeköy boyacı, pendik boyacı, kartal boya ustaları, dekor yapı, 1günde boya

 

 

Call Now Button
error: İÇERİKLERİMİZ KOPYALANAMAZ !
× Whatsapp