Soğuk havalarda boya yapılır mı ?

Boya nasıl yapılır
Boya badana nasıl yapılır?

İstanbul’da 3 Gün süren boya badana  hizmeti sıkıntıya neden oluyor bundan dolayı ertelenen boya badana  tadilat, onarım işi vardır. Siz bu bahar ertelemekten vazgeçin ve daha huzurlu ve konforlu bir şekilde hayatınıza devam edin. Duvar boyası ihtiyacı genellikle duvarlar kirlendiğinde bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkar. Yaşadığınız mekan da yapılacak küçük değişikliklerle kendine has bir dekorasyon yaratabilirsiniz.

Hijyen sağlamak için boya yapılmalı?

Yaşadığınız alanı kendine özgü ister klasik ister modern tarzda zevkinize uygun dekore etmek için artık bir nedenimiz var. Boya badana yapmanın zahmetli  olduğu kanaati uygulamalara karşı mesafeli olmamıza neden oluyor. Uzun bir süre ertelediğimiz boya badananın üstünden birde kış ayları eklenince duvarlara kirler adeta yapıştı kaldı. Duvarları silmek bazen bir çözüm olsada tam olarak temiz ve hijyenik bir boyanın yerini tutmaz. Bu iş bana göre değil, Hem ben ne anlarım boya badana da diyorsanız.

Sizlere iyi bir haber vereyim. Dekor yapı bünyesindeki 1günde boya hizmeti bu soruna çözüm getirmek için bünyesinde 25 kişilik boyacı Ustası ekipleri ile evleriniz en kısa zamanda garantili olarak boyanır. Bir günde boya badana işlemi kolay zahmetsiz duvar boyama işlemi hakkındaki tüm ayrıntıları bu yazıda sıralayacağız!

İlk Olarak yapacağımız; Duvar Boyası Seçimi

Duvarlarımızı hangi boya çeşidine hangi renge boyamalıyız bunu nasıl seçmeliyiz? Bir sürü boya çeşidi var bunların içerisinde İtalyan boyaları, Sedef boyalar, su bazlı saten boyalar Bir de bunlara betonard sıva görünümlü boyalar eklenince kafamız Alak bulak oldu bile. Şunu belirtmeden geçmeyelim, duvarlarımıza uygun bir boya seçmek derken sadece boya renginden bahsetmiyoruz. Tabii ki seçeceğimiz boya Rengine ve tarzına dikkat etmelisiniz. Seçilecek renk evin geri kalan eşyaları ile uyum içerisinde olmalıdır.

Renk seçimi nasıl yapılır?

Örneğin küçük bir eve koyu renklerin uygulanması evin basık ve dar görünmesine neden olacaktır. Badana boya tadilattı derken en sona evin genel temizliği kalır. Her yeri köşe bucak süpürüp ter temiz yerlere eşyaları da yerine çektik mi.. pırıl pak mis gibi evde bir keyif kahvesi içmenin tadı da bir başka olsa gerek. Bir de bahar güneşi yüzünü gösterdiyse değmeyin keyfinize.

Evimizin duvarları için renk seçerken ihtiyaçlarımızı göz önünde bulundurup seçimimizi ona göre yapmalıyız. Duvarlarımız pürüzlü bir yapıda ise parlak boyalar Duvardaki ışık yansıması Kusurları ortaya çıkarır bunun yerine mat veya ipeksi mat boyaları tercih etmeliyiz sonuç olarak duvardaki kusurları gizlemiş oluruz

Boya Badana işlerinizi 1günde boya ekiplerine teslim edin, Rahat edin.!

Professional paint applications, dekor yapı boya badana hizmeti olarak sizlere en iyisini sunmaya devam ediyoruz. Günlük yapılan dekorasyon çalışmalarımızı iyi kalitede, güvenli, sorunsuz boya uygulamaları nasıl yapılır, konusuna atıfta bulunmak için İnstagram  Pinterest Facebook,üzerinden paylaşmaktayız ayrıntılar için burayı tıklayın.. Boyacı ustası arayışınıza son verecek detaylar içerir.. 

Boya Badana işlerinde kalite

En iyi boyacı ustası arıyorum,

Kapılarda nasıl boya kullanmalıyım?

Profesyonel boya ekibi ile Sorunsuz uygulamalar

beykoz boya ustası etiketleri;

ACARLAR MAHALLESİ boya badana ustası 

AKBABA MAHALLESİ boyacı ustası
ALİBAHADIR MAHALLESİ boyacı ustası
ANADOLU HİSARI MAHALLESİ kaliteli boyacı ustası
ANADOLU KAVAĞI MAHALLESİ boyacı badanacı
ANADOLUFENERİ MAHALLESİ boyacı ustası
BAKLACI MAHALLESİ boyacı ustası nerde bulabilirim
BOZHANE MAHALLESİ boyacı ustası
ÇAMLIBAHÇE MAHALLESİ boyacı
ÇENGELDERE MAHALLESİ boyacı ustası
ÇİFTLİK MAHALLESİ boyacı ustası lazım

 

Call Now Button
error: İÇERİKLERİMİZ KOPYALANAMAZ !
× Whatsapp