Boyacı Ustası

bej rengi mobilyalar

Daha önce de belirttiğimiz gibi, herhangi bir renk gibi, bej alt tonlar vardır. Evinizde bej kullanmak istiyorsanız, ancak sizin için doğru renge karar veremiyorsanız, kum bejini diğer bej tonlarıyla kullanabilirsiniz. Sıcak bir rengin orta tonlarını birlikte kullanarak sakin ve huzurlu bir atmosfer yaratmak çok daha kolaydır.

Kum beji, bejin ara tonlarından biridir.

Örnekte, koltuk takımı, perdeler ve bir duvar bölümü kahverengi oynayan koyu bej bir tonda boyanmıştır. Duvarların geri kalanı bej  tavan kum beji ile kırılmış beyazdır. Bu ikilinin dışında elbette farklı renk tonlarına sahip çeşitli aksesuarlar da var. Ancak birbirine yakın iki ton ve loş ışıkla çok uyumlu görünüyor.

Gri, bej gibi en popüler nötr renklerden biridir.

Oturma odanızda nötr bir renk kullanmak istiyorsanız, ancak gri ve bej arasında kararsızlık yaşıyorsanız, her iki rengi birlikte kullanmaya ne dersiniz?

Kumun diğer bej tonlarının aksine, bej soft bir renktir. Yani bu ikisi birbirine yakın olabilir. Resim, oturma grubunun gri ve bej koltuklardan oluştuğunu göstermektedir. Tabii ki, iki çok sıkıcı nötr tonu birlikte bulabilirsiniz. Ancak, iç mimarlar bu sorunu çözdü. Desenli minderler kanepeleri sıradan korur.

Banyoda kum bejin kullanımı

Banyolar, duş alarak kişiyi rahatlatan bölümlerden biridir. Bu nedenle banyolar bir dekorasyon olarak rahatlatıcı olmalıdır. Renklerin psikolojimiz üzerindeki etkileri hakkında hepimiz daha fazlasını biliyoruz. Kum bej ayrıca sıcak tonu ile insanlar üzerinde yatıştırıcı bir etkiye sahiptir. Bu nedenle, kum bej banyolarda kolayca kullanılabilir. Sadece kum bej kullanmak çok sıkıcı görünüyorsa, koyu bir gölge ile kullanmayı düşünebilirsiniz.

Boya Badana işlerinizi 1günde boya ekiplerine teslim edin, Rahat edin.!

Professional paint applications, dekor yapı boya badana hizmeti olarak sizlere en iyisini sunmaya devam ediyoruz. Günlük yapılan dekorasyon çalışmalarımızı iyi kalitede, güvenli, sorunsuz boya uygulamaları nasıl yapılır, konusuna atıfta bulunmak için İnstagram üzerinden paylaşmaktayız ayrıntılar için burayı tıklayın.. Boyacı ustası arayışınıza son verecek detaylar içerir.. 

dekor yapı 1günde boya hizmeti olarak istediğiniz anda bizlere online bağlantı kurabilir. 0542 711 2234 nolu telefondan arayabilirsiniz.

 

Uzman Boya Ekipleri

Bej renklerin tonları

 

etiketler;  boya badana ustası, boyacı şirketi, boya firmaları, boya firması, villa iç dış boya, tadilat tamirat işleri, tuzla boya badana, kadıköy boya ustası, çekmeköy boyacı, pendik boyacı,sançaktepe boya ustası, çekmeköy boya ustası, kartal boyacı ustaları,beykoz boya badana, dekor yapı, 1günde boya hizmeti

 

 

Call Now Button
error: İÇERİKLERİMİZ KOPYALANAMAZ !
× Whatsapp