#İyi kaliteli Boyacı ustası

Boyacı ustası arayışınıza yüksek kalitede profesyonel işin ehli ustalarımız ile siz değerli müşterimize en iyi hizmeti sunmaktayız 🤞🎨

1günde boya ® olarak siz değerli müşterilerimize en iyi, en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Avrupa standartlarında Kaliteli, Güvenli, Garantili hızlı boya uygulamasına nasıl ulaşabilirim, tatbik etmek için ne yapmalıyım?
Pratik sorunsuz bir şekilde gün içinde iş teslimatı nasıl yapılır.?
Tüm bu sorulara cevap olarak;
Tarafımızdan yapılan boya çalışmalarımızı İnstagram üzerinden paylaşmaktayız tıklayın..  Bilgi paylaşımı sadece bizleri takip eden Müşterilerimiz için değil, Değerli ustalar sizlerde Yapmış olduklarımız uygulamaları takip ederek daha kaliteli iyi işlerde bulunabilir,

Müşteri portföyünüzü genişletebilirsiniz.

Boyacı ustası arayışınıza son verecek detaylar içerir..
1günde boya ® tescilli bir uygulamadır. Taklitlerimizden sakınınız
Kısacası klasik boya badanayı unutun gitsin.. İşini teslim al ödemeni öyle yap 👈  yeni nesil boyacılık sistemi ile tanışın 🤝 İdaa ediyorum seveceksiniz 👍🏻 Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar, müşteri portföyümüzde görmek isteriz 🤞🤗
Düşünülenin aksine pahalı bir boya firması değiliz.

Kaliteli hizmet + Jotun, filli boya, Polisan Elegans, Marşhall, Marka boyalar+ profesyonel ekip desteği tüm bunlar dahil Yaşadığın mekanı 1600TL’den başlayan fiyat kampanyalarımız devam ediyor. 
Bizlere duyulan güveni boşa çıkartmamak için elimizden gelenin en iyisini sunmaya devam ediyoruz.

1günde boya firma olarak sizler için boya konusunu irdeleyelim hangi malzemeyi kullanmalıyız, Bir malzemeyi tercih ettiğimizde gerçekten bu malzemenin ihtiyacımıza cevap verebilecek mi konusuna bir el atalım..!
Son zamanlarda #filli boya kullanımı oldukça artmaya başladı.

Peki bunun arkasındaki olan bizleri #filli boya yönelten faktörler nelerdir? Filli boya da CEO değişimi ile beraber #boyacı dostu sloganı #boya ustaları tarafından cevap bulmuş gibi duruyor.. filli boyanın ürünleri bir çok bayide bulabilirsiniz oldukça güzel renkleri var, geniş bir bayi ağına sahipler.

istanbul boyacı ustası fiyatları,

Jotun feno mastic boyasını kullanmalı mıyız?

Geçen yıllarda 1günde boya firması olarak #Jotun boya bayileri ile yaptığımız anlaşma çerçevesinde fenomastik ürünlerine uygulamalarımızda sıkça yer verdik. Her boya firmasında olduğu gibi Jotun boyanın da ihtiyaca yönelik ürünler bulundurmaktadır. Örneğin metal tenekelerde piyasaya sürülen Jotun boyalar kaliteli olarak karşımıza çıkarken, plastik kovalar da güzel evim fenomastik güzel evim adı altında üretilen boyalar #ekonomik – kalite standartların bi iki tık altında üretildiklerini söyleyebiliriz.
Bu ürünlerin kalite normları diğerlerine göre düşüktür.
Norveç menşeli boyalar olarak karşımıza çıkan #Jotun boya endüstriyel anlamında oldukça kullanışlı olduklarını ifade etmekte fayda var.

Tuzla Tersanesi’ne yaptığımız hizmetleri göz önünde bulundurularak, boya için tersane ye gelen gemiler neredeyse yarısı #Jotun boya ile Boyanıp uzun yolculuklara çıkmaktadır. Bu boyalar gemi üzerinde hertürlü zorlu hava ve deniz şartlarına uzun yılara meydan okuyan dayanma aderans dediğimiz mukavemeti göstermektedir.
Bu Jotun boya’yı oldukça kaliteli boya sınıflamasında tercih nedenlerinden biri olarak karşımıza çıkarmaktadır.

Gelelim konumuza Jotun boya kullanımı tabii ki her boyacı ustasının kullanmak istediği bir ürün seçeneği olarak karşımızda duruyor. Bir boya ekspertizi olarak şunu açık olarak söylemem gerekir ki Nalbur ya da yapı market reyon görevlisi bizlere önerdiği ürünü dikkatlice incelememizde fayda var.

Jotun boya ya burada tam puanımızı verelim ✔️

Boyacı ustalarımız dairelerinizi gün içerisinde teslim edeceklerdir.

Bunun nedeni olarak buradaki çalışan arkadaşlar maalesef boya kutusunun içerisindeki maddenin ne olduğunu bile bilmiyorlar? Sadece ellerindeki teknik bülteni inceleyip bu konuda ahkam kesmek tedirler? Kendilerine sadece boya Kutusunun içerisindeki kalsit, titan, talk veya alüminyum silikat oranı nedir diye bir soru yöneltebilirsiniz? Bu sorunuza cevap verebilecek nalbur yada yapı market çalışanı bulamanız oldukça zor..
Peki bu sorumuza boya ustaları cevap verebilecek mi bunuda pek sanmıyorum? Bilgi birikimimiz meraklı içgüdümüz’ü tetikliyor ve bu bizi boyanın içerisindeki tüm elementleri incelememize neden oluyor. sadece kitaplar üzerinden her gün çalıştığımız boya maddesini incelemek tabii ki yetersiz bizler aynı zamanda arge çalışmalarında boya hammaddelerini inceleyip bu konuda çalışma alanına katkı sağlamaya gayret gösteriyoruz.

Yaşam alanlarımızı renklendirirken kaliteli güvenilir bir boya temin etmek oldukça önemlidir.
#boya badana ekibimiz


Her bir boya markasının ürünlerini boya test makinalarında defalarca tektiklerini yapıp hangi malzeme hangi alanda daha doğru kullanılır, ihtiyaçlara cevap verilir bunları defalarca deneme imkanına sahibiz.

1Günde boya olarak her zaman dile getirdiğimiz gibi boya konuları hakkında istediğiniz zaman diliminde bizleri arayıp bilgi birikimimizden istifade edebilirsiniz. Her zaman tüm #boya ustası platformlarında dile getirdiğim gibi bilgi birikimi mutlaka paylaşılmalı bu konuda özverili davranmalıdır. Boya üreticileri bayi ve usta seminerlerinde bunu defalarca dile getirmeye çalıştık.!

Gün oldu #Polisan boyayı aradık boya içerisindeki kalsit miktarını aza indirmeleri gerektiğini kendilerine dilimiz döndükçe anlatmaya çalıştık. Yeri geldi #marshall arge bölümüne bağlanıp boya içerisindeki Natrasol & bermakol dedikleri (Ultrason jeline benzer) bir maddenin yoğunluğundan dolayı boyalarda örtme yani kapatma sorunlarını yaşıyoruz, Şikayetlerimizi bildirdik.

Tabi bu sektörel bazdaki sorunlara çözüm bulundu mu diye soracak olursanız asla 🙅‍♂️ Zira bu Beyzadeler dışardan gelebilecek çözüm önerilerine kesinlikle kapalıdırlar..!

uzun yıllar sağlıklı bir boya kulanmak istiyorsanız kaliteli markalardan şaşmayın deriz

Bir üretici imalat kazanında ne olduğunu emin olun ki hepimizden daha iyi bilir eğer isteseler boyanın tek kat ile kapatabilecek durumda üretimini sağlayabilirler?
Boya üreticileri her sektör temsilcileri olduğu gibi daha fazla kar etme çabasındalar esas sorunun kaynağı da buradan kaynaklanıyor .
1 Günde boya firması olarak bir markanın tüm ürünlerini tavsiye edecek ya da kullanacak durumda değiliz.
Ustalarımız uygulama alanında en iyi malzemeyi sizler ile buluşturmaya devam ediyor

Bunun nedenlerinden bahsedecek olursak örneğin #filli boya, #DYO, #Polisan, #Marşhall vs markası piyasaya sunmuş olduğu onlarca çeşit ürün yelpazesi bulunmakta bunlardan ancak bir kısmını kullanabiliyoruz. Bunun nedenleri olarak bazı markalar bir ürün üzerinde yoğunlaştığından dolayı bu malzeme kullanılabilir niteliğini taşıyor. Bu konuya boya rulosundan örnek verebiliriz.
Boya uygulama sektöründe bulunanların yakında tanıdığı Hassan Grubu’na bağlı Dekor marka rolu’yu bilmeyenimiz yoktur. Dekorun sahibi rahmetli Ahmet beyi kaynarcadaki E5 üzerindeki binasında siparişlerimizi beklerken uzun sohbetler eder boya badana piyasasını ve sorunlarını konuşma fırsatlarımız olurdu.

Boya firmaları onca para harcamalarına rağmen uzun yıllardan bu yana bir türlü Dekor Rulo kalitesinde malzemeyi çıkarmayı başaramadılar. Bunu boya firmaları olarak kendileri de kabul ediyorlar. Dekor firmasının fırça işlerinde Durum aynı mı değil.. Bu defa tercihimizi Jotun boya’ya bağlı anza fırçalarından yana kullanabilirsiniz.

Evinizin duvarları silinebilir özellikte olabilmesi için silikonlu veya saten boyaları kullanmaya gayret gösterin.

Yazımızı toparlayacak olursak boya ustanız sadece bir marka üzerinden yoğunlaşıyor ve sizlere bunu met ediyorsa emin olun sadece kendisi kullandığı malzemelerden yana bilgisi olduğundandır, dolayısıyla bu sağlıklı bir yol ve yöntem değildir. Daha iyisini araştırıp bulmadan, kullanmadan elimizdekinin en iyisi bu deme lüksüne sahip olmamalıyız.

Bu yazımızda herhangi bir markaya bağlı kalmadan ihtiyaçlarımıza yönelik ürünleri temin ederken malzemenin işlevselliği kullanılabilir olması gerektiğinden bahsettik konuyu çok fazla dağıtmadan sizlere aktarmaya çalıştım aklınıza gelebilecek soru ve görüşlerinizi 0 532 626 13 88 nolu telefon üzerinden bizlere ulaştırabilirsiniz.

1günde boya uygulaması tecrübeli boyacı ustası arayışı içerisinde bulunan kesimler için profesyonel ekipler dizayn edildi. Ev boyama hizmeti nde bulunan tüm ekiplerimiz kendi alanlarında en iyi ustalardan bir araya gelmektedirler.

Ekiplerimiz araç gereç konusunda gerekse iş bitirme becerileri göz önüne alındığında diğer firmalardan bizleri ayırmaktadır. İstanbul’da on binlerce ailenin tercihi olmasının yanı sıra onlarca ünlü Sima’ya hizmet götürme hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Boyacı ustası fiyatları,

 İstanbul’da bulabileceğiniz en kaliteli güvenli garantili hizmetin adresi olmaya devam ediyoruz. Evinize #boyacı ustası çağırmadan önce bu arkadaşlar daha önce kimlere çalışmışlar bilgi birikimleri nelerdir? Teklif al platformlarından yola çıkıp tanımadığımız birilerinden elimize almak ne kadar doğru bir yaklaşımdır buna dikkat etmenizde fayda vardır.!
Sanal teklif al programları masa üzerinden ustaları koordine etmek görevini üstlenmektedirler. Bu programların zaafları vardır, güvenlik konularını bu gibi durumlarda gözardı etmektedirler.

Burada tüm gözler tekrar teklif-al programlarının emniyet zaaflarına dikkat çekildi, her ne kadar bu platform yetkilileri bunu kabul etmeseler bile maalesef böyle bir sorun ile karşı karşıyalar . Bu programlara deneme amaçlı usta kayıt yapma işlemi sırasında sizden hiçbir belge evrak istemiyorlar!

Bu tarz programlar üzerinden hizmet aldığınızda bir kez daha düşünmemiz de fayda vardır.! 1 günde boya firması olarak bu tarz sorunları yaşamak istemiyorsanız eğitimli sertifikalı iş bitirme belgeleri olan kadrolarımızdan hizmet alabilirsiniz.

Bizlere sormak istediğiniz soru ve görüşlerinizi 0532 626 13 88 nolu telefon üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

Call Now Button
error: İÇERİKLERİMİZ KOPYALANAMAZ !
× Whatsapp