Boya badana  işleri yorucudur. Empati kuruyoruz bu yüzden boyama sürecinin sizleri bunaltacağının farkındayız. Çalışma biçimimiz hassasiyet üzerine kurulu olup , Sadece 1Günde boya ile malzeme işçilik dahil tüm boya işlerinizi kasa sürede öncelikli olarak ivedi şekilde yapıyoruz.

Referanslarımıza bakıldığında

Dekor Yapı” 1 Günde Boya ® seçkin mekanlarda iş yapma potansiyeline sahip bir boya badana, dekorasyon firması konumundadır. Binlerce Müşterilerimizin içerisinde çok sayıda tanınmış sima var. Kaliteyi ısrarla arayanların tercihi olmaya devam ediyoruz. Dekor Yapı  1 günde boya hizmeti sıradan bir kuruluş değil.  İstanbul’da boya badana uygulamaları departmanında bir çok yeniliğe imza atan ekiplerimiz inovasyon süreci kapsamında yeni jenerasyona hitap edecek 1günde boya badana sürecini sisteme başarılı olarak entegrasyonu sağlanıldı.

Müşteri portföyü binlerce kişiden oluşmakta ve her geçen gün artmakta, bu mesleğimize olan bağlılığımız, Müşterilerimizin saygınlığından gelmektedir.

Kalite asla bir tesadüf değil, daima bir gayretin sonucudur.

Çekmeköy Dekorasyon ustası
Boya fiyatlarındaki tutarsızlık?

Boya badana sektöründe karşınıza çıkacak birden fazla fiyat teklifleri kafanızı karıştırabilir.  Bu tarz fiyatlandırmalar başlıca sektörlerin ortak sorunlarıdır.

Hizmeti satın almak istediğimiz de bu işte yıllarını vermiş kaliteden asla taviz vermeyen Boyacı Ustası   Konumunda şirketler ve boya ustaları vardır. Diğer taraftan sektöre yeni girmiş kendini kabul ettirmek isteyen işi yeni öğrenmeye çalışan boyacı  lar

1 günde boya ile kaliteli, güvenli hizmeti kısa sürede almak mümkümdür.

Bu konuya başka sektöründen bir Örnekte verebiliriz.  Gıda ürünlerine ihtiyaç duyduğunuz da raflarda kalitesi beli yılların markaları var, diğer reyonda market adına fason olarak üretilen düşük kalitede ürünler bulabileceksiniz. Fiyat etiketlerinde neredeyse % 80 oranında farklar vardır. Bu çarpık fiyatlandırma sadece ambalajdan kaynaklanmaz aynı zamanda ambalajın içeriğindeki bileşimlerden kaynaklıdır.  Dairesini boyatmak isteyen vatandaş fiyat araştırması yapmak istediğinde karşısına çıkacak onlarca çeşit fiyatlandırma konusunda kafası karışık kime güvenip boya badana işlerini kime teslim edeceği konusunda saatlerce araştırma yapmak zorunda kalıyor.

Boya badana maliyet oranları ?

boya badana işleri için  700 tl isteyen 3.000 tl teklif eden de olacaktır.  boya Ustası nın  günlük yevmiyesi 200 TL olduğunu unutmayalım .!
120 m² daire yaklaşık dört yevmiye ile boyanır.! )  15 LT Su bazlı Silinen bir boyanın 380 TL. buna ek olarak 120 TL tavan Boyası Hışır örtü, Maskeleme Bandı, ulaşım, ustalara kahvaltı, öğle yemeği vs  Hesapladığınızda  evdeki hesap çarşıya uymuyor. Buna  klasik bir cevap ile konuyu sonlandırayım. Yıllarca TV reklamlarında beş kavanoz bal 100 TL kampanyaları ile bu millete yıllarca mısır-glikoz şurubu yedirdiler.  Sahtekarlar hayatımızın belirli alanlarında fırsat buldukça kendilerine rant sağlamak isteyeceklerdir.

Önemli olan boyacılık konusunda uzman boyacılık işine yıllarını vermiş kaliteden ödün vermeyen boyacı ustalar ile iş yapmaktır.

Dekor Yapı 25 yılı aşkın süre boyacılık ve diğer dekorasyon faaliyetlerinde bulunmakta.

Yukarıdaki olduğu gibi 1 günde boya ekibinin tahribatlı çalışmasından görüntü paylaşıyoruz.

Birde alt tarafta ucuz boya badana ile yapılan bir çalışmanın neticesi ortada  !
Sizleri yeni nesil boyacılık sistemi ile tanışmanızı tavsiye ediyorum.

“Hızlı Kaliteli ve güvenilir boya badana hizmetini sunmanın avantajlarını sunuyoruz. Sertifikalı boyacı kadrosu ile anahtar teslim boya badana hizmetinden yararlanmak için bizleri arayabilirsiniz.”
Aklınızdaki tüm sorular için 0532 626 1388 arayabilirsiniz.

Call Now Button
error: İÇERİKLERİMİZ KOPYALANAMAZ !
× Whatsapp