BUNLARI BİLİYOR MUSUNUZ ?

Beşiktaş Okul boya projesinde 14 lise ve ilköğretim okulunu iç mimar denetiminde 8kişilik boyacı ekibi ile sadece 34 günde eksiksiz olarak teslim etme başarısını gösterdi. Beşiktaş belediye mimarları tarafından dekor yapı ekibinin bir rekora imza atığını ekibin başarı ve eksiksiz iş teslimatı sunduğundan dolayı Şimdiye kadar Okul Boya projesinde yer alan en iyi boya badana ekibi seçildiğini belirtelim.

Şekerpınar’da Gebze gözde konutları 326 daire şantiye şefi ve mimar denetiminde sadece 10kişilik profesyonel boyacı Ekibimiz ile 1bucuk ayda 1günde 7 dairenin boya badana işlerini teslim etik. Araştırma sonuçlarına göre farkında olmadan rekora daha imza atmış olduk.

Dekor yapı olarak Haksız rekabete yol açmamak adına 899 -999 tarzında yanıltıcı kampanyalara sayfamzda yer vermedik!
Müşterinin aklını bulandırmak yerine, Net ve şeffaf kampanyalar ile boya hizmet sektörüne öncülük etme gayretini gösterdik.
Amacımız günü kurtarmak değil, İnovasyon süreci kapsamında yeni nesil boyacılık sistemi ile Yarının kaliteli piyasasını iyi yetişmiş ustalar ile istihdam etmek.

500-600 tl gibi fiyatlar gerçeği yansıtmadığını belirterek,  bu fiyatlar ile boya badana hizmeti sunuyoruz algısı oluşturmak istemektedirler. Bu kişiler alanen piyasayı haksız yere manipüle etmektedirler.
Bu kişiler kayıt dışı kaçak işçi çalıştırmaktadırlar. Devlet yetkililerini kayıtdışı işçi ile mücadele konusunda gereğini yapmasını istiyoruz.
Bu firmalar öyle uzakta değiller Google’de boyacı & boya badana yazdığınızda hemen karşınıza çıkacak size kalan kanunları ihlal edeni cezasız bırakmamak.
Peşinat olarak kapora vermeyin! Güven vermeyen kişileri evinize almayınız!

Dekor Yapı adına istanbulda hizmet sunan farklı firmaların olduğunu reklam içerikli mesajları atan DECOR YAPI ile DEKOR YAPI birbirinden bağımsız iki ayrı kuruluştur. internete  yazılan şikayetlerin bizimle ilgisinin bulunmadığını bilmenizi isteriz!

LÜTFEN TAKLİTLERİMİZDEN KAÇININ

1 günde boyuyoruz dendi, 3 günde zor biti, boyalar kalitesiz gelen elemanlar işi bilmiyor
evimi mahvetiler vs vs haklarında onlarca şikayetler var (sağdaki resimde ucuz işçilik örneği)
1günde bitebilir ikna edici tavırlar, İşe başladıktan sonra bitmiyor evinizde tamirat vardı benzeri laflar kulanılıyor. Amaçları sizi mecbur kılmak.
1 günde boyuyoruz sloganı ile bizi taklit eden kişilere aldanıp mağdur olmayınız..!

Bu kişiler izinsiz sayfa yazıları, iş resimlerimiz hata müşterilerimiz tarafından yazılmış yorumları kopya yöntemi ile sayfalarına ekleme yapıyorlar. Bu basitce uğraş vermeden bir emek hırsızlığından başka birşey değil, takdiri müşterimize bırakıyoruz. Mağdur olmamak için 1000tl altında iş yapmak isteyenlere itibar etmeyiniz!

Firma veya şahısların resimli referanslarını nerelerde kimlere  iş yaptıklarını araştırınız    1Günde iş teslimi hakında teminat isteyiniz, Anlaşma şartı imzalatırınız, Sizi ikna etmek için evinize gelelim yerinde keşif yapalım, sayfalarına 600-700tl yazanlar dairenize geldiklerinde fiyatın bir anda 1500tl civarına çektiklerini belirtiyorlar, Bu şahısların müşteriyi nasıl kandırdıklarına ait onlarca whatshapp yazışması tarafımıza gönderildi. Etik değerlerimize ters durum olduğu için şimdilik yayınlama gereği duymuyoruz,!

Altaki resimde 15lt elegans boyanın fiyatı verildi, 1daire için gerekli malzeme listesine bakıldığı zaman istedikleri miktar ile sarf malzeme bile temin edilemez bir tablo var karşımızda, Toparlayacak olursak referanslarımıza bakıldığında bizleri tercih eden binlerce müşterilerimizin içerisinde en üst düzeyde holding ceo’ları Şirket yüneticileri, iş adamları, dr, mimar, sanatcı, sporcu vs vs seçkin mekanlarda bizleri görebilirsiniz. 

Tavan Boyası 20kg

 

Duvar Boyası elegans 20 – 25 lt
2 Dekor 25’lik Rulo
1 Adet parmak rulo, 2 Adet 4 nolu Kestirme Fırçası
3 Adet Maskeleme Bandı
4 Zemin Örtüsü
4 Eşya Koruma Örtüsü
1 Adet 120’lik Zımpara
3 kg saten alçı

Amaçları 1Günde Boya adını kulanıp hiç bir emek sarf etmeden rant elde etmek. Çeşitli yerlere yazılan şikayetleri inceledik hiçbirinin bizim ile alakalı olmağı tespit edildi, Bazıları isim benzerimiz olan firma adına Bazılarıda sahte isimler kulanılarak yazıldığı ortaya çıkarıldı! şikayet var.com tarzı siteler bunları bilinçli yayınlıyor amaçları bu şikayetlerin silinmesi için bizim kurumları kendilerine ücretli üye yapmak (üye aidatı 480,00tl)!

Dekor yapı ile  (decoryapı) birbirinden bağımsız iki ayrı kuruluştur.  

Call Now Button
× Whatsapp