Evimi hangi renge boyatmalıyım? 

Kozmetik ve giyim ürünlerinde her yıl belirli renkler ön plana çıktığı gibi

Boyacı Ustası dekorasyon için de aynı şey geçerlidir. Bazen bir malzeme, bazen bir tasarım, bazen bir renk, her şeyden daha moda.

Eğilimleri belirleyen faktörler oldukça değişkendir, ancak popüler olanlardan uzak kalamayacağımız bir gerçektir. Ancak zamansız renkler de kaybolmaz.
Örneğin, siyah beyaz ikili her dönem popülerliğini koruyan bir ikili.
Bu nedenle, evinizin her zaman çağdaş görünmesini istiyorsanız, siyah ve beyazı dekorasyonda kolayca kullanabilirsiniz. Güncel tutulabilen renkler her dönem yeniden üretilebilir. Kırmızı koltuk örneğini ele alalım. Tek bir kırmızı kanepe veya kırmızı deri kanepe asla modası geçmeyecek. 

Ancak, oturma odanızın duvarlarını kırmızıya boyadığınızda, muhtemelen modern görünmeyecektir. Duvarları koyu renklerle boyamak bir zamanlar çok popülerdi. Ancak yıllar geçtikçe bu eğilim sona erdi. Artık tüm duvarları değil, karanlıkta sadece bir duvar boyamak moda. Tabii ki, alakasız renkler olmaması şartıyla.

Makalenin başında da belirttiğimiz gibi, her yıl farklı renkler trend oluyor. Ancak bu renkler mavi, sarı ve kırmızı gibi bilinen renklerden başka bir şeydir. Mercan, fuşya, hardal sarısı, erik, camgöbeği, fildişi ve ten rengi az önce öğrendiğimiz renklerdir. Aslında, bunların bildiğimiz renklerin orta tonları olduğu söylenebilir. Sonuç olarak, bu farklı renkler, tıpkı giyim modasında olduğu gibi iç tasarımı etkiler. Bu yazıda, yeni bir trend olan kum beji hakkında ev dekorasyon fikirlerini inceleyeceğiz.

 

 

 

 

etiketler;  boyacı ustası, boya şirketleri, boya badana firmaları, boya firması, villa boya, tadilat işleri, tuzla boya badana, kadıköy boya ustası, çekmeköy boyacı, pendik boyacı, kartal boya ustaları, dekor yapı, 1günde boya

 

 

Call Now Button
error: İÇERİKLERİMİZ KOPYALANAMAZ !
× Whatsapp