Ev boya badana yenileme aşamasında “kaliteli boya ustası” oldukça önemlidir, zira ustamız işin ehli biri olmadığı an itibari ile beraberinde memnuniyetsizliği de getirecektir 🎨😏

Ev boya ustası

Ev boya badana hizmeti oldukça önemli bir konuyu teşkil etmektedir. Malumunuz yoğun çalışma koşullarından dolayı yaklaşık 4 yılda bir ancak evlerimizin boya işlerini yeniliyoruz, Bu açıdan usta seçimini son derece dikkatli yapmanızda fayda var. işin ehli tecrübeli boyacı ustası ile anlaşma noktası sizleri olası bir sorun ve problemlerde kurtaracaktır.

Buna benzer problemler ile karşılaşmak istemiyorsanız denenmiş güvenli ev boya badana sistemimizi tercih edebilirsiniz. Bu sistem üzerinde binlerce aile evlerini arzu ettikleri renklere kısa süre içerisinde istediği tarzda renklendiriyor, sizlerde bu hizmetten yararlanmak istiyorsanız bizleri tercih edebilirsiniz.

Ataşehir boyacı ustasıDekor yapı olarak 1995 ten bu yana sektör de #ev boyama faaliyetleri olan firmamız boya uygulamaları konusunda İstanbul’da 1 günde boya ® hizmetini kazandıran ve uygulama departmanına yeni bir soluk buna paralel olarak boya uygulamalarına yaptığı yenilikler ile bir çok alanda kendinden bahsetmeyi başardı.

Yeni bir eve taşındınız ve boyacıya mı ihtiyacınız var?

1 Günde boya hizmeti 4 kişiden oluşan uzman kadroları ile 3 günde yapılacak boya badana işlerini Sadece 1 GÜN gibi kısa sürede üstelik 1 yıl garanti kapsamında hizmet vermektedir.

Sadece iyi olmak için değil, en iyisi olmak için yola çıktık. Bu doğrultuda eğitimli uzman ekipleri ile Avrupa standartlarında hizmet anlayışı içinde bizden gönül rahatlığı içinde hizmet alabilirsiniz.

Dekor yapı kurulduğundan itibaren boya uygulamaları departmanında Kaliteli, Güvenli, Hızlı boya ekipleri ile en çok tercih edilen  firmaların içinde yer almaktadır.

#Boya Badana sektörüne bu güne kadar 10’binlerce mutlu müşteriye hizmet veren firmamız gerçek müşteri referansları gerekse yorumları 1 Günde Boya hakkındaki düşüncelerine göz atabilirsiniz.

Müşterilerimizin içinde devlet yetkilileri,  bürokratlar, ordu komutanları iş dünyasının üst düzey yöneticileri #sanatçı, #sporcu, #dizi oyuncusu, #manken vs bulunmaktalar. Bu bize duyulan güvenin ne kadar kaliteli ve güvenli bir firma olmamızın göstergesidir.

Bir çok üst düzeyde müşterimizin olduğu gibi, en önemlisi olan bizleri gönülden destekleyen sizlersiniz.

Düşünülenin aksine pahalı bir boya firması değiliz. Kaliteli hizmet +Marka boyalar+ profesyonel ekip desteği tüm bunlar dahil yaşadığınız mekanları makul fiyatlardan boyat kampanyaları devam ediyor. 

İstanbul’un her iki yakasında bulunan Uzman Boyacı ekiplerimiz ile 1 GÜNDE BOYA ® hizmeti sunmaktayız. Ekiplerimiz boya badana işinde deneyimli tecrübe sahibi ustalardır. 

Ev, iş yeri boyama taleplerinizi 4 Boya ustasından oluşan ekiplerimiz tarafından gün içinde teslim alabilirsiniz.

İstanbul'daki Evlerinize filli boya momento silan sıklığını yansıtan

Hizmet anlayışımız öncelikle KALİTE,GÜVEN ve MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.        

  1 Günde boya uygulaması tecrübeli uzman ekipler tarafından uygulanılmaktadır.

1 Günde boya ® uygulaması tescillidir

Bizden izin almadan sayfalarına 1günde boya yazan şahıs ve firmalar var ! Takdiri kamuoyuna bırakıyoruz.

Ev boya badana işlerinizi 1 günde boya ekiplerine teslim edin, rahat edin.!

Dekor yapı iç mekan boya hizmeti olarak sizlere en iyisini sunmaya devam ediyoruz. Günlük yapılan dekorasyon çalışmalarımızı iyi kalitede, güvenli, sorunsuz boya uygulamaları nasıl yapılır, konusuna atıfta bulunmak için #İnstagram üzerinden paylaşmaktayız ayrıntılar için tıklayın..

İç Cephe Boyama Fiyatları

#ev boyama, boya badana UstasıDaire içi boya badana fiyatları evini boyatmak isteyenler için oldukça merak edilen konuların başında gelmektedir. Boyacı ustası fiyatları oturduğunuz semte yaşadığınız mekana kadar göstermiş olduğu farklılıklardan dolayı değişkenlik gösterebilir. Nihai bir fiyat için mutlaka ustanın daireyi görmesinde fayda var bunun için WhatsApp hesap numaranıza küçük bir video ya da birkaç resim gönderebilirsiniz

Fiyat konusunun evlerin metrajına göre olması ve evden eve değişmesi müşteri gözünden de acaba ev boya badana fiyat nasıl belirleniyor nasıl hesaplanıyor gibi sorunlarına neden olmaktadır.

Biz de bu anlamda basitçe bir ev boyama fiyat hesaplama modülünü hazırladık. Aşağıda belirtilen özelliklere dikkat ederek kolayca evinizin ne kadara boyanabileceğini hesaplayabileceksiniz.

Ev Boya Ustası Hizmeti

İyi bir boya badana ustasına ihtiyaç duyduğunuz da ilk etapta aklımıza gelen yakındaki bir arkadaşa sormak veya internet ortamındaki reklamlardaki çıkan boyacı ustası ilanlarına göz atmaktır. İç mekan boya badana hizmetleri, farklı ölçeklerde sunulur.

Sizin tek yapmanız gereken işin boyutunu tanımlamak. İster bir oda ister tüm ev boyanacak olsun, ustalar tam olarak sizin ihtiyaçlarınıza göre teklif verebiliyoruz. Böylece bir ev fiyatına bir oda boyatma gibi her türlü sorun ortadan kalkacak.

İstanbul’un prestijli en iyi ev boyama firmasından kolay rahat pratik bir boya badana hizmeti almak için bizleri arayabilirsiniz 🤞

İşçilik+Malzeme dahil👈 Metraj & Fiyat Tablosu

Eşyasız Evler 

plastik/silikonlu

filliboya’kullanımı 

Eşyalı Mekanlar

plastik/silikonlu

filliboya’kullanımı

(Jotun-filliboya-Permo Gold) Saten Boya Kulanımı 👍🏻 

1+0 (30-40 m2)

1+1 (50-60 m2)

600 -700 TL

800- 900 TL

900-1.000 TL

1.100-1.200 TL

1.100-1.200 TL

1.300-1.500 TL

2+1 (70-80 m2)

2+1 (90-100 m2)

1.300-1.400 TL

1.400-1.500 TL

1.500-1.600 TL

1.700-1.900 TL

1.700-1.800 TL

2.000-2.200 TL

3+1 (100-110 m2)

3+1 (120-130 m2)

1.500-1.600 TL

1.600-1.700 TL

1.900-2.100 TL

2.200-2.300 TL

2.200-2.400 TL

2.400-2.600 TL

Fiyat tablomuza tüm işçilik ve malzeme ücretleri, ekibin ihtiyaç duyduğu araç gereç atıştırmalıklar vs dahildir. Müşteri daire içerisinde ekstra bir işlem istemediği taktirde fiyatlarımız stabildir. Örneğin kapı- pencere- petek- balkon gibi 🤔

Fiyatlarımız az tahribatlı ( çivi-dübel-yüzeysel çatlak ve kırıklar vb) bariz renk değişimi olmayan mekanlar baz alınıp tahmini verilere göre hazırlanmıştır. Kampanya tavan, duvar, kartonpiyerlerin en az ikişer kat boyanmasını kapsar. Kampanya detaylarını ayrıntılı incelemek için tıklayın

1 Günde boya mevsimsel yoğunluk pandemi süreci😷 ve sonrası piyasa koşullarındaki değişkenlikleri göz önüne alarak kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Bizden fiyat bilgisi almadan karar vermeyin.

Boya badana işleri ile ilgili her türlü çözüm bu adreste bulabileceksiniz. Evinizin boya işlerini yaptırmak için onlarca ustayı telefonda aramanıza gerek yok. Sosyal medya hesaplarımıza bakıldığında on binlerce ailenin yanı sıra onlarca ünlü seçkin sima güvenli bir şekilde 1 Günde boya’dan hizmet aldığını fark edeceksiniz.

Boyama konuları sorun olmaktan çıktı bir günde boya sistemi üzerinden eşyalı dairelerinizi gün içerisinde tertemiz boyatıp teslim alabilirsiniz.


#ev boya badana ustası hizmetleri


İstanbul ev boya  badana ustası arıyorum;

Övgüye değer bir boya işi elde etmek için uzay bilimine ihtiyacınız yoktur. Boyamaya başlamadan önce birkaç ipucunu ve püf noktasını anlamak size çok yardımcı olur. Hataları önleyebilir ve riskleri oldukça tatmin edici bir seviyeye düşürebilirsiniz. Ancak yeni şeyleri denemekten hoşlanmıyorsanız, bizi arayın ve size hızlı güvenli kaliteli boya hizmetini verelim .

Evimi boyatmak istiyorum boya işlemlerine nereden başlasam?

İstanbul’da boyacı fiyatları nelerdir?

İç boyama işini kendiniz yapmaya karar verdiyseniz, önemli adım hazırlanmaktır. Bu önemli adım, daha küçük adımların birikimidir ve bir alt adımda başarısız olması, sonuçta tatmin edici olmayan sonuçlara yol açabilir.

1. Bir Plan Tasarlayın

Bu boyama işi için neyin önemli olduğuna ve ne kadar tutacağına karar verin. Olası giderler için bir bütçe yapın. Çok idealist olmayın ve işleri basitleştirin.  İlgili maliyetler hakkında fikir edinin. Önceden ayrıntılı bir analiz sizi yarı yolda rahatsızlıklardan kurtarabilir.

Profesyonel kalitede boya badana hizmetini bizden alabilirsiniz

2. Araçları Edinin

ev boya badana yapımında kullanılacak malzemeler

Aletler ve hırdavat olmadan hiçbir işi mümkün olan en iyi şekilde gerçekleştiremeyiz. Gerekli araçları satın alın ya da bir arkadaşınızdan ödünç alabilirsiniz. Merdivenleri, boya fırçalarını, ruloları, boya bantlarını, boya kovası, hışır örtü, uzatma sırıklarını ve zımpara kağıtlarını listeye ekleyin.

 

100  (m²) dairenin ihtiyacı olan sarf malzeme listesini sizler için derleyip toparladık bunu bir yazı dizisinde gösterdik okumak isterseniz tıklayın

Duvarlar için 15 LT momento max- Tavanlar için 17/5 LT tavan boyası- 2 adet 25 lik dekor marka aten veya plastik rulosu- 1 adet 120cm ebatlarda sırık- 3 adet maskeleme bandı- 3 adet eşya kaplama hışır örtü- 3 adet yer kaplama mavi renkli koruma örtüsü- kırık dökükleri için yeterli kadar saten alçı- 1 adet 100 lük zımpara- az miktarda alçı astar solüsyonu ve tabi en önemlisi azimli istekli bu işi ben yaparım diyebilen birini bulmak..

3. Kaliteli Boya Satın alın

Boya Satın almadan önce boya kalitesi ve türü seçeneklerinizi bilin. Renk ve tür hakkında karar verdikten sonra, ihtiyacınız olan boya miktarını hesaplamanın zamanı geldi. Tahmin etmek için bir uzmandan yardım alabilir veya hesaplamak için çevrim içi kaynakları kullanabilirsiniz.

4. Mobilya ve diğer malzemeleri örtü ile kaplayın

İç mekânları boyamak için merdivene çıkmadan önce, mobilyalarınızı ve diğer değerli eşyalarınızı korumak önemlidir. Tüm aletleri ve daha büyük mobilya malzemelerini örtmek için hışır örtü kullanın. Daha küçük mobilyaların diğer odalara taşınması önerilir. Aksi takdirde, kendiniz ve merdiven geçmesi için küçük bir alan bırakacaksınız.

İstanbul’da ev boyama hususunda en yetenekli boyacı ustalarını kendi Firmamızda barındırmaktan dolayı mutluyuz.

ev boyama ustası
 5. Kapıları, Pencereleri Ve Zeminleri Koruyun

Üzerindeki boya izlerini önlemek için kapı tokmağı ve panoları maskeleme bandı ile kaplayın. Zeminleri mutlaka koruyun damlayan boyalar ile uğraşmak istemezsiniz.

Evin iç boyama işlemine hazırız

6. Duvarları Hazırlayın
Eski duvar kağıdınız varsa, tamamen kaldırın. Boya kabarmalarını kazıyın. Duvarların hazırlanması, duvarların onarılması anlamına gelir. Saten alçı kullanarak delikleri ve hatta yüzey bozukluklarını doldurun.

7. Uygun Astarı uygulayın
Uygun astarın uygulanması, hazırlanmanın en önemli adımıdır. Duvarlarınızı astarlamak sizi boya sarfiyatından kurtarabilir. Astar ince bir görünüm sağlar ve ev boyama işlemlerini hatasız doygun bir görüntü almamızı sağlar.

Evinizi boyatırken yüksek kalitede ve garantili bir hizmet almak için dekor yapı web sayfamızı ziyaret edebilir.

Avrupa standartlarında profesyonel boya hizmeti almak için 0532 626 1388 nolu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

#Boyacı ustası

 

ev boya badana hizmeti,ev boyacı tadilat firması,ev boyama hizmeti, dekorasyon firması,bir günde boya hizmeti. Boyacı, boya ustası,

Call Now Button
error: İÇERİKLERİMİZ KOPYALANAMAZ !
× Whatsapp